TESTOVÁNÍ: Profesionálně vyžehlené prádlo bez námahy s Tefal Ultimate AntiCalc

09.10.2017 | Testování

Dokonale vyžehlené velké množství prádla v nejkratším možném čase, to je sen všech hospodyněk. Napařovací žehlička Tefal Ultimate AntiCalc, s dlouhodobou výdrží a objemnou nádržkou, vás nebude trápit neustálým doléváním vody, přežehlováním a už vůbec ne odkapáváním vody z žehlicí desky.


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 62 testerek

Doporučeno: 132x


Napařovací žehlička Tefal Ultimate AntiCalc FV9785 odstraní veškeré záhyby silou páry, která je díky funkci Automatic Steam optimálně regulována přesně pro váš oděv.

Nepřekonatelná síla páry

Stačí zvolit teplotu a napařovací žehlička se už o vše postará. Díky nové technologii Durillium AirGlide Autoclean je jedničkou v kluznosti – samočisticí žehlicí plocha zůstává stále čistá a velké množství funkčních otvorů v žehlicí desce zaručuje maximální rozptyl páry po stranách, ve špičce i v jejím středu.

Nebude vás trápit ani vodní kámen – unikátní patentovaný sběrač vodního kamene Tefal AntiCalc Collector jednotlivé částečky vodního kamene zachytí, a tím zajistí dlouhodobě vysoký výkon páry. Funkce Anti Drip brání odkapávání vody, už nikdy tak neuvidíte žádné skvrny na prádle.
Navíc dokonale padne do ruky!

Bezpečnost řeší také za vás, automaticky se vypne po 8 minutách ve vertikální a již po 30 vteřinách v horizontální poloze.

Doporučená cena: 2 799 Kč

Více informací najdete na www.tefal.cz

Na hodnocení testované žehličky se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

vybraná testerka | 07.12.2017

Jsem moc ráda, že jsem byla vybrána do testování s Žehličkou Tefal Ultimate Anti-Calc. Samotnou mě velmi zajímalo, jak funguje propagovaná žehlící deska s vysokou kluzností. Z této vlastnosti žehličky jsem byla nadšená. Nehledě na materiál, žehlička po prádle vyloženě přejížděla bez žádného úsilí. Když k tomu ještě umí po celé ploše desky napařovat, je žehlení prakticky bez námahy. Stačilo rychlé přejetí z jedné strany a bylo hotovo. Automatické vypínaní žehličky v době delší nečinnosti už beru u novějších tipů žehliček za samozřejmost, ale samočistící systém proti ukládání vodního kamene mi přijde jako super funkce pro prodloužení životnosti žehličky.

žádné :)

vybraná testerka | 07.12.2017

Žehlení bylo velmi snadné a pohodlné. Žehlička po prádle přejíždí prakticky sama, bez velké námahy a díky velkému rozptylu páry snadno vyžehlím i neoblíbené košile. Žehličku Tefal Ultimate Anti-Calc rozhodně doporučuji.

vybraná testerka | 07.12.2017

Měla jsem možnost testovat. Zehlici plocha je dostatečně velká a hezky klouže. Pokud je zapnuta pára na plny výkon, zehli pěkně a prádlo je hladké. Sběrač vodního kamene je super. Dlouhý napájecí kabel.

Hrozně těžká do ruky, špatně umístěné tlačítko na kropeni..

vybraná testerka | 06.12.2017

Měla jsem možnost tuto žehličku vyzkoušet v testován, které jsem vyhrála a je úžasná. Skvěle se s ní žehlí. Krásně napařuje a žehlení je tak snadnější.Určitě ji každému doporučuji vyzkoušet a bude nadšený.

Je na mě těžká do ruky.

vybraná testerka | 05.12.2017

Dobrý den jsem moc ráda ,že jste mě vybrali na testování, Co se týče výkonosti páry,tak u mě za jedna,velmi vysoký tlak. Kluzkost taktéž perfektní a bez námahy a zbytečného tlačení na prádlo. Funkce Anticalc k nezaplacení.velmi šikovně vymyšlené. Celkově je prádlo krásné vYzehlene a to bez jakéhokoliv problémů

Nenašla jsem žádné negativa 😊😊

vybraná testerka | 04.12.2017

Moc jsem se těšila právě na tuto žehličku a musím říct, že jsem byla mile překvapena! Má opravdu velkou žehlící plochu a žehlení s ní byla opravdová pohoda! Prádlo bylo krásně vyžehlené a co jsem se nejvíce obávala váhy, tak naopak, byla lehká! A sběrač vodního kamene je jedno velké plus! Za mě opravdu moc doporučuji i ostatním!

vybraná testerka | 03.12.2017

Žehlička Tefal Ultimate Anti-Calc má velkou žehlící plochu , dostatečnou váhu, výborně se mi s ní manipulovalo. Má hladký povrch, dobře tudíž klouže. Díky výkonné páře mi stačilo žehlit povlečení a trička pouze z jedné strany a ušetřila mi čas. Oceňuji i stabilizační podpěru, oproti mé původní žehličce ji má lépe řešenou, líp se pokládá. Vodní kámen se sbírá do speciální nádržky. Dlouhá záruka. Za mě spokojenost.

Ocenila bych lepší návod, nejem piktogramy, ale i jednoduchý popisek. V balení mi chyběla nádobka na vodu.

vybraná testerka | 03.12.2017

Žehlení s touto žehličkou bylo normální, nijak zvlášť mě to nenadchlo, i když je pravda že má opravdu výkonnější páru, což mohu hodnotit jako velký klad této žehličky, po prádle klouzala tak jako standartní žehlička, kterou mám už více jak 5 let doma, sběr vodního kamene je sice asi plus této žehličky s tím, že se jí prodlouží životnost, ale myslím, že jsem nikdy vodním kamenem zanesenou žehličku neměla, takže mě to taktéž příliš nenadchlo. Výsledkem bylo pěkně vyžehlené prádlo, ale velký rozdíl jsem oproti mé žehličce nezaznamenala. Líbil se mi ale dobře řešený otvor na vodu, který je dost velký a dobře se tam voda jak nalévá z kohoutku tak i vylévá. A také zúžená špička je super.

negativní bylo pro mne to, že je žehlička dost těžká a robusní, tudíž se mi nevešla na odkládací prostor pro žehličku na žehlícím prkně

vybraná testerka | 03.12.2017

Žehlička má pěkný vzhled, rychle se zahřívá, pára je extra výkonná, pěkně klouže po žehleném prádle, má dlouhou životnost. Oceňuji dobré řešení sběru vodního kamene. Žehlička prádlo velice pěkně vyžehlila.

Žehlička je velice těžká do ruky. Návod k použití by byl dobrý i slovní (ne jen obrázkový). Musí se vyvinout velký tlak na spínač spouštějící páru. Při žehlení mne vadí tlačítko pro kropení prádla, který je umístěn na spodní části rukojeti a při stisku spínače na páru se současně stiskává i tlačítko na kropení.

vybraná testerka | 02.12.2017

Na testování žehlečky tefal ultimate anticalc jsem se moc těšila, právě proto, že žehlení není mojí oblíbenou domácí prací. A nezklamala jsem se. Žehlička má velkou žehlicí plochu, výborně klouže po prádle, napařuje s větší intenzitou než jiné žehličky. Taky mě potěšila užší špička žehličky, kterou zvládnu vyžehlit i hůře přístupná místa. Díky malinko vyšší váze žehličky nemusím tlačit. Prádlo je dokonale vyžehlené. Značka Tefal zaručuje dlouhou životnost. Doporučuji

těžší

vybraná testerka | 02.12.2017

Prádlo bylo perfektně vyžehlené, žehlička dobře klouže po povrchu. Jde z ní hodně páry. Prádlo dobře vyžhlené i z jedné strany, všechny záhyby. Má velký otvor na plnění vody. Vertikální žehlení jsem nezkoušela, ale myslím, že tp půjde výborně.

Žehlička je oproti mojí staré dost těžká.

vybraná testerka | 02.12.2017

Žehlička Tefal Ultimate AntiCalc mě překvapila už při prvním úchopu svou hmotností oproti mé žehličce, dokonale klouže po žehlených věcech. Extra výkonnou páru má žehlička při každém nastavení dle materiálu žehlených věcí. Výhodou je také sběrač vodního kamene v AntiCalc collectoru, protože lze použít vodu přímo z kohoutku. Nemusím tak přemýšlet nad nákupem destilované vody a tím, že mi žehlička zrovna na černém oblečení vypustí bílý vodní kámen. O perfektních výsledcích žehlení nemluvě, vyžehlí totiž i zmačkané a přeschlé oblečení. Dámy, pokud přemýslíte nad její koupí, tak věřte, že vás žehlení začne s ní bavit a vyplatí se si za tuto kvalitu od Tefal připlatit, žehlička se odvděčí dlouhou životností a zkrácenou dobou žehlení oproti jiným.

vybraná testerka | 29.11.2017

Děkuji za testování ,při vybalení jsem se nejdříve zalekla tíhy žehličky, ale opak je pravdou , je lehoučká při žehlení a její větší žehlicí plocha je výhodou, pěkně klouže po prádle a dobře vyžehlí i přeschlé prádlo, např. vytisklé kolíky super , pára se tvoří perfektně až až, musela jsem ubrat z max, sběr vodního kamene je velkou výhodou , snad bude fungovat a trysky se neucpou a bude garantovaná dlouhá životnost ,doporučuji a odkupuji

vyšší cena ,pro testerky je cena odpovídající kvalitě

vybraná testerka | 29.11.2017

Moc děkuji za možnost vyzkoušet tuto skvělou žehličku. Díky extra výkonné páře se prádlo žehlí velice snadno, stačí jednou přejet a je vyžehleno. Žehlička je na první vzítí do ruky těžší, ale díky dokonalé kluzkosti samotné žehlení jde opravdu snadno. Perfektní vychytávkou je také sběr vodního kamene v AntiCalc cellectoru, což žehličce prodlužuje její životnost. Pro všechny ženy, které žehlení nemají zrovna v lásce je to skvělý domácí pomocník :-)

vybraná testerka | 29.11.2017

Žehlení jako takové je opravdu super a účinné, kluznost po prádle perfektní a u některých triček mi dokonce stačilo vyžehlit jen z jedné strany a efekt byl dokonalý. Po vymačkaných místech po prádelních kolíčcích stačí lehce přejet a krásně mizí. Oceňuji také řešení sběru vodního kamene, u předchozích žehliček to byl vždy velký problém.

Asi největším problémem pro mě je to, že nádržka na vodu je velmi malá, vejde se mi tam přibližně polovina vody co jsem dávala do původní žehličky. Navíc vzhledem k páře, kterou tato žehlička produkuje je pryč během chvíle a musím znovu dolévat. Páry se mi zdálo možná až nadbytečně mnoho. Zkusím ještě snížit intenzitu páry pomocí hlavního ovládacího kolečka na žehličce. Jako další (ale opravdu drobnou) výtku bych uvedla kratší elektrický kabel, byla jsem zvyklá na delší, ale nijak zvlášť mi to nevadí, stoupnu si prostě blíže k zásuvce.

vybraná testerka | 26.11.2017
Doporučení: 6

Tuto žehličku mám možnost testovat.Ihned po obdržení jsem ji musela vyzkoušet,a musím říct že je úžasná.Extra výkonná pára a dokonalá kluzkost usnadní každé ženě žehlení.Sběr vodního kamene u této žehličky,vyřeší spolehlivě odstravění vodního kamene.Má dlouhou životnost a zároveň dost dlouhou šňůru,tak jsem mohla konečně uklidit prodlužku.Určitě si žehličku odkoupím.Vřele doporučuji všem ženám.

Žádné.

vybraná testerka | 26.11.2017

žehlení s touto napařovací žehličkou Tefal ultimate anticalc je snadné a efektivní, hlavně díky výkonné páře a kluznosti žehličky, hodně oceňuji efektivní řešení sbírání vodního kamene, žehlení košil nemusí být díky této žehličce nepříjemností, ale chvilkovou záležitostí

těžší do ruky, cena

vybraná testerka | 25.11.2017

Dobře napařuje - má hodně výkonné napařování, dokonale se přejíždí po povrchu prádla, během chvíle jsem měla vyžehlenou hromadu prádla - prádlo bylo velmi dobře vyžehlené, má dobré řešení sběru vodního kamene. Žehlička je dobře ovladatelná.

Oproti mojí žehličce je těžší, vyšší cena.

vybraná testerka | 23.11.2017

Děkuji za možnost testování žehličky Tefal extra výkonná pára krásně prádlo projde párou.žehlička lehce klouže po prádle.Velice mě zaujalo řešení vodního kamene ze spoda je nádobka která se otevře a vyčistí jen tak se neotevře má to bezpečnostní pojistku.Věřím že žehlička dlouho vydrží.Prádlo je krásně vyžehlené díky špičce žehličky se dostane i do rohů,velká nádoba na vodu nemusíte pořád doplnovat a co je nejvíce super když žehlička stojí po 8 minutách se vypne jsem velice spokojena a doporučuji

asi jedinná věc do ruky při zvedání je trochu těžší ale při žehlení jen lehce klouže takže to tak ani nevadí

vybraná testerka | 22.11.2017

Již vzhledově krásná žehlička. Očekávala jsem vysokou kvalitu, ale ta předčila mé očekávání. Extra silná pára, která vyžehlí i přeschlé prádlo a každý záhyb, dá se používat i vertikálně. Jedinečná kluznost této žehličky je také obrovským kladem. Ostrá špička, která vjede do každého záhybu košile, zejména u rukávů. Oceňuji možnost sběru vodního kamene do nádobky, každá má minulá na tomto umřela :) Věřím, že Tefal Ultimate AntiCalc svou životností překoná vše jiné. Stručně, žehlení s ní mě baví a prádlo je perfektně vyžehleno.

Jako záporem hodnotím možná trochu větší hmotnost. Cena je vyšší, ale odpovídá kvalitě výrobku.

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Velice praktický pomocník do domácnosti, krásně žehlí prádlo

27.10.2022

Žehlička kvalitní značky, skvěle žehlí a napařuje.

25.06.2020

žehlení opravdu nemám ráda a obrovská výhoda této žehličky je velmi silný tlak páry , kkterý vyžehlí látku z obou stran naráz a tím šetří čas

cena , váha

10.12.2018

Žehlička Tefal Ultimate Anti-Calc určitě patří k vyšší kategorii. Má opravdu velkou žehlící plochu a vynikající hladký povrch. Jako největší plus vidím solidní výkon především, co se týká páry. Dobré jsou také vychytávky proti vodnímu kameni.

Je poměrně těžká, ale stačí si zvyknout a už to nevadí.

01.12.2018

Automatické vypínaní žehličky v době delší nečinnosti už beru u novějších tipů žehliček za samozřejmost, ale samočistící systém proti ukládání vodního kamene mi přijde jako super funkce pro prodloužení životnosti žehličky

16.06.2018

Tuto žehličku jsem dostala od babičky k vánocům a můžu říct, že jsem s ní mimořádně spokojená. Perfektně s ní vyžehlím košile a jelikož u nás v regionu je tvrdá voda, tak velmi oceňuji sběrač vodního kamene. Když se po pár žehlení do něho podívám, tak je úplně zanesený, což značí, že funguje :-D tuto žehličku všem doporučuji :-)

03.03.2018

Žehlička má pěkný vzhled, rychle se zahřívá, pára je extra výkonná, pěkně klouže po žehleném prádle, má dlouhou životnost. Oceňuji dobré řešení sběru vodního kamene. Žehlička prádlo velice pěkně vyžehlila, ale špatně se drží v ruce.

06.02.2018
Doporučení: 67

Žehlička Tefal Ultimate AntiCalc FV9785 je opravdu dokonalá. Líbí se mi její vynikající odolnost proti poškrábání, extra velká nádržka na vodu a hlavně, že praktická i bezpečná. Za mě určitě doporučuji, protože promyšlený systém napařování ulehčí žehlení určitě každé ženě

27.01.2018

Napařovací žehlička Tefal Ultimate AntiCalc, je vzhledově moc hezká a i přez to že je trochu těžší a robustnější se s ní žehlí velice snadno.má oběmější nádržku na vodu a tak se nemusí tak často dolévat,krásně klouže po prádle.Žehlení s ní je velice snadné

01.01.2018

Napařovací žehlička Tefal Ultimate AntiCalc, s dlouhodobou výdrží a objemnou nádržkou dokáže dokonale vyžehlit velké množství prádla v nejkratším možném čase. Velkou výhodou je sběrač vodního kamene v AntiCalc collectoru, protože tak lze použít vodu přímo z kohoutku. Rozhodně ji doporučuji.

12.12.2017

Nežehlím zrovna ráda, ale někdo to udělat musí. Po tom, co jsem si přečetla kladné recenze na tuto žehličku, myslím, že by se mi hodně hodila! :-) Zatím mám jen letitou obyčejnou žehličku, která mi v ničem nepomůže a nic mi jen tak nedaruje. Tahle parní žehlička od Tefalu s extra skluzným povrchem a sběračem vodního kamene, to by bylo terno! To by mě to žehlení snad i začalo bavit...

12.12.2017
Doporučení: 54

Líbí se mi u napařovací žehličky Ultimate Anti-Calc FV9785 unikátní vyjímatelný sběrač vodního kamene, protože všude jeho hodně. Když se chystám žehlit delší dobu, tak si ocením objem nádržky na vod, ketrý je 0,35 l.

Cena.

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakci.

Nic

07.12.2017
Doporučení: 5

Jsem přesvědčená, že se jedná o kvalitní žehličku, která má spoustu předností, protože jsem si vytestovala podobnou, která má velmi podobné vlastnosti a jsem s ní spokojena, až na nádržku vody, kde je špatně viditelné množství nalité vody.

05.12.2017

Dříve pro mě žehlička byla nepřítel,ale až jsem zkusila tuhle u kamarádky, tak jsem rychle změnila názor. Tahle je nejen krásná a stylová, ale hlavně odvede svou práci dokonale a nezaostává za ostatními žehličkami.

na mě docela drahá

30.11.2017

tato žehlička vypadá moc dobře ale na to moje žehlení jednou za týden pár kousků které se vyžehlit fakt musí by to nestálo ... na to stačí má stará žehlička která je tak malo používaná že je jak nová ale tato by se mi také líbila... třeba by mě žehlení začalo bavit.

28.11.2017

Mou největší noční můrou je zapnutá žehlička, když odcházím z bytu. Bohužel se mi to již jednou stalo, ale naštěstí to odneslo jen žehlící prkno, protože jsem byla pryč 5 minut. Parádní vychytávka u této žehličky je automatické (časové) vypnutí.

25.11.2017

Na první pohled přepychový vzhled žehličky. Žehlička lekce uchopitelná, napařovací, má velice výkonné napařování, oblečení a ložní prádlo je s touto žehličkou jednodušší a rychlejší. Neusazuje se zde vodní kámen.zajede do každého záhybů.

20.11.2017

Už jen ten vzhled mě velmi zaujal a hlavně ten výkon a kvalita.. to dělá hodně. Je málo produktů, které jsou krásně a zároveň kvalitní, že splňují to co slibují. Doporučuji náročným uživatelkám, je to skvělý doplňek :)

trochu vysoká cena

19.11.2017

Jak jsme už psala, tak žehlení mě baví a je to pro mě druh relaxu. Tuto pěknou žehličku má moje starší dcera a chválí si ji. I když mm jinou svoji, někdy si ji od ní půjčím, protože vážně skvělé žehlí a není těžká

vysoká cena pro mě

14.11.2017

Tefal zehlicku jsem si prala dostat k testovani,ale jeste ze jsem nedostala jelikoz si ji poridim k vanocum narazila jsem na super cenu ktera se odmitnout neda,je strasne lehounka a dobre se s ni zehli

13.11.2017

s tímto výrobkem jsem měla možnost pracovat snadné žehlení údržba je praktická dokonalé žehlení klouže po povrchu je to praktický pomocník domácnosti

09.11.2017

Dokonale vyžehlené velké množství prádla v nejkratším možném čase, to je sen všech hospodyněk - no díky tomuto sloganu mě žehlička zaujala. Líbí se mi vzhledově a tím že má velkou výdrž na spotřebu vody.

02.11.2017

Napařovací žehličku Tefal Ultimate AntiCalc jsme mela moznost vyzkouset u kamaradky, je to super zehlicka, zehli se s ni skoro samo, pradlo jde lehce zehlit, clovek nemusi tlacit, vubec tlacit, klouze po povrchu, za tu cenu sikovny pomocnik

02.11.2017

Já naopak žehlení mám ráda ne že bych ji milovala ale je to pro mě takový nevšední relax .a určitě kdyz je k dispozici taková žehlička tak to musí být jedna báseň . nedokážu si představit mít nevyzehlene prádlo

29.10.2017

Zehlení úplně nesnáším, ale bohužel musím pro manžela žehlit košile a kalhoty. Tefal Ultimate AntiCalc je skvělá žehlička, napařuje bez námahy, prádlo se žehlí snadno, nenadřu se u toho, jen jezdím a dívám se na TV.

26.10.2017

Úžasná žehlička díky které je prádlo skvěle vyžehlené.Díky dostatku páry krásně vyžehlí i džíny.Je velice lehká,snadno ovladatelná.Oprvadu úžasná žehlička kterou bych doporučila všem kteří uvažují nad její koupí.

26.10.2017

Fandím moderním technolgiím na této žehličce se mi líbí, že si stačí zvolit teplotu a napařovací žehlička se už o vše postará. Díky nové technologii samočisticí žehlicí plocha zůstává stále čistá. Je to parádní věc

26.10.2017

Fandím moderním technolgiím na této žehličce se mi líbí, že si stačí zvolit teplotu a napařovací žehlička se už o vše postará. Díky nové technologii samočisticí žehlicí plocha zůstává stále čistá. Je to parádní věc

26.10.2017

Tefal Ultimate AntiCalc je moderní vynález pro každou z nás. Šetří čas a usnadňuje nám práci. Tefal je pro mě značka, kterou používám. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky ať už jde o pánev či žehličku!

26.10.2017

Tato žehlička je mně naprosto uchvátila. Od té doby, co ji mám....miluju žehlení. Předtím tomu bylo právě naopak. Žehlička hezky padne do ruky, není moc těžká a unikátní patentovaný sběrač vodního kamene Tefal AntiCalc Collectorje velkým kladem tam, kde je tvrdá voda. Samočisticí žehlicí plocha je super , velká nádobka na vodu a rozptyl páry po celé ploše mi taky maximálně vyhovuje.

22.10.2017

Má stará žehlička neustále dělala velké loužičky na prádle, neustále bylo potřeba doplňovat nádržku. Tato "tefalka" je mnohem lepší, modernější. Inovativní žehlící plocha s velkým množstvím trysek a zdokonalený tvar žehličky usnadní vyhlazení prádla, zrychlí práci, ušetří čas i námahu. Vynikající.

22.10.2017

tato žehlička je prostě vynikající - hezky padne do ruky, těžká tak akorát, unikátní patentovaný sběrač vodního kamene Tefal AntiCalc Collectorje pro mně velké plus, protože u nás je velice tvrdá voda. samočisticí žehlicí plocha je také velké plus, velká nádobka na vodu a maximální rozptyl páry po celé ploše je taky dokonalé, takže za mně - super.

21.10.2017

Žehlení patří mezi mé oblíbené domácí práce a s tímto skvělým přístrojem to půjde samo. Sofistikovaná žehlící plocha s parními tryskami, které žehlení usnadňují. Perfektně propracovaný tvar umožní vyžehlení každého sámku a záhybu. Lehká, elegantní. Moc fajn výrobek.

20.10.2017

Žehlička mi musí padnout do ruky a přesně toto tahle žehlička splňuje.Je lehká,dobře se s ní manipuluje.Mě nejvíce zaujala nádržka na vodu.Je dostatečně velká,takže nemusím často doplňovat vodu.I pořizovací cena není vysoká

19.10.2017

Moc šikovná žehlička od ještě lepší značky. Tefal rovná se kvalita a spokojenost. Skvělý výrobek za skvělou cenu, ohledně jako všechny výrobky firmy Tefal. Mě padne do ruky skoro každá žehlička a jistě bych si rozuměla i s touto. Oceňuji Tefal AntiCalc Collector.

19.10.2017

Skvělý pomocník pro dokonale vyžehlené prádlo. Tefal patří mezi mé oblíben značky a na pěkné a udržované prádlo si u nás potrpíme. Žehlička je lehká, snadno se s ní manipuluje a vysoký tlak páry tryskající z celé žehlící plochy je velmi účinný. Rozumná je i pořizovací cena.

19.10.2017

Skvělý výrobek za skvělou cenu, ohledně jako všechny výrobky firmy Tefal. Mám od této značky několik domácích spotřebičů a jsem maximálně spokojená, nikdy jsem nemusela řešit sebemenší problém, reklamaci apod. A u této žehličky shledávám jen samá pozitiva, včetně Tefal AntiCalc Collector

19.10.2017

Seznamte se s žehličkou, co žehlí sama. :-D Teda s trochou nadsázky. Tefal - záruka kvality. Mám i jiné spotřebiče této značky a jsem vždy spokojena a nebojím se připlatit. Žehlička má navíc krásný design. Tefal AntiCalc Collector jednoznačně plus.

17.10.2017

Skvělý výrobek od osvědčené značky. Nejvíce mě nadchla velká nádržka, takže odpadá otravné doplňování vody a také anticalc systém, díky kterému se napařovací část nezanáší vodním kamenem. Inovativní žehlící plocha, pohodlné uchopení a dokonalé napařování usnadní a hlavně urychlí neoblíbenou činnost.

17.10.2017

Profesionálně vyžehlené prádlo bez námahy s Tefal Ultimate AntiCalc super žehlička,skvěle vypada i funguje..i když moc nežehlím,občas jí používám,žehlení je rychlé a snadné,téměř bez námahy,což ocenuji..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat