Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Šest nejbizarnějších sexy kostýmů pro milostné hrátky: Tohle chlapa fakt nevzruší!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

06.12.2013 | Sex a vztahy

Připadá vám sexy tarantule, zelené oko, tučňák či mořská panna? V jistých obchodech s kostýmy jsou k mání převleky tohoto typu. Prý jsou vhodné do společnosti i do postele pro milostné hrátky! Ovšem musíte mít velkou odvahu… Nebo ne?

Každý má na to, jak vypadá sex-appeal, jiný pohled. Ale v Americe jsou toho názoru, že co se hodí pro Halloween, tedy lidový svátek připadající na 31. října, to se hodí i do postele. Nebo snad chtějí vyhovět všem druhům fetišismu, parafiliím čili sexuálním odlišnostem? Posuďte sami. V jejich obchodech se pod položkou „sexy kostýmy“ nacházejí neskutečné kousky! No řekněte sami, vzali byste si tohle pro milostné hrátky

Pavouk pod peřinou

Internetový obchod Yandy.com překvapuje nabídkou hábitu tarantule. Set se skládá z korzetu, sukně, umělé kožešiny a pásku. To vše v přepočtu za 1 596 korun s tím, že lze zvlášť dokoupit podivná pokrývka hlavy, rukavice a boty. Tak určitě se najdou tací, kteří budou tímhle převlekem vzrušení, my k nim ale rozhodně nepatříme!

Pomazlete tučňáka!

V nabídce stejného e-shopu je i tučňák (1 710 korun). Kostým v kombinaci černé, bílé a žluté barvy vyrobený z umělé kožešiny jistě vzbudí vlnu smíchu, ale do té postele to taky nejpíš nebude. Mini šaty s kapucí s detailem obličeje tučňáku by se hodily spíš na dětskou party, nebo vy na nich vidíte něco sexy? (Štíhlé nohy modelky se nepočítají.)

Kreslená potvůrka

Kostým zeleného oka z portálu discountstripper.com jste ještě nikdy neviděli. Něco podobného ale ano. V animovaném filmu Příšerky s. r. o. Jak vypadá takový převlek za 1 500 korun? Za tolik peněz koupíte neskutečně směšný kostým se zuby, jazykem a bambulkami. Marně hledáme spojitost s ním a nějakým druhem fetiše, a taky se snažíme najít na něm něco pozitivního. Marně. Nejme všemocní… Jeden postelový kostým jsme ale přece jen našli! 

Bitkařka či lovkyně krve?

Vlnu rozpaků vzbuzuje i žena-válečnice. Tak jasně, seriálová Xena měla svoje příznivce, ale ta nebyla tak přeplácaná jako tenhle kousek z Costumesupercenter.com za 1 140 korun. (Cena zahrnuje jen šaty, pásek, pláštěnku a manžety na rameno, boty a čelenka za příplatek.) Kostým připomínající postavu z Twilight ságy jistě zaujme příznivce vampyrismu, takže chcete-li si s partnerem zahrát na Edwarda a Bellu, je to to pravé.

(Sexy) dary moře

Je libo spíš něco romantičtějšího? Zkusit můžete třeba mořskou pannu téměř za 4 000 korun. V popisu kostýmu se udává, že dostane nejen všechny návštěvníky pláže. Tak o tom nikdo nepochybuje! I když… Což o to, korzet se zlatými flitry by ještě šel, ale ten zbytek… Jistě v tom nejde udělat krok, natož si udělat pohodlí v posteli. Ale jako vtip to nemá chybu! A mimochodem, díváte se na kreslené filmy?

Filmová intrikánka

Asi nejpřijatelnější se jeví oblek ve stylu filmu Nebezpečné známosti. Stojí v přepočtu 1 900 korun, a když si odmyslíte to zbytečné bolero přes ramena, ujde to. Tohle už je něco, co by mužskému oku mohlo zalichotit. Najdete trochu odvahy?


A jaký nejbizarnější kostým máte doma vy?

Udržte ve vztahu touhu i romantiku

Medailonky ve smetanové omáčce

Medailonky ve smetanové omáčce

18 hlasů
40min 586 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Králík na bylinkách

5 hlasů
1h a 25min 541kJ 200 Kč

Králík pečený s tymiánem, šalvějí a rozmarýnem.

Těstoviny s pancettou

13 hlasů
1h a 5min 761kJ 130 Kč

Fusilli se slaninou a rajčaty.

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více