Findom fetiš vládne světu

Výnosná brigáda, zaměstnání, výplň volného času, nebo snad touha někoho ovládat? Findom je všechno, a pokud k němu máte blízko, obohatíte svůj život o zajímavé zážitky, byť v on-line prostředí. Skutečně na to máte?

V posledních několika letech se čím dál častěji hovoří o sexuálním fetiši, který baví ženy po celém světě. Říká se mu findom (financial domination neboli finanční nadvláda). Jde zejména o praktiku dominance a podřízenosti, při níž submisivní osoba dává té dominantnější finanční dary a peníze, obvykle výměnou za služby sexuálního charakteru. Nejde však o prostituci, k fyzickému kontaktu a přímé intimitě často nedochází. Tak za co ti, kdo chtějí být ovládáni, vlastně platí?

Nejprve si založte profil

To se takhle zaregistrujte na příslušných seznamovacích portálech s fetišistickým zaměřením a uvedete, že máte zájem o to být dominantní fenkou, která ráda přijímá pozornosti a finanční obnosy. Pak už záleží na vašich nastaveních. Ženy, které se tímto živí, obvykle mají počítač, kameru, telefon, komunikační platformy typu Skype či Messenger a Budoár, ve kterém reagují na požadavky svých klientů.

Bez peněz nejsou koláče

„Zaplať mi o pár stovek víc a já budu masturbovat,“ zní z jejich úst. „Jo a doruč mi na poštu balík s pěkným spodním prádlem, jinak nic nebude! Máš zářit štěstím, že si tě vůbec všímám, ty chlípníku. Podívej se na sebe, žádná jiná by si o tebe ani kolo neopřela!“ Platit se však dá i za každou minutu pouhé konverzace, při které každý druhý má ruku ve svých kalhotách a leští si nádobíčko. Časté je i to, když finanční domina natočí pár lascivních videí a nabízí je za určitou sumu. Sci-fi? Nikoli, populární záležitost.

Únik od starostí jako hlavní motiv

Zájemci, a je jich překvapivě mnoho, jsou normální, jen chtějí vybočit ze stereotypu a předat někomu nadvládu nad svým chováním. Vše se nese v duchu toho, že ženy mají být šťastné a hýčkané, zatímco muži pracují. „Je to intimní. Ano, svým způsobem, já vím, ale když submisiv diskutuje o jakémkoli převodu peněz se svou dominou, vstupuje do zóny, kde je osvobozen od trápení a starostí. Pak se ihned vzruší,“ zní zpověď jednoho z příznivců findomu, který tento fetiš charakterizuje jako další formu úniku od každodenního života posedlého výkonem a tlakem na výsledky.

Možná, že i vy se v tom najdete

Tak budiž, tohle všechno je pochopitelné, jenže „vypustit páru“ mnohdy stojí víc než vítr v peněžence. Samozřejmě existují rizika, která ty chtivé po ovládnutí vrhají do závislostí na domině, dluhů nebo rovnou ztrátě na majetku. V bezpečném domácím prostředí se však může jednat o způsob, jak si zpestřit sex s dlouhodobým partnerem. Vše pouze za úplatu, transakce předem a žádný osobní kontakt. Zkuste si na to zahrát a uvidíte, jak i ve vaší ložnici vystupňujete vzrušení na maximum!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Přestaňte se vyhýbat plánování vlastní budoucnosti! Tento týden bude pro přemýšlení o tom, kam vlastně směřujete (a kam byste směřovat chtěli), naprosto ideální. Budete mít dostatek prostoru i času, abyste si urovnali myšlenky a touhy, abyste zhodnotili vše, čeho jste zatím dosáhli a čeho ještě dosáhnout můžete. Nestanovujte si žádné limity, dov... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 8.5.
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 8.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat