TESTOVÁNÍ: Profesionálně vyžehlené prádlo bez námahy s Tefal Ultimate AntiCalc

09.10.2017 | Testování

Dokonale vyžehlené velké množství prádla v nejkratším možném čase, to je sen všech hospodyněk. Napařovací žehlička Tefal Ultimate AntiCalc, s dlouhodobou výdrží a objemnou nádržkou, vás nebude trápit neustálým doléváním vody, přežehlováním a už vůbec ne odkapáváním vody z žehlicí desky.


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 59 testerek

Doporučeno: 132x


Napařovací žehlička Tefal Ultimate AntiCalc FV9785 odstraní veškeré záhyby silou páry, která je díky funkci Automatic Steam optimálně regulována přesně pro váš oděv.

Nepřekonatelná síla páry

Stačí zvolit teplotu a napařovací žehlička se už o vše postará. Díky nové technologii Durillium AirGlide Autoclean je jedničkou v kluznosti – samočisticí žehlicí plocha zůstává stále čistá a velké množství funkčních otvorů v žehlicí desce zaručuje maximální rozptyl páry po stranách, ve špičce i v jejím středu.

Nebude vás trápit ani vodní kámen – unikátní patentovaný sběrač vodního kamene Tefal AntiCalc Collector jednotlivé částečky vodního kamene zachytí, a tím zajistí dlouhodobě vysoký výkon páry. Funkce Anti Drip brání odkapávání vody, už nikdy tak neuvidíte žádné skvrny na prádle.
Navíc dokonale padne do ruky!

Bezpečnost řeší také za vás, automaticky se vypne po 8 minutách ve vertikální a již po 30 vteřinách v horizontální poloze.

Doporučená cena: 2 799 Kč

Více informací najdete na www.tefal.cz

Na hodnocení testované žehličky se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
16:53

Cvičení na ruce a záda s pomůckama

Cvičení na ruce a záda s pomůckama
14:33

HIIT training

HIIT training
08:50

Protažení na nohy

Protažení na nohy

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat