Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

11. 10. 2017 | Testování

Již mnoho let neplatí, že pokud chceme vypadat o pár let mladší a minimalizovat své vrásky, je jediným možným krokem plastická operace za desítky tisíc korun. Trendem dnešní doby jsou mini-invazivní zákroky, které jsou rychlé, nebolestivé a nezatíží vaši peněženku. Přesvědčit se o tom bude moci i jedna z našich testerek!

A jaké zákroky mohou na naši testerku čekat?

Všemocná kyselina hyaluronová


Moderní a příjemné prostředí prestižní kliniky estetické medicíny Perfect Clinic.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě. Dokáže na sebe skvěle vázat vodu (pojme přibližně její tisícinásobek) a dobře tak hydratuje pokožku. „Působí proti volným radikálům a podporuje tvorbu kolagenu. Dříve se používala v medicíně především k ošetření při léčbě spálenin nebo pro rychlejší hojení jizev. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a zároveň působí jako jejich mazivo. Díky svým výrazným účinkům na obnovu a hydrataci pleti je také hojně využívaná v kosmetickém odvětví,“ říká dermatoložka MUDr. Věra Terzjiská z Perfect Clinic.

Máte-li na obličeji již viditelné vrásky například kolem úst, je na čase uvažovat o výplňových materiálech na bázi kyseliny hyaluronové. Ty se v rukou lékařů jednoduše a bezbolestně injekčně aplikují. Na rozdíl od botolutoxinu neztratíte mimiku a výplň se v těle zcela vstřebá.

„Výplňové materiály jsou přínosem především v doplnění kontur a objemů v částech obličeje, kde s věkem dochází k poklesu kůže. Jde o kruhy pod očima, propadlé tváře, nosoretní vrásky – tzv. marionetty nebo pokleslé koutky úst. Všude tam se navrácením plnosti dosáhne mladšího výrazu. A pak je tu ještě vyplňování konkrétních jednotlivých hlubokých vrásek, které bývají mezi obočím, na tvářích a v podstatě kdekoliv na těle,“ dodává expertka na estetickou medicínu MUDr. Terzijská.

Výhodou je ambulantní způsob aplikace. Vše netrvá déle než půl hodiny. A výsledek je okamžitý.

Omlazení vlastní krví


Každému zákroku předchází odborná konzultace, během níž lékaři klientům vše dopodrobna vysvětlí a zvolí pro něj vhodnou metodu omlazení.

Poměrně novou estetickou metodou je plazmaterapie, která způsobí, že pokožka bude vypadat pružněji, pevněji a mladistvěji. Je ideální pro věkovou skupinu 30–50 let. Principem plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce.

„Vědecké výzkumy ukazují, že stárnutí pleti je způsobeno právě přirozenou ztrátou kolagenu, která je spojena se špatnou hydratací a menší aktivitou buněk produkujících kolagen. Naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí tyto buňky stimulovat k tvorbě nových kolagenních vláken. Tím dochází k regeneraci, rozzáření a zřetelnému omlazení pleti. Velkým plusem metody je, že jde o materiál tělu vlastní, tudíž možné alergické reakce jsou prakticky nulové. Plazmu lze také obohatit kyselinou hyaluronovou a tím hydrataci výrazně podpořit,” vysvětluje MUDr. Petra Moravcová z centra estetické medicíny Perfect Clinic. Samotná procedura netrvá déle než hodinu a není potřeba hospitalizace.

Šikovný laser


Pražská Pefect Clinic nabízí kromě špičkové péče i moderní prostředí.

Na drobnější či mimické vrásky se hodí rejuvenace pleti frakčním laserem CO2. Díky aplikaci laserových paprsků do povrchové a střední vrstvy kůže dochází mj. k obnově tvorby kolagenu, aniž by bylo nutno zasahovat do hlubokých vrstev kůže, jak tomu bylo u starších typů laserů.

Díky frakčnímu laseru můžete minimalizovat vrásky a zlepšit celkový tonus pleti. S jeho pomocí dochází také k výrazně rychlejšímu hojení jizev či minimalizaci pigmentových skvrn, které vznikají v pozdějším věku. Samotný zákrok téměř nebolí,” uklidňuje dermatoložka Lucia Mansfeldová z Perfect Clinic.

Zázrak za pomoci nití


Klientka Perfect Clinic před omalzujícím zákrokem (vlevo) a po něm (vpravo).

Pokud máte již více viditelné vrásky a nechcete podstoupit invazivní zákroky, je ideální volbou lifting obličeje pomocí vstřebatelných nití. Jak vidno, povadlý obličej či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku čili faceliftingu. Poslední dobou se stále větší oblibě těší liftingové metody prováděné ambulantně, a to pomocí liftujících nití. Tahle mini-invazivní metoda omlazení velmi úspěšně nahrazuje skalpel. Nitě jsou vyráběny ze vstřebatelných materiálů.

Niťovou“ terapií jsme schopni tvarovat kontury obličeje, pozvednout ústní koutky, obočí i tváře, vypnout vrásky obličeje a taktéž provést lifting krku, povadlého poprsí, valů paží, zadečku či stehen. Velkou výhodou liftingu pomocí nití je téměř bezbolestná aplikace a poměrně výrazný efekt s delší dobou trvanlivosti. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii,  po skončení zákroku odcházíte domů, a pokud dojde opětovně k neestetickému poklesu, lze ho zopakovat,“ dodává MUDr. Petra Moravcová.

Jste vhodnou testerkou?


Omládněte v našem testování s Perfect Clinic. Rychle, bezbolestně a bez skalpelu!

Také poslední dobou pozorujete na své tváři vrásky, které tam dříve nebyly, a uvažujete o omlazení obličeje? Přihlaste se do našeho testování.

Odborníci z Perfect Clinic vyberou na základě přiložených fotografií 3 až 5 testerek, které pozvou k odborné konzultaci.

Poté bude vybrána jedna testerka, jež podstoupí vybraný anti-aging zákrok.

Podmínky testování

  • Podmínkou účasti na testování je možnost zúčastnit se konzultací na klinice Perfect Clinic v Praze, a to 6. listopadu 2017 mezi 11. a 12. hodinou.
  • Vybraná testerka podstoupí zákrok na Perfect Clinic 13. listopadu 2017 v 11 hodin. Testerky, jež absolvují odborné konzultace, ale nebudou vybrány k samotnému zákroku, obdrží slevový voucher na anti-aging zákrok na Perfect Clinic.
  • Testerka musí při Rozstřelu testerek ke svému komentáři připojit detailní fotografii svého obličeje bez nalíčení, případně ji může zaslat na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu je nutné napsat "Perfect Clinic".

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 1 z testerek, které napíšou níže do Rozstřelu testerek, zda někdy touží po tom, aby mohly vrátit čas, a proč.
HLASTE SE DO 22. října 2017.
Vybraná testerka podstoupí omlazení obličeje na Perfect Clinic.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 24 testerek
Doporučeno: 28x

20. 11. 2017

Klady:

Kyselina hyaluronová je uzasna latka , kterou me telo miluje, tato klinika je ke vsemu opravdu super, jak svou dostupnosti tak skvelymi vysledky v neinvazivnich technologiiich ( invazivni jsem jeste nemela odvahu vyzkouset)

19. 11. 2017

Klady:

Dlouho jsme přemýšlela, jestli na něco zajít, abych si udřela krásný a zdravý vzhled. Na tohle jsem šla na popud kamarádky, která vyhrála poukaz a dala mi ho k narozeninám. Po zákroku jsem naprosto nadšená a doporučuji.

Zápory:

bez poukazu drahé :)

19. 11. 2017

Klady:

Tohle je moje milované téma :) mám moc ráda podobné testování a jsem ráda, že jsme si to mohla vyzkoušet, ale už před půl rokem. Byla jsem tam 4x a musím říct, že vrásek na čele ubylo a kolem úst taky. :)

Zápory:

vysoká cena

Doporučení: 11

16. 11. 2017

Klady:

O Perfect Clinic jsem slyšela, že je moderní a rychlá metoda, která pomáhá mládnout. Prý tam jsou senzační profesionalové s úžasným přístupem k pacientům a ochotný personál. Za mě určitě doporučuji všem ženám, které chtějí zdokonalit svůj vzhled

14. 11. 2017

Klady:

Ja toto asi zatim az tak nepotrebuji ale jednu se si na perfect clinicc obratim az to budu doopravdy potrebovat.Kamaradka tam chodi a nemuze si to vynachvalit ale tez si myslim ze by tam lidi co to nepotrebuji nemeli chodim

9. 11. 2017

Klady:

Nemám žádný problém s tímto omlazením na klinikách, pokud to ženě má pomoci jak po estetické úpravě tak i psychické získat větší sebevědomí. Naopak vidím v tom velké plus pro nás ženy, cítit se lépe. Klinika dle doporučení recenzí je na úrovní, určitě nemám problém někdy kliniku využít, pokud bych chtěla podstoupit nějaký zákrok..

2. 11. 2017

Klady:

Věra Terzijska byla jedna z prvnich lekarek po revoluci, ktera vybudovala jiz v roce 1994 kosmeticke centrum v Praze, v estetické a korektivní dermatologii ma tedy jiz bohate zkusenosti na to, aby se u ni klientky citily dobre. Ja sama mam za sebou jen botox a chystam se na vicka, to ma kolem me kdekdo a doufam, ze to trochu pomuze i s lepsim videnim

2. 11. 2017

Klady:

Určitě se každá žena touží cítit perfektně a myslím si že s oerfect clinic toho může dovolit,určitě po přečtení je to nadstandardní klinika s perfektním přístupem a technologií já sama bych klidně podstoupila

30. 10. 2017

Klady:

O klinice Perfect Clinic jsem už něco slyšela a byla to samá chvála. Určitě se já sama těmto zákrokům nebráním, ale momnetálně je ještě ani nevyhledávám. Až budu potřebovat nějaký zákrok tak budu o této klinice uvažovat jako o první volbě.

29. 10. 2017

Klady:

Klinika nabízí kvalitní služby, disponuje skvělými přístroji, přístup všech zaměstnanců je velmi profesionální a zároveň lidský a chápavý. Každá žena chce být krásná a je jedno, kolik jí je let. Jděte do toho!

28. 10. 2017

Klady:

Těmto omlazením na klinikách velice fandím, protože každá žena tímto získá sebevědomí. Omlazení pro ženu je velmi důležité, je sama se sebou pak moc spokojena. Na jedné klinice jsem si nechala několikrát odstranit kuperózu z obličeje a velice mi to pomohlo psychicky.

28. 10. 2017

Klady:

Sleduji trendy v kosmetice a také v těchto, významnějších způsobech omlazení a zkrášlení těla. Klinika má skvělou pověst a dámy, které ji navštívily, všechny vypadají báječně a spokojeně. Dobrý tip na koho se obrátit.

27. 10. 2017

Klady:

O této klinice jsem slyšela prvně před několika lety od mé bývalé kolegyně v práci. Byla u nich na zákroku - úprava víček a byla maximálně spokojená. Nemohla si vynachválit vřelý přístup personálu, příjemné prostředí. Takže pokud budu jednou uvažovat o podobném zákroku, tak vím na koho se obrátit :-)

26. 10. 2017

Klady:

O této klinice jsem již hodně slyšela a samozřejmě samé pozitiva,ale já nikdy jejich služeb nevyužila ale podle referencí jsou zákaznice naprosto spokojeni jak s personálem tak i s provádenými vykony.Takže já této klinice přeji hodně uspěchů a hodně klientů

26. 10. 2017

Klady:

Tyto zákroky zatím nevyhledávám, ale přiznám se, že o tom v budoucnu budu uvažovat. Perfect Clinic je prestižní organizace, která pomáhá ženám zvýšit si sebevědomí a zkvalitni si celkově život a já jsem pro!

26. 10. 2017

Klady:

Klinika PERFECT CLINIC má dobrý zvuk po celé republice. Kolegyně byla na této klinic v Brně a nemůže si vynachválit jak práci platických chirurgů, tak celkovou péči a vstřícné a ohleduplné jednání s pacienty.

25. 10. 2017

Klady:

Tyto metody uznávám pokud jsou přirozené a uživatelce dokáží zvednou sebevědomí a tím třeba zkvalitnit její život. Zákroky, které jsou šetrné a pomáhají omládnout, třeba tak, jak je zde videt nafotce vítám :)

25. 10. 2017

Klady:

Pomalu si šetřím do kasičky a odhodlávám se dojít si na konzultaci. Moc ráda bych nějaké šetrné a přiměřené omlazení a vylepšení obličeje podstoupila. Čtu dostupné informace, pídím se po recenzích a tato klinika mi vychází skvěle. Odborníci s dlouholetou praxí a moderní vybavení, to vše je snad zárukou očekávaných výsledků.

Doporučení: 7

24. 10. 2017

Klady:

Velice ráda bych zažila omlazení pleti, i když mám velké pochybnosti, zda je to v mém věku 61 ještě reálné. Jsem vcelku smířena s tím, že už to lepší o moc nebude :) Jsem se stárnutím smířena, ale kdyby to šlo nebylo by to špatné

Zápory:

Neznám negativní vlastnosti tohoto omlazení ba a ni pozitivní

24. 10. 2017

Klady:

Hodně jsem zvažovala, zda se do testování přihlásit. Co si budeme povídat, už by to něco o level vyšší než dostupná kosmetika chtělo. Nakonec jsem šanci přenechala těm, co to potřebují více než já a přeji, ať se vše podaří, jak má. Klinika má dobré renomé.

23. 10. 2017

Klady:

PERFECT CLINIC mohu jen doporučit.Byla jsem na pobočce v Liberci na úpravě očních víček -profesionální přístup a hrozně moc milý personál naprostá spokojenost.Lifting obličeje bych také ráda pro dobrý pocit.

Doporučení: 10

23. 10. 2017

Klady:

Služba to musí být příjemná. Ale já si myslím, že zatím ne pro mě. Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic - ale musí to být příjemné, nechat si vylepšit obličej k nepoznání., ale asi pro ženy, které jsou denně na očích - například v televizi.

23. 10. 2017

Klady:

Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic - zatím na obličeji nepotřebuji odstraňovat vrásky.,ovšem horní víčka už mi trochu padají,tam by pomohlo odstranit trochu kůže nebo jí zpevnit..plastiky mi nevadí,jen se to nesmí přehnat..

23. 10. 2017

Klady:

Já se rozhodně přikláním k tomu, nechat si vylepšit, omladit, rozjasnit obličej či jiné partie poznamenaní věkem. Pokud je metoda šetrná, neinvazivní, nehazardující se zdravím a to na této klinice splňují, tak proč nevyužít možnosti lépe vypadat a také se lépe cítit. Šetrné, nezávadné metody a hlavně profesionální odborníci zaručí, že výsledek bude výborný.

Další hodnocení

Vybrané testerky

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kter...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i dračici jen změnou účesu

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i drači...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk přivodí přes den

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk ...

Tip na oběd

Citronová kuřecí prsíčka s pepřem

27 hlasů
25min 474kJ 48 Kč

Určitě vyzkoušejte kuřecí prsíčka s citronovou omáčkou.

Smažené hráškové placičky

14 hlasů
45min 746kJ 60 Kč

Velmi jednoduchý recept na placičky z hrášku a mrkve.

Poradny

Musím při žádosti o dávky dokládat přítelovy příjmy?

Dobrý den, v případě přídavku na děti jsou společně posuzovanými osobami rodiče a nezletilé neza... Více

Bude se mi výše PPM počítat i z nemocenské?

Dobrý den, výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) se vždy vypočítává z platu dos... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více