REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Od hlavy až k patě v bavlnce díky prádlu Pleas

12.09.2018 | Testování

Rčení, že se člověk cítí jako v bavlnce, dostalo u nás v redakci zcela doslovný význam. Testovali jsme totiž prádlo české značky Pleas. Jak obstálo nejen u nás, ale i našich mužských protějšků či dětí?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 37 testerek

Doporučeno: 9x


Značka Pleas spatřila světlo světa před více než sto lety a na českém trhu si i dodnes drží jasnou pozici. A tak je jasné, že se za ní skrývá kvalita prověřená léty a tisícovkami spokojených zákazníků. Ostatně i některé „pamětnice“ u nás v redakci vzpomínaly, jak nátělníčky či pyžamka této značky nosily do školky nebo jak měly jejich babičky v obalu Pleas uložené některé kousky spodního prádla.

Vzhledem k rozmanitosti testovaných výrobků se tentokrát dostalo v redakci skoro na všechny, včetně jediného mužského zástupce našeho obchodního oddělení, naše ratolesti nebo partnery. Jak testování dopadlo?

V hlavní roli dámy: Opravdu zatěžkávací zkouška

Vzhledem k tomu, že v naší redakci převládají ženy, zavládla radost především nad funkčními triky a bezešvými tílky z česané 100% bavlny, legínami s vysokým stupněm termoregulace, jež spolehlivě zbaví potu, určenými právě dámám.

„Nejvíc jsem byla nadšená z tílek, které mají ve složení 50 % modalu. Tenhle materiál připomíná hedvábí a na těle je neskutečně příjemný. Jedná se o přírodní materiál z bukového dřeva, který výborně odvádí pot. Jedno z tílek jsem si hned oblíbila na spaní a druhé se dá vzhledem ke krajkovému lemu nosit i do kanceláře pod sako,“ popisuje naše obchodnice Petra. „Šedé elastické tričko a legíny jsem podrobila zatěžkávací zkoušce na kruhovém tréningu. Kromě toho, že vše skvěle padlo (tričko bylo dlouhé a během cvičení drželo a nevylézalo), se ani po zapocení nedostavil nepříjemný efekt a vše vonělo stejně jako na začátku cvičení,“ pochvalovala si naše testerka.

Ostatně nebyla sama, kdo připravil tílku, tričku či legínám opravdu záludný test. „Hned první den testování jsem vyzkoušela legíny a tričko na lekci powerjogy. Obě věci krásně seděly a nikde neškrtily. Materiál je velmi příjemný a dobře saje, takže jsem po dlouhé době nevypadala jako po maratonu, a to byla venku teplota přes 30 stupňů!“ chválila kolegyně Denisa. „Dále byla v soupravě dvě tílka, která nejen že plní funkčnost, ale jsou opravdu krásně šitá a dají se nosit i samostatně. Jedno tílko má dokonce na dolním lemu ozdobnou krajku, takže ho v horkých dnech vůbec nemusíte schovávat pod oblečením,“ ocenila.

Když testují děti: Veselé barvy i pohodlí

Ani naši nejmenší testeři a testerky nezůstali tentokrát pozadu. Mohli totiž vyzkoušet různobarevné dívčí kalhotky nebo chlapecké boxerky a slipy z kvalitní česané 100% bavlny v jemném žebrovém úpletu.

„Pro syna se snažím nakupovat kvalitní prádlo z přírodních materiálů, což značka Pleas naprosto splňuje. Boxerky jsou ze 100% bavlny, jemné, příjemné na dotek a jsou i hezky barevné. Josífkovi se vážně líbily, a to si většinou moc nevšímá, jaké si obléká spodní prádlo,“ směje se Petra.

Také malá Johanka a její brácha Jaroušek se proměnili v malé testery. Jen to hodnocení vzhledem ke svému věku nechali přece jen na své mámě, naší kolegyni Jiřině. „Dětské spodní prádlo Pleas je velice příjemné na dotyk, navíc skvěle padne. Ani moje děti neměly problém s jeho oblékáním, což se rozhodně nevidí každý den,“ směje se vedoucí obchodního oddělení Jiřina. „Navíc obě moc rády sedí na zemi, což vzhledem ke studené dlažbě není nic, co bych viděla ráda, ale měla jsem pocit, že v prádle Pleas nebyly na dotyk vůbec studené. A co ještě musím vyzdvihnout – i po vyprání mají kalhotky a slipy pořád stejné vlastnosti a barvy jako před ním,“ chválí Jiřina.

Ostatně dětské spodní prádlo mělo v naší redakci i další nečekanou testerku. Společně se svými dětmi Valinkou a Tobíkem jej vyzkoušela i naše ambasadorka testování Denča, která díky své štíhlounké postavě pohodlně oblékla dívčí kalhotky. „Zatímco Vali se líbila krásně růžová barva kalhotek, které testovala, já u těch ‚svých‘ ocenila nejen barevné provedení, ale především kvalitní materiál i ušití. Takhle pohodlné prádlo už jsem neměla na sobě opravdu dlouho! Tobík trenky také ocenil – líbilo se mu totiž, že jsou takové ‚dospělácké‘,“ popisuje Denča.

Jak testují pánové: Pro sport i volný čas

Ačkoli to není v našem testování tak obvyklé, tentokrát se dostalo i na dva pány. V testery se proměnili manžel naší kolegyně z obchodního oddělení Péti a také nejnovější přírůstek tohoto oddělení a náš jediný „redakční muž“ Vladimír. Oba dostali možnost vyzkoušet boxerky a funkční tričko Pleas ze 100% bavlny. A jak hodnotili?

„Přemýšlel jsem, jak triko a boxerky opravdu pořádně otestovat, a nakonec jsem se rozhodl je obléknout, když jsem šel běhat. Musím říct, že s obyčejným tričkem, které normálně nosím, se to od Pleas nedalo vůbec srovnat! Na těle je opravdu příjemné, úžasně odvádí pot, prostě ideální. A boxerky to samé. Jedinou nevýhodou je, že se do trika, ačkoli je pánské a mojí velikosti, zamilovala i moje žena. Prý se jí bude moc hodit, když poletuje kolem našich malých dvojčat. Takže já už vím, co ode mě dostane k narozeninám,“ směje se Vláďa.

Hodnocení za svého muže Jirku dodala Péťa: „Dostal k otestování pánské funkční triko a troje boxerky. Musím říct, že oboje na mě působilo už po rozbalení velmi kvalitně, jak zpracování, tak materiál. Boxerky krásně sedí a díky tomu, že obsahují 5 % elastanu, jsou krásně pružné a i po vyprání drží tvar. Manžel si pochvaloval, že jsou moc pohodlné, lemy neškrtí a nezařezávají se do kůže. Co se trička týče, tak to nemohlo přijít ve vhodnější dobu. Manžel je vášnivý amatérský motorkář, a když jsem donesla balíček domů, chystal se zrovna na závody na brněnský okruh. Má doma několik funkčních triček, ale všechny s dlouhým rukávem. Nad trikem s krátkým v tom vedru zajásal. Takže tričko prošlo skutečně náročnou zatěžkávací zkouškou. Použil jej pod koženou kombinézu a byl moc nadšen. Triko je příjemné, velikost odpovídá, krásně saje pot. Po zátěži rychle schne. Takže ideální parťák na sport i volný čas.“

Více informací najdete na www.pleas.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden nepůjde prakticky nic podle vašich představ a plánů. Ještě než začnete propadat panice a zoufalství, uvědomte si, že to nutně nemusí znamenat neúspěch či důvod k rozčarování! Někdy se zkrátka věci vyvíjejí vlastním směrem, nezávisle na v... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:59
149 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:51
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat