Komentáře k článku

Komik 11.10.2020

Etiketa při sexu? Myslím si, že je vhodné, když se oba po styku vzájemně představí.

jklsa 30.09.2020

Obézní přežíračka s cukrovkou na větráku? Bože, bože...

Etiketa 29.09.2020

Etiketa a zrovna tak zákony platí jenom pro obecný lid. Bohatí jsou nad zákonem a zrovna tak nějaká etiketa sexu je jim leda tak pro smích. Při intimním styku prdí jak koně (myslím tím mužskou část bohaté populace) ani o tom nevědí, tak je to pro ně samozřejmé a přirozené jako dýchání. Už tady na tohle téma byla jednou diskuze tak to jenom připomínám.

xxkouckaxx 28.09.2020

jaké si to uděláš - takové to máš <3

Dave xxkouckaxx 28.09.2020

xD

nea 28.09.2020

uspěchaná doba ve všech směrech

90-60-90 28.09.2020

Pánové, chtěla jsem se zeptat. Vadí vám představa, že sloužíte jako masturbační představa staré baby? Protože mě to je spíš nepříjemné. Ne že bych to těm starouškům zakázala, to ne. Ale příjemné mi to není. U mladých chlapů mi to přitom nevadí. Nedávno jsem byla na brigádě v jedné hospodě a jeden mladší štamgast se tam otřepával hnusem nad starou číšnicí (taky tam pracovala), která je prý lehce sexuálně harašila. Zajímavé je, že jedna z věcí kterou mi ta paní řekla v době, kdy jsme se znaly sotva dva dny, byla, že nemá a nikdy neměla ráda sex. A teď komu věř. Nejsou ti lidi zvláštní?

Jura 90-60-90 28.09.2020

To je jen zdegenerovanost dnešní doby, kdy se úsměv a pár lichotek snadno interpretuje jako sexuální harašení. Na tu paní se nesmí zlobit, ona ještě pamatujete když byl tenhle svět normální (což je relativně nedávno). Někdo opravdu mladý to nemůže pochopit protože normální svět nezažil a tak mu ten zdegenerovaný připadá v pořádku.

Paros 90-60-90 01.10.2020

mně taky není příjemné, jak někteří reagují na můj vzhled. holt mám asi tolik krásy, jako poblitý kanál. ale blahodárná ignorance a občasné poslání dotyčného do háje řeší vše. všem krásným vzkazuji: 1: býti něčí masturbační představou by mi bylo ctí. nebo fuk, nevím. 2: vy krásní, kteří se udržujete krásnými a ukazujete se, jste tu pro to, aby ostatní z vaší krásy taky něco měli. a netvařte se, že to není součástí hry. (jen hrají všichni) 3: rozhodně v této společnosti je mnohem více přijatelná krása, než ošklivost a sympatie často rozhodují nejen při seznamování, ale třeba i při získávání práce. 4: nemuset se parádit před zrcadlem je super

Tom 90-60-90 01.10.2020

Tak mě by to asi bylo jedno. Pokud se mě nějaká ošklivá stará panna nepokouší sbalit, tak je mi fuk, na co myslí, při masturbaci. Já nepřemýšlím o tom, na co myslí starý ošklivky, když si dělají dobře:+)))

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat