TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

11.10.2017 | Testování

Již mnoho let neplatí, že pokud chceme vypadat o pár let mladší a minimalizovat své vrásky, je jediným možným krokem plastická operace za desítky tisíc korun. Trendem dnešní doby jsou mini-invazivní zákroky, které jsou rychlé, nebolestivé a nezatíží vaši peněženku. Přesvědčit se o tom mohla i jedna z našich testerek!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 35 testerek

Doporučeno: 73x


A jaké zákroky na naši testerku čekaly?

Všemocná kyselina hyaluronová


Moderní a příjemné prostředí prestižní kliniky estetické medicíny Perfect Clinic.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě. Dokáže na sebe skvěle vázat vodu (pojme přibližně její tisícinásobek) a dobře tak hydratuje pokožku. „Působí proti volným radikálům a podporuje tvorbu kolagenu. Dříve se používala v medicíně především k ošetření při léčbě spálenin nebo pro rychlejší hojení jizev. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a zároveň působí jako jejich mazivo. Díky svým výrazným účinkům na obnovu a hydrataci pleti je také hojně využívaná v kosmetickém odvětví,“ říká dermatoložka MUDr. Věra Terzjiská z Perfect Clinic.

Máte-li na obličeji již viditelné vrásky například kolem úst, je na čase uvažovat o výplňových materiálech na bázi kyseliny hyaluronové. Ty se v rukou lékařů jednoduše a bezbolestně injekčně aplikují. Na rozdíl od botolutoxinu neztratíte mimiku a výplň se v těle zcela vstřebá.

„Výplňové materiály jsou přínosem především v doplnění kontur a objemů v částech obličeje, kde s věkem dochází k poklesu kůže. Jde o kruhy pod očima, propadlé tváře, nosoretní vrásky – tzv. marionetty nebo pokleslé koutky úst. Všude tam se navrácením plnosti dosáhne mladšího výrazu. A pak je tu ještě vyplňování konkrétních jednotlivých hlubokých vrásek, které bývají mezi obočím, na tvářích a v podstatě kdekoliv na těle,“ dodává expertka na estetickou medicínu MUDr. Terzijská.

Výhodou je ambulantní způsob aplikace. Vše netrvá déle než půl hodiny. A výsledek je okamžitý.

Omlazení vlastní krví


Každému zákroku předchází odborná konzultace, během níž lékaři klientům vše dopodrobna vysvětlí a zvolí pro něj vhodnou metodu omlazení.

Poměrně novou estetickou metodou je plazmaterapie, která způsobí, že pokožka bude vypadat pružněji, pevněji a mladistvěji. Je ideální pro věkovou skupinu 30–50 let. Principem plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce.

„Vědecké výzkumy ukazují, že stárnutí pleti je způsobeno právě přirozenou ztrátou kolagenu, která je spojena se špatnou hydratací a menší aktivitou buněk produkujících kolagen. Naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí tyto buňky stimulovat k tvorbě nových kolagenních vláken. Tím dochází k regeneraci, rozzáření a zřetelnému omlazení pleti. Velkým plusem metody je, že jde o materiál tělu vlastní, tudíž možné alergické reakce jsou prakticky nulové. Plazmu lze také obohatit kyselinou hyaluronovou a tím hydrataci výrazně podpořit,” vysvětluje MUDr. Petra Moravcová z centra estetické medicíny Perfect Clinic. Samotná procedura netrvá déle než hodinu a není potřeba hospitalizace.

Šikovný laser


Pražská Pefect Clinic nabízí kromě špičkové péče i moderní prostředí.

Na drobnější či mimické vrásky se hodí rejuvenace pleti frakčním laserem CO2. Díky aplikaci laserových paprsků do povrchové a střední vrstvy kůže dochází mj. k obnově tvorby kolagenu, aniž by bylo nutno zasahovat do hlubokých vrstev kůže, jak tomu bylo u starších typů laserů.

Díky frakčnímu laseru můžete minimalizovat vrásky a zlepšit celkový tonus pleti. S jeho pomocí dochází také k výrazně rychlejšímu hojení jizev či minimalizaci pigmentových skvrn, které vznikají v pozdějším věku. Samotný zákrok téměř nebolí,” uklidňuje dermatoložka Lucia Mansfeldová z Perfect Clinic.

Zázrak za pomoci nití


Klientka Perfect Clinic před omalzujícím zákrokem (vlevo) a po něm (vpravo).

Pokud máte již více viditelné vrásky a nechcete podstoupit invazivní zákroky, je ideální volbou lifting obličeje pomocí vstřebatelných nití. Jak vidno, povadlý obličej či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku čili faceliftingu. Poslední dobou se stále větší oblibě těší liftingové metody prováděné ambulantně, a to pomocí liftujících nití. Tahle mini-invazivní metoda omlazení velmi úspěšně nahrazuje skalpel. Nitě jsou vyráběny ze vstřebatelných materiálů.

Niťovou“ terapií jsme schopni tvarovat kontury obličeje, pozvednout ústní koutky, obočí i tváře, vypnout vrásky obličeje a taktéž provést lifting krku, povadlého poprsí, valů paží, zadečku či stehen. Velkou výhodou liftingu pomocí nití je téměř bezbolestná aplikace a poměrně výrazný efekt s delší dobou trvanlivosti. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii,  po skončení zákroku odcházíte domů, a pokud dojde opětovně k neestetickému poklesu, lze ho zopakovat,“ dodává MUDr. Petra Moravcová.

vybraná testerka | 03.01.2018

Podstoupila jsem zákrok - čelo ošetřené botoxem, pod oči jsem dostala výplň pro zmenšení kruhů pod očima, do výrazných rýh od nosu k bradě jsem dostala výplň kyselinou hyaluronovou a rty jsem také měla ošetřené touto kyselinou. Zákrok probíhal tak, že si mne paní doktorka několikrát z blízka prohlédla, aby zhodnotila situaci a vybrala vhodné metody, které v mém případě kombinovala... Pak mi sestřička ošetřila místa kolem úst anestetickým krémem, který musel působit cca půl hodiny a mezitím paní doktorka Věrka, jak jí hezky říká paní Červinková, aplikovala výplň pod oči, to dělala bez anestezie a vysvětlila mi, že to je pro lepší reakci organismu, že pod oči se snaží anestezii nedávat. Dalo se to samozřejmě vydržet... Pak aplikovala injekce do čela, které bylo také bez anestezie... Tam to opravdu není potřeba... injekce byla cítit asi jako malá včelička :-D Po uplynutí půl hodiny šla na ošetření vrásek kolem nosu, rtů a brady... Vždy po aplikaci jednotlivých vpichů se na mne podívala, aby postupně hodnotila jak se "dílo" daří a kontrolovala, aby to stále vypadalo přirozeně! Na přirozenost si paní doktorka hodně dává pozor! Je to taková sochařka ženské krásy :-) Po zákroku jsem se necítila nijak nekomfortně. Čelo bylo cítit lehce zmraženě, ale konečně jsem se nemohla stále mračit, jak bylo mým zvykem... Rty mi postupně ztuhly a následné dva dny nešlo moc otevírat ústa či nějak agresivněji používat mimiku, ale to mi nebylo doporučeno - doporučení znělo: moc se nesmát, nekřičet, jíst malá sousta... Tak jsem to poslušně dodržovala. Každým přibývajícím dnem bylo opravdu vidět, jak se pleť rovná, nabírá hezčí barvu a opravdu mládne... Takže jsem se cítila výborně! Výsledek zákroku hodnotím na výbornou, jsem velmi spokojená! Opravdu člověk omládne a pomůže mu to i na sebevědomí... A jestli bych se svěřila znovu do rukou lékařů z Perfect Clinic? No samozřejmě! Komu jinému?! :-D a už to mám v plánu, protože si nechám odstranit dvě znaménka z obličeje a to na doporučení paní doktorky. Se sestřičkou už jsme předběžně i řešily termín... Takže ANO, znovu bych se svěřila a svěřím! Perfect Clinic je nejmenuje nadarmo PERFECT!!!

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Maminka byla a doporučuje, hodné sestřičky a vlídný doktor

25.06.2020

Myslím , že pro duševní pohodu se má udělat hodně a pokud někoho neuspokojuje jeho vzhled , je toto dobré šeření

29.04.2019
Doporučení: 56

O Perfect Clinic jsem slyšela, že je moderní a rychlá metoda, která pomáhá mládnout. Prý tam jsou senzační profesionalové s úžasným přístupem k pacientům a ochotný personál. Za mě určitě doporučuji všem ženám, které chtějí zdokonalit svůj vzhled

01.12.2018

Zákrok probíhal tak, že si mne paní doktorka několikrát z blízka prohlédla, aby zhodnotila situaci a vybrala vhodné metody, které v mém případě kombinovala... Pak mi sestřička ošetřila místa kolem úst anestetickým krémem, který musel působit cca půl hodiny

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

27.01.2018

Vlastní zkušenost s touto klinikou bohužel nemám, ale jelikož neustále řeším nějaké starosti mám dost mimických vrásek a to hlavně na čele.Nadšená z toho nejsem, ale jsem ráda že už vím že to lze celkem snadno řešit a to i bezbolestně- takže až mě to bude opravdu víc trápit určitě také vyzkouším

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Nic

04.12.2017

Dobry den. Z vlastni zkusenosti znam jen dermalni vyplne kyselinou hyaluronovou a muzu jen doporucit. Mela jsem dost vyrazne vrasky u koutku ust a diky temto vyplnim se muzu znova pochlubit hladkou pokozkou.

30.11.2017

tak na tohle jsem zvědavá, celkem mě zajímá jak bude testerka spokojená. pokud to k něčemu bude tak o tom za čas popřemýšlím... ikdyž je to tedy celkem dost drahé... ale pokud to bude tak užasné jak píšou tak to za to stát bude :-)

23.11.2017

Vlastni zkusenost nemam, ale pravidelne navstejuve kliniku ma maminka. A zmena je opravdu viditelna jiz na poprve. Mela vrasky kolem oci snad ze vsech stran, nyni zadna stopa po nich. Nyni je rozdil velmi intenzivni. A leckdo ji tipuje o 10 let mladsi.

20.11.2017

Kyselina hyaluronová je uzasna latka , kterou me telo miluje, tato klinika je ke vsemu opravdu super, jak svou dostupnosti tak skvelymi vysledky v neinvazivnich technologiiich ( invazivni jsem jeste nemela odvahu vyzkouset)

19.11.2017

Dlouho jsme přemýšlela, jestli na něco zajít, abych si udřela krásný a zdravý vzhled. Na tohle jsem šla na popud kamarádky, která vyhrála poukaz a dala mi ho k narozeninám. Po zákroku jsem naprosto nadšená a doporučuji.

bez poukazu drahé :)

19.11.2017

Tohle je moje milované téma :) mám moc ráda podobné testování a jsem ráda, že jsme si to mohla vyzkoušet, ale už před půl rokem. Byla jsem tam 4x a musím říct, že vrásek na čele ubylo a kolem úst taky. :)

vysoká cena

14.11.2017

Ja toto asi zatim az tak nepotrebuji ale jednu se si na perfect clinicc obratim az to budu doopravdy potrebovat.Kamaradka tam chodi a nemuze si to vynachvalit ale tez si myslim ze by tam lidi co to nepotrebuji nemeli chodim

09.11.2017

Nemám žádný problém s tímto omlazením na klinikách, pokud to ženě má pomoci jak po estetické úpravě tak i psychické získat větší sebevědomí. Naopak vidím v tom velké plus pro nás ženy, cítit se lépe. Klinika dle doporučení recenzí je na úrovní, určitě nemám problém někdy kliniku využít, pokud bych chtěla podstoupit nějaký zákrok..

02.11.2017

Věra Terzijska byla jedna z prvnich lekarek po revoluci, ktera vybudovala jiz v roce 1994 kosmeticke centrum v Praze, v estetické a korektivní dermatologii ma tedy jiz bohate zkusenosti na to, aby se u ni klientky citily dobre. Ja sama mam za sebou jen botox a chystam se na vicka, to ma kolem me kdekdo a doufam, ze to trochu pomuze i s lepsim videnim

02.11.2017

Určitě se každá žena touží cítit perfektně a myslím si že s oerfect clinic toho může dovolit,určitě po přečtení je to nadstandardní klinika s perfektním přístupem a technologií já sama bych klidně podstoupila

30.10.2017

O klinice Perfect Clinic jsem už něco slyšela a byla to samá chvála. Určitě se já sama těmto zákrokům nebráním, ale momnetálně je ještě ani nevyhledávám. Až budu potřebovat nějaký zákrok tak budu o této klinice uvažovat jako o první volbě.

29.10.2017

Klinika nabízí kvalitní služby, disponuje skvělými přístroji, přístup všech zaměstnanců je velmi profesionální a zároveň lidský a chápavý. Každá žena chce být krásná a je jedno, kolik jí je let. Jděte do toho!

28.10.2017

Těmto omlazením na klinikách velice fandím, protože každá žena tímto získá sebevědomí. Omlazení pro ženu je velmi důležité, je sama se sebou pak moc spokojena. Na jedné klinice jsem si nechala několikrát odstranit kuperózu z obličeje a velice mi to pomohlo psychicky.

28.10.2017

Sleduji trendy v kosmetice a také v těchto, významnějších způsobech omlazení a zkrášlení těla. Klinika má skvělou pověst a dámy, které ji navštívily, všechny vypadají báječně a spokojeně. Dobrý tip na koho se obrátit.

27.10.2017

O této klinice jsem slyšela prvně před několika lety od mé bývalé kolegyně v práci. Byla u nich na zákroku - úprava víček a byla maximálně spokojená. Nemohla si vynachválit vřelý přístup personálu, příjemné prostředí. Takže pokud budu jednou uvažovat o podobném zákroku, tak vím na koho se obrátit :-)

26.10.2017

O této klinice jsem již hodně slyšela a samozřejmě samé pozitiva,ale já nikdy jejich služeb nevyužila ale podle referencí jsou zákaznice naprosto spokojeni jak s personálem tak i s provádenými vykony.Takže já této klinice přeji hodně uspěchů a hodně klientů

26.10.2017

Tyto zákroky zatím nevyhledávám, ale přiznám se, že o tom v budoucnu budu uvažovat. Perfect Clinic je prestižní organizace, která pomáhá ženám zvýšit si sebevědomí a zkvalitni si celkově život a já jsem pro!

26.10.2017

Klinika PERFECT CLINIC má dobrý zvuk po celé republice. Kolegyně byla na této klinic v Brně a nemůže si vynachválit jak práci platických chirurgů, tak celkovou péči a vstřícné a ohleduplné jednání s pacienty.

25.10.2017

Tyto metody uznávám pokud jsou přirozené a uživatelce dokáží zvednou sebevědomí a tím třeba zkvalitnit její život. Zákroky, které jsou šetrné a pomáhají omládnout, třeba tak, jak je zde videt nafotce vítám :)

25.10.2017

Pomalu si šetřím do kasičky a odhodlávám se dojít si na konzultaci. Moc ráda bych nějaké šetrné a přiměřené omlazení a vylepšení obličeje podstoupila. Čtu dostupné informace, pídím se po recenzích a tato klinika mi vychází skvěle. Odborníci s dlouholetou praxí a moderní vybavení, to vše je snad zárukou očekávaných výsledků.

24.10.2017
Doporučení: 7

Velice ráda bych zažila omlazení pleti, i když mám velké pochybnosti, zda je to v mém věku 61 ještě reálné. Jsem vcelku smířena s tím, že už to lepší o moc nebude :) Jsem se stárnutím smířena, ale kdyby to šlo nebylo by to špatné

Neznám negativní vlastnosti tohoto omlazení ba a ni pozitivní

24.10.2017

Hodně jsem zvažovala, zda se do testování přihlásit. Co si budeme povídat, už by to něco o level vyšší než dostupná kosmetika chtělo. Nakonec jsem šanci přenechala těm, co to potřebují více než já a přeji, ať se vše podaří, jak má. Klinika má dobré renomé.

23.10.2017

PERFECT CLINIC mohu jen doporučit.Byla jsem na pobočce v Liberci na úpravě očních víček -profesionální přístup a hrozně moc milý personál naprostá spokojenost.Lifting obličeje bych také ráda pro dobrý pocit.

23.10.2017
Doporučení: 10

Služba to musí být příjemná. Ale já si myslím, že zatím ne pro mě. Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic - ale musí to být příjemné, nechat si vylepšit obličej k nepoznání., ale asi pro ženy, které jsou denně na očích - například v televizi.

23.10.2017

Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic - zatím na obličeji nepotřebuji odstraňovat vrásky.,ovšem horní víčka už mi trochu padají,tam by pomohlo odstranit trochu kůže nebo jí zpevnit..plastiky mi nevadí,jen se to nesmí přehnat..

23.10.2017

Já se rozhodně přikláním k tomu, nechat si vylepšit, omladit, rozjasnit obličej či jiné partie poznamenaní věkem. Pokud je metoda šetrná, neinvazivní, nehazardující se zdravím a to na této klinice splňují, tak proč nevyužít možnosti lépe vypadat a také se lépe cítit. Šetrné, nezávadné metody a hlavně profesionální odborníci zaručí, že výsledek bude výborný.

Další hodnocení

Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat