TESTOVÁNÍ: Proměňte svého muže v elegána se zastřihovačem Rowenta Airforce Ultimate

09.10.2017 | Testování

Uhlazený vzhled opravdového gentlemana už nemusíte mít jen od profesionálního kadeřníka, perfektní úpravu vašich vlasů zvládnete sami s novým zastřihovačem vlasů Rowenta Airforce Ultimate TN9300!


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 56 testerek

Doporučeno: 79x


Zastřihování v pohodlí domova oceňuje nejeden muž – a díky unikátnímu zastřihovači vlasů Rowenta Airforce Ultimate TN9300 to jde snadno a bez nepořádku!

Revoluce v zastřihování

S revolučním konceptem 3v1 vlasy zastřihnete dokonale jedním tahem díky silnému motoru (6300 ot./min), druhý výkonný vakuový motor (18500 ot./min) zase účinně vysaje více jak 99 % zastřižených vlasů. Neztrácíte čas uklízením koupelny, ani očišťováním svých ramen.

Jako bonus lze zastřihovací část použít samostatně na detaily pro finální doladění účesu, zastřižení chloupků na krku nebo tvorbu ornamentů. Tvrdé titanové čepele jsou omyvatelné a samoostřící!

Součástí zastřihovače jsou dva (3–10 mm, 11–18 mm) nastavitelné hřebeny s krokem 1 mm pro precizní zastřihování.
 
Doporučená cena: 2 299 Kč

Více informací najdete na www.rowenta.cz

Na hodnocení testovaného zastřihovače se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Porovnat ceny zastřihovače Rowenta Airforce Ultimate můžete na Zboží.czRozstřel testerek

skalovalenka 16.10.2017

Na mém partnerovi se mi nejvíc líbí krátké vlasy, ale když jsem ho poznala, měl takový podivný účes, že jsem ho pak postupně přesvědčovala, aby se nechal ostříhat... zastřihávač by mu určitě udělal radost:-)

Marketzubrova 16.10.2017

Mně na účesu jako takovém až nesejde, prostě co každému sluší, to je pro něj nejlepší. Ale moc nemusím, když muž používá víc přípravků na vlasy než já a nebo si vlasy rlzně barví... Ale když se sám sobě líbí, tak proč vlastně ne:-))

blaza.zahradkova 16.10.2017

Líbí se mi hodně pánských sestřihů, ale hlavně nemám ráda vousy a knírek, to mi přijde hrozný. Nejvíc sexy je „tří denní“ strniště a krátké sestřih vlasů :)

Cusovakristyna 16.10.2017

mam rada jak se ted nosi vlasy vystrihane po stranach a uprostred delsi, to memu priteli moc slusi

Janasmutna29 16.10.2017

Mě se líbí, když to má přítel po stranách hodně vyholené a má nechaný jen ten střed, takhle mu to vydrží tak týden a pár dní, pak si musí ten střed gelovat aby mu nepadal do očí, ale i tak to vypadá moc dobře

t.novakova 16.10.2017

No mně asi na účesu u partnera tak moc nezáleží, nevadilo by mi ani kdyby měl třeba plešku:-) ale má takové ty kratší vlasy, na které by se právě moc hodil nějaký šikovný zastřihovač...

luckakostakova 16.10.2017

Líbí se mi ve vlasech různé jakoby vystříhané vzory. Nemusí to být nic bláznivého, ale třeba nějaké linky nebo tak, to vypadá hodně zajímavě. Bohužel partnera k něčemu takovéu nepřesvědčím, tak se můžu jen tajne po očku koukat po jiných...ale jen po vlasech, samozřejmě:-)))

lukesova.petra 16.10.2017

nemůžu si pomoct, ale líbí se mi na mužích spíš kratší vlasy. možná ne úplně na ježka, ale nemám ráda takové ty vlasy po ramena, prostě mi to nepřijde dost chlapské:-)

Katahola 16.10.2017

Partner se chodí stříhat každý měsíc, roste mu to dost rychle, takže mu účes moc dlouho nevydří. Určitě by se mu zastřihovač hodil, mohl by si to vždy udržovat a vydrželo by mu to delší dobu. Jinak se mi nejvíc líbí na mužích krátký střih, dlouhé hára jsou naštěstí už pryč :)

erika.hronova 16.10.2017

Manžel si leta pěstuje knírka, už ho měl co ho znám a nedá na něj dopustit, kolikrát jsme se doma kvůli tomu pohádali. Jinak účes nosí na krátko, jedno za čas to projede strojkem to mu sluší, ale jednou bych ho chtěla vidět bez knírku, tak snad se mi to ještě někdy poštěstí

renatkalounova 16.10.2017

Přítel nosí vlasy hodně na krátko oholené strojkem, asi bych ho někdy chtěla vidět s delšími vlasy a zajímalo by mě, jak by vypadal s vousy, ty mu moc nerostou a pravidelně se holí :)

Hany7 16.10.2017

Přítele stříhám dvakrát do měsíce já sama :) nejradši na něm mám krátce střižené vlasy, ikdyž s těma jeho kurlinkama to jde těžko stříhat :-D a vidět bych na něm chtěla noo pro srandu asi dlouhé vlasy, nebo nějakou šachovnici na hlavě 😂

Mmanka 16.10.2017

Libí se mi účes ala Richard Gere nebo George Clooney<3

MoniAngela 16.10.2017

Já bych byla nejradši, kdybych partnerovi mohla střih upravovat každý měsíc, bohužel doma žádný strojek nemáme, tak spoléhám na kadeřnici.

iveta.doc 16.10.2017

Nejvíc se mi líbí krátký pánský sestřih a upravené kratší vousy, hlavně žádné gelování :) Škoda, že někteří muži na to nedbají, vždyť je tolik možností. Pánský střih je hotový za pár minut, co teprve my ženy, u kadeřnice trávíme hodiny…

barufenclova 16.10.2017

Líbí se mi u mužů delší vlasy, ale partnera se mi nepovedlo přesvědčit, takže chodí s krátkými vlasy:-) Zastřihavač by se určitě hodil, aspoň by člověk tolik neutrácel za kadeřníka, že:-)

alus 16.10.2017

Líbí se mi lehce podholené vlasy a trošku sestříhané vlasy , kluk má takovou tu přehazovačku z ofiny jinak je podholený, taky styl.... a kombinace šlechtěné bradky a sestřihané vlasy se mi moc líbí;-)

klara.urbanova16 16.10.2017

Manžel se stříhá sám doma a s posledním strojkem není moc spokojený, kupovali jsme ho narychlo, tak by bylo dobré mít nějaky "lepší" a přece jen se už kvapem blíží VÁNOCE ;)

KateřinaF 16.10.2017

Mám ráda, když má přítel vystříhané vlasy po bocích.. a uprostřed hlavy delší vlasy učesané na jednu stranu a do toho vousy <3<3<3<3

kaatkah 16.10.2017

Manžel si před rokem pořídil obyčejný zastřihávač vlasů. Nejčastěji necháváme horní část vlasů delší, aby se mu protáhl obličej. Ale někdy se do stříhání pustí manžel sál a ujede mu ruka. Tím pádem si musí vzít celou hlavu jednou délkou a to nemam ráda.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:47
28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46
139 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat