Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Čisté svědomí i zadeček

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

13. 11. 2017 | Testování

Blogerka HanKa, kterou z našich stránek znáte jako Matku na pokusy, otestovala s jednou ze svých dcer ekologicky šetrné, jednorázové dětské plenky české značky MonPeri. Jak se plenky osvědčily?

Jsem máma dvou dcer, z nichž jedna už má plenkovou kariéru dávno za sebou, ale ta mladší je takříkajíc na jejím vrcholu. Ačkoli jsem i tentokrát koketovala s myšlenkou „látkování“, stejně jako u první dcerky jsem nakonec skončila u jednorázových plen. A s drobnou výčitkou svědomí vůči přírodě sleduji obrovské množství použitých plenek, které putují do odpadu.


Ekologicky šetrné dětské plenky MonPeri zátěžovým testem v domácnosti blogerky HanKy alias Mámy na pokusy obstály.

Byla jsem věrnou spotřebitelkou nejmenované značky plen, které odpovídaly mým požadavkům: neprotečou, neoprudí, neškrtí. „Moje“ značka splňuje všechny tyto body, ovšem o ekologii se rozhodně mluvit nedá. Zase ty výčitky! Batole se ďábelsky směje, zatímco pouští do plíny…ekologickou katastrofu!

Ekologie i účinnost? Jde to!

Když jsem začala zkoušet české plenky MonPeri, byla jsem hlavně ráda, že jsou bez chloru, parfemace, ftalátů, PVC a dalších zásadních prohřešků proti přírodě. Avšak přiznávám, že na počátku byla lehká skepse.

Ano, moje svědomí sice bude čisté, ale bude čisté i oblečení či postýlka mého dítěte? Mohou být ekologické plenky stejně účinné jako ty, které zanechají poněkud drsnější stopu na tváři přírody?


Pokus, který vyšel na výbornou. Tak hodnotí HanKa testování plenek MonPeri.

Ano, mohou! Jsem maximálně spokojená s „lepicí“ i „natahovací“ variantou plenek. Žádné opruzení či škrtící gumičky.

Kdybych řekla, žádné protečení – lhala bych, ovšem na vině nebyly MonPeri, ale moje malá hadimrška, která se při přebalování tak vzpouzela, že jsem plenku špatně zalepila.

Tenhle pokus vyšel na výbornou. Doporučuji! A drobná poznámka na konec. Když si přivoníte k eko plenkám MonPeri, necítíte čpící pach chemie jako u běžných jednorázovek. Příjemné! K použitým plenkám pochopitelně čuchat nedoporučuji.

 

Jednorázové plenky MonPeri

Čím jsou jednorázové dětské pleny MonPeri výjimečné?


Plenky MonPeri neobsahují žádné chemikálie, jež by podráždily dětskou pokožku.

  • Dětské pleny MonPeri jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem (SZÚ). Jednotlivé materiály a výrobní proces jsou pod pečlivou a pravidelnou kontrolou.
  • Nevedou k žádnému druhu vyrážky ani u citlivé pokožky.
  • Maximálně jednoduchá manipulace při přebalování.
  • Dětské plenky MonPeri jsou vyráběny bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů. Nejsou parfémované. Běleny technologií ECF. Nedráždí dětskou pokožku, a zajistí tak vašemu dítěti klidný spánek.
  • Plenka je rozložitelná ze 70 %.
  • Svými vlastnostmi splňují požadavky i těch nejnáročnějších maminek a miminek.

Více informací najdete na www.monperi.cz

Celkové hodnocení: 95%
Hodnocení: 38 testerek
Doporučeno: 15x

včera 19:09

Klady:

Plenky MonPeri jsou pohodlné, perfektně padnou, nikde neškrtí a netlačí a od doby, co je u dětí používám nikdy neprotekly. Dobře lepí. Ocenila bych i větší balení, máme je hned pryč. Dcery se mi po nich nikdy neoprudily.

21. 11. 2017

Klady:

Plenky MonPeri dcera vyzkoušela na našem malém raubířovi a byla s nimi velmi spokojená. Vzhledem k vyšší ceně je v součastnosti kombinuje ještě s jinými levnějšími značkami a je spokojená. A náš prcek je taky spokojený :-)

20. 11. 2017

Klady:

Mám malou vnučku a tak plenky jsou u nás na denním pořádku. Je fajn, že existuje alespoň taková varianta plenek. Dcera preferuje ekologii a tak kombinuje klasické pleny s touto variantou. Je spokojená a malá taky.

20. 11. 2017

Klady:

Pleny jsem měla možnost vyzkoušet, díky zaslanému vzorku plen. Na můj vkus byly celkem tlusté, ale nebyly parfémované a cena je také dostupná. Nejsou to pleny, které bych kupovala pravidelně a preferovala je.

19. 11. 2017

Klady:

Mon peri, nich jsem se dozvěděla teprve asi před měsíce. Myslela jsem si, že je to zase jen módní výstřelek, ale mýlila jsem se. jsou perfektní, doma je máme kvůli vnoučatům a já si je nemůžu vynachválit.

Zápory:

docela drahé

19. 11. 2017

Klady:

Recenze na tuto značku byly různé, raději jsem sama chtěla vyzkoušet, zda odpovídají hodnocení. A nakonec jsem byla mile překvapena. A cena není až tak vysoká, doporučuji za mne na 100%. Kamarádky na mé doporučení vyzkoušely a nevyměnily by za jiné.

19. 11. 2017

Klady:

Ekologické, skvělé a navíc pěkné Je to super kombinace a když jsme je poprvé dostala jako vzorek, nic moc jsme od nich neočekávala. Jenže mě mile překvapilo, že synův zadeček nebyl opruzený, takže je budu používat dál.

Zápory:

pro mě vyšší cena

19. 11. 2017

Klady:

Tato značka se mi dostala do ruky náhodou, ale bohužel neobstála opoti značce, ketrou běžně využíváme. Syna jsme musela v noci dvakrát přebalit, protože plena nebobral množství moče za větší čas. Běžně takto v noci nepřebalujeme. Ale výhodou je, že syn nnebyl vůbec opruzený.

Zápory:

menší výdrž.

18. 11. 2017

Klady:

Jednorázové plenky MonPeri známe a občas jsme je použivaly, libí se mi hezky design vyrobku, vadilo mi maloplenek v baleni, superje , ze jsou velmi setrne k jemne detske pokozce a nedrazdi ji, cenove jsou vsak celkem drahe

16. 11. 2017

Klady:

TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Čisté svědomí i zadeček.Je dobře že jsou tyto plenky šetrné k dětské pokožce.Mnoho jiných plen může způsobovat nepříjemné zdravotní komplikace v podobě podráždění pokožky či zčervenávání..

16. 11. 2017

Klady:

Už jsme měli příležitost tyto plenky vyzkoušet. Byly fajn, žádný zázrak co do kvality. Ale už pro můj dobrý pocit jsme jich koupili celkem dost. Malá neměla podráždění, neprotékaly a hlavně chemicky nepáchly. Takže fajn alternativa.

16. 11. 2017

Klady:

Je to velké pokušení, usnadnit si práci a nehledět na důsledky, které přivodí miliony takovýchto jednorázových plen. Pokud se tedy na trh dostane přijatelná varianta, budou spokojeny maminky a příroda. Plenky plní svou hlavní funkce, jsou cenově dostupné a pohodlné pro dětské zadečky.

16. 11. 2017

Klady:

Mám doma miminko, podle recenzi mě plenky zaujaly. Líbí se mi že dětské pleny MonPeri jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem a nevedou k žádnému druhu vyrážky ani u citlivé pokožky, jsou bez chemických složek.

16. 11. 2017

Klady:

Já jsem už sice babička a když si vzpomenu na látkové pleny,které se musely vyvařovat,žehlit brrr.Dnešní maminky to mají o hodně jednodušší.Jednorázové pleny jsou super ať je to jakákoli značka.Jsou dostupné i finančně.Super!!

15. 11. 2017

Klady:

ekologické, přírodní a rozložitelné...co víc si přát pro komfort našich dětí, já osobně bych volila tyto, které jsou přirozenější pro pokožku našich dětí, než nějaké umělé látky, které vyvolávají mnohdy ekzémy a alergie

15. 11. 2017

Klady:

Po přečtení tohoto článku jsem o těchto plenkách chtěla zjistit víc. Našla jsem si na stránkách, že je prodávají i u nás a tak jsem se pro ně vypravila :-). Mám 6ti měsíčního chlapečka a plenek není nikdy dost. Líbí se mi, že jsou české, ale hlavně, že jsou o hodně ekologičtější, než klasické jednorázové plenky a jsou i cenově dostupné. Sice jich je v balíku o pár kusů míň, než u jiných značek, ale nejsou předražené. Kvalita je srovnatelná se značkou plenek, které jsme do teď používali. Rozhodně doporučuji všem, kterým záleží na naší přírodě!

Doporučení: 8

15. 11. 2017

Klady:

České plenky MonPeri - bez chloru, parfemace, ftalátů, PVC a dalších zásadních prohřešků proti přírodě. Mně je to možná jedno, ale zeptejme se jinak, co na to matka příroda??? Ta říká: Ano. Je to v pořádku. Jsem ráda za tuto ekologickou variantu!!!!

14. 11. 2017

Klady:

Jako maminka 20ti měsíčního chlapečka jsem také s nadšením vyzkoušela značku plen MonPeri. S čistým svědomím doporučím. Můj syn je alergik a ne vše mu vyhovuje. Plenky sedí velikostně, jsou velmi měkké a jemné, opravdu necítíte chemický zápach. Suché zipy velmi dobře lepí i opakovaně. Je rozhodně správné podpořit českou značku takové kvality a my tyto plenky budeme kupovat dál na nošení přes den.

Zápory:

Jedinou věc, kterou bych upravila je zavedení pružné části kolem bříška, nejen pro pohodlí dítěte, ale i vyšší zábranu pročůrání. Nikdy pleny nedotahuji a jelikož mám chlapečka, stačí málo a nehoda je na světě. Stává se mi to se všemi typy plen, tady o trošku víc přiznám, proto dávám na noc jiné pleny, přes den upřednostňuji značku MonPeri.

14. 11. 2017

Klady:

MonPeri je česká značka ekologicky šetrných jednorázových dětských plen. Dále vyrábí vlhčené ubrousky a absorpční podložky. Dětské plenky MonPeri se vyrábí bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů.Moc doporučuji.

14. 11. 2017

Klady:

Prát pleny už se nenosí... což je možná škoda. Já je prala, ale občas jsem musela sáhnout po jednorázových. Je sympatické, že se někdo zabývá tím, jak udělat výrobky snesitelnější k životnímu prostředí. Planeta není na jedno použití a pleny, které teď leží na skládkách nás přežijí všechny o mnoho let.

14. 11. 2017

Klady:

Mají krásný design a je prima, že jsou plenky českou značkou.Oceňuji i ekologickou šetrnost.Nevím, jestli je naše dítě nějak jinak naprogramované, ale vyhovují jí mnohem více plenky, co spoustu jiných maminek haní - nejvíc se nám osvědčily zelené Pampers. Z Mon peri byla opruzená, ale mohlo to být i něčím ve stravě. Druhý balík jsme už nezkoušeli, uvažuji ale, že opět zkusíme a třeba názor změníme. :-)

14. 11. 2017

Klady:

Skoda ze jsem na tento vyrobek neprisla driv, syn ma plenkove obdodi temer za sebou a ja se citim provinile s pomyslenim kolik jednorazovych plen sme spotrebovali, uplna ekologicka katastrofa :D u druheho ditka budu alespon timhle myslet na prirodu. Navic cena plenek je velmi prijatelna.

14. 11. 2017

Klady:

Velmi vítám ekologičtější variantu tohoto dnes tolik rozšířeného výrobku. Látkové pleny jsem používala u jednoho děťátka ale i jednorázové pleny přišly ke slovu. Vím, jakou zátěží jsou plenky pro ekologický systém a proto pošlu dál, mezi přítelkyně informaci, že je možnost přejít na tuto vhodnější verzi.

14. 11. 2017

Klady:

Dobra znacka a super plenky pro nase nejmensi milacky neni nic co bych vytkla.Super cena a hlavne jsou strasne hebke a vonave neni to jak ostatni plenky ktere sezenete.Takze za mne muzu jedine doporucit

14. 11. 2017

Klady:

Mám zkušenost s MonPeri velikosti XS pro mého novorozeného synka. Plenka krásně sedla a opravdu je hodně tenká! dobře saje a pásky pevně drží. Neoprudil se! výborné jsou také přebalovací podložky MonPeri

14. 11. 2017

Klady:

Měla jsem možnost testovat plenky Mon peri a to v rámci vzorků na veletrhu Pro Dítě a pak vzorků zaslaných domů.Nicméně nejsou špatné,ale já jsem se dala na cestu moderních plenek látkových.A mrzí mě, že jsem nelátkovala předešlé 3 děti.Mám pocit, že dělám něco pro nás pro všechny a nezahlcujeme tuto planetu už tak plnou zbytečného odpadu.

13. 11. 2017

Klady:

Moc ráda slyším o každém novém výrobku, který se chová šetrně a ohleduplně k přírodě. Obzvláště když jde o tak přírodu zatěžující výrobek, jako jsou dětské plenky. Že je tato varianta očištěna o ty nejzávadnější prvky a zároveň vyhovuje maminkám i dětem, to je prostě báječné.

13. 11. 2017

Klady:

Velice kvituji, že tyto jednorázové plenky jsou bez chloru, parfemace, ftalátů, PVC a dalších zásadních prohřešků proti přírodě. Jedná se skutečně o výrobek, který neničí naší přírodu. Kdybych v dnešní době byla maminkou, určitě bych je používala.

13. 11. 2017

Klady:

Duplicitní komentář:Smazáno redakcí.

13. 11. 2017

Klady:

pleny monperi nedráždí pokožku dobře drží nerozlepují se savé šetrnné k dětské pokožce tento výrobek se povedl za mě dávám za jedna prostě supér

13. 11. 2017

Klady:

Duplicitní komentář. Smazáno redakci.

13. 11. 2017

Klady:

Plinky MonPeri vyzkoušela naše Elinka,Jsou velmi kvalitní,pěkně sedí a jsou hlavně bez parfemace.Jsou šetrné k pokožce,což je velmi důležité.Zároveň se mi líbí snadné zapínání,což usnadňuje přebalování.Doporučuji všem maminkám.

Zápory:

Žádné!

13. 11. 2017

Klady:

Tyto plenky používá má sestra která má pulroční holčičku a je na 100% spokojena.Plenky jsou velice dobře savé ,neprotékají lepítka pevně drží na bokách jsou na natežení takže dětátko netlačí.Vyydrží celou noc jsou velmi vstřebatelné.

13. 11. 2017

Klady:

Od teto firmy Monperi sjme jednou dostali an vystave hracke vzorek ,synkovi sedely, neprotekly a zvladl i jeho radeni, jsou setrne k jeho citlive pokozce, nedrazsi jej, dobre se lepi a drzi tam kde maji, jen ta cena je ponekud vyssi

13. 11. 2017

Klady:

Můj syn z plenek už dávno vyrostl, ale kamarádka zrovna o víkendu o plenkách Monperi vyprávěla. Tedy konkrétně o těch "navlíkačkách", bez práce. Já osobně bych to tenkrát na mateřské využila, když jsem vždycky během přebalování zápasila s bočním zapínáním. Super, že něco takového maminkám ulehčí práci.

13. 11. 2017

Klady:

Co se týče plenek MonPeri, tak si nejsem úplně jista, jestli bych plenky zvolila na každodenní nošení. Popravdě spíše ne, protože větší nálož plenky neudrzely, pokud je měl syn na sobě celou noc. Přes den, kdy prebaluji každé cca 3 hodiny obstaly...

Zápory:

Nevydrží celou noc

13. 11. 2017

Klady:

Koupila mi je máma pro našeho Fandu a byla jsem překvapená. Dostali jsme plenkové kalhotky pro 13-18 kg. Jsem moc spokojená. Navlékají se stejně jako běžné kalhotky, žádné lepení a boj při zapínání. Dobře drží i při pohybu, nepropouští. Jsou bavlněné a nezpůsobují žádné alergie ani vyrážku. Teď tady čtu, že jsou i ekologické, což je další plus. Zůstanu u nich.

Zápory:

Nic jsem neobjevila.

Doporučení: 7

13. 11. 2017

Klady:

Na našem trhu je spousta plenek k výběru ,ale tato pleny jsou prodyšné,hodně savé a vydrží i noční potí naší malé která vypije i litr vody a až do rána vydržela.takze mohu doporučit a nenašla jsem nic co by bylo negativní

Další hodnocení

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kter...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i dračici jen změnou účesu

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i drači...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk přivodí přes den

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk ...

Tip na oběd

Citronová kuřecí prsíčka s pepřem

27 hlasů
25min 474kJ 48 Kč

Určitě vyzkoušejte kuřecí prsíčka s citronovou omáčkou.

Smažené hráškové placičky

14 hlasů
45min 746kJ 60 Kč

Velmi jednoduchý recept na placičky z hrášku a mrkve.

Poradny

Musím při žádosti o dávky dokládat přítelovy příjmy?

Dobrý den, v případě přídavku na děti jsou společně posuzovanými osobami rodiče a nezletilé neza... Více

Bude se mi výše PPM počítat i z nemocenské?

Dobrý den, výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) se vždy vypočítává z platu dos... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více