Trapní zabijáci intenzivních sexuálních momentů

11. 11. 2020 | Sex a vztahy

Díváte se jeden druhému do očí, napětí a vzrušení se dají krájet. Intenzita stoupá, šaty jdou dolů. Chvíli se mazlíte, když v tom to přijde. Pšouk! Bože, máte dělat, že se to nestalo, nebo se poníženě omluvit? Na tyhle smrtící sexuální momenty se připravte!

Televize, filmy, knihy, časopisy, pornografie a značně upravené příběhy přátel způsobují, že mnozí lidé od sexu očekávají hladký průběh a dokonalost, ať už se jedná o první milostné setkání nebo milování s dlouhodobým partnerem. Jenže člověk míní a život mění. Trapnosti jsou běžné – a pravděpodobně se nevyhnou ani vám samotným. Co všechno a proč se může stát?

Zvracení

Dietní chyby, stres či velká nervozita. Pozvracet se v průběhu sexu nebo po něm není ničím výjimečným. A jakkoli bizarně to zní, někteří jedinci dokonce zvracení vyhledávají záměrně. V rámci erotického reje se mu říká římská sprcha a jde o to, že vás milenec při zvracení pozoruje, popřípadě vás požádá o to, aby obsah vašeho žaludku skončil na jeho těle. Ale to už je docela jiný příběh. Většině žen se spíš udělá nevolno při technice zvané hluboké hrdlo (penis je v puse úplně celý, což způsobuje dávení a vyvolává pocit nucení na zvracení). No co, nejste stroj ani umělá panna, která snese všechno!

Prdění a další neočekávané zvuky

Mléčné výrobky, luštěniny, pečivo, brukvovitá zelenina, ale klidně i pivo. Dát si něco z toho několik hodin před sexem je vysoce rizikové. Nadýmání se obvykle dostaví rychlostí blesku a uprdnout si můžete už při předehře. Nebo taky přímo během vyvrcholení. Čím je totiž orgasmus silnější, tím stoupá riziko, že k vypuštění plynů dojde. Navíc prdí i ženský klín. Odborně se tomu říká vaginální flatulence. Penis vaginu natlakuje tím, že do ní při pohybech dovnitř a ven nashromáždí vzduch. Zasmějte se tomu. Zmírníte tak veškeré napětí a nepříjemné zážitky, včetně těch se zvracením, normalizujete.

Močení

Ne, rozhodně si nemusíte dělat starosti s tím, že neovládáte svůj močových měchýř! Močení při milování je něčím, co dřív nebo později překvapí každou ženu bez ohledu na věk. Proč k němu dochází? Viníkem je hlavně maximální uvolněnost v kombinaci s tlakem na břicho v některých polohách. Naštěstí je však moč, když opouští tělo, prakticky sterilní, takže ze zdravotního hlediska se o žádnou katastrofu nejedná. A když z toho vědu nedělá ani partner, tak v sexu vesele pokračujte dál. Stávají se mnohem horší věci…


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:43
101 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:40
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat