Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Muži po milování většinou ihned usínají

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

06.05.2020 | Sex a vztahy

Chcete si měkkou náruč své drahé polovičky ještě chvíli užít, ale z druhé strany postele se začíná ozývat podezřelé chrápání? To se po prožití vyvrcholení stává zcela běžně. A mohou za to tři věci!

Ať už si člověk pustí jakýkoli hollywoodský trhák, v němž dříve či později dojde k nějakým něžnostem, zpravidla se to vždycky točí okolo stejného scénáře. Ten vypadá tak, že nejprve si dvojice užije vášnivé milování, po kterém následují hodiny a hodiny něžného hlazení, romantických rozhovorů a ujišťování se o vzájemné náklonnosti. Jaká je ovšem realita všedních dní a našich životů? Žena si povídat skutečně chce, ovšem jaksi není s kým, protože muž spokojeně usíná. Máme si to brát osobně, nebo jde o nevyhnutelnou záležitost?

Pravidla evoluce. Berte, nebo nechte být

Rozdílů mezi pohlavími skutečně není málo, o čemž se každý z nás pravděpodobně přesvědčí nesčetněkrát za den. Jedním z nich je i odlišný průběh sexuální vzrušivosti. Stručně řečeno, zatímco libido pánů se prudce zvyšuje až k vyvrcholení, po němž strmě klesá, dámské vzrušení roste o něco pomaleji a také déle opadává. A to vysvětluje mnohé. Velkou roli zde ovšem sehrává také samotný orgasmus i to, kde přesně se projev lásky odehrává.

Relax, který uspává

Americký výzkum, při němž odborníci použili pozitronovou emisní tomografii, prokázal, že k tomu, abychom dosáhli orgasmu, musíme v klíčovém momentě hodit za hlavu veškeré starosti i stresové myšlenky. S tím by za daných okolností asi nebyl problém, nicméně kompletní uvolnění způsobuje ospalost. Na té se podílí i skutečnost, že lidé se erotickým hrátkám častěji oddávají v noci, po tmě a ke všemu v pohodlí postele. V potaz se musí vzít i míra přičinění obou aktérů. Kdo přispívá větší troškou do mlýna?

Řekneme si to ráno, zlato

Ať se to někomu líbí, nebo ne, pro muže je sex fyzicky náročnější. Tedy alespoň většinou. Vydají při něm spoustu energie a jejich svaly spálí zásoby rezervního cukru, takže vidina odpočinku a regeneračního spánku je zkrátka neodolatelná. Holt co se dá dělat, příroda je příroda. A mocná čarodějka!

Udržte ve vztahu touhu i romantiku

Kančí ragú

Kančí ragú

11 hlasů
1h a 35min 572 kJ 340 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zeleninové suflé

5 hlasů
1h a 25min 371kJ 140 Kč

Zapečená zelenina se zakysanou smetanou.

Čočková polévka se sýrem

11 hlasů
40min 502kJ 125 Kč

Velmi sytá polévka, kterou podávejte jako hlavní chod.

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více