TESTOVÁNÍ: Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová

25.03.2019 | Testování

Železo patří k nejdůležitějším minerálům, které naše tělo potřebuje k celé řadě životně důležitých procesů. Spousta z nás však trpí jeho nedostatkem. Patříte k lidem, kteří mají dostatkem železa problémy? Pak v rámci našeho dvouměsíčního testování vyzkoušejte doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová. Hledáme 30 testerek! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 52 testerek


Naše tělo je jedna velká továrna, která aby správně fungovala, musí mít dostatek vitaminů, minerálů a dalších látek, které jsou pro náš organismus nezbytné. A právě železo je jedním z naprosto nepostradatelných prvků pro naše tělo. Má za úkol podílet se na rozvádění kyslíku z plic do všech buněk lidského těla. Pokud ho máme v krvi nedostatek, hovoříme o anemii neboli chudokrevnosti.

Jak se projevuje nedostatek železa

Každý den je nutné železo doplňovat. Pro dospělého člověka je stanovena referenční výživová hodnota na 14 mg/den, přičemž doporučení odborníků hovoří o 10 mg/den pro dospělé muže a 15 mg/den pro ženy.

Nedostatkem železa trpí spíše ženy než muži. A jak se chudokrevnost projevuje? Mezi nejčastější projevy anemie patří bolesti hlavy, poruchy koncentrace, celková únava, ospalost, bledost kůže a sliznic. Anemičtí lidé také mají pocit bušení srdce a rovněž pocit nedostatku dechu zejména při námaze. Hučení uších či nechutenství mohou být dalšími doprovázenými příznaky. Při anémii také snadno vznikají modřiny a na kůži se mohou objevit tzv. petechie, což jsou malé červené skvrny vzniklé krvácením drobných tenkých cév v kůži.

Železo je možné částečně doplňovat z potravy, nicméně je nutné vybírat potraviny, z nichž je železo pro tělo dobře vstřebatelné. Obecně se doporučují potraviny živočišného původu, jako je vepřové a hovězí maso, hovězí játra, vejce, sýr ementál apod. Ve špenátu je obsaženo také poměrně dost železa, ale aby ho tělo dokázalo využít, je potřeba zajistit dostatečný přísun látek, které zlepšují vstřebávání železa z potravy: vitamin C, kyselina citronová, kyselina jablečná, kyselina vinná, kvašené výrobky např. kyselé zelí nebo kefír.

Pomoc v tabletě

Vyvážená strava a celkově správně nastavené složení jídelníčku je velice důležité, nicméně se doporučuje zvláště těhotným a silně menstruujícím ženám, případně i častým dárcům krve, doplňovat železo i formou doplňků stravy.

Společnost TEREZIA COMPANY nabízí produkt HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C + železo. Obsahuje přírodní složky bohaté na bioflavonoidy (červenou řepu, ostružiny a révu vinnou) a je pro silnější účinek obohaceno o sušenou hlívou a rakytník. Díky obsahu vitaminů B2, B6, B9 a B12 přispívá HEMO PLUS k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a pro vysoký obsah železa také k optimálnímu přenosu kyslíku v krvi.

HEMO PLUS tak představuje jedinečný doplněk stravy pro těhotné ženy, dárce krve, ženy v reprodukčním věku a osoby s nepravidelným stravováním.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně po jídle

Cena: 269 Kč

Více informací na www.terezia.eu

Jaké testerky hledáme?

Jste těhotná, případně žena, která má problémy s chudokrevností, patříte mezi dárkyně krve, silně menstruující ženy, vrcholové sportovkyně nebo obecně anemické ženy (unavené, bledé, bolesti hlavy, pocit bušení srdce)? Poznala jste se ve výše popsaných symptomech ukazujících na nedostatek železa? Pak se přihlaste do našeho testování doplňku stravy HEMO PLUS + kyselina listová.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak se u nich nedostatek železa projevuje a proč právě ony by měly přípravek HEMO PLUS testovat.
HLASTE SE DO 5. DUBNA 2019.
Vybrané testerky budou moci po dobu 2 měsíců testovat HEMO PLUS + kyselina listová.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

104 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:14
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat