Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

25.03.2019 | Testování

Železo patří k nejdůležitějším minerálům, které naše tělo potřebuje k celé řadě životně důležitých procesů. Spousta z nás však trpí jeho nedostatkem. Patříte k lidem, kteří mají dostatkem železa problémy? Pak v rámci našeho dvouměsíčního testování vyzkoušejte doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová. Hledáme 30 testerek! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?

Naše tělo je jedna velká továrna, která aby správně fungovala, musí mít dostatek vitaminů, minerálů a dalších látek, které jsou pro náš organismus nezbytné. A právě železo je jedním z naprosto nepostradatelných prvků pro naše tělo. Má za úkol podílet se na rozvádění kyslíku z plic do všech buněk lidského těla. Pokud ho máme v krvi nedostatek, hovoříme o anemii neboli chudokrevnosti.

Jak se projevuje nedostatek železa

Každý den je nutné železo doplňovat. Pro dospělého člověka je stanovena referenční výživová hodnota na 14 mg/den, přičemž doporučení odborníků hovoří o 10 mg/den pro dospělé muže a 15 mg/den pro ženy.

Nedostatkem železa trpí spíše ženy než muži. A jak se chudokrevnost projevuje? Mezi nejčastější projevy anemie patří bolesti hlavy, poruchy koncentrace, celková únava, ospalost, bledost kůže a sliznic. Anemičtí lidé také mají pocit bušení srdce a rovněž pocit nedostatku dechu zejména při námaze. Hučení uších či nechutenství mohou být dalšími doprovázenými příznaky. Při anémii také snadno vznikají modřiny a na kůži se mohou objevit tzv. petechie, což jsou malé červené skvrny vzniklé krvácením drobných tenkých cév v kůži.

Železo je možné částečně doplňovat z potravy, nicméně je nutné vybírat potraviny, z nichž je železo pro tělo dobře vstřebatelné. Obecně se doporučují potraviny živočišného původu, jako je vepřové a hovězí maso, hovězí játra, vejce, sýr ementál apod. Ve špenátu je obsaženo také poměrně dost železa, ale aby ho tělo dokázalo využít, je potřeba zajistit dostatečný přísun látek, které zlepšují vstřebávání železa z potravy: vitamin C, kyselina citronová, kyselina jablečná, kyselina vinná, kvašené výrobky např. kyselé zelí nebo kefír.

Pomoc v tabletě

Vyvážená strava a celkově správně nastavené složení jídelníčku je velice důležité, nicméně se doporučuje zvláště těhotným a silně menstruujícím ženám, případně i častým dárcům krve, doplňovat železo i formou doplňků stravy.

Společnost TEREZIA COMPANY nabízí produkt HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C + železo. Obsahuje přírodní složky bohaté na bioflavonoidy (červenou řepu, ostružiny a révu vinnou) a je pro silnější účinek obohaceno o sušenou hlívou a rakytník. Díky obsahu vitaminů B2, B6, B9 a B12 přispívá HEMO PLUS k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a pro vysoký obsah železa také k optimálnímu přenosu kyslíku v krvi.

HEMO PLUS tak představuje jedinečný doplněk stravy pro těhotné ženy, dárce krve, ženy v reprodukčním věku a osoby s nepravidelným stravováním.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně po jídle

Cena: 269 Kč

Více informací na www.terezia.eu

Jaké testerky hledáme?

Jste těhotná, případně žena, která má problémy s chudokrevností, patříte mezi dárkyně krve, silně menstruující ženy, vrcholové sportovkyně nebo obecně anemické ženy (unavené, bledé, bolesti hlavy, pocit bušení srdce)? Poznala jste se ve výše popsaných symptomech ukazujících na nedostatek železa? Pak se přihlaste do našeho testování doplňku stravy HEMO PLUS + kyselina listová.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak se u nich nedostatek železa projevuje a proč právě ony by měly přípravek HEMO PLUS testovat.
HLASTE SE DO 5. DUBNA 2019.
Vybrané testerky budou moci po dobu 2 měsíců testovat HEMO PLUS + kyselina listová.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 96%
Hodnocení: 10 testerek

včera 21:42

Klady:

Tento doplněk stravy je skvělý pro osoby, které trpý chudokrevností.Dobře se polyká, cena také není nijak náročná.Dále je obohacen o potřebné vitamíny a zabranuje unavě.Určitě mám v plánu si ho ted na jaře koupit!

včera 6:20

Klady:

Hemo plus +kyselina listová obohaceno o vitamín B2,B6,B9 a B12.Potřebné pro naše tělo.Dobrá volba pro ty co trpí chokrevností,vhodná pro těhotné ženy,doporučuje se pro dárce krve.Doplněk stravy,tablety se dobře polykají i cena je přijatelná.Doporučuji

16.04.2019

Klady:

Dobrá forma, jak dodat tělu potřebnou látku a ještě další prospěšné navíc. U mě se nedostatek železa projevoval hlavně únavou a trvalou bolestí hlavy. Zejména po porodu a po měsíční periodě. Po těchto tabletkách je to ale o mnoho lepší. Snadno se užívají, nejsou nijak drahé, jsou běžně k dostání. Nemají žádné nežádoucí účinky.

12.04.2019

Klady:

HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C + železo obsahuje přírodní složky bohaté na bioflavonoidy, které jsou obsaženy v červené řepě, ostružinách a révě vinné. Dále obsahuje vitaminy B2, B6, B9 a B12. Je dobrý hlavně pro těhotné ženy, dárce krve, ženy v reprodukčním věku.Může být s ním klidní, že dáváte tělu, co potřebuje.

11.04.2019

Klady:

Teď už je to lepší, ale s chudokrevností mám bohaté zkušenosti. Také mne odmítli jako dárkyni krve. Železo jsem brala v tabletkách, ale bylo mi po nich velmi zle. Ani sirup není úplně to pravé. Tento preparát dodá tělu potřebné látky, navíc obohatí o vitamíny, díky rakytníku a dalším užitečným zdravým složkám. Od mé oblíbené značky Terezia. Snadno se polyká, vezme se sebou kamkoliv na cesty. Cena přijatelná.

11.04.2019

Klady:

Hemoplus má u mě velké plus za to že je pro silnější účinek obohaceno o sušenou hlívu a rakytník. S tím mám dobrou zkušenost. Nedostatek železa způsobuje únavu a člověk je celkově zesláblý proto je fajn to takhle doplnit v těle. Určitě bych doporučila.

10.04.2019

Klady:

Produkt HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C + železo, obsahuje mnoho vitamínů a také např.hlívu ústřičnou a rakytník a podporuje tvorbu červených krvinek, což je velmi důležité pro dárce krve. Já jsem proto nemohla darovat krev, protože jsem měla nedostatek červených krvinek. Tento produkt si ráda koupím a věřím, že mi pomůže.

08.04.2019

Klady:

Železo není sice v RAW kvalitě (to umí pouze jeden výrobce), ale výhodou je přítomnost nezbytných vitamínů, bez kterých se železo vstřebává jen velmi stěží: kyselinu listovou (B9), vit. B12 a vit. C..

08.04.2019

Klady:

Doplněk Hemo Plus + kyselina listová je pro mě dost důležitý.Jsem od mládí chudokrevná,tak musí pravidelně mít příjem železa.Tento výrobek mi byl doporučený.Má hodně vitamínů,bioflavonoidy a hlavně železo co potřebuji.Je kvalitní,a hlavně za přijatelnou cenu.

Zápory:

Žádné

07.04.2019

Klady:

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová je opravdu skvělý. Ořídila jsem ho babičce, která si stěžovala na únavu a želzo obažené v tom dokáže babičku vzpružit a mě taky. Já osobně si výrobek pořídím znovu, moc mi vyhovuje

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Kterých 30 testerek vyzkouší doplněk stravy HEMO PLUS + k...

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Hovězí kostky s bramborovou kaší

0 hlasů
2h a 25min 334kJ 160 Kč

Pomalou přípravou získáte měkoučké maso a skvělou omáčku.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více