Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

11. 10. 2017 | Testování

Již mnoho let neplatí, že pokud chceme vypadat o pár let mladší a minimalizovat své vrásky, je jediným možným krokem plastická operace za desítky tisíc korun. Trendem dnešní doby jsou mini-invazivní zákroky, které jsou rychlé, nebolestivé a nezatíží vaši peněženku. Přesvědčit se o tom bude moci i jedna z našich testerek!

A jaké zákroky mohou na naši testerku čekat?

Všemocná kyselina hyaluronová


Moderní a příjemné prostředí prestižní kliniky estetické medicíny Perfect Clinic.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě. Dokáže na sebe skvěle vázat vodu (pojme přibližně její tisícinásobek) a dobře tak hydratuje pokožku. „Působí proti volným radikálům a podporuje tvorbu kolagenu. Dříve se používala v medicíně především k ošetření při léčbě spálenin nebo pro rychlejší hojení jizev. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a zároveň působí jako jejich mazivo. Díky svým výrazným účinkům na obnovu a hydrataci pleti je také hojně využívaná v kosmetickém odvětví,“ říká dermatoložka MUDr. Věra Terzjiská z Perfect Clinic.

Máte-li na obličeji již viditelné vrásky například kolem úst, je na čase uvažovat o výplňových materiálech na bázi kyseliny hyaluronové. Ty se v rukou lékařů jednoduše a bezbolestně injekčně aplikují. Na rozdíl od botolutoxinu neztratíte mimiku a výplň se v těle zcela vstřebá.

„Výplňové materiály jsou přínosem především v doplnění kontur a objemů v částech obličeje, kde s věkem dochází k poklesu kůže. Jde o kruhy pod očima, propadlé tváře, nosoretní vrásky – tzv. marionetty nebo pokleslé koutky úst. Všude tam se navrácením plnosti dosáhne mladšího výrazu. A pak je tu ještě vyplňování konkrétních jednotlivých hlubokých vrásek, které bývají mezi obočím, na tvářích a v podstatě kdekoliv na těle,“ dodává expertka na estetickou medicínu MUDr. Terzijská.

Výhodou je ambulantní způsob aplikace. Vše netrvá déle než půl hodiny. A výsledek je okamžitý.

Omlazení vlastní krví


Každému zákroku předchází odborná konzultace, během níž lékaři klientům vše dopodrobna vysvětlí a zvolí pro něj vhodnou metodu omlazení.

Poměrně novou estetickou metodou je plazmaterapie, která způsobí, že pokožka bude vypadat pružněji, pevněji a mladistvěji. Je ideální pro věkovou skupinu 30–50 let. Principem plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce.

„Vědecké výzkumy ukazují, že stárnutí pleti je způsobeno právě přirozenou ztrátou kolagenu, která je spojena se špatnou hydratací a menší aktivitou buněk produkujících kolagen. Naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí tyto buňky stimulovat k tvorbě nových kolagenních vláken. Tím dochází k regeneraci, rozzáření a zřetelnému omlazení pleti. Velkým plusem metody je, že jde o materiál tělu vlastní, tudíž možné alergické reakce jsou prakticky nulové. Plazmu lze také obohatit kyselinou hyaluronovou a tím hydrataci výrazně podpořit,” vysvětluje MUDr. Petra Moravcová z centra estetické medicíny Perfect Clinic. Samotná procedura netrvá déle než hodinu a není potřeba hospitalizace.

Šikovný laser


Pražská Pefect Clinic nabízí kromě špičkové péče i moderní prostředí.

Na drobnější či mimické vrásky se hodí rejuvenace pleti frakčním laserem CO2. Díky aplikaci laserových paprsků do povrchové a střední vrstvy kůže dochází mj. k obnově tvorby kolagenu, aniž by bylo nutno zasahovat do hlubokých vrstev kůže, jak tomu bylo u starších typů laserů.

Díky frakčnímu laseru můžete minimalizovat vrásky a zlepšit celkový tonus pleti. S jeho pomocí dochází také k výrazně rychlejšímu hojení jizev či minimalizaci pigmentových skvrn, které vznikají v pozdějším věku. Samotný zákrok téměř nebolí,” uklidňuje dermatoložka Lucia Mansfeldová z Perfect Clinic.

Zázrak za pomoci nití


Klientka Perfect Clinic před omalzujícím zákrokem (vlevo) a po něm (vpravo).

Pokud máte již více viditelné vrásky a nechcete podstoupit invazivní zákroky, je ideální volbou lifting obličeje pomocí vstřebatelných nití. Jak vidno, povadlý obličej či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku čili faceliftingu. Poslední dobou se stále větší oblibě těší liftingové metody prováděné ambulantně, a to pomocí liftujících nití. Tahle mini-invazivní metoda omlazení velmi úspěšně nahrazuje skalpel. Nitě jsou vyráběny ze vstřebatelných materiálů.

Niťovou“ terapií jsme schopni tvarovat kontury obličeje, pozvednout ústní koutky, obočí i tváře, vypnout vrásky obličeje a taktéž provést lifting krku, povadlého poprsí, valů paží, zadečku či stehen. Velkou výhodou liftingu pomocí nití je téměř bezbolestná aplikace a poměrně výrazný efekt s delší dobou trvanlivosti. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii,  po skončení zákroku odcházíte domů, a pokud dojde opětovně k neestetickému poklesu, lze ho zopakovat,“ dodává MUDr. Petra Moravcová.

Jste vhodnou testerkou?


Omládněte v našem testování s Perfect Clinic. Rychle, bezbolestně a bez skalpelu!

Také poslední dobou pozorujete na své tváři vrásky, které tam dříve nebyly, a uvažujete o omlazení obličeje? Přihlaste se do našeho testování.

Odborníci z Perfect Clinic vyberou na základě přiložených fotografií 3 až 5 testerek, které pozvou k odborné konzultaci.

Poté bude vybrána jedna testerka, jež podstoupí vybraný anti-aging zákrok.

Podmínky testování

  • Podmínkou účasti na testování je možnost zúčastnit se konzultací na klinice Perfect Clinic v Praze, a to 6. listopadu 2017 mezi 11. a 12. hodinou.
  • Vybraná testerka podstoupí zákrok na Perfect Clinic 13. listopadu 2017 v 11 hodin. Testerky, jež absolvují odborné konzultace, ale nebudou vybrány k samotnému zákroku, obdrží slevový voucher na anti-aging zákrok na Perfect Clinic.
  • Testerka musí při Rozstřelu testerek ke svému komentáři připojit detailní fotografii svého obličeje bez nalíčení, případně ji může zaslat na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu je nutné napsat "Perfect Clinic".

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 1 z testerek, které napíšou níže do Rozstřelu testerek, zda někdy touží, aby mohly vrátit čas a proč.
HLASTE SE DO 22. října 2017.
Vybraná testerka podstoupí omlazení obličeje na Perfect Clinic.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Iivusja3

16. 10. 2017

Vrátit čas toužím často, zároveň si uvědomím, že kdybych něco změnila, asi bych přišla i o zkušenosti, které s časem přišly. Takže vrátit čas toužím pouze na tváři, vrásky a pytlíky pod očima by mohly zmizet. Navíc jsem zhubla, takže jsem sice krásně štíhlá :), ale vrásky nyní vystoupily a jsou viditelnější.

Lusylie

15. 10. 2017

ano toužím vrátit čas do dne kdy jsem nastoupila do auta jako spolujezdec a tím se mi navždy změnil život a přišla jsem o to nejcennější....:((((((((((((((((

verrca

14. 10. 2017

občas ano.. mám dvě děti a každé mají jiného otce....za ty děti zaplať pánbůh za ně.. ale ale... první tatínek byl fajn..vztah skončil mou vinou,, druhý - o tom ani nemluvit... takže bych vrátila čas kvůli toho aby děti měli jednoho tatínka... tak by to bylo fajn..

kopretina2

13. 10. 2017

Škoda,že nejde vrátit čas.Občas bych si to přála.Mám tři dospělé děti,tři krásná vnoučátka.Celý život pracuji ve zdravotnictví na 12tky a tak nějak nebylo nikdy moc času na sebe.Práce,školka,škola,domáctnost.Ted když už jsem ve věku, chtěla bych ještě pro sebe něco udělat a líbit se sama sobě a okolí.

Boros

13. 10. 2017

čas vrátit nelze, ale kdyby šel, snažila bych se říci lide, kteří už tu nejsou, jak moc mi budou scházet a jak moc mi na nich záleží.....

velinka

13. 10. 2017

Čas je pro všechny stejný, takže nevracet . No, ale protože existuje slůvko "KDYBY", tak kdyby se dal vrátit čas, tak bych si hlavně užila více dětí, když byly malé, a vykašlala se na práci.

holllii

12. 10. 2017

Kdybych mohla vrátit čas,tak bych se lépe učila ve škole 😁aby ze mě něco bylo...

Jaromila

11. 10. 2017

Někdy bych možná chtěla vrátit čas. Nekteré věci bych udělala úplně jinak. čas strašně rychle běží a utíká. Někdy bych ho vrátila zpět. Poučila bych se z chyb, které jsem kdy v žíivotě udělala. Možná bych něco udělala jinak.

MiliKry

11. 10. 2017

Nad touto otázkou jsem se hodně zamyslela a musím říct, že čas bych vrátit nechtěla. Všechno, co jsem v životě udělala nebo co se stalo, se mělo z nějakého důvodu stát a každá moje špatná zkušenost mě jen posunula dál. A co se věku a vrásek týká, tak i kdybych čas vrátila, tak věk i vrásky by mě stejně zase dohnali :)

Karolinenthal

11. 10. 2017

Samozřejmě, hned, ráda....letos zejména proto, že došlo k nečekanému úmrtí v rodině a některé věci zůstaly nevysvětleny a následky neseme dodnes, stačilo by 24 hodin přidat, aspoň....

OlgaDres

11. 10. 2017

Když mi má 7mi letá dcera řekla - maminko ty máš víc vrásek než tatínek, ale ještě neumřeš, viď? Tak jsem si pomyslela, zda opravdu vypadám už tak hrozně, přes všechnu kosmetiku co používám Tak to jsem opravdu zatoužila ubrat pár let, aby nemusela tahle malá rozumprdka mít pocit, že jsem moc stará, KDYŽ UŽ MÁM VÍC VRÁSEK NEŽ TATÍNEK Fotky pošlu mailem redakci.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect C...

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využijte exkluzivní nabídky k odkupu

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využij...

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se na naše tipy

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se n...

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak je využijete vy?

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak j...

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent KIDS

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent ...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k životní rovnováze

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k živo...

Tip na oběd

Rybí filé se sýrem a krutóny

9 hlasů
55min 667kJ 150 Kč

Filé z lososa zapečené se sýrem.

Květáková polévka

15 hlasů
40min 227kJ 95 Kč

Polévka z květáku s pastinákem.

Poradny

Po studiu a evidenci na ÚP pracuji, dostanu PPM?

Dobrý den, jestliže máte termín porodu 28.1.2018, můžete na mateřskou dovolenou (za předpokladu,... Více

Od května mám smlouvu na neurčito, dostanu PPM?

Dobrý den, paní Flenderová, pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ...

Více