Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Proteinová dieta Prodietix

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

19.03.2019 | Testování

Jak se venku o slovo konečně hlásí jaro, řada z nás začíná přemýšlet, zda má ještě dodstatek času na hubnutí do plavek. Patříte mezi ně i vy? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Po loňském úspěšném testování s francouzskou proteinovou dietou Prodietix hledáme další čtyři testerky, které tento hubnoucí program vyzkoušejí! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?

Jen málokterá žena se na jaře alespoň nezamyslí nad svou postavou. A řada z nás při pohledu na kalendář propadne pocitu, že by nebylo marné se nějakých kilogramů navíc zbavit. Že jste se v těchto řádcích také poznaly? Pak se přihlaste do našeho testování francouzské proteinové diety Prodietix!

Hledáme 4 odvážné ženy rozhodnuté změnit svou postavu, které se s námi budou dělit o své zkušenosti, zážitky, úspěchy (a třeba i přešlapy a neúspěchy, pokud nějaké budou).

Co budeme testovat

Proteinová dieta, známá také jako "bílkovinová", "cyklická ketogenní", "ketonová", či "ketodieta", je lékařskou vědou uznávaná metoda, která už po několika týdnech přináší skvělé výsledky v hubnutí.

Prodietix proteinová dieta přináší širokou škálu speciálních proteinových jídel, která plnohodnotně dokážou nahradit běžnou denní stravu člověka. Na výběr máte z několika desítek sladkých či slaných potravin. Polévky, omelety, těstoviny, pečivo, krekry, studené nápoje, teplé nápoje, palačinky, smoothies, krémy, koláče a další nejen chutné, ale i zdravé pokrmy. Vyráběny jsou ve Francii pouze z přírodních zdrojů nejvyšší kvality s vysokým obsahem proteinů. Tedy například z mléka, vaječných bílků, sóji, syrovátek a jiných. Obsahují celou řadu vitaminů a minerálů, které lidský organismus denně potřebuje.

Prodietix proteinové potraviny se snadno připravují a disponují širokou nabídkou receptů, jež pomohou si proteinovou dietu ještě více vychutnat.

Program Prodietix probíhá ve třech fázích. Ve fázi první dochází ke kompletnímu nahrazení běžného jídelníčku za jídelníček složený pouze z proteinových potravin a povolené zeleniny. Tato fáze ne nadarmo nese název „váhová redukce“, protože dochází k navození ketózy a úbytek kilogramů je nejvíce znát. Druhá a třetí fáze plní funkci pozvolného návratu k běžnému jídelníčku pomocí postupného zahrnování sacharidů a tuků do stravy. Prodietix proteinová dieta je efektivní a zdravý způsob hubnutí s garantovanými výsledky. Existuje však několik podmínek, které je nutné dodržovat, aby správně fungovala.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitaminy a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt Prodietix hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek Prodietix proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více informací najete na prodietix.cz

Program Prodietix Z2 (-10 kg)

Program Prodietix Z2 je určen především pro ženy a muže s nižší konečnou cílovou hmotností.

Program Prodietix Z2 má celkovou délku 6 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (2 týdny + 2 týdny + 2 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jojo efektu.

Klient jí 4krát denně proteinové nebo "normální" jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 126 porcí proteinových jídel (56 porcí + 42 porcí + 28 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Cena: 5 796 Kč

Více informací na prodietix.cz

Jaké testerky hledáme

Ráda byste do léta zhubla až 10 kilogramů? Jste žena mezi 30 a 50 lety? Nebojíte se s námi podělit o své úspěchy a podrobnosti na cestě za vysněnou postavou? Pak hledáme právě vás! Čtyři testerky totiž budou moci vyzkoušet program pro zhubnutí 10 kilogramů.

Podmínky testování

  • věk mezi 30 a 50 lety
  • dlouhodobý boj s nadváhou
  • neužíváte léky na štítnou žlázu nebo antidepresiva
  • nejste alergik
  • nejste těhotná nebo nekojíte
  • nemáte chronické onemocnění
  • podmínkou je i registrace v programu Prodietix ZDE
  • ochota dělit se pravidelně o úspěchy při účasti v programu v rámci našeho speciálu na Bety.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhrají 4 testerky, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kolik kilogramů v současnosti váží, kolik měří, zda mají sedavé zaměstnání či pracují fyzicky, jak často se věnují pohybu a jak dlouho již s nadváhou bojují.
HLASTE SE DO 25. BŘEZNA 2019.
Vybrané testerky budou moci otestovat proteinovou dietu Prodietix.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 98%
Hodnocení: 12 testerek

15.04.2019

Klady:

Je to skvěle poskládaný dietní program, který při dodržování opravdu vede ke slíbeným výsledkům. Nevyžaduje žádné zdlouhavé přípravy, navíc je opravdu mnoho variant jak si ho poskládat, tak aby nám vyhovoval. Na mě osobně ketóza jako jedna z mála působí opravdu dobře. Prodietix vám pomůže překonat fázi, kdy sestavování vlastního jídelníčku, obzvláště v té první, je nad síly většiny lidí. Za mě rozhodně velké usnadnění

11.04.2019

Klady:

Program prodietix mne nadchnul. Je založený na vědecké metodě, vyzkoušený. Je skvěle popsán a vysvětlen a celý systém mi vyhovuje. Také portfolio pokrmů k dispozici je dostatečně široké Výsledky se dostavují pomalu, ale jistě a bez ohrožení zdraví a s minimálním rizikem jojo efektu. Potraviny dodají tělu vše potřebné a zároveň jej nezatíží nedobrými složkami.

08.04.2019

Klady:

Dieta založená na skutečném odborném základě, to je to, co potřebujeme. Ne hubnutí podle celebrit, které ohrožují zdraví a nepřinesou požadovaný výsledek. Samozřejmě je potřeba i tento dobrý redukční program podpořit pohybem a hlavně pevnou vůlí, ale je opravdu účinný. Tělo je díky kvalitní a pestré stravě stále obohacováno o potřebné látky. Redukce je pomalá, tak jak má být. Celkové odlehčení a očista organizmu jsou vítány, zejména takto, z jara.

08.04.2019

Klady:

Proteinová dieta je fajn hlavně na jaře, když chcete svoje tělo očistit a nastartovat. Na jaře jde celkově hubnutí a očista lépe, navíc něco děláme pro své zdraví, které máme jenom jedno. Jídla nahradí běžný jídelníček a hlavně bez pocitu hladu či mlsání :-)

07.04.2019

Klady:

Proteinová dieta Prodietix jsem ráda, že jsem si ji pořídila. Na léto chci shodit několik kilo a jsem ráda, že s touto dietou to jde dvakrát snadněji než dříve. Maminka si ji pořídila taky a hubnee spolu. Doporučuji

06.04.2019

Klady:

Promyšlená a zkušenostmi podložená dieta. Žádný strach, že by během jí tělo nějak strádalo nebo postrádalo některé důležité látky a živiny. Pokrmy jsou chutné, snadno upravitelné ke konzumaci, zdravé. Redukce hmotnosti je patrná za několik dní aniž b bylo nutné hladovět. Při rozumném a postupném přecházení na běžný režim je hrozba jojo efektu minimální.

05.04.2019

Klady:

Dieta Prodiexit,je účinná proteinová dieta.Má veliké výsledky se snížením hmotnosti.Tyto jídla nahradí plně běžný jídelníček.Jídla jsou nenáročná na přípravu.Obsahují důležité složky pro tělo,včetně minerálů.Doporučuji.

Zápory:

Žádné

03.04.2019

Klady:

Prodietik je podle mých kolegyň, které tuto dietu vyzkoušely naprostý zázrak. Já jsem déto dietě moc nevěřila , ale moje kolegyně krásně zhubly a při tom vůbec nehladověly. Takže Prodietik určitě vyzkouším i já.

31.03.2019

Klady:

Líbí se mi jak je dieta promyšlená. Skvělý je že po váhové redukci přichází stabilizace a pak fixace což má funkci postupného návratu k běžnému jídelníčku a prevenci jojo efektu což bývá častý problém po hubnutí ale tady na to myslí a předchází se tomu. Program není nezvladatelný.

30.03.2019

Klady:

Každá žena se po zimě cítí nesvá. P roteinová dieta Prodietix je skvělý pomocník na zvyknutí si na určitý režim. Bílkovinná strava je nastavená, aby tělo rychle hublo. Strava je dobrá, takže bude každému chutnat.

30.03.2019

Klady:

Já osobně jsem tuto dietu nezkoušela, protože mám přes dvacet let svůj způsob stravování, ale v mé rodině jí drží jedna krásná žena a výsledek je perfektní, zároveň i kamarádka díky této dietě snadno zhubla. Oceňuji, že je vše přesně popsáno, jak dietu používat a naopak, kdo jí nesmí používat, což je velmi důležité. Kdybych potřebovala zhubnout, tak bych jí určitě vyzkoušela, určitě se osvědčila u mnoha žen.

29.03.2019

Klady:

Proteinová dieta Prodietix je skvělá a já ji jen chválím a mohu ji doporučit. Není to nijak náročné a kila jdou opravdu skoro sama dole. Samozřejmě, že se u ní ještě musí cvičit. Nyní jsem v tom s mamkou a obě se navzájem podporujeme

Další hodnocení

Vybrané testerky

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Hovězí kostky s bramborovou kaší

0 hlasů
2h a 25min 334kJ 160 Kč

Pomalou přípravou získáte měkoučké maso a skvělou omáčku.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více