TESTOVÁNÍ: Proteinová dieta Prodietix

19.03.2019 | Testování

Jak se venku o slovo konečně hlásí jaro, řada z nás začíná přemýšlet, zda má ještě dodstatek času na hubnutí do plavek. Patříte mezi ně i vy? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Po loňském úspěšném testování s francouzskou proteinovou dietou Prodietix hledáme další čtyři testerky, které tento hubnoucí program vyzkoušejí! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 34 testerek


Jen málokterá žena se na jaře alespoň nezamyslí nad svou postavou. A řada z nás při pohledu na kalendář propadne pocitu, že by nebylo marné se nějakých kilogramů navíc zbavit. Že jste se v těchto řádcích také poznaly? Pak se přihlaste do našeho testování francouzské proteinové diety Prodietix!

Hledáme 4 odvážné ženy rozhodnuté změnit svou postavu, které se s námi budou dělit o své zkušenosti, zážitky, úspěchy (a třeba i přešlapy a neúspěchy, pokud nějaké budou).

Co budeme testovat

Proteinová dieta, známá také jako "bílkovinová", "cyklická ketogenní", "ketonová", či "ketodieta", je lékařskou vědou uznávaná metoda, která už po několika týdnech přináší skvělé výsledky v hubnutí.

Prodietix proteinová dieta přináší širokou škálu speciálních proteinových jídel, která plnohodnotně dokážou nahradit běžnou denní stravu člověka. Na výběr máte z několika desítek sladkých či slaných potravin. Polévky, omelety, těstoviny, pečivo, krekry, studené nápoje, teplé nápoje, palačinky, smoothies, krémy, koláče a další nejen chutné, ale i zdravé pokrmy. Vyráběny jsou ve Francii pouze z přírodních zdrojů nejvyšší kvality s vysokým obsahem proteinů. Tedy například z mléka, vaječných bílků, sóji, syrovátek a jiných. Obsahují celou řadu vitaminů a minerálů, které lidský organismus denně potřebuje.

Prodietix proteinové potraviny se snadno připravují a disponují širokou nabídkou receptů, jež pomohou si proteinovou dietu ještě více vychutnat.

Program Prodietix probíhá ve třech fázích. Ve fázi první dochází ke kompletnímu nahrazení běžného jídelníčku za jídelníček složený pouze z proteinových potravin a povolené zeleniny. Tato fáze ne nadarmo nese název „váhová redukce“, protože dochází k navození ketózy a úbytek kilogramů je nejvíce znát. Druhá a třetí fáze plní funkci pozvolného návratu k běžnému jídelníčku pomocí postupného zahrnování sacharidů a tuků do stravy. Prodietix proteinová dieta je efektivní a zdravý způsob hubnutí s garantovanými výsledky. Existuje však několik podmínek, které je nutné dodržovat, aby správně fungovala.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitaminy a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt Prodietix hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek Prodietix proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více informací najete na prodietix.cz

Program Prodietix Z2 (-10 kg)

Program Prodietix Z2 je určen především pro ženy a muže s nižší konečnou cílovou hmotností.

Program Prodietix Z2 má celkovou délku 6 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (2 týdny + 2 týdny + 2 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jojo efektu.

Klient jí 4krát denně proteinové nebo "normální" jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 126 porcí proteinových jídel (56 porcí + 42 porcí + 28 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Cena: 5 796 Kč

Více informací na prodietix.cz

Jaké testerky hledáme

Ráda byste do léta zhubla až 10 kilogramů? Jste žena mezi 30 a 50 lety? Nebojíte se s námi podělit o své úspěchy a podrobnosti na cestě za vysněnou postavou? Pak hledáme právě vás! Čtyři testerky totiž budou moci vyzkoušet program pro zhubnutí 10 kilogramů.

Podmínky testování

  • věk mezi 30 a 50 lety
  • dlouhodobý boj s nadváhou
  • neužíváte léky na štítnou žlázu nebo antidepresiva
  • nejste alergik
  • nejste těhotná nebo nekojíte
  • nemáte chronické onemocnění
  • podmínkou je i registrace v programu Prodietix ZDE
  • ochota dělit se pravidelně o úspěchy při účasti v programu v rámci našeho speciálu na Bety.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhrají 4 testerky, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kolik kilogramů v současnosti váží, kolik měří, zda mají sedavé zaměstnání či pracují fyzicky, jak často se věnují pohybu a jak dlouho již s nadváhou bojují.
HLASTE SE DO 25. BŘEZNA 2019.
Vybrané testerky budou moci otestovat proteinovou dietu Prodietix.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.


Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat