TESTOVÁNÍ: Proteinová dieta Prodietix

19.03.2019 | Testování

Jak se venku o slovo konečně hlásí jaro, řada z nás začíná přemýšlet, zda má ještě dodstatek času na hubnutí do plavek. Patříte mezi ně i vy? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Po loňském úspěšném testování s francouzskou proteinovou dietou Prodietix hledáme další čtyři testerky, které tento hubnoucí program vyzkoušejí! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 39 testerek


Jen málokterá žena se na jaře alespoň nezamyslí nad svou postavou. A řada z nás při pohledu na kalendář propadne pocitu, že by nebylo marné se nějakých kilogramů navíc zbavit. Že jste se v těchto řádcích také poznaly? Pak se přihlaste do našeho testování francouzské proteinové diety Prodietix!

Hledáme 4 odvážné ženy rozhodnuté změnit svou postavu, které se s námi budou dělit o své zkušenosti, zážitky, úspěchy (a třeba i přešlapy a neúspěchy, pokud nějaké budou).

Co budeme testovat

Proteinová dieta, známá také jako "bílkovinová", "cyklická ketogenní", "ketonová", či "ketodieta", je lékařskou vědou uznávaná metoda, která už po několika týdnech přináší skvělé výsledky v hubnutí.

Prodietix proteinová dieta přináší širokou škálu speciálních proteinových jídel, která plnohodnotně dokážou nahradit běžnou denní stravu člověka. Na výběr máte z několika desítek sladkých či slaných potravin. Polévky, omelety, těstoviny, pečivo, krekry, studené nápoje, teplé nápoje, palačinky, smoothies, krémy, koláče a další nejen chutné, ale i zdravé pokrmy. Vyráběny jsou ve Francii pouze z přírodních zdrojů nejvyšší kvality s vysokým obsahem proteinů. Tedy například z mléka, vaječných bílků, sóji, syrovátek a jiných. Obsahují celou řadu vitaminů a minerálů, které lidský organismus denně potřebuje.

Prodietix proteinové potraviny se snadno připravují a disponují širokou nabídkou receptů, jež pomohou si proteinovou dietu ještě více vychutnat.

Program Prodietix probíhá ve třech fázích. Ve fázi první dochází ke kompletnímu nahrazení běžného jídelníčku za jídelníček složený pouze z proteinových potravin a povolené zeleniny. Tato fáze ne nadarmo nese název „váhová redukce“, protože dochází k navození ketózy a úbytek kilogramů je nejvíce znát. Druhá a třetí fáze plní funkci pozvolného návratu k běžnému jídelníčku pomocí postupného zahrnování sacharidů a tuků do stravy. Prodietix proteinová dieta je efektivní a zdravý způsob hubnutí s garantovanými výsledky. Existuje však několik podmínek, které je nutné dodržovat, aby správně fungovala.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitaminy a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt Prodietix hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek Prodietix proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více informací najete na prodietix.cz

Program Prodietix Z2 (-10 kg)

Program Prodietix Z2 je určen především pro ženy a muže s nižší konečnou cílovou hmotností.

Program Prodietix Z2 má celkovou délku 6 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (2 týdny + 2 týdny + 2 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jojo efektu.

Klient jí 4krát denně proteinové nebo "normální" jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 126 porcí proteinových jídel (56 porcí + 42 porcí + 28 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Cena: 5 796 Kč

Více informací na prodietix.cz

Jaké testerky hledáme

Ráda byste do léta zhubla až 10 kilogramů? Jste žena mezi 30 a 50 lety? Nebojíte se s námi podělit o své úspěchy a podrobnosti na cestě za vysněnou postavou? Pak hledáme právě vás! Čtyři testerky totiž budou moci vyzkoušet program pro zhubnutí 10 kilogramů.

Podmínky testování

  • věk mezi 30 a 50 lety
  • dlouhodobý boj s nadváhou
  • neužíváte léky na štítnou žlázu nebo antidepresiva
  • nejste alergik
  • nejste těhotná nebo nekojíte
  • nemáte chronické onemocnění
  • podmínkou je i registrace v programu Prodietix ZDE
  • ochota dělit se pravidelně o úspěchy při účasti v programu v rámci našeho speciálu na Bety.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhrají 4 testerky, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kolik kilogramů v současnosti váží, kolik měří, zda mají sedavé zaměstnání či pracují fyzicky, jak často se věnují pohybu a jak dlouho již s nadváhou bojují.
HLASTE SE DO 25. BŘEZNA 2019.
Vybrané testerky budou moci otestovat proteinovou dietu Prodietix.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 24.05.2019

Rychlá snadná příprava, většina chutná, nebylo uplně nic co by se nedalo sníst, velká motivace při testování, podrobnosti jsem popsala v hurá do plavek, za 6týdnů 8kg dole, hodně cm úbytek,BMi v normálu--posun od nadváhy-- hlad nebyl a energie plno, uvidíme za měsíc dva snad jojo efekt nenastane, ale nastavila jsem si i změnu jídelníčku--což je kladem , naučí vás kterým jídlům se vyhýbat.

možná cena ??I když člověk při nákupu běžné stravy taky asi rychle utratí 5-6tis.??

25.01.2023

Proteinová dieta je dobrá a hlavně účinná. Doporučuji

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

proteinová dieta je skvělá ale musíte mít vyváženou stravu

10.10.2022

Velice skvělá věc , pomáhá zhubnout a vylepší svaly

04.02.2022

Omezené množství sacharidů. Minimální jojo efekt. Doporučuji

08.12.2020

Proteinová dieta je vhodná dieta, pokud chcete snížit Vaší váhu.

29.07.2020

Podpora, pravidelnost, cena. Velmi efektivní dieta ať už pro múzou nebo ženy založená na příjmu důležitých bílkovin a omezení cukru. Zhubl jsem 14kg za 2 měsíce, váhu si držím, ba dokonce díky návyk cíl posouvám.

Ne úplně všechno mi chutnalo, ale většina byla fakt TOP.

20.05.2020

Dieta je účinná, kvalitně vyrobená a některá jídla i chutná.

Veškeré Ketodiety jsou hodně přísné, drahé a navíc jíte pořád dokola stejná jídla. Přítelkyně to vydržela týden a pak málem zkolabovala. Takže toto opravdu není pro každého a člověk musí mít hodně silnou vůli a motivaci.

11.11.2019

Já nejsem zastáncem diet, ale rozumného stravování. Vždy v kombinaci s pohybem mi to přinášelo výsledky. Tento způsob bych doporučila na takové to prvotní zhubnutí a nebo kombinovaně ve chvíli, kdy nemá člověk tolik času na přípravu plnohodnotného jídla.

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.07.2019

Francouzská proteinová dieta Prodietix je zajímavý hubnoucí program. Pokrmy jsou snadno připravitelné ke konzumaci. Je z čeho vybírat a dobře chutnají. Rychlý nástup úbytku kilogramů. Rozhodně všem, kdo chtějí opravdu zhubnout, doporučuji.

12.07.2019

Líbí se mi nápad, jednoduchá a rychlá příprava jídel. Já jsem věčný dietar i když nemám žádnou extra nadváhu. . Co jsem ochutnala, nijak mě to nezaujalo. Jídla se pořád opakuji a dieta se nedá vydržet. Asi mám slabou vůli 🤔 Mám za sebou 10 dní diety a dole 2,5kg.

Dieta mě neoslovila, jídla jsou předražena a nejspíš už si je nikdy nekoupím.

18.06.2019

Ok, s jarem je to vždycky těžké.....prostě přes zimu se mlsá a méně hýbe a na jaře je to pak vidět. Letos jsem prvně sáhla po tomto systému stravování (záměrně nepíšu dietě, protože to dieta není). Je to systém vhodně kombinovaných pokrmů, které jsou postaveny především na bílkovinové podstatě a to je to, co tělo potřebuje, aby se dostalo do kondice. Výsledek je viditelný a jeho udržitelnost záleží na Vaši pevné vůli.

15.06.2019

Výborná účinná dieta, kterou každý zvládne. Stačí jíst povolené potraviny. Dá se k vysněné váze doslova projíst. Člověk nemá hlad. Loni jsem tuto dietu zkoušena a šla jsem váhově dolu. Zase si jí dám, budu zase hubnout.

21.05.2019

Já jsem asi věčná dietářka :D zhubnu,přiberu a stále tak dokola. Naštěstí to vždy nějak jde dolů už kvůli tomu,že i pravidelně sportuji,ale jídlo je na prvním místě a proto když někdo tápe a neví jak na to,jsou tyto programy fajn :)

21.05.2019

Úžasný hubnouci program Prodietix je za mě skvělá proteinova dieta, při které člověk neumírá hlady a naji se naprosto v pohodě. Příprava pokrmu je snadná, rychlá a zvládne to opravdu každý. Navíc opravdu funguje.

16.05.2019

Opakující se hodnocení smazáno redakcí.

16.05.2019

Opakující se hodnocení smazáno redakcí.

16.05.2019

Proteinová dieta Prodietix je ta pravá trefa pro slabší povahy, které rádi a hodně jí :-)) Mám dny, kdy jím víc a kdy jim méně, každopádně moc nedokázu dodržovat skladbu potravina tak, abych hubla, proto proteinovou dietu Prodietix velmi vítám! Má to režim a řád a to já potřebuji :)

14.05.2019

Bomabistický dietní program, který podporuje proteiny.Pokrmy nevyžadují žádné dlouhé vaření, což velmi ocenuji.Určitě je potřeba jednou za čas provést očistu a trochu i zhubnout a vyrýsovat se před létem.

nic

12.05.2019

Proteinová dieta Prodietix na tento super výrobek mám jen samé kladné osvěty. Dieta opravdu pomáhá a nemá žádné chyby. Mám s ní jen samé dobré zkušenosti a můžu tuto dietu doporučit dále všem. I cena je dobrá

09.05.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

08.05.2019

TESTOVÁNÍ: Proteinová dieta Prodietix.Proteiny jsou podle mě důležité nejen na hubnutí tuku ale i pro růst svalů v těle.Bohužel ve stravě většinou převažují sacharidy.V této dietě je to jiné což je skvělé.

08.05.2019

Výborný dietní program na podporu každého, kdo che zdravým a pro tělo přijatelným způsobem zredukovat svou hmotnost. Pokrmy jsou snadno připravitelné ke konzumaci. Žádné dlouhé vaření a upravování. Velmi široké portfolio pokrmů a pochutin. Potřebný protein je dodáván tělu spolu s dalšími potřebnými látkami chutný, rychlým způsobem. Snadno pochopitelný návod k užívání jednotlivých porcí si snadno a rychle osvojí každý. Rychlý nástup úbytku kilogramů. Doporučuji.

03.05.2019

Dietu jsem vyzkoušela jednou, byla jsem spokojena. Jídla chutná, měla jsem raději sladká jídla. Kokosová tyčinka byl top a vanilkový krém jsem prostě milovala. 12 kg mi uletělo a byla jsem spokojená a plná energie.

Cena

24.04.2019

Tuto dietu jsem mela moznost vyzkouset a vrele doporucuji. Mne, ktera jsem se roky trapila bezvysledne s ruznymi druhy diet, pomohla za 6 tydnu shodit 8 kg. Jidelnicek je sestaveny presne kazdemu na miru a neni nutne se o nic jineho starat nez pravidelne 5x denne jist. Jidla jsou chutna, vyvazena a pokud s nimi konzumujete dostatecne mnozstvi povolene zeleniny a hodne pijete, opravdu necitite hlad. Fungujeee… :-D

15.04.2019

Je to skvěle poskládaný dietní program, který při dodržování opravdu vede ke slíbeným výsledkům. Nevyžaduje žádné zdlouhavé přípravy, navíc je opravdu mnoho variant jak si ho poskládat, tak aby nám vyhovoval. Na mě osobně ketóza jako jedna z mála působí opravdu dobře. Prodietix vám pomůže překonat fázi, kdy sestavování vlastního jídelníčku, obzvláště v té první, je nad síly většiny lidí. Za mě rozhodně velké usnadnění

11.04.2019

Program prodietix mne nadchnul. Je založený na vědecké metodě, vyzkoušený. Je skvěle popsán a vysvětlen a celý systém mi vyhovuje. Také portfolio pokrmů k dispozici je dostatečně široké Výsledky se dostavují pomalu, ale jistě a bez ohrožení zdraví a s minimálním rizikem jojo efektu. Potraviny dodají tělu vše potřebné a zároveň jej nezatíží nedobrými složkami.

08.04.2019

Dieta založená na skutečném odborném základě, to je to, co potřebujeme. Ne hubnutí podle celebrit, které ohrožují zdraví a nepřinesou požadovaný výsledek. Samozřejmě je potřeba i tento dobrý redukční program podpořit pohybem a hlavně pevnou vůlí, ale je opravdu účinný. Tělo je díky kvalitní a pestré stravě stále obohacováno o potřebné látky. Redukce je pomalá, tak jak má být. Celkové odlehčení a očista organizmu jsou vítány, zejména takto, z jara.

08.04.2019

Proteinová dieta je fajn hlavně na jaře, když chcete svoje tělo očistit a nastartovat. Na jaře jde celkově hubnutí a očista lépe, navíc něco děláme pro své zdraví, které máme jenom jedno. Jídla nahradí běžný jídelníček a hlavně bez pocitu hladu či mlsání :-)

07.04.2019

Proteinová dieta Prodietix jsem ráda, že jsem si ji pořídila. Na léto chci shodit několik kilo a jsem ráda, že s touto dietou to jde dvakrát snadněji než dříve. Maminka si ji pořídila taky a hubnee spolu. Doporučuji

06.04.2019

Promyšlená a zkušenostmi podložená dieta. Žádný strach, že by během jí tělo nějak strádalo nebo postrádalo některé důležité látky a živiny. Pokrmy jsou chutné, snadno upravitelné ke konzumaci, zdravé. Redukce hmotnosti je patrná za několik dní aniž b bylo nutné hladovět. Při rozumném a postupném přecházení na běžný režim je hrozba jojo efektu minimální.

05.04.2019

Dieta Prodiexit,je účinná proteinová dieta.Má veliké výsledky se snížením hmotnosti.Tyto jídla nahradí plně běžný jídelníček.Jídla jsou nenáročná na přípravu.Obsahují důležité složky pro tělo,včetně minerálů.Doporučuji.

Žádné

03.04.2019

Prodietik je podle mých kolegyň, které tuto dietu vyzkoušely naprostý zázrak. Já jsem déto dietě moc nevěřila , ale moje kolegyně krásně zhubly a při tom vůbec nehladověly. Takže Prodietik určitě vyzkouším i já.

31.03.2019

Líbí se mi jak je dieta promyšlená. Skvělý je že po váhové redukci přichází stabilizace a pak fixace což má funkci postupného návratu k běžnému jídelníčku a prevenci jojo efektu což bývá častý problém po hubnutí ale tady na to myslí a předchází se tomu. Program není nezvladatelný.

30.03.2019

Každá žena se po zimě cítí nesvá. P roteinová dieta Prodietix je skvělý pomocník na zvyknutí si na určitý režim. Bílkovinná strava je nastavená, aby tělo rychle hublo. Strava je dobrá, takže bude každému chutnat.

30.03.2019

Já osobně jsem tuto dietu nezkoušela, protože mám přes dvacet let svůj způsob stravování, ale v mé rodině jí drží jedna krásná žena a výsledek je perfektní, zároveň i kamarádka díky této dietě snadno zhubla. Oceňuji, že je vše přesně popsáno, jak dietu používat a naopak, kdo jí nesmí používat, což je velmi důležité. Kdybych potřebovala zhubnout, tak bych jí určitě vyzkoušela, určitě se osvědčila u mnoha žen.

29.03.2019

Proteinová dieta Prodietix je skvělá a já ji jen chválím a mohu ji doporučit. Není to nijak náročné a kila jdou opravdu skoro sama dole. Samozřejmě, že se u ní ještě musí cvičit. Nyní jsem v tom s mamkou a obě se navzájem podporujeme

Další hodnocení

Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám planety přinesou do vašeho milostného života nové impulzy a dynamiku. Pokud jste v partnerském vztahu, čeká vás období plné komunikace a porozumění. Věnujte svému partnerovi více pozornosti a buďte vnímaví k jeho potřebá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat