TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Čisté svědomí i zadeček

13.11.2017 | Testování

Blogerka HanKa, kterou z našich stránek znáte jako Matku na pokusy, otestovala s jednou ze svých dcer ekologicky šetrné, jednorázové dětské plenky české značky MonPeri. Jak se plenky osvědčily?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 59 testerek

Doporučeno: 109x


Jsem máma dvou dcer, z nichž jedna už má plenkovou kariéru dávno za sebou, ale ta mladší je takříkajíc na jejím vrcholu. Ačkoli jsem i tentokrát koketovala s myšlenkou „látkování“, stejně jako u první dcerky jsem nakonec skončila u jednorázových plen. A s drobnou výčitkou svědomí vůči přírodě sleduji obrovské množství použitých plenek, které putují do odpadu.


Ekologicky šetrné dětské plenky MonPeri zátěžovým testem v domácnosti blogerky HanKy alias Mámy na pokusy obstály.

Byla jsem věrnou spotřebitelkou nejmenované značky plen, které odpovídaly mým požadavkům: neprotečou, neoprudí, neškrtí. „Moje“ značka splňuje všechny tyto body, ovšem o ekologii se rozhodně mluvit nedá. Zase ty výčitky! Batole se ďábelsky směje, zatímco pouští do plíny…ekologickou katastrofu!

Ekologie i účinnost? Jde to!

Když jsem začala zkoušet české plenky MonPeri, byla jsem hlavně ráda, že jsou bez chloru, parfemace, ftalátů, PVC a dalších zásadních prohřešků proti přírodě. Avšak přiznávám, že na počátku byla lehká skepse.

Ano, moje svědomí sice bude čisté, ale bude čisté i oblečení či postýlka mého dítěte? Mohou být ekologické plenky stejně účinné jako ty, které zanechají poněkud drsnější stopu na tváři přírody?


Pokus, který vyšel na výbornou. Tak hodnotí HanKa testování plenek MonPeri.

Ano, mohou! Jsem maximálně spokojená s „lepicí“ i „natahovací“ variantou plenek. Žádné opruzení či škrtící gumičky.

Kdybych řekla, žádné protečení – lhala bych, ovšem na vině nebyly MonPeri, ale moje malá hadimrška, která se při přebalování tak vzpouzela, že jsem plenku špatně zalepila.

Tenhle pokus vyšel na výbornou. Doporučuji! A drobná poznámka na konec. Když si přivoníte k eko plenkám MonPeri, necítíte čpící pach chemie jako u běžných jednorázovek. Příjemné! K použitým plenkám pochopitelně čuchat nedoporučuji.
 

Jednorázové plenky MonPeri

Čím jsou jednorázové dětské pleny MonPeri výjimečné?


Plenky MonPeri neobsahují žádné chemikálie, jež by podráždily dětskou pokožku.

  • Dětské pleny MonPeri jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem (SZÚ). Jednotlivé materiály a výrobní proces jsou pod pečlivou a pravidelnou kontrolou.
  • Nevedou k žádnému druhu vyrážky ani u citlivé pokožky.
  • Maximálně jednoduchá manipulace při přebalování.
  • Dětské plenky MonPeri jsou vyráběny bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů. Nejsou parfémované. Běleny technologií ECF. Nedráždí dětskou pokožku, a zajistí tak vašemu dítěti klidný spánek.
  • Plenka je rozložitelná ze 70 %.
  • Svými vlastnostmi splňují požadavky i těch nejnáročnějších maminek a miminek.

Více informací najdete na www.monperi.cz

20.11.2022

Plenky krásně padnou a vůbec neprosakují, vřele doporučuji

27.10.2022

Kvalitní plenky, mají výbornou savost a nedráždí dětskou pokožku

30.09.2020

Velké plus je rozložitelnost , není použit chlor ani parfemace . Vysoká savost - v klidu vydrží celou noc ,

Chtělo by to nějaký obrázek nebo barvu

14.11.2019

Jsou rozložitelné, skvěle sají, nejsou bělené chlorem a nejsou parfemované. Dcerka zkoušela cca měsíc a žádné opruzení či jiná nehoda. Plenka vydržela přes celou noc bez protečení. Za nás super plenky!

Vyšší cena a desigh by to chtělo poladit :-)

03.12.2018

Toto je asi pátý druh plenek, který jsme s naším miminkem vyzkoušeli a musím říct, že jsou to jedny z lepších plenek. Mají dobrý "střih" a tím pádem miminku skvěle padnou. Musím říct, že se taky dobře nasazují a vydrží celou noc.

01.12.2018

Už jsme zkoušeli několik druhů plenek a tyto patří mezi jedna z našich nejoblíbenějších. Skvěle zadržují a nepropouštějí, miminko zatím nebylo ani jednou opruzené a cena mi též přijde přijatelná. Co oceňuji, že jsou šetrnější k životnímu prostředí.

23.10.2018

Plenky teď potřebujeme několikrát denně, tak je potřeba aby miminko bylo šťastné a vždy bylo v suchu. Už jsme zkoušeli několik druhů plenek a tyto patří mezi jedna z našich nejoblíbenějších. Skvěle zadržují a nepropouštějí, miminko zatím nebylo ani jednou opruzené a cena mi též přijde přijatelná. Co oceňuji, že jsou šetrnější k životnímu prostředí. V dnešní době ekologie je to pro hodně lidí velmi důležité :-)

04.05.2018

Plenky značky MonPeri jsme měli možnost vyzkoušet hned v porodnici a už tehdy nám u novorozeného miminka vyhovovaly. Poté jsme během roku zkusily ještě několikrát. Nikdy nebyl problém, malá se neoprudila, plenky jsou bez chemie a nebyly ihned po použítí nepříjemně cítit.

Cena by mohla být nižší.

03.03.2018

Pro děti jen to nejlepší. České jednorázové plenky MonPeri jsou dobrým pomocníkem. Nejen , že neobsahují žádnou chemii , ale také skvělě sají a nikde netlačí. Nemám vyzkoušeno ale slyšela jsem jen dobrá slova o nich.

15.02.2018

moje neteř je velký ekolog a ochránce přírody, takže když se jí narodilo dítko, okamžitě sáhla po dětských plenách MonPeri a musím říci, že jsou spokojeny obě neteř i její dceruška. Plenky dobře zadržují tekutinu a výborně drží.

06.02.2018
Doporučení: 55

Jednorázové dětské pleny MonPeri jsou příjemně měkké, nezpůsobují opruzeniny, skvěle izolují, mají pevné šíroké lepicí pásky se suchým zipem, perfektně se přizpůsobí a nebrání v pohybu. Za mě určitě doporučuji

27.01.2018

Jednorázové plenky MonPeri jsou u nás velice oblíbené.Líbí se mi že jsou ekologické a hlavně že dítěti nespůsobuje nějakou alergickou reakci.Dětátko je v suchu a já je musím jedině doporučit :-) jsou bezvadné a nejsou nějak předražené

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Nic

08.12.2017

Tyto plenky se u nás osvědčily ,jsou velmi příjemné na dotek,malému nikdy nic neproteklo .Při koupi mě nadchlo že jsou ekologicky šetrné.Nestalo se nám během užívání že by se syn oprudil.Další plus je že plenky jsou neparfemované. :)

cena

05.12.2017

Měla jsem možnost vyzkoušet asi 15 ks plenek. Dcerka se po nich ani jednou neoprudila. Absorbovovaly skvěle jak moč tak miminkovskou stolici. Dobře padly okolo nožiček-dcerka nebyla nijak otlačená. Nebyl patrný chemický zápach. Jako plus beru, že jsou z větší části rozložitelné.

30.11.2017

České jednorázové plenky MonPeri jsou jedny z nejlepších plenek na našem trhu.Sama je dceři kupuju a jsem s nimi spokojená :-) nejsou nějak předražené,dcerka je v suchu a navíc jsou mnohem vís ekologičtější než jiné

24.11.2017

České plenky MonPeri jsou fakt super. Líbí se mi, že jsou české, ale hlavně, že jsou o hodně ekologičtější, než klasické jednorázové plenky a jsou i celkově cenově dostupné. Určitě zajistí dětem klidný spánek a proto je doporučuji.

24.11.2017

Pro děti jen to nejlepší. České jednorázové plenky MonPeri jsou dobrým pomocníkem. Nejen , že neobsahují žádnou chemii , ale také skvělě sají a nikde netlačí. Zadeček je v suchu a dítě i maminka jsou spokojené. :)

24.11.2017

Tyto ekologické plenky jsou opravdu super. Nejen že jsou šetrné k životnímu prostředí, ale také i k dětskému zadečku. Už pak nehrozí žádné opruzeniny a zadeček je tak příjemně v suchu a bez podráždění.

23.11.2017

Vzhledem k poslední aféře asi nejznámější značky dětských plen je super, že existuje jiná alternativa, navíc české výroby a co více, přívětivá k životnímu prostředí. Plenky se hodí pro citlivou dětskou pokožku a dobře drží. Splňují svůj účel na jedničku.

23.11.2017

české plenky MonPeri jsou dokonalou volbou pro dětský zadeček, kde se opravdu nevyplatí šetřit. Mám ráda ekologické a přírodní produkty, které jsou šetrné k našemu tělu i duši. Myslím, že tyto plenky jsou toho důkazem :)

22.11.2017

Plenky MonPeri jsou pohodlné, perfektně padnou, nikde neškrtí a netlačí a od doby, co je u dětí používám nikdy neprotekly. Dobře lepí. Ocenila bych i větší balení, máme je hned pryč. Dcery se mi po nich nikdy neoprudily.

21.11.2017

Plenky MonPeri dcera vyzkoušela na našem malém raubířovi a byla s nimi velmi spokojená. Vzhledem k vyšší ceně je v součastnosti kombinuje ještě s jinými levnějšími značkami a je spokojená. A náš prcek je taky spokojený :-)

20.11.2017

Mám malou vnučku a tak plenky jsou u nás na denním pořádku. Je fajn, že existuje alespoň taková varianta plenek. Dcera preferuje ekologii a tak kombinuje klasické pleny s touto variantou. Je spokojená a malá taky.

20.11.2017

Pleny jsem měla možnost vyzkoušet, díky zaslanému vzorku plen. Na můj vkus byly celkem tlusté, ale nebyly parfémované a cena je také dostupná. Nejsou to pleny, které bych kupovala pravidelně a preferovala je.

19.11.2017

Mon peri, nich jsem se dozvěděla teprve asi před měsíce. Myslela jsem si, že je to zase jen módní výstřelek, ale mýlila jsem se. jsou perfektní, doma je máme kvůli vnoučatům a já si je nemůžu vynachválit.

docela drahé

19.11.2017

Recenze na tuto značku byly různé, raději jsem sama chtěla vyzkoušet, zda odpovídají hodnocení. A nakonec jsem byla mile překvapena. A cena není až tak vysoká, doporučuji za mne na 100%. Kamarádky na mé doporučení vyzkoušely a nevyměnily by za jiné.

19.11.2017

Ekologické, skvělé a navíc pěkné Je to super kombinace a když jsme je poprvé dostala jako vzorek, nic moc jsme od nich neočekávala. Jenže mě mile překvapilo, že synův zadeček nebyl opruzený, takže je budu používat dál.

pro mě vyšší cena

19.11.2017

Tato značka se mi dostala do ruky náhodou, ale bohužel neobstála opoti značce, ketrou běžně využíváme. Syna jsme musela v noci dvakrát přebalit, protože plena nebobral množství moče za větší čas. Běžně takto v noci nepřebalujeme. Ale výhodou je, že syn nnebyl vůbec opruzený.

menší výdrž.

18.11.2017

Jednorázové plenky MonPeri známe a občas jsme je použivaly, libí se mi hezky design vyrobku, vadilo mi maloplenek v baleni, superje , ze jsou velmi setrne k jemne detske pokozce a nedrazdi ji, cenove jsou vsak celkem drahe

16.11.2017

TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Čisté svědomí i zadeček.Je dobře že jsou tyto plenky šetrné k dětské pokožce.Mnoho jiných plen může způsobovat nepříjemné zdravotní komplikace v podobě podráždění pokožky či zčervenávání..

16.11.2017

Už jsme měli příležitost tyto plenky vyzkoušet. Byly fajn, žádný zázrak co do kvality. Ale už pro můj dobrý pocit jsme jich koupili celkem dost. Malá neměla podráždění, neprotékaly a hlavně chemicky nepáchly. Takže fajn alternativa.

16.11.2017

Je to velké pokušení, usnadnit si práci a nehledět na důsledky, které přivodí miliony takovýchto jednorázových plen. Pokud se tedy na trh dostane přijatelná varianta, budou spokojeny maminky a příroda. Plenky plní svou hlavní funkce, jsou cenově dostupné a pohodlné pro dětské zadečky.

16.11.2017

Mám doma miminko, podle recenzi mě plenky zaujaly. Líbí se mi že dětské pleny MonPeri jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem a nevedou k žádnému druhu vyrážky ani u citlivé pokožky, jsou bez chemických složek.

16.11.2017

Já jsem už sice babička a když si vzpomenu na látkové pleny,které se musely vyvařovat,žehlit brrr.Dnešní maminky to mají o hodně jednodušší.Jednorázové pleny jsou super ať je to jakákoli značka.Jsou dostupné i finančně.Super!!

15.11.2017

ekologické, přírodní a rozložitelné...co víc si přát pro komfort našich dětí, já osobně bych volila tyto, které jsou přirozenější pro pokožku našich dětí, než nějaké umělé látky, které vyvolávají mnohdy ekzémy a alergie

15.11.2017

Po přečtení tohoto článku jsem o těchto plenkách chtěla zjistit víc. Našla jsem si na stránkách, že je prodávají i u nás a tak jsem se pro ně vypravila :-). Mám 6ti měsíčního chlapečka a plenek není nikdy dost. Líbí se mi, že jsou české, ale hlavně, že jsou o hodně ekologičtější, než klasické jednorázové plenky a jsou i cenově dostupné. Sice jich je v balíku o pár kusů míň, než u jiných značek, ale nejsou předražené. Kvalita je srovnatelná se značkou plenek, které jsme do teď používali. Rozhodně doporučuji všem, kterým záleží na naší přírodě!

15.11.2017
Doporučení: 8

České plenky MonPeri - bez chloru, parfemace, ftalátů, PVC a dalších zásadních prohřešků proti přírodě. Mně je to možná jedno, ale zeptejme se jinak, co na to matka příroda??? Ta říká: Ano. Je to v pořádku. Jsem ráda za tuto ekologickou variantu!!!!

14.11.2017

Jako maminka 20ti měsíčního chlapečka jsem také s nadšením vyzkoušela značku plen MonPeri. S čistým svědomím doporučím. Můj syn je alergik a ne vše mu vyhovuje. Plenky sedí velikostně, jsou velmi měkké a jemné, opravdu necítíte chemický zápach. Suché zipy velmi dobře lepí i opakovaně. Je rozhodně správné podpořit českou značku takové kvality a my tyto plenky budeme kupovat dál na nošení přes den.

Jedinou věc, kterou bych upravila je zavedení pružné části kolem bříška, nejen pro pohodlí dítěte, ale i vyšší zábranu pročůrání. Nikdy pleny nedotahuji a jelikož mám chlapečka, stačí málo a nehoda je na světě. Stává se mi to se všemi typy plen, tady o trošku víc přiznám, proto dávám na noc jiné pleny, přes den upřednostňuji značku MonPeri.

14.11.2017
Doporučení: 39

MonPeri je česká značka ekologicky šetrných jednorázových dětských plen. Dále vyrábí vlhčené ubrousky a absorpční podložky. Dětské plenky MonPeri se vyrábí bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů.Moc doporučuji.

14.11.2017

Prát pleny už se nenosí... což je možná škoda. Já je prala, ale občas jsem musela sáhnout po jednorázových. Je sympatické, že se někdo zabývá tím, jak udělat výrobky snesitelnější k životnímu prostředí. Planeta není na jedno použití a pleny, které teď leží na skládkách nás přežijí všechny o mnoho let.

14.11.2017

Mají krásný design a je prima, že jsou plenky českou značkou.Oceňuji i ekologickou šetrnost.Nevím, jestli je naše dítě nějak jinak naprogramované, ale vyhovují jí mnohem více plenky, co spoustu jiných maminek haní - nejvíc se nám osvědčily zelené Pampers. Z Mon peri byla opruzená, ale mohlo to být i něčím ve stravě. Druhý balík jsme už nezkoušeli, uvažuji ale, že opět zkusíme a třeba názor změníme. :-)

14.11.2017

Skoda ze jsem na tento vyrobek neprisla driv, syn ma plenkove obdodi temer za sebou a ja se citim provinile s pomyslenim kolik jednorazovych plen sme spotrebovali, uplna ekologicka katastrofa :D u druheho ditka budu alespon timhle myslet na prirodu. Navic cena plenek je velmi prijatelna.

14.11.2017

Velmi vítám ekologičtější variantu tohoto dnes tolik rozšířeného výrobku. Látkové pleny jsem používala u jednoho děťátka ale i jednorázové pleny přišly ke slovu. Vím, jakou zátěží jsou plenky pro ekologický systém a proto pošlu dál, mezi přítelkyně informaci, že je možnost přejít na tuto vhodnější verzi.

14.11.2017

Dobra znacka a super plenky pro nase nejmensi milacky neni nic co bych vytkla.Super cena a hlavne jsou strasne hebke a vonave neni to jak ostatni plenky ktere sezenete.Takze za mne muzu jedine doporucit

14.11.2017

Mám zkušenost s MonPeri velikosti XS pro mého novorozeného synka. Plenka krásně sedla a opravdu je hodně tenká! dobře saje a pásky pevně drží. Neoprudil se! výborné jsou také přebalovací podložky MonPeri

14.11.2017

Měla jsem možnost testovat plenky Mon peri a to v rámci vzorků na veletrhu Pro Dítě a pak vzorků zaslaných domů.Nicméně nejsou špatné,ale já jsem se dala na cestu moderních plenek látkových.A mrzí mě, že jsem nelátkovala předešlé 3 děti.Mám pocit, že dělám něco pro nás pro všechny a nezahlcujeme tuto planetu už tak plnou zbytečného odpadu.

13.11.2017

Moc ráda slyším o každém novém výrobku, který se chová šetrně a ohleduplně k přírodě. Obzvláště když jde o tak přírodu zatěžující výrobek, jako jsou dětské plenky. Že je tato varianta očištěna o ty nejzávadnější prvky a zároveň vyhovuje maminkám i dětem, to je prostě báječné.

13.11.2017

Velice kvituji, že tyto jednorázové plenky jsou bez chloru, parfemace, ftalátů, PVC a dalších zásadních prohřešků proti přírodě. Jedná se skutečně o výrobek, který neničí naší přírodu. Kdybych v dnešní době byla maminkou, určitě bych je používala.

13.11.2017

Duplicitní komentář:Smazáno redakcí.

13.11.2017

pleny monperi nedráždí pokožku dobře drží nerozlepují se savé šetrnné k dětské pokožce tento výrobek se povedl za mě dávám za jedna prostě supér

13.11.2017

Duplicitní komentář. Smazáno redakci.

13.11.2017

Plinky MonPeri vyzkoušela naše Elinka,Jsou velmi kvalitní,pěkně sedí a jsou hlavně bez parfemace.Jsou šetrné k pokožce,což je velmi důležité.Zároveň se mi líbí snadné zapínání,což usnadňuje přebalování.Doporučuji všem maminkám.

Žádné!

13.11.2017

Tyto plenky používá má sestra která má pulroční holčičku a je na 100% spokojena.Plenky jsou velice dobře savé ,neprotékají lepítka pevně drží na bokách jsou na natežení takže dětátko netlačí.Vyydrží celou noc jsou velmi vstřebatelné.

13.11.2017

Od teto firmy Monperi sjme jednou dostali an vystave hracke vzorek ,synkovi sedely, neprotekly a zvladl i jeho radeni, jsou setrne k jeho citlive pokozce, nedrazsi jej, dobre se lepi a drzi tam kde maji, jen ta cena je ponekud vyssi

13.11.2017

Můj syn z plenek už dávno vyrostl, ale kamarádka zrovna o víkendu o plenkách Monperi vyprávěla. Tedy konkrétně o těch "navlíkačkách", bez práce. Já osobně bych to tenkrát na mateřské využila, když jsem vždycky během přebalování zápasila s bočním zapínáním. Super, že něco takového maminkám ulehčí práci.

13.11.2017

Co se týče plenek MonPeri, tak si nejsem úplně jista, jestli bych plenky zvolila na každodenní nošení. Popravdě spíše ne, protože větší nálož plenky neudrzely, pokud je měl syn na sobě celou noc. Přes den, kdy prebaluji každé cca 3 hodiny obstaly...

Nevydrží celou noc

13.11.2017

Koupila mi je máma pro našeho Fandu a byla jsem překvapená. Dostali jsme plenkové kalhotky pro 13-18 kg. Jsem moc spokojená. Navlékají se stejně jako běžné kalhotky, žádné lepení a boj při zapínání. Dobře drží i při pohybu, nepropouští. Jsou bavlněné a nezpůsobují žádné alergie ani vyrážku. Teď tady čtu, že jsou i ekologické, což je další plus. Zůstanu u nich.

Nic jsem neobjevila.

13.11.2017
Doporučení: 7

Na našem trhu je spousta plenek k výběru ,ale tato pleny jsou prodyšné,hodně savé a vydrží i noční potí naší malé která vypije i litr vody a až do rána vydržela.takze mohu doporučit a nenašla jsem nic co by bylo negativní

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:00
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat