Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

O milování si říkáme třikrát méně než muži. Proč?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

12. 6. 2019 | Sex a vztahy

Zatímco sexuální dynamika je v každém vztahu jiná, zdá se, že jeden klasický ložnicový stereotyp je podpořen statistikami. Výsledky nové studie odhalily, že ženy žijící v dlouhodobých heterosexuálních vztazích nechávají zahajování sexu na svých drahých polovičkách!

Psychologové z Norské univerzity vědy a technologie zkoumali, jaké faktory ovlivňují četnost pohlavního styku páru. Zajímavým zjištěním je, že ženy, které mají sklon k otevřenějším postojům vůči příležitostným sexuálním vztahům, jsou lepší při oddělování pozitivních, fyzických aspektů sexu od těch emocionálních.

V překladu to znamená, že si sex užívají i přesto, že jejich partner dorazil domů o hodinu později, nebo zapomněl vynést odpadkový koš. Lze tedy říct, že takhle skupina méně řeší „hlouposti“ a energii radši investuje do milostného života. Ukazuje se však, že bez ohledu na osobní nastavení a domácí poměry ženy v něčem zaostávají.

Muž, tvor bujarý

„Tento výzkum kromě jiného potvrzuje také to, že muži myslí na sex častěji než ženy. To je v pořádku, jenže právě něžnější polovičky obvykle vyčkávají na partnerovu aktivitu. Pravda je taková, že oproti mužům zahajují sex až třikrát méně,“ podotýká vyhledávaná sexuoložka z kanadského Toronta Jessica O'Reilly s tím, že podobná situace určitě není pro partnerství příznivá.

Po náročném dni zasloužený relax

„Muži vždy nejsou vždy ochotní iniciovat sex a rozhodně si aspoň občas chtějí užít ten stav, kdy se zbaví odpovědnosti za průběh pohlavního styku,“ podotýká sexpertka, jenž apeluje, že rozhodně není na škodu oprášit si sváděcí techniky a převtělit se do ženy – vampa.

„Řekněte svému partnerovi, aby šel na kolena, nebo se svlékl již v kuchyni. Jasně mu tak ukážete, o co vám jde a po čem toužíte. Určete si místo i průběh milostného setkání a ponechte si ho ve své režii,“ dál radí Jessica O’Reilly, podle které je vhodné budovat sexuální napětí třeba hned ráno. Mnohdy k tomu stačí chlípná esemeska nebo obrázek.

Hlavně hlavu vzhůru!

Za nejdůležitější smyslnou ingredienci však považujte hlavně svoje sebevědomí. Když budete věřit tomu, co děláte, podpoříte vášeň a spontánnost. S nahrbenými zády a vytahaným flanelovým pyžamem moc parády nenaděláte.

Jak může masturbace ovlivnit váš cvičební plán

Kuřecí paličky na pomerančích

Kuřecí paličky na pomerančích

7 hlasů
1h a 20min 313 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát s olivami

8 hlasů
45min 543kJ 150 Kč

Dušený candát s olivami.

Zelná polévka s mrkví

11 hlasů
50min 311kJ 80 Kč

Polévka z bílého zelí a mrkve.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více