Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb Jaké je to mít alespoň o pár let méně

14.01.2020 | Testování

Ruku na srdce, která z nás žen by nechtěla být krásnější, vypadat a cítit se jako tenkrát před pár lety? Mít krásně vypnutou pleť, zdravé oslnivé vlasy a krásné nehty? Přece každá! Výjimkou není ani něžná polovina naší redakce! Tři redaktorky tak sáhly po doplňku stravy Liftea COLAGENOVA HA s vanilkovou příchutí všemi deseti a vrhly se do 30 denní kúry!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 37 testerek


Pleti je třeba se věnovat v průběhu celého roku. Každé počasí si žádá speciální péči. Slunce, vítr, déšť, zima, to vše pleti neprospívá. A kombinace zimy, větru a mrazu už vůbec ne! Zářivá a vyživená pleť v průběhu zimních měsíců trpí nejvíce, testování tohoto výrobku naší redakcí tak přišlo v tu nejvhodnější dobu!

Start do nového dne

Konzumace vanilkového nápoje není omezena časem, lze ho vypít v průběhu dne, ráno, večer, po sportu i před. U všech testerek se však příprava a konzumace výrobku stala příjemným zpestřením ranního rituálu. „Nejvíc mi nápoj chutnal smíchaný s mým oblíbeným ranním jogurtem s ovocem,“ říká Katka.  „Každé ráno jsem si připravila chutný milkshake a po cestě do práce, vypila,“ hodnotí Lenka zpříjemnění cesty do zaměstnání.

Každodenní dávka výživy

Vanilkový nápoj je velice snadný k přípravě a je dobře rozpustný i ve studené vodě. Praktické balení obsahuje odměrku, která ulehčí dávkování. „Snadná a rychlá příprava pro mě po ránu byla velkým plusem, nápoj se dobře rozpouští. Odpadlo mi tak složité rozmíchávání hrudek, což u jiných vyzkoušených výrobků bylo třeba,“ chválí si přípravu Lenka. Naší Janče příprava nápoje také nepůsobila žádné problémy, a dokonce si pro čas chystání nápoje nastavila upozornění na mobilu.

Kontrola účinků

Během 30denní kúry jsme se sice kontrolovaly každý den, ale u výživy pleti je potřeba pravidelnost a dlouhodobá aplikace, je nutné si tedy na výsledky počkat. „Pleť je hydratovanější, jakoby zevnitř vyživená a mírně vyhlazená. Mám problémy s třepením nehtů, proto jsem rovněž po dobu kúry věnovala nehtům velkou pozornost. Zde jsem zaznamenala obrovskou změnu, nehty mám pevné a téměř se netřepí!“ hodnotí Katka výsledek testování s tím, že uvažuje o koupi produktu i pro svou švagrovou a vyzkouší společné testování po delší dobu.  „Po 30denní kúře jsem zaregistrovala změnu v oblasti hydratace, ale delší testovací doba by v tomto případě určitě nebyla ke škodě. Změny si v mém okolí všimlo a pochválilo i pár mužů, což jsem opravdu nečekala,“ užívá si komplimenty Janča.  Naší pozornosti neunikl ani vliv výrobku na klouby, který ohodnotila jogínka Lenka: „Nikdy jsem neměla problém s pletí. U tohoto výrobku jsem se však chtěla přesvědčit o avízovaném vlivu na klouby. Po konci testování vnímám opravdu pozitivní účinek. Mé jógové lekce jsou teď pro mne lehčí a snadněji provádím cviky a jogínské pozice, které pro mé klouby byly nepříjemné, dokonce i bolestivé.“

 „V redakci jsme testovaly pouze vanilkovou příchuť a pokud bude někdy ještě možnost testovat, určitě  se těšíme na čokoládovou!" uzavřela shodně redakce.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Více informací o tetsovaném produktu naleznete ZDE

29.05.2023

používá moje mamka, kupuji ji to a je velmi spokojená

29.05.2023

Prostě kolagen. Celkem po krátké chvíli je znát rozdíl v pleti, která je více pevnější a méně vrásek.

29.05.2023

Kvalitní a účinný kolagen, který pomůže udržet pevné a zdravé nehty, vlasy a pružnou pokožku. Prospěšný také pro klouby. Unikátní přírodní složení. Snadná konzumace i na cestách bez nutnosti zapíjet.

24.01.2023

Průměrný kolagen, musí se nejspíš používat dlouhodobě.

19.01.2023

Kolagen už po kratším užívání vypíná plet za mě je super

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

používá maminka a může doporučit, je to dobrý kolagen

05.11.2022

Lepší pokožka, méně vrásek. určitě koupím znova, doporučuji

28.10.2022

Již po krátkém čase užívání jsou znát výsledky na pleti

18.03.2022

Tento kolagen vyhladí pleť a dodá jí mladistvou svěžest.

20.12.2021

Po chvíli jde poznat rozdíl, mám po něm méně vrásek

Moc sladký

19.06.2021

Kolagen od Liftea užívám už nekolikáté balení, ochutnala jsem obě příchutě, vanilkovou a čokoládovou, obě jsou chutné, dávkování a užívání mi naprosto vyhovují. Po užívání zaznamenávám hladší, elastičtější pleť. Také mi pomáhá mi na klouby, protože mám artrózu, po kolagenu mám lepší pohyblivost kloubů. Je velmi účinný na nehty, jsou pevné, netřepí se. Za mě určitě ano :-)

07.02.2021

Lepší pokožka, méně vrásek, baby vlásky. Není nutné to více rozepisovat

Moc sladký

27.05.2020

Já jsem s tímto kolagenem moc spokojená. :) měla jsme ho již dvakrát a ctímse více plná energie a moje kůže je v lepší kondci než předtím. Za sebe mohu určitě doporučit, zklamaní určitě nebudete, chce to ale min 2 balení

nic

03.05.2020

Snadný způsob jak tělu dodat potřebný kolagen. Rychlá a snadná příprava, neutrální chuť. Přírodní původ. Účinky jsou zřejmé po krátké době.

Nic

01.05.2020

Super chuť kolagenu. Mam už ho 3x za sebou a pleť je jemnější😊

15.03.2020

Kolagen od Liftea prospívá pleti. Přípravek se pije kdykoliv během dne, velmi dobře se rozpouští. Je dobré ho přidat třeba do jogurtu. Pleť je po produktu hydratovaná, jemná a hebká. Přípravek má také dobrý vliv na klouby.

11.03.2020

Tento Collagen používá moje maminka a je s ním velmi spokojená. Už má druhé balení. Rozpustnost produktu je skvělá, na pleti vidí účinky. Pleť má vyživenou a hydratovanou, a na dotek je hezky hladká.

25.02.2020

Já jsem s tímto kolagenem moc spokojená. :) měla jsme ho již dvakrát a ctímse více plná energie a moje kůže je v lepší kondci než předtím. Za sebe mohu určitě doporučit, zklamaní určitě nebudete, chce to ale min 2 balení

nic

07.02.2020

Tento Kolagen jsem si velice oblíbila díky jeho rozpustnosti, a chuti.Ale také to že vysledky jsou brzy vidět. plet je nejen i na dotek vyhlazená, hydratovaná a hebká, za sebe doporučuji,velká spokjenost

07.02.2020

Nejvíce mě nadchlo že se velice dobře rozpouští, jeho chut je velmi příjemná.Při delším používání je plet je hebká na dotek, viditelně hydratovaná a svěží.Také se mi líbí, že nápoj můžu pít kdykoliv během dne

07.02.2020

Kolagen od Liftea má pozitivní účinky na vypnutí pleti,tak na nehty a klouby.Má vliv i na vlasy.Podává se formou vanilkového nápoje,který je velmi chutný.Příprava je jednoduchá a rychlá.Má praktické balení,což každý ocení.

Žádné

02.02.2020

Určitě se jedná o skvělý produkt s několika účinky, ať je to o pleť, nehty, či klouby. Určitě kvituji, že pozitivně působí na klouby a z toho důvodu uvažuji o jeho vyzkoušení, neboť mám již několik let problémy s koleny. Slyšela jsem velmi pozitivní hodnocení.

29.01.2020

Měla jsem možnost vyzkoušet kolagen s pomerančovou příchutí...Především jsem chtěla pomoci svým kloubům a to se povedlo, protože celý podzim jsem se cítila skvěle, bez bolestí a plná energie...V neposlední řadě mé jinak jemné vlasy získaly lesk a také zdravě vypadají...A vůbec nepřeháním, když napíšu, že nehty mám pevnější a nelámou se ...Prostě spokojenost a určitě se na jaře po tekutém kolegenu kouknu...

Nevím o žádném záporu...

29.01.2020

Už měsíc zkouším tento přípravek ,vybrala jsem si čokoládovou příchuť.Měla jsem problémy s nehty,které se mně lámaly a k tomu mně provázela bolest kloubů.Velmi se mně líbí ,že tento výrobek můžeme rozmíchat ve vodě,jogurtu,mléku,takže příprava je opravdu jednoduchá.Po měsíci užívání vidím a cítím opravdové zlepšení.Určitě budu i nadále používat.

nic

27.01.2020

já osobně ani tak neřeším vrásky , nehty a řasy , ale pro mne je důležitý přínos pro klouby a ano , řekla bych , že to celkem zabírá (y) velkým bonusem je jednoduché užívání a příjemná chuť - takže za mne palec nahoru

-

27.01.2020

Produkt jsme zkoušeli s kamarádkou párkrát když jsem dostali vzorecek a tudíž musím říct že se mi pleť zdála hladší a jemnější

Velké balení

24.01.2020

Co by clovek neudelal pro krásnou pleť, zdravé klouby, vlasy, nehty, takze za podpory Liftea Colagenova s vysokou dávku kolagenu a kyseliny hyaluronové. Bojovník proti vráskám tento nutrikosmetický přípravek.

24.01.2020

Po užívání mladistvejsi vzhled a muži si toho začali hodně všímat, nápoj je chutny a stane se pro Vas ritualem pro každý den. Velice mi chutná a jeho účinky jsou blahodárné pro mé tělo, zvláště teď v tomto zimním období

23.01.2020

S kolagenem mám několikaletou zkušenost. S věkem se mi pleť opravdu horší. Vzhledem k časovému vytížení jsou pro mě kosmetické salóny tabu, tudíž zamíchat si během dne chutný nápoj je pro mě ideální volba. Je pravda, že si ho ředím trochu větším poměrem vody, protože byl na mě moc sladký. S výsledky jsem spokojená a určitě můžu doporučit.

22.01.2020

Něco na tom bude.Kolagen jsem vyzkoušela s kakaovou příchutí,chuťově je vynikající,dobře se rozpouští.Jsem ve věku kdy už musím řešit vrásky a musím uznat,že moje pleť se vypnula a mě stouplo sebevědomí.I známí si všimly,že je pleť vypnutější a rozzářenější.Výrobek doporučuji.Chci vyzkoušet kolagen i s vanilkovou příchutí.

21.01.2020

Jsem už ve věku, kdy řeším vrásky a povadlou pleť. Zároveň mám problém s třepením a lámavostí nehtů. Zejména teď v zimním období je to nejhorší. Přípravek jsem zakoupila nedávno, právě v zimě, abych viděla, zda zabere či nikoliv. Vybrala jsem si čokoládovou příchuť, jelikož jsem milovnice čokolády a musím říct, že nápoj mi velmi chutnal. Po měsíci užívání jsem viděla výsledky. Měla jsem vypnutější pleť (i manžel si všimnul) a nehty zesílily. Konečně si můžu nechat narůst delší nehty, které se už nebudou lámat. Nyní plánuji, že vyzkouším ještě i vanilkovou příchuť. Zima totiž ještě nekončí.

21.01.2020

Fajn produkt, který má lehké dávkování pomocí odměrky a dobře se rozpouští. Pomohlo mi to hlavně teď v zimním období, jelikož hydratuje a vyživuje pleť zevnitř a já ji mám vždy v zimě suchou a šupinatou, teď se mi díky přípravku příznaky zmírnili.

21.01.2020

Mám měsíční zkušenost s kolagenem a musím uznat, že na něm něco je. Rozhodně mohu konstatovat, že s nehty dokáže kolagen opravdu zázrak. Určitě jsem mírné zlepšení zaznamenala na pleti. Určitě kolagen ještě někdy zakoupím. Mohu doporučit i ostatním

16.01.2020

Líbí se mi jednoduchost užívání a ještě si k tomu pochutnáte. Má vliv na pleť, na klouby - tělo je hydratovanější. Každá žena se chce cítit zdravě a krásná. Bonus tohoto produktu je, že si okolí všimne změn u vás a začne závidět.

15.01.2020

Líbí se mi že má jako bonus příznivý vliv na vlasy a nehty . Navíc mají s vanilkovou příchutí aby se lépe polykalo 😁.

14.01.2020

Kyselina hyaluronova a kolagen jsou tím nejlepším pro pleť i pro klouby.Navic když si lze na přípravku pochutnat je to o to lepší.Ja zkoušela čokoládovou příchuť a byla opravdu výborná, všem doporučuji.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat