REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

22.11.2017 | Testování

Když vám podlahy v celém bytě či domě pokrývají dlaždice, plovoučky, lina nebo jiný typ tvrdých podlah, a máte navíc čipernou rodinu s malými dětmi, je jasné, že úklid vám zabere docela dost času… A že se při něm pěkně nadřete! Vysát nebo zamést a pak ještě vytřít – tenhle kolotoč baví málokoho. A tak nevynecháte příležitost z něho vyskočit. Třeba díky čističce tvrdých podlah Kärcher FC 5.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 40 testerek

Doporučeno: 63x


Možnost otestovat tohoto šikovného pomocníka na úklid tvrdých podlah spousta z nás přivítala s nadšením. Co na tom, že žádná nebydlíme ve vile připomínající rozlohou fotbalový stadion. Stačí místnost či dvě, jež člověku seberou prostřednictvím nekonečného vytírání a spol. hodiny života, a hned máte spoustu zájemkyň. Nakonec jsme ale rozhodli spravedlivě – přístroj na čištění tvrdých podlah Kärcher FC 5 otestovaly v redakci šéfredaktorka Petra a obchodnice Denisa. Obě jsou maminky malých dětí a ani jedna si péči o podlahy doma zrovna neužívá. Jak se čistička osvědčila?

Když starý vysavač odpočívá


Trápení se s taháním vysavače a pak kýble s vodou a hadrem? Tak na to můžete s úžasným čističem Kärcher FC 5 zapomenout!

Když jsme se před lety s manželem stěhovali do nového bytu, odmítla jsem jakékoli koberce. Doma u rodičů jsme jich měli plný byt a neustále se musely vysávat. Proto jsem byla úplně nadšená z plovoucí podlahy v novém bydlení – představovala jsem si, jak budu vysávat maximálně v rámci vánočního úklidu a jednou týdně podlahu elegantně přejedu mopem. Nemohla jsme být dál od pravdy,“ směje se Petra.

Zatímco když byt obývali jen ve dvou, stačilo podlahu vysát o víkendu a vytírat ji párkrát do týdne, jakmile do rodiny přibyla dvojčata Jáša s Honzíkem, vysavač se nezastavil. „Aspoň mi to kluci kompenzovali tím, že při zvuku vysavače spali. Zatímco já tiše zuřila,“ vzpomíná Petra, jak její robátka klimbala v postýlkách, zatímco ona tahala vysavač a poté kýbl s vodou a hadrem. „Kdyby mi tehdy někdo řekl, že existuje přístroj, díky kterému tohle všechno odpadá, ulíbala bych mu ruce.“

A on skutečně existuje. Funkce 2 v 1 čističky na tvrdé podlahy FC 5 od Kärcher umožňuje stírat a vysávat jak vlhké, tak i suché nečistoty pouze v jednom jediném pracovním kroku. Tak se odstraní obtěžující vysávání a stírání je bez námahy, důkladnější a rychlejší než kdy předtím.

Asi si dovedete představit, že na tohle testování jsem se opravdu těšila,“ usmívá se naše šéfredaktorka.

V kuchyni se nezastaví


Rotující válce z mikrovláken pojmou nečistoty a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení. Snazší už to být nemůže!

Také Denisa byla z možnosti otestovat přístroj, jehož automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken pojmou nečistoty a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení, opravdu nadšená.

„Pokud má člověk větší byt a malé děti, je to neuvěřitelný pomocník. Vysaju a vytřu během jednoho pohybu. Nejvíc jsem Kärcher FC 5 během testování využila při úklidu v kuchyni, když ta moje dvě malá ‚prasátka‘ dojedla. Bez potíží si poradí s rozlitým džusem, drobky z housek, ale zvládl i zátěžový test v podobě špaget s rajskou omáčkou. Moje děti ho tedy nešetřily,“ popisuje Denisa.

Ovšem nejen jako úklidový pomocník měl přístroj Kärcher v její domácnosti úspěch. „Děti byly úplně fascinované, jak se v parkovací stanici vyčistí umazané válce. Já zas ocenila, že vůbec nepřijdu do kontaktu se špínou – nádrž na vodu se prostě vylije, válce se čistí samy… Co víc si přát!“

Snadno a rychle


U našich testerek měl přístroj na čištění tvrdých podlah Kärcher FC 5 opravdový úspěch.

Obě naše testerky pak ocenily, jak snadno se přístroj ovládá. „Kdo mě zná, ví, že nejsem zrovna technický typ. Takže když jsem Kärcher FC 5 viděla poprvé, trochu mě to vylekalo. Ale úplně zbytečně, jak jsem zjistila později. Ovládání je jednoduché, intuitivní, přístroj za vás vlastně všechno řeší sám. Dokonce se sám i pohybuje, protože válce rotují dopředu a tím jej posouvají. Takže z tohohle úklidu vás záda bolet nebudou,“ pochvaluje si Petra.

To potvrzuje i Denisa. „Překvapilo mě, že se čistič vejde i pod postel či komodu, kde mívám potíže i s větším vysavačem. Navíc je vybavený otočným kloubem, díky kterému nemusíte řešit každou překážku nebo nábytek, vedle kterého uklízíte,“ popisuje.

Zkrátka Kärcher FC 5 měl u našich redakčních testerek jasný úspěch. Aby ne – čistička, která podlahu vysaje a setře v jediném kroku, znamená podstatnou úsporu sil i času, které pak můžete využít na důležitější věci.

Klady: 

  • Funkce 2 v 1
  • Čistící a parkovací stanice
  • Kvalitní válce z mikrovláken
  • Funkce samočištění válců 

Zápory: 

  • Vyšší hmotnost přístroje
  • Pri práci překáží šňůra


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat