Na velikosti opravdu záleží

Současná západní společnost je posedlá velikostí penisu. K věčné debatě o tom, jaká velikost je nejlepší, přispěl nový průzkum seznamky Big One Dating. Vyzpovídal 4761 žen, které si měly vzpomenout, jak velký penis podle jejich odhadu měl jejich poslední sexuální partner a zda s ním dosáhly orgasmu. Z výsledků vyplývá, že orgasmu ženy dosáhnou s pyjem, který jim připadal velký deset centimetrů stejně často jako s tím extrémně dlouhým. A nejčastěji mají ženy orgasmus s penisem, který jim připadá dlouhý dvacet centimetrů.

Jenže výzkum má jeden podstatný nedostatek. Zabývá se velikostí pyje, ale ženy velikost neměřily, pouze odhadovaly. Takže to, co je pro jednu patnáct, může být pro jinou dvacet centimetrů.

I tak z průzkumu vyplývá, že orgasmus ženy na velikosti tolik závislý není. Vyvrcholení dosáhlo s penisem deset až sedmadvacet centimetrů mezi třiceti a čtyřiačtyřiceti procenty žen. Rozdíl mezi procenty orgasmů u jednotlivých velikostí je tedy velmi malý. A i s mikropenisem dlouhým pět centimetrů v erekci mělo orgasmus dvaadvacet procent žen. Nejčastěji přitom – čtyřiačtyřicet procent – dosáhly ženy orgasmu s penisem, který jim připadal dlouhý dvacet centimetrů.

„Obecně s délkou penisu většinou vzrůstá jeho šířka, takže průměrná šířka u dvacet centimetrů dlouhého pyje bude zřejmě hlavním faktorem,“ tvrdí autoři výzkumu z Big One Dating.

Výsledky průzkumu (délka penisu, kterou žena uvedla – počet žen, které s majitelem této domnělé délky dosáhly orgasmu):
1. 27 cm – 30 %
2. 25 cm – 39 %
3. 23 cm – 42 %
4. 20 cm – 44 %
5. 18 cm – 38 %
6. 15 cm – 34 %
7. 13 cm – 31 %
8. 10 cm – 30 %
9. 8 cm – 26 %
10. 5 cm – 22 %
11. 2,5 cm – 13 %


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

106 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:34
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:33
55 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat