Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Šest nejbizarnějších sexy kostýmů pro milostné hrátky: Tohle chlapa fakt nevzruší!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

6. 12. 2013 | Sex a vztahy

Připadá vám sexy tarantule, zelené oko, tučňák či mořská panna? V jistých obchodech s kostýmy jsou k mání převleky tohoto typu. Prý jsou vhodné do společnosti i do postele pro milostné hrátky! Ovšem musíte mít velkou odvahu… Nebo ne?

Každý má na to, jak vypadá sex-appeal, jiný pohled. Ale v Americe jsou toho názoru, že co se hodí pro Halloween, tedy lidový svátek připadající na 31. října, to se hodí i do postele. Nebo snad chtějí vyhovět všem druhům fetišismu, parafiliím čili sexuálním odlišnostem? Posuďte sami. V jejich obchodech se pod položkou „sexy kostýmy“ nacházejí neskutečné kousky! No řekněte sami, vzali byste si tohle pro milostné hrátky

Pavouk pod peřinou

Internetový obchod Yandy.com překvapuje nabídkou hábitu tarantule. Set se skládá z korzetu, sukně, umělé kožešiny a pásku. To vše v přepočtu za 1 596 korun s tím, že lze zvlášť dokoupit podivná pokrývka hlavy, rukavice a boty. Tak určitě se najdou tací, kteří budou tímhle převlekem vzrušení, my k nim ale rozhodně nepatříme!

Pomazlete tučňáka!

V nabídce stejného e-shopu je i tučňák (1 710 korun). Kostým v kombinaci černé, bílé a žluté barvy vyrobený z umělé kožešiny jistě vzbudí vlnu smíchu, ale do té postele to taky nejpíš nebude. Mini šaty s kapucí s detailem obličeje tučňáku by se hodily spíš na dětskou party, nebo vy na nich vidíte něco sexy? (Štíhlé nohy modelky se nepočítají.)

Kreslená potvůrka

Kostým zeleného oka z portálu discountstripper.com jste ještě nikdy neviděli. Něco podobného ale ano. V animovaném filmu Příšerky s. r. o. Jak vypadá takový převlek za 1 500 korun? Za tolik peněz koupíte neskutečně směšný kostým se zuby, jazykem a bambulkami. Marně hledáme spojitost s ním a nějakým druhem fetiše, a taky se snažíme najít na něm něco pozitivního. Marně. Nejme všemocní… Jeden postelový kostým jsme ale přece jen našli! 

Bitkařka či lovkyně krve?

Vlnu rozpaků vzbuzuje i žena-válečnice. Tak jasně, seriálová Xena měla svoje příznivce, ale ta nebyla tak přeplácaná jako tenhle kousek z Costumesupercenter.com za 1 140 korun. (Cena zahrnuje jen šaty, pásek, pláštěnku a manžety na rameno, boty a čelenka za příplatek.) Kostým připomínající postavu z Twilight ságy jistě zaujme příznivce vampyrismu, takže chcete-li si s partnerem zahrát na Edwarda a Bellu, je to to pravé.

(Sexy) dary moře

Je libo spíš něco romantičtějšího? Zkusit můžete třeba mořskou pannu téměř za 4 000 korun. V popisu kostýmu se udává, že dostane nejen všechny návštěvníky pláže. Tak o tom nikdo nepochybuje! I když… Což o to, korzet se zlatými flitry by ještě šel, ale ten zbytek… Jistě v tom nejde udělat krok, natož si udělat pohodlí v posteli. Ale jako vtip to nemá chybu! A mimochodem, díváte se na kreslené filmy?

Filmová intrikánka

Asi nejpřijatelnější se jeví oblek ve stylu filmu Nebezpečné známosti. Stojí v přepočtu 1 900 korun, a když si odmyslíte to zbytečné bolero přes ramena, ujde to. Tohle už je něco, co by mužskému oku mohlo zalichotit. Najdete trochu odvahy?


A jaký nejbizarnější kostým máte doma vy?

Staňte se mistrem v orálním sexu

Polévka s mandlemi a rýží

Polévka s mandlemi a rýží

15 hlasů
25min 939 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rybí filé s houbami

16 hlasů
45min 522kJ 110 Kč

Šťavnaté rybí filé s houbami, vynikající lehké jídlo, ...

Studená cuketová polévka

9 hlasů
50min 614kJ 85 Kč

Rychlá, zdravá a chutná studená polévka.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více