PENIS prozradí, kterou polovinu mozku MUŽ používá!

Mužský pohlavní orgán je opředen řadou mýtů a pověr. Existují však vědecky prokázaná fakta, která na první dojem znějí jako hlouposti. Kupříkladu při pohledu na visící mužův penis, když není v erekci, lze odhadnout, kterou část mozku používá. Visí-li doleva, je u muže aktivnější levá hemisféra. A naopak. Visí-li doprava, používá spíš pravou polovinu mozku.

Většině mužů visí penis mírně doleva. Většina mužů je totiž racionální a používá spíš levou část hemisféry. Ta ovládá pravou stranu těla a činí muže pravorukými. Praváci onanují pravou rukou, takže při dráždění pyje vyvíjejí větší tlak na kořen penisu zprava doleva. Ten tak nakonec visí mírně doleva.

„Muži, jejichž neztopořený penis míří doleva – a to se děje u většiny z nich –, mívají nejčastěji dominantní levou část mozku. Souvisí to s vývojovými hormony, dominance levé části mozku souvisí také s používáním pravé ruky, s větší pravou než levou nohou, a s mnoha tělesnými asymetriemi, kdy pravá část je větší než levá,“ tvrdí článek v odborném časopise Human Reproduction.

Levá část hemisféry souvisí spíše s racionálním uvažováním a orientací v prostoru. Pravá je intuitivní a naopak souvisí s empatií a emoční inteligencí. Muži jsou častěji dominantní v levé části mozku, proto jsou racionálnější. A proto mají častěji penis mírně doleva.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na oběd

Více tipů

Kuřecí prsa se špenátem

(3 hlasů)

Bramborové kuličky

(4 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

61 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:50
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:05
499 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:57

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat