TESTOVÁNÍ: Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová

25.03.2019 | Testování

Železo patří k nejdůležitějším minerálům, které naše tělo potřebuje k celé řadě životně důležitých procesů. Spousta z nás však trpí jeho nedostatkem. Patříte k lidem, kteří mají dostatkem železa problémy? Pak v rámci našeho dvouměsíčního testování vyzkoušejte doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová. Hledáme 30 testerek! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 55 testerek


Naše tělo je jedna velká továrna, která aby správně fungovala, musí mít dostatek vitaminů, minerálů a dalších látek, které jsou pro náš organismus nezbytné. A právě železo je jedním z naprosto nepostradatelných prvků pro naše tělo. Má za úkol podílet se na rozvádění kyslíku z plic do všech buněk lidského těla. Pokud ho máme v krvi nedostatek, hovoříme o anemii neboli chudokrevnosti.

Jak se projevuje nedostatek železa

Každý den je nutné železo doplňovat. Pro dospělého člověka je stanovena referenční výživová hodnota na 14 mg/den, přičemž doporučení odborníků hovoří o 10 mg/den pro dospělé muže a 15 mg/den pro ženy.

Nedostatkem železa trpí spíše ženy než muži. A jak se chudokrevnost projevuje? Mezi nejčastější projevy anemie patří bolesti hlavy, poruchy koncentrace, celková únava, ospalost, bledost kůže a sliznic. Anemičtí lidé také mají pocit bušení srdce a rovněž pocit nedostatku dechu zejména při námaze. Hučení uších či nechutenství mohou být dalšími doprovázenými příznaky. Při anémii také snadno vznikají modřiny a na kůži se mohou objevit tzv. petechie, což jsou malé červené skvrny vzniklé krvácením drobných tenkých cév v kůži.

Železo je možné částečně doplňovat z potravy, nicméně je nutné vybírat potraviny, z nichž je železo pro tělo dobře vstřebatelné. Obecně se doporučují potraviny živočišného původu, jako je vepřové a hovězí maso, hovězí játra, vejce, sýr ementál apod. Ve špenátu je obsaženo také poměrně dost železa, ale aby ho tělo dokázalo využít, je potřeba zajistit dostatečný přísun látek, které zlepšují vstřebávání železa z potravy: vitamin C, kyselina citronová, kyselina jablečná, kyselina vinná, kvašené výrobky např. kyselé zelí nebo kefír.

Pomoc v tabletě

Vyvážená strava a celkově správně nastavené složení jídelníčku je velice důležité, nicméně se doporučuje zvláště těhotným a silně menstruujícím ženám, případně i častým dárcům krve, doplňovat železo i formou doplňků stravy.

Společnost TEREZIA COMPANY nabízí produkt HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C + železo. Obsahuje přírodní složky bohaté na bioflavonoidy (červenou řepu, ostružiny a révu vinnou) a je pro silnější účinek obohaceno o sušenou hlívou a rakytník. Díky obsahu vitaminů B2, B6, B9 a B12 přispívá HEMO PLUS k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a pro vysoký obsah železa také k optimálnímu přenosu kyslíku v krvi.

HEMO PLUS tak představuje jedinečný doplněk stravy pro těhotné ženy, dárce krve, ženy v reprodukčním věku a osoby s nepravidelným stravováním.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně po jídle

Cena: 269 Kč

Více informací na www.terezia.eu

Jaké testerky hledáme?

Jste těhotná, případně žena, která má problémy s chudokrevností, patříte mezi dárkyně krve, silně menstruující ženy, vrcholové sportovkyně nebo obecně anemické ženy (unavené, bledé, bolesti hlavy, pocit bušení srdce)? Poznala jste se ve výše popsaných symptomech ukazujících na nedostatek železa? Pak se přihlaste do našeho testování doplňku stravy HEMO PLUS + kyselina listová.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak se u nich nedostatek železa projevuje a proč právě ony by měly přípravek HEMO PLUS testovat.
HLASTE SE DO 5. DUBNA 2019.
Vybrané testerky budou moci po dobu 2 měsíců testovat HEMO PLUS + kyselina listová.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 24.06.2019

HEMO PLUS+kyselina listová je skvělý. Kapsle se dobře polykaly, nejsou tak velké jako u některých ostatních doplňků stravy. Je velké plus že jsou kapsle přírodní. Po jejich užívání se cítím méně unavená než jsem byla předtím, osobně můžu doporučit :)

Žádné nejsou

vybraná testerka | 23.06.2019

Díky kapslím už nejsem tolik unavená. Dají se dobře polykat. Ale i tak si obsah kapsle vsypu do pusy a zapiju to, protože mi to chutná. Chuť je kyselkavá. Hlavně jsou kapsle přírodní a v těhotenství je tohle pro mě hodně důležité.

vybraná testerka | 21.06.2019

HEMO PLUS + kyselina listová je skvělý výrobek. Oceňuji jeho přírodní složení. Doplněk stravy mi prospěl, už nejsem taková bledulka. Mám více energie a nejsem už tak unavená. Kapsle se velice dobře polykaly. HEMO PLUS + kyselinu listovou určitě doporučuji, já rozhodně budu pokračovat v užívání tohoto zázraku.

vybraná testerka | 20.06.2019

Podle krevních testů se mi krev mírně zlepšila, takže přípravek určitě koupím znovu a budu ho brát dál. Mám lepší barvu, necítím se tolik unavená a hlavním kladem je, že složení je čistě přírodní. Kapsle nejsou nijak extrémně velké, takže jdou dobře polykat. Výrobek celkově doporučuji :)

Zápory nevidím, jen v mojí lenosti, kdy se tabletka bere 2 x denně a já často zapomněla.

vybraná testerka | 20.06.2019

Výrobek jsem jedla 2 měsíce, cítím se rozhodně lépe, než na začátku braní kapslí. Nevím, ale jestli to není spíš přechodem z prvního trimestru těhotenství na druhý trimestr. Nezaznamenala jsem žádné střevní potíže. Při kontrolách krve mám všechny hodnoty v pořádku, přestože nejím maso.

Bez zaporu

vybraná testerka | 15.06.2019

Toto železo se skvěle užívá a je vhodné i pro těhotné. Což zrovna jsem a měla jsem ho nedostatek. Tento výrobek nezpůsobuje zácpu ani jiné trávicí problémy jako některé jiné doplňky. Navíc obsahuje i kyselinu listovou, kterou je třeba také v těhotenství užívat. Želatinové kapsle se dobře polykají.

Toto není vyloženě negativní, ale pro mně byl obsah železa asi málo, protože i přes pravidelné užívání mám stále nedostatek železa a musím užívat silnější produkt, který ale nemá tak pohodové užívání.

vybraná testerka | 12.06.2019

Asi po dvou týdnech jsem zaznamenala výrazné zlepšení. Už jsem se necítila tak unavená a ospalá. I přes těhotenství jsem začala být plná elánu a chutě něco dělat. Což bylo pro mě to hlavní. S dvěmi dětmi byla nechuť a únava šílená. Po měsíci užívání bylo i na naší domácnosti znát, že se něco děje. Denně naklizeno, napečeno, děti i muž byli rádi, že to není na nich :-) Hemo Plus určitě doporučuji...

vybraná testerka | 12.06.2019

Tento doplněk stravy mohu doporučit. Jsou to kapsle klasické velikosti,tudíž ten kdo.má problém s polykáním prášků,tabletek,tak tyto jsou vyhovující. Líbí se mi,že stačí jeden denně,některé doplňky se berou po několika kapslích. Musím říct,že jsem byla mnohem méně unavená!!

Žádné mě nenapadají

vybraná testerka | 12.06.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS můžu jen doporučit! Hlava mě za tu dobu co užívám bolela tak jednou a to mě kolikrát bolela i týden vkuse, prostě skoro denně. Unavená jsem taky už minimálně, takže za mě super :)

vybraná testerka | 12.06.2019

Přípravek Hemo Plus bych chtěla všem doporučit. Postupně jsem začala být méně unavená a mám mnohem víc energie. Plusem je, že nezpůsobuje žádné zažívací potíže. S polykáním jsem neměla sebemenší problém. Skvělá novinka na trhu!

Nejsou žádné.

vybraná testerka | 12.06.2019

Vzhledem k potížím se zažíváním, které ovšem nepřipisuji přípravku, bohužel mě tento problém trápí od 4. měsíce těhotenství, jsem nebrala 2 tablety denně každý den (občas se podařilo, když mi nebylo zle po ránu; večer beru léky na žaludek, takže po večeři to raději neberu), tak mi ještě jeden blistr zbývá. Co mohu říct? Velké plus určitě je, že při užívání tohoto doplňku mě nedoprovazí zácpa ani průjem - což jsem zažila při užívání klasicky předepisovaného železa a není to moc příjemné. Taky při užívání železa předepsaného lékařem jsem měla vyrážku, ani ta se při užívání HEMO PLUS neukázala. Únava - bohužel, s tou tento přípravek nepomůže. Jsem stejně unavená jako před užíváním. Ale zase - mám vyšší tlak, než normálně a doma akční dítě, takže těhotenství dá zabrat a prostě ta únava k tomu patří, železo neželezo. Teď jsem byla na odběrech, zda-li je krevní obraz dobrý. A? ŽELEZO v krvi neklesá! Za mě tedy pro těhotné doporučuji a jdu objednávat další balení 👍

Nenašla jsem

vybraná testerka | 12.06.2019

Po 2 měsících užívání se cítím dobře. Nejsem unavená, malátná, ani nepociťuji další příznaky snížené hladiny železa. Veřím, že i můj krevní obraz bude v pořádku. Při započetí testování jse měla všechny příznaky anémie. Jsem dárce krve již dlouhá léta a s únavou po odběrech se potýkam velmi dlouhou dobu. Nemocnost se mi též snížila. Od doby, co užívám tento doplněk jsem nemocná nebyla. Děkuji za možnost jej vyzkošet .

Trochu hůře se tablety polykají

vybraná testerka | 10.06.2019

Užívala jsem dle předepsaného dávkování, moje těhotenská anemie zůstala na spodní hranici hodnot a dále se nehoršila, k tomu zmizela únava a upravilo se zažívání. Přírodní kombinované složení, podporující vzájemné účinky vitamínů, nedráždí žaludek. Doporučuji vyzkoušet, velká spokojenost.

Nemám žádné výhrady

vybraná testerka | 10.06.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová můžu jedině doporučit. Asi po měsíci užívání jsem na sobě vypozorovala, že jsem méně unavená, že mám více energie a dokonce i má pleť v obličeji není už tak bledá, dostala pěknou barvičku :-) , Dávkování i velikost kapslí mi zcela vyhovují.

vybraná testerka | 08.06.2019

Zdá se jako fajn přípravek, který spojuje dodání do těla kyselinu listovou společně s železem, kterého bývá právě v těhotenství nedostatek. Snadno se užívá, dobře se polyká. Ideální potravinový doplněk pro každou těhuli.

vybraná testerka | 07.06.2019

Přípravek na mě působil velmi pozitivně, první kladné účinky jsem zaznamenala přibližně po 3 týdnech užívání. Musím pochválit i složení výrobku, neboť jsem při užívání netrpěla zácpou, což se mi u některých doplňků stravy stávalo. Určitě stojí za vyzkoušení, koncem měsíce mě čeká darování krve, tak jsem zvědavá na výsledky i v této stránce.

Možná velikost tablety, raději upřednostňuji tekuté formy doplňků stravy.

vybraná testerka | 04.06.2019

Skvělý pomocník v těhotenství. Již po prvních týdnech byl znát celkový příval energie. Velmi jsem na výrobku ocenila dostatek všech vitaminů a minerálů, které jsem potřebovala v těhotenství, ale také potřebuji při kojení. Díky tomuto doplňku se mi nejen vyhýbá únava, ale také stres a nervozita. A dobrá nálada, stejně jako dobrý krevní obraz, je pro mne opravdu důležitá. S výrobkem jsem byla moc spokojená

vybraná testerka | 28.05.2019

Jsem těhotná, takže je pro mě teď důležité mít dostatek vitamínů, minerálů a cítit se dobře. Než jsem začala užívat tyto kapsle cítila jsem často během dne únavu a slabost, ale to se už po prvním měsíci užívání znatelně zlepšilo. Mám moc dobrý krevní obraz, plno energie na celý den a jakékoliv nachlazení se mi vyhýbá obloukem. Jsem opravdu velmi spokojená.

vybraná testerka | 27.05.2019

Užívala jsem koncem těhotenství, tam se hodilo hlavně železo. Jsem anemicka a hemoplus mi dodoval trochu energie. I po porodu je to fajn, to je člověk zas nevyspalý a nějaký doplněk taky přijde vhod. Takže na doplnění energie je to super přípravek a obsahuje spoustu užitečných látek, že nemusím brát další potravinové doplňky. Navíc kapsle se příjemně polyká a pro ty co mají s polykáním problém je fajn, že se obsah dá lehce vysypat třeba na lžičku :)

vybraná testerka | 26.05.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová jsem testoval jako pravidelný dárce krve. Užívání je jedna tableta 2x denně po jídle a doporučuji toto dodržet, na lačný žaludek se mi udělalo silně nevolno. Po cca třech týdnech jsem se cítil výrazně více energický. Doporučuji

vybraná testerka | 17.05.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová můžu vřele doporučit. Účinek jsem již pocítila po týdnu, kdy jsem pociťovala více energie a byla jsem méně unavená. Dávkování je tak akorát - ráno i večer. Chválím i chuť doplňku i užívání. Kapsle jsou lehké a jednoduše kloužou do žaludku.

Nevím o ničem

vybraná testerka | 01.05.2019

HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C + železo a spoustu dalších vitamínů, které jsou pro tělo ženy velmi potřebné. Po nějaké době užívání jsem si připadala mnohem méně unavená a celkově taková "veselejší":-). Při darování plasmy mi výsledky také chválí, což je jasný důkaz, že tento produkt funguje :-) Určitě doporučuju:-)

vybraná testerka | 29.04.2019

Jsem chudokrevná a k tomu jsem prodělala nemoc a ještě na mě padla jarní únava spojena aj s bolestí hlavy a unaveností/vyčerpaní. Hned co mi balíček dorazil jsem začala prášky brát. Už po pár dnech jsem cítila zlepšení všech příznaků a postupně se citila líp a líp.

Nejsou

vybraná testerka | 27.04.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

19.01.2023

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová je perfektní.Doporučuji ho všem

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

skvělý doplněk stravy, mohu doporučit určitě budete spokojené

14.05.2020

Vyzkousela jsem a po pravidelnem uzivani se citim lepe.

11.11.2019

Doplňky stravy od Terezia Company mám moc ráda. Chybějící železo ve stravě, které potřebují doplnit např. vegetariáni, kteří nejí maso, je určitě vhodné řešit touto cestou. Kyselina listová navíc je pro tělo také prospěšná.

02.08.2019

Jelikož se nám nedařilo dlouho otěhotnět, tak jsem nasadila tento doplněk stravy hlavně kvůli kyselině listové. A hle najednou se zadařilo :) Přípravek beru i nadále a cítím se mnohem méně unavená. Navíc se mi tobolky dobře polykají s čímž mívám velký problém :)

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.07.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová je důležitým doplňkem stravy. Tabletky se snadno polykají. Nepůsobí nevolnost a dobře se snášejí. Účinek je patrný již po několika dnech užívání. Mízí únava, přichází příval energie a člověk se cítí mnohem lépe. Určitě doporučuji zejména všem co trpí nedostatkem železa.

18.06.2019

Nedostatek železa v krvi znám, hlavně po druhém porodu jsem s tímto problémem začala bojovat. Zkoušela jsem různé vitamínové a potravinové doplňky, ale efekt byl vždy krátkodobý. S nedostatkem železa jsem unavená, což při dvou dětech, práci a domácnosti je otravné. Zkusila jsem Terezii a musím říct, že funguje. Mám pocit, že únava šla stranou a nyní se chystám k lékaři na odběry a stanovení nové hladiny železa v krvi, tak jsem moc zvědavá.

16.06.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová můžu jedině doporučit. Asi po třech týdne užívání jsem zaznamenala první změny. Necítila jsem se tak unavená, měla jsem lepší náladu, cítila jsem příliv energie

16.06.2019

Už od ranne puberty trpím na nedostatek železa, kdy mívám stavy, ze je mi zle, na omdleni, jsem neskutečné unavená a bez chuti cokoliv dělat. Po měsíci užívání Hemo Plus jsem ale ucitila změnu. Byla jsem najednou plna elánu, únava byla pryč.

15.06.2019

Doplňky stravy zrovna moc neužívám, ale jelikož mám občas problém s nedostatkem železa, tak jsem se rozhodla to vyzkoušet. A mohu je ostatním jen a jen doporučit. Tablety jsou optimálně veliky, není to žádná hrůza při spolknutí. Rozhodně budu užívat dál :-)

12.06.2019

Kapsle jsou skvělé svou velikostí. Pokud má někdo problém s polykáním, tak jsou pro něho velmi vhodné. Výrazně omezily únavu, mám více energie. Líbí se mi, že kapsle obsahují i další prospěšné vitamíny.

16.05.2019

Myslím, že doplňky stravy významným způsobem ovlivňují naše tělo, ale i psychiku. Jsou důležitou součástí našeho života, a proto bychom je měli poctivě doplňovat doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová je trefou do černého a po nějakém čase člověk vidí pozitivní účinky, hlavně v návalu energie

12.05.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová mi bylo doporučeno v lékárně a musím uznat, že jsem na sobě cítila blahodární účinky a už jsem nebyla tolik unavená. Snažím se jíst i hodně luštěniny a quinou a je mi lépe ;-)

12.05.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová tak na tento výrobek si nemůžu stěžovat žádným způsobem. Na něco jsem dříve byla háklivá, že mi bylo špatně, ale přijde mi, že stímto je to všechno lepší a cítila jsem se o dost lépe

08.05.2019

Dobrý způsob, jak posílit a povzbudit organizmus nejen z jara. Tabletky, které se snadno polykají. Nepůsobí nevolnost, dobře se snášejí Účinek byla patrný po několika užitích. Organizmus je odolnější vůči negativním vnějším vlivům. Tolik potřebné železo je dodáváno postupně, smysluplně. Díky obohacení o kyselinu listovou je ještě prospěšnější. Vyrobeno spolehlivou, osvědčenou značkou.

07.05.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová je skvělý doplněk stravy, který jsme si oblibila již před nějakou dobou. Protože ho bere známá, tak jsem si řekla, že to zkusím taky. A jsem nadšená, doplněk stravy mi pomohl, cítíms e lépe a je mi fajn

07.05.2019

TESTOVÁNÍ: Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová Je to skvělý přípravek pro doplnění železa v krvi,já ho mohu jen doporučit,po použití přípravku HEMO PLUS + kyselina listová se moje krevní hodnoty zlepšily.

28.04.2019

Funkční a užitečná možnost, jak tělu dodat nejen potřebné železo, ale také neméně potřebnou kyselinu listovou. Snadná forma užívání, tělo snadno vstřebá a využije tolik potřebné látky. Nezpůsobuje nevolnost, nemá žádné nežádoucí účinky. Doporučuji.

24.04.2019

Jsem mnohonasobna darkyne krve a tento pripravek jsem si oblibila. Umi nahradit nedostatek zeleza, napomaha tvorbe cervenych krvinek a hemoglobinu a ja se vzdy po davani krve citim zdrave a skvele. Doporucuji.

17.04.2019

Tento doplněk stravy je skvělý pro osoby, které trpý chudokrevností.Dobře se polyká, cena také není nijak náročná.Dále je obohacen o potřebné vitamíny a zabranuje unavě.Určitě mám v plánu si ho ted na jaře koupit!

17.04.2019

Hemo plus +kyselina listová obohaceno o vitamín B2,B6,B9 a B12.Potřebné pro naše tělo.Dobrá volba pro ty co trpí chokrevností,vhodná pro těhotné ženy,doporučuje se pro dárce krve.Doplněk stravy,tablety se dobře polykají i cena je přijatelná.Doporučuji

16.04.2019

Dobrá forma, jak dodat tělu potřebnou látku a ještě další prospěšné navíc. U mě se nedostatek železa projevoval hlavně únavou a trvalou bolestí hlavy. Zejména po porodu a po měsíční periodě. Po těchto tabletkách je to ale o mnoho lepší. Snadno se užívají, nejsou nijak drahé, jsou běžně k dostání. Nemají žádné nežádoucí účinky.

12.04.2019

HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C + železo obsahuje přírodní složky bohaté na bioflavonoidy, které jsou obsaženy v červené řepě, ostružinách a révě vinné. Dále obsahuje vitaminy B2, B6, B9 a B12. Je dobrý hlavně pro těhotné ženy, dárce krve, ženy v reprodukčním věku.Může být s ním klidní, že dáváte tělu, co potřebuje.

11.04.2019

Teď už je to lepší, ale s chudokrevností mám bohaté zkušenosti. Také mne odmítli jako dárkyni krve. Železo jsem brala v tabletkách, ale bylo mi po nich velmi zle. Ani sirup není úplně to pravé. Tento preparát dodá tělu potřebné látky, navíc obohatí o vitamíny, díky rakytníku a dalším užitečným zdravým složkám. Od mé oblíbené značky Terezia. Snadno se polyká, vezme se sebou kamkoliv na cesty. Cena přijatelná.

11.04.2019

Hemoplus má u mě velké plus za to že je pro silnější účinek obohaceno o sušenou hlívu a rakytník. S tím mám dobrou zkušenost. Nedostatek železa způsobuje únavu a člověk je celkově zesláblý proto je fajn to takhle doplnit v těle. Určitě bych doporučila.

10.04.2019

Produkt HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C + železo, obsahuje mnoho vitamínů a také např.hlívu ústřičnou a rakytník a podporuje tvorbu červených krvinek, což je velmi důležité pro dárce krve. Já jsem proto nemohla darovat krev, protože jsem měla nedostatek červených krvinek. Tento produkt si ráda koupím a věřím, že mi pomůže.

08.04.2019

Železo není sice v RAW kvalitě (to umí pouze jeden výrobce), ale výhodou je přítomnost nezbytných vitamínů, bez kterých se železo vstřebává jen velmi stěží: kyselinu listovou (B9), vit. B12 a vit. C..

08.04.2019

Doplněk Hemo Plus + kyselina listová je pro mě dost důležitý.Jsem od mládí chudokrevná,tak musí pravidelně mít příjem železa.Tento výrobek mi byl doporučený.Má hodně vitamínů,bioflavonoidy a hlavně železo co potřebuji.Je kvalitní,a hlavně za přijatelnou cenu.

Žádné

07.04.2019

Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová je opravdu skvělý. Ořídila jsem ho babičce, která si stěžovala na únavu a želzo obažené v tom dokáže babičku vzpružit a mě taky. Já osobně si výrobek pořídím znovu, moc mi vyhovuje

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat