Pro lepší sex uléhejte do lůžka nazí

Toužíte mít vztah, který vám každý bude závidět? Našlápněte směrem k lepším zítřkům a jako první odhalte své tělo, byť není dokonalé! Nahota je totiž receptem na lásku!

Letošní léto je takové vachrlaté a spíš uplakanější. Horké dny střídají ty chladnější, ale i tak teploty obvykle neklesají k takovým hodnotám, že by člověku mrzly nohy. Z toho vyplývá, že pokud jste ještě nespali úplně nazí, máte čas to napravit. Vlastně se jedná o recept, díky kterému se stanete spokojenější. Dokonce i samotný vztah zaznamená výrazné, pozitivní změny! Jaké?

Nahota sbližuje

Spánek bez pyžama podporuje intimitu mezi páry. Úzký kontakt s osobou, na které vám záleží, zvyšuje množství oxytocinu v mozku. Tento neurotransmiter snižuje stres, podporuje emoční spojení mezi jedinci, má sedativní účinky a někteří vědci tvrdí, že dokonce zastavuje růst nádorů.

Pochopitelně, že nahé tělo vede k hříšným myšlenkám a dotykům. A to je jedině dobře. Oxytocin se totiž produkuje i při mazlení, k jeho uvolnění dochází hlavně během stimulace dělohy a vagíny.

Účinky tohoto hormonu se dají podpořit i správnými, mazlivými pozicemi nahrávajícími úzkému kontaktu. Usněte ve „lžičkách“, tedy oba na boku v řadě za sebou, ovšem i výměna masáží těsně před spaním je dalším skvělým způsobem, jak hladinu oxytocinu zvýšit.

Nahota zkvalitňuje spermie

Toužíte-li po (dalším) miminku, partnerovi sundávejte trenky a slipy ihned, jak se dostane do postele. Studie z amerického Národního institutu pro zdraví a rozvoj dětí na Stanfordské univerzitě odhalila, že muži, kteří spávají nazí, mají svůj genetický materiál (ejakulát) mnohem zdravější. Ve skutečnosti jejich spermie zaznamenávají nižší míru poškození DNA, a to o celých 25 procent. Nejsou totiž přehřáté. Z benefitů  nahoty těží i pochva. Odhoďte kalhotky a dolní díl spacího úboru, neboť kvasinkám se daří v teplém a vlhkém prostředí.

Nahota prohlubuje spánek

Tělo bez „obalu z látky“ sníží svoji teplotu, takže je lépe připravené pro spánek. Ten je pak kvalitnější a hlubší. Hodnotný noční odpočinek v závislosti na tom přispívá k duševní pohodě, má vliv na hladinu stresu a dokonce i ovlivňuje libido. V překladu to znamená, že jakmile se dobře vyspíte, budete mít větší chuť na sex.

Nahota podporuje sebeúctu

Drahé krémy a séra s omlazujícím účinkem nemusejí splnit svůj účel. Svlékněte pyžamo, nechte pokožku dýchat, snižte stres sexem a za doprovodu účinků vyplavovaných „chemikálií“ se pořádně vyspěte. Nakopnete tak produkci lidského růstového hormonu, jež zachovává mladistvost. Dobrý pocit z vlastního těla rovná se svůdnost a koketnost. Tak na co ještě čekáte?

Zdroje: yourhormones.info, wikipedia.org, casper.comSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude ve znamení harmonických vztahů. Pokud jste v partnerském vztahu, těšte se na spoustu pohodových chvílí plných porozumění a radosti. Single Berani mohou očekávat zajímavé setkání s někým, kdo je zaujme. Pozor vša... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat