TESTOVÁNÍ: Probiotika Biopron Forte

01.08.2019 | Testování

BIOPRON FORTE využijete celé léto. Tento probiotický doplněk stravy totiž obsahuje probiotika, přátelské bakterie žijící ve střevech, které pomáhají vracet narušenou střevní mikroflóru do normálu po nepříjemných střevních potížích, příznivě ovlivňují naše zdraví, zlepšují vstřebávání některých živin, peristaltiku střev a mnoho dalších. Chcete se o jeho skvělých vlastnostech přesvědčit samy? Hledáme 10 testerek! Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 71 testerek


BIOPRON FORTE obsahuje speciální kombinaci dvou probiotických kmenů s vysokým obsahem živých kultur (10 mld. CFU), prebiotika a prospěšnou kvasinku S. Boulardii.

Pro lepší zážitky z léta

Lidé, kteří často cestují, ví, jaké problémy mohou na dovolené způsobit střevní komplikace, zejména průjem infekčního i neinfekčního původu. Ten neinfekční souvisí se změnou jídelníčku, kdy najednou skládáme na talíř exotické kombinace potravin. Umí pořádně zkazit dovolenou, avšak není tak závažný jako infekční průjem, který je nejčastěji projevem nemoci zvané kampylobakterióza. Tu způsobuje bakterie vyskytující se na nedostatečně tepelně upraveném kuřecím mase a v loňském roce dle údajů ze Státního zdravotnického ústavu zkazila letní dny minimálně 23 780 lidem, jež nemoc ohlásili. Další zákeřná bakterie, jež nás může v tuzemsku pořádně potrápit, je nechvalně známá Salmonella, která způsobila nemoc salmonelózu 11 359 pacientům.

Pomohou probiotika

Boj s jakýmikoliv střevními onemocněními je pro tělo vyčerpávající. Narušená střevní mikroflóra umožňuje patogenům šířit se v těle, jsme lehce napadnutelní viry, bakteriemi či toxiny. Právě k obnovení střevní mikroflóry přispívají probiotika, přátelské bakterie žijící ve střevech, které příznivě ovlivňují naše zdraví, zejména trávení, a zlepšují vstřebávání některých živin, peristaltiku střev a mnoho dalších. Jsou přirozenou součástí některých potravin, při akutních komplikacích je ale účinnější spolehnout se na přípravky, které obsahují větší počet probiotických kmenů a živých mikroorganismů a s potížemi si rychle poradí. Takový je BIOPRON FORTE doplněný o prebiotika sloužící zároveň jako potrava pro probiotika, případně např. kvasinku S. Boulardii.

Ať se trápíte z jakéhokoliv důvodu, dostatečná příprava zahrnující informování se o rizicích a prevenci, užívání probiotik předem a dodržování základních hygienických zásad přitom může problémům zabránit. Probiotika by proto neměla chybět v kufru do zahraničí, v tašce na chatu ani v batohu na festival, kde je riziko nevhodných hygienických podmínek větší.

Jaké testerky hledáme?

Chystáte se na dovolenou, na festival nebo jen grilovat na zahradě? Máte citlivé trávení? Pak se zapojte do našeho testování!

vybraná testerka | 15.09.2019

Konečně jsem neměla na dovolené zažívací obtíže. Probiotika Biopron Forte účinkují velmi rychle a pomohou proti různým trávicím nepříjemnostem - cestovní stres, změna prostředí, jiná strava... Určitě se vyplatí užívat tabletky dlouhodobě. Nezpozorovala jsem na sobě žádné vedlejší účinky.

Příliš krátká doba na otestování celého balení.

vybraná testerka | 14.09.2019

Jsem moc ráda, že jsem byla vybrána do projektového týmu a měla možnost vyzkoušet Biopron Forte. Testovali jsme ho spolu s mou 18letou dcerou, která velmi dlouho trpěla průjmy. Asi 14 dní požívá 1 tabletku denně a zažívání se jí zlepšilo a průjmy úplně zmizeli. Já také používám denně 1 tabletku, a také mi moc pomáhají. Navíc mají velmi rychlý účinek, který mě až překvapil. Obrovskou výhodou je, že jsou vhodné i pro malé děti již od 6 měsíců. Pokud je potřeba, dávám i dětem (3 a 5 let), rozpustim v čaji, a brzy ke po problémech. Předtím jsem u dětí používala Laktobacilky, ale neměli tak rychlý účinek jako Biopron Forte. Tento produkt mohu jen doporučit, určitě u něj zůstaneme i nadále. Jsem moc ráda, že jsem se mohla na vlastní zkušenost přesvědčit o kvalitách tohoto produktu. Jsme maximálně spokojeni a produkt hodnotím na 1☆ 😉

vybraná testerka | 13.09.2019

Biopron Forte jsem obdržela poštou koncem srpna.Jelikož jsme byli právě po 12 denní dovolené v Turecku, možnost testování tohoto výrobku byla zrovna velice vhodná.Změna mého jídelníčku se odrazila na mém zažívání a střevních obtížích v podobě průjmů.Velice děkuji za možnost si vyzkoušet lék na obnovení střevní mikroflóry.Užívala jsem jednu tobolku denně mezi jídlem a vše snášela bez vedlejších účinků.Výsledek se dostavil asi po týdnu, ale přes to užívám Biopron dále, abych vybrala celé balení. Cítím se skvěle a určitě si tento lék přibalím na dovolenou příště.Všem Biopron Forte doporučuji, pomůže každému překonat následky špatného zažívání.Často užívám antibiotika a k nim určitě zařadím i tyto probiotika.

Jen ohledně testování, na které bylo velice málo času k zhodnocení.Za 3 týdny testování nemám ještě celé balení využívané.Prosila bych tedy o prodloužení lhůty s hodnocením výrobků v budoucnu.Děkuji

vybraná testerka | 13.09.2019

Probiotika Biopron forte užívám od konce srpna během začátku třetího trimestru těhotenství. Velice brzy mě překvapil účinek, kdy jsem po krátké době pocítila úlevu s nadýmáním a zácpou a s tím spojeným nekomfortem v břiše, takže podpora trávení a s tím spojené obtíže ustoupily. Navíc obsahuje prospěšné bakterie nejen pro těhotné, ale i pro miminko k prevenci alergií. Snažím se jíst zdravě, ale dopřeji si i grilované maso, zmrzlinu, meloun a s těmito probiotiky mám jistotu, že naopak nebudu trpět neočekávanými zažívacími problémy. Mléčné výrobky nemůžu nyní konzumovat ve velké míře kvůli žaludečnímu refluxu, takže tímto přípravekem si můžu být jistá, že tělo dostane i tak kvalitní a účinná probiotika, včetně vlákniny, kterou nemusím konzumovat zvlášť. Nyní mám dávkování už preventivně jen 1 kapsli a je to naprosto vyhovující. Přípravek doporučuji všem jako prevenci a eliminaci zažívacích obtíží nejen v těhotetenství, určitě najde uplatnění v průběhu celého roku nejen v létě, také po užívání antibiotika a je vhodný i pro děti od 6. měsíce. Budu pokračovat i po porodu a při kojení v užívání, jsem zvědavá, jak bude přípravek působit v prevenci dětské koliky. Plus navíc: Vysoký obsah kmenů, jsou obsažená probiotika i vláknina Nemusí se skladovat s lednici Vhodný i pro děti od 6 měsíců, obsah se může vysypat např. do mléka, čaje.

Nemám žádné výhrady

vybraná testerka | 12.09.2019

Uvítala jsem možnost otestovat probiotika Biopron Forte, protože již delší dobu mám problémy se zažíváním, nadýmáním a zvláště letní grilovačky dávají mým střevům zabrat. Zkoušela jsem již dříve i jiné produkty, ale Biopron Forte se mně osvědčil, trávení se mně zlepšilo a mohu určitě doporučit i ostatním, kteří mají střevní problémy, protože funguje spolehlivě.

vybraná testerka | 12.09.2019

Byla jsem moc ráda, že jsem byla vybrána na testování Biopronu 9 a Biopronu Forte. Probiotika biopron jsou naprosto vynikající, mám často střevní potíže a tyto probiotika vždy pomohou, dovolená letos proběhla naprosto v pohodě. Určitě tyto probiotika všem doporučuji.

vybraná testerka | 11.09.2019

S Biopronem máme dlouholeté zkušenosti. Poprvé mi ho doporučila paní magistra v lékárně a od té doby s námi putuje na všechny dovolené - nejen ty zahraničí, protože i v místní hospůdce může i nakládaný hermelín stát o chvíli déle na sluníčku nebo klobáska z grilu s přichomýtne k nějaké nedobrotě. Biopron nás vždycky ochránil. Nikdy jsme k žádné újmě nedošli. Oceňuji i variantu, která je vhodná při užívání antibiotik - kdo zažil vaginální mykózu při antibiotikách, ví, o čem mluvím. Takže super

-

vybraná testerka | 09.09.2019

Probiotika vyzkoušené na naší zářijové dovolené v Tunisu. Loni bez probiotik stř.potíže,průjem-byli jsme poprvé a bohužel. Letos s probiotiky BIOPRON úplně super.Tobolky se dobře polykají,žádné zažívací problémy.Doporučuji a na každou dovolenou přibalíme .

Žádné

vybraná testerka | 06.09.2019

Probiotika biopron jsou naprosto skvele, mam neustale strevni problemy a na dovoloenou jsem si vzala prave tyto tobolky a musim rict , ze dovolena probehla naprosto v pohode a bez jakychkoliv problemu. Velikost naprosto v pohode a skvele se polyka. naprosto doporucuji

vybraná testerka | 29.08.2019

Probiotika Biopron jsem začala užívat zároveň při léčbě antibiotiky. Vždy mi antibiotika rozhodila zažívání, spolu ale s probiotiky Biopron byla konečně léčba bez problémů :) Jsou zároveň skvělé i jako prevence na dovolenou, kde vím, že budu konzumovat nové jídla, které by mému zažívání nemuseli udělat dobře.

18.05.2023

Výborný doplněk stravy, velice doporučuji

Žádné nemám

13.05.2023

Tuto značku probiotik pravidelně užívám vždy s antibiotiky a jsem spokojená.

nic

16.02.2023

Fungující, ověřená probiotika. Vždy, když dobereme antibiotika pomohou obnovit přirozenou střevní mikrofloru. Bereme sebou také na dovolenou. Vhodná i pro děti. Unikátní složení, snadné dávkování.

19.01.2023

Probiotika Biopron Forte užívá moje maminka a chválí si ho

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

výborný doplnněk stravy, mohu jedině doporučit

žádné

28.10.2022

Užívání probiotik považuji za důležité, s těmito jsem byla vždy spokojená

19.10.2022

Funguje skvěle, pomáhá mi na bolesti a křeče v břiše. A také proti nadýmání

29.03.2022

Při užívání jsem nepociťovala změny Dostupné ve většině lékáren

Vysoká cena

04.02.2022

Dobré zažívání. Imunita. Dostupné a i cenově.

Nevím

21.12.2021

Probiotika Biopron Forte nějakou dobu užívala dcera a nemůže si je vynachválit.

19.08.2021

Probiotika vždy sebou na výlet a dovolenou. Nikdy nevíte co se může stát. A tyto vám pomohou

15.03.2021

díky probiotikum Biopron už nemám stresové nevolnosti! působí rychle

28.02.2021

Jelikož mám dlouho problémy se zazivanim, tak jsem si probiotika zakoupila a jsem spokojená

14.02.2021

Tieto probiotiká mi odporučila Kožná lekárka, a zatiaľ som spokojná. Odkedy ich užívam zlepšilo sa mi trávenie aj pleť, a ešte som nebola ani len nachladnutá (užívam už cca rok)

15.12.2020

Nejlepší probiotika v dnešní době , účinkují jak mají a citim se po nich lépe

Mohlo by jich být více v balíku

15.12.2020

Brala jsem po druhém porodu, nemohla jsem nastartovat trávení, vadilo mi snad všecko jídlo, a hodně mi pomohly.

strašně drahe když berete dlouho

09.07.2020

Kvalitní probiotika na zklidnění žaludku, vhodná především při užívání antibiotik.

11.05.2020

Probiotika je dobré mít doma v zásobě vždycky. Pomáhají na střevní potíže, na imunitu, ale hlavně jsou nezbytné při antibioticke léčbě. Tento výrobek je kvalitní a rád ho používám.

Žádné

04.05.2020

Biopron musim mit u sebe vždy. Zachrání mě to vždy od problémů s břichem.

16.04.2020

Probiotika Biopron Forte jsou super, krásně srovnají mikrofloru , jsou setrna a vhodna i pro osoby s citlivym zazivanim

27.11.2019

Kdo má problémy s trávením či zdravím, tomu zajisté tyto probiotika pomohou.

21.11.2019

Ten kdo má nějaké trápení se svým tělem a tak by měl začít používat tento doplněk stravy. Já ho používám už delší dobu a cítím se fit jako nikdy .. už nemám žádné střevní obtíže a podobně. Mohu jen doporučit .

20.11.2019

Probiotika Biopron Forte jsem používala, a byla jsem spokojená.

11.11.2019

Zkoušela jsem na doporučení své lékařky a nemohu si stěžovat. Brala jsem antibiotika a po tomto doplňku stravy jsem se cítila lépe. Srovnalo se mi střevní zažívání a vymizeli i trávicí zvuky po najezení, na které jsem vždy trpěla. Za mě tedy velká spokojenost a sama mohu jen doporučit!

05.11.2019

Tato probiotika mi doporučila magistra v lékárně. Nyní na dovolené mi velice pomohl-žádné zažívací problémy, průjmy ani nadýmání. Zcela jistě je prospěšný pro střevní mikrofloru...takže za mě bude mít své místo v lékárničce.

04.11.2019

Doplněk stravy pro ženy i muže. který zabere jak na zlé zažívání, tak jako prevence při užívání antibiotik. Osvědčená značka za dobré peníze, snadno dostupná v každé dobré lékárně. Mohu doporučit tato probiotika.

21.10.2019

Probiotika Biopron užívám vždy současně při léčbě antibiotik, kdy mi upravily střevní mikroflóru a léčba tak probíhala bez problémů. Jsou zároveň skvělé i jako prevence na dovolenou, kde si nejsem jistá původem jídla a vody. Nechybí v žádné mojí cestovní hygienické taštičce.

Krátká doba testování.

20.10.2019

Vyzkouseli jsme pri uzivani antibiotik vice produktu probiotik, laktobacilu a Biopron je z nich opravdu nejlepsi, pro deti jsme tez meli tuto variantu a zadne strevni potize, bolesti zakudku, takze za nasi rodinu ma 100% ano.

10.10.2019

Probiotika Biopron Forte nesmí chybět na žádné naší dovolené. Od jisté nemilé situace v Egyptě na ně nedám dopustit. Mají rychlý a efektivní účinek a jsou vhodné nejen pro dospělé, tak i pro děti již od šestého měsíce.

09.10.2019

Probiotika Biopron Forte je úžasný doplněk stravy na zažívání,hlavně ve střevech.Ničí baktérie ve střevech či toxiny.Pomáhá při jakémkoliv střevním onemocněním.zároveň se hodí,když chceme někam vycestovat.

Žádné

08.10.2019

Biopron Forte jsem začala používat v létě na doporučení paní lékárnice.Líbí se mně,že ho mohou používat jak dospělí,tak už děti od 6.měsíců.Za nás velká spokojenost.Máme ho vždy přibalený ,když cestujeme.Hlavně v létě na dovolené se osvědčil!!

nic jsem nenašla

05.10.2019

Přesně tato probiotika máme doma v lékárničce. Bereme je sebou na cesty ale také při letních nevolnostech či po dobrání antibiotik. Mají unikátní prospěšné složení. Mnoho a mnoho živých probiotických kultur dělá dobře zažívání, obnovuje střevní mikroflóru a posiluje imunitu. Vhodné také pro děti. Cena přijatelná.

29.09.2019

Tento druh probiotik jsem koupila vlastně náhodou v době, kdy syn prodělal léčbu antibiotiky a u praktické lékařky mi bylo doporučeno, že by bylo vhodné probiotika nasadit. Syn si během užívání antibiotik stěžoval na bolesti bříška a trpěl průjmem a nadýmáním. Asi týden po nasazení probiotik bylo znát jasně zlepšení obtíží. Stolice se upravila a i nadýmání ustalo. Nechala jsem ho dobrat celé balení, další mu už nedávala. Ale nové mám už pro "stýčka příhodu" koupené v naší domácí lekárničce

23.09.2019

tyto probiotika jsou součástí mého života již delší dobu, mám citlivý tračník a tím pádem mám velký problém se stolicí, někdy prosedím hodinu na wc, tyto probiotika mi opravdu pomáhají a moje zažívání je díky nim lepší a tolik netrpím

21.09.2019

Tyto probiotika mi doporucila magistra v lekarne, kdyz jsem si vyzvedavala antibiotika. Nemela jsem problem je spolknout, zadne vedlejsi ucinky jsem nepocitila a pravdepodobne zafungobsla jak mela...

Vyssi cena

21.09.2019

Dobrý den. Probiotika jsem v naší rodí určitě moc důležité protože dcerce je dávám od narození a sobě taky když jsem byla dopovana různými antibiotiky. Takže probio určitě doporučuji aby se lidé cítili lépe

15.09.2019

Výrobek Biopron forte mohu vřele doporučit, využívám ho i v těhotenství a musím říct, že zažívání mi hodně vylepšil a srovnal. Líbí se mi, že se dobře polyká, nemám ráda velké kapsle. Cítím se po něm velmi dobře.

ne

14.09.2019

Osobně s Biopronem zkušenost nemám,ale v nedávné době jsme ho dávali vnoučkovi,který měl problémy s nepravidelnou stolicí různé konzistence a také ho trápili větry.Během krátké doby se vše upravilo,takže vřele doporučuji.

13.09.2019

Tato probiotika Biopron máme doma a nemůžeme si je vynachválit. Jde o složení, které je šetrné k organismu, ale také účinek při zabírání. V létě jsme byli a dovolené a využili jsme je, protože jsme byli v restauraci a jídlo nám nesedlo a my měli zažívací potíže. Jinak je manžel používá po léčbě antibiotiky a opravdu se cítí posílení. Učinek ve střevní mikrofloře je opravdu znát.

12.09.2019

Probiotika příznivě ovlivňují naše zdraví a střevní mikroflóru. Zlepšují vstřebávání živin a peristaltiku střev. Tak účinkuje i Biopron Forte, je dobré si ho vzít i na dovolenou. Obsahuje přátelské bakterie pro střeva.

11.09.2019

Probiotika Biotron Forte jsem měla letos prvně na dovolené v Egyptě. Můžu říct, že moje zažívání bylo po celou dobu pobytu v pohodě a dovolenou jsem si užívala narozdíl od jiných let, kdy jsem vždy chytla nějaké střevní problémy. Doporučuji na cesty vždy přibalit.

08.09.2019

Musím se přiznat, že dřív jsem probiotika považovala jen za zbytečné vyhazování peněz. čím jsem starší tím víc si uvědomuji kolik různé chemie do sebe ládujeme :-( . snažím se oprášit bylinné recepty své babičky a prababičky , žít v souladu s přírodou , ale někdy není zbytí a po chemii musí člověk sáhnout, a potom je určitě dobré vždo prebiotika užívat,

07.09.2019

Probiotika Biopron Forte oceňuji je hlavně v létě, kdy více grilujeme a tím pádem zatěžuji svůj organismus. Taky se nám osvědčily hlavněna cestách, kde ochutnáváme cizí jídla, takže moje zažívání a celé rodiny je vždy v pořádku.

06.09.2019

Probiotika Bipron jsem začala užívat v době, kdy jsem měla zažívací potíže a musím říct, že mi hodně pomohli. Za což jsem skutečně ráda, protože málokterý výrobek mi pomůže takto rychle. Líbí se mi velmi příznivá cena

05.09.2019

Probiotika Biopron forte jsem zacala uzivat spolecne s antibiotiky. Drive pri uzivani antibiotik jsem mela zazivaci a strevni obtize. Pri uzivani antibiotik spolecne s biopronem jsem nemala vubec zadne obtize. Nejvetsi vyhoda, biopron muzou i deti.

30.08.2019

Probiotika používám vždy, když mám předepsané antibiotika pro podporu imunity a abych předešla nažádoucím střevním potížím, které při antibiotikách mají obvykle rychlý nástup :-D Určitě je doporučuji přibalit do cestovní lékárničky :-)

28.08.2019

Probiotika Biopron Fortejsem si pořídila na dovolenou a dobře jsem udělala. Hned po požití jsem cítila úlevu a brzy mi bylo zase dobře. Dokáže v těle srovnat metabolismus působí velmi dobře na střevní potíže.

26.08.2019

Biopron si vždy ordinuji hlavně u dovolené v Egyptě, kde se to jen hemží průjmy a i doma máme občas rozhozené trávení z jinému rytmu dne. Může za to především stravování all inclusive, na které doma nejsme zvyklí a zažívání je tak zatížené. Probiotika je pomohou hodit zpět do pohody a my se tak zase cítíme lépe :-)

Žádné

25.08.2019

Probiotika super při problémech rychle vyřeší-což je velké plus. Cena je sice vyšší,ale zase kvalita tomu odpovídá.Na dovolené jsem pomohla jednomu pánovi,bylo mu hrozně zle a divil se,jak rychle přišla úleva

25.08.2019

Biopron, probiotika, vyrobek ci produkt, ktery by nemel chybet na zadne dovolene, kde se obavate strevnich potizi, ktere by mely nastat, coz jsou zeme typu Tunis a jine. Ale vyuzijete to i jindy, kdy chcete posilit organismus

24.08.2019

TESTOVÁNÍ: Probiotika Biopron Forte.Zažívací potíže skutečně dokáží zkazit nejen dovolenou. Přípravek obnovuje střevní mikroflóru. Na dovolenou směrem na jih ho doporučuji i na užívání jen preventivně.

24.08.2019

Probiotika Biopron Forte nesmí nikdy chybět v mém kufru na dovolenou. Dřív jsem trpívala střevními problémy, teď prostě zvládám celou dovolenou i v exotických destignacích v pohodě. Bez Biopronu už ani ránu

22.08.2019

Probiotika Biopron Forte mi poprvé předepsal můj obvodní lékař na srovnání střevní mikroflóry po užívání silných antibiotik a mohu říct, že jsem díky tomuto léku neměla žádný problém, který běžně toto užívání provází. Teď jsem si ho pořídila na dovolenou.

21.08.2019

Probiotika Biopron Forte dobře znám, protože jsem je již několikrát preventivně užívala a velice se mi osvědčily. Dokáží urovnat metabolismus v těle a také jsou vhodné pro cestování v cizině. Jsem s tímto výrobkem moc spokojena.

21.08.2019

Protože jsem mívala zažívací potíže koupila jsem si probiotika. Vyzkoušela jsem jich několik druhů, ale Probiotika Biopron Forte jsou podle mých zkušeností nejlepší. Užívám je proto stabilně a jsem spokojena.

20.08.2019

Probiotika se snažím užívat dlouhodobě, kvůli neustálým zažívacím problémům a častým zánětům. Probiotika Biopron Forte jsem pořídila už podruhé, protože jsem s nimi spokojená, v obou případech jsem zaznamenala zlepšení.

18.08.2019

Probiotika Biopron je moje záchrana ,při letních měsících určitě moc doporučuji ..i kvůli celkové imunitě..tuto značku vyhledávání i u svých děti..u malého sem si nemohla vynachválit kapky ,které se přidaly do pití..za mě moc doporučuji..

17.08.2019

TESTOVÁNÍ: Probiotika Biopron Forte.Zažívací potíže skutečně dokáží zkazitt nejen dovolenou.Tento přípravek pomáhá tomu aby trávení probíhalo tak jak má.Já ho mohu jedině doporučit všem.

17.08.2019

Probiotika jsou pro mě záchrana. Právě v létě při cestování na dovolenou se vždycky bojím střevních potíží a musím mít zásobu sos léků. Žaludku se po nich uleví. V krabičce je jich tak akorát. Doporučila bych.

13.08.2019

Probiotika Biopron Forte jsou opravdu prima. Pořídila jsem si je, když jsem jela na dovolenou a neprohloupila jsem. Celá dovolená byla příjemná bez střevních obtíží. Vůbec nezatěžují žaludek a já je mohu doporučit.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat