Brazilský, hollywoodský a další intimní účesy žen

Intimní účesy nebo čistě přírodní? Zda a v jaké podobě své intimní ochlupení nosíme, je samozřejmě na každé ženě. My vám ukážeme jen několik možností.

Účesové trendy sledujeme a stylujeme se individuálně, nejen co se týče vlasů na hlavě. Intimní účesy jsou také již dlouho oblastí, kde můžete být kreativní, chcete-li. A i když mnoho lidí preferuje divoké účesy, intimní účesy jsou stále oblíbené – mezi muži i ženami.

Kdy k nám éra intimních účesů před mnoha lety dorazila, možná jste si ze začátku troufli jen na oblast bikin, tedy pragmaticky zkrátili chloupky na bocích, aby v létě v plavkách nebyly vidět žádné intimní chloupky po stranách.

Postupem času se ale účesy stávají mnohem sofistikovanější – ochlupení je stále užší a užší až se nakonec lidé oholili úplně. Už tehdy na to byly různé názory. Ale dobrá věc je: nikomu není nic do toho, co nosíte. Bez ohledu na to, zda nahoře nebo dole.

Trend se ale ubírá i druhým směrem: osvobození od zastaralých ideálů krásy, které nás stojí čas a nervy a nakonec nejsou vůbec důležité. Pokud tedy milujete divoký růst a přirozenost, nechte své ochlupení přesně takové, jaké je. Všechny trendy a stylingové nápady slouží pouze jako možnosti a inspirace.

Čistá příroda: keř

Čistá příroda! Malé chloupky mohou růst a rašit tak, jak chtějí. Výsledek: chlupatý keř. Tento intimní účes je úplným opakem uhlazeného hollywoodského střihu. Přirozený divoký porost má ale také své zastánce.

Směr: šipka

Šipka míří přímo k cíli. S tímto intimním účesem odpadají pokusy a trápení. Vlasy jsou jednoduše zastřiženy do tvaru šípu. T

Intimní účes pro minimalisty

Intimní účes à la Europe: Jak se upravuje? Na podbřišku zůstává malý keřík, zbylé chlupy se oholí. To nejlepší z obou světů, dotek čisté přírody a dotek hladkého a snadného.

Stylový: přistávací dráha

Na přistávací dráze zůstávají dva tenké proužky a chlupy musí uvolnit pole uprostřed. Určitě jen něco pro zkušené depilátory.

Formát na šířku: knír

Napříč místo podélně: Pokud si v intimní oblasti necháte široký vodorovný pruh, zastřihnete si vlasy do tvaru kníru. Všude kolem je holosečí.

Sladký: motýl

Sladký a hravý: motýlí intimní účes. I zde musíte pracovat se šablonou a citlivostí. Je to rozhodně poutač.

Jen pro zkušené: písmena

Od A do Z – pokud jste vtipní, můžete si do intimních vlasů nechat upravit jakékoli písmeno abecedy. Oblíbené přání: První písmeno vašeho partnera. Bylo by to milé překvapení.

Praktické: trojúhelník

Ořízněte špičky! Trojúhelníkem divoký keř úhledně zastřihnete. Široké nahoře, úzké dole: chloupky tvoří geometrický intimní účes.

Romantický: srdce

Skrytý důkaz lásky: chlupaté srdce se objeví, až když spadnou kalhotky. Intimní účes s romantickým faktorem - i když trochu složitý.

Klasika: Brazilec

Brazilský střih představuje proužkovou variantu. Chloupky zastřihneme do úzkého pruhu nad vulválními pysky. Přesně oříznout – a hotovo. Snadné i pro nezkušené.

Velmi snadné: hollywoodský střih

Všechno pryč! Naprostým hitem mezi intimními účesy je aktuálně hollywoodský střih, nazývaný také 'bikiny complete'. Tady se nic netvaruje. Místo toho musí pryč každý chloupek. Výsledek: zcela viditelná a nahá vulva.

Zdroj: názory autoraSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat