TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Čisté svědomí i zadeček

13.11.2017 | Testování

Blogerka HanKa, kterou z našich stránek znáte jako Matku na pokusy, otestovala s jednou ze svých dcer ekologicky šetrné, jednorázové dětské plenky české značky MonPeri. Jak se plenky osvědčily?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 57 testerek

Doporučeno: 109x


Jsem máma dvou dcer, z nichž jedna už má plenkovou kariéru dávno za sebou, ale ta mladší je takříkajíc na jejím vrcholu. Ačkoli jsem i tentokrát koketovala s myšlenkou „látkování“, stejně jako u první dcerky jsem nakonec skončila u jednorázových plen. A s drobnou výčitkou svědomí vůči přírodě sleduji obrovské množství použitých plenek, které putují do odpadu.


Ekologicky šetrné dětské plenky MonPeri zátěžovým testem v domácnosti blogerky HanKy alias Mámy na pokusy obstály.

Byla jsem věrnou spotřebitelkou nejmenované značky plen, které odpovídaly mým požadavkům: neprotečou, neoprudí, neškrtí. „Moje“ značka splňuje všechny tyto body, ovšem o ekologii se rozhodně mluvit nedá. Zase ty výčitky! Batole se ďábelsky směje, zatímco pouští do plíny…ekologickou katastrofu!

Ekologie i účinnost? Jde to!

Když jsem začala zkoušet české plenky MonPeri, byla jsem hlavně ráda, že jsou bez chloru, parfemace, ftalátů, PVC a dalších zásadních prohřešků proti přírodě. Avšak přiznávám, že na počátku byla lehká skepse.

Ano, moje svědomí sice bude čisté, ale bude čisté i oblečení či postýlka mého dítěte? Mohou být ekologické plenky stejně účinné jako ty, které zanechají poněkud drsnější stopu na tváři přírody?


Pokus, který vyšel na výbornou. Tak hodnotí HanKa testování plenek MonPeri.

Ano, mohou! Jsem maximálně spokojená s „lepicí“ i „natahovací“ variantou plenek. Žádné opruzení či škrtící gumičky.

Kdybych řekla, žádné protečení – lhala bych, ovšem na vině nebyly MonPeri, ale moje malá hadimrška, která se při přebalování tak vzpouzela, že jsem plenku špatně zalepila.

Tenhle pokus vyšel na výbornou. Doporučuji! A drobná poznámka na konec. Když si přivoníte k eko plenkám MonPeri, necítíte čpící pach chemie jako u běžných jednorázovek. Příjemné! K použitým plenkám pochopitelně čuchat nedoporučuji.
 

Jednorázové plenky MonPeri

Čím jsou jednorázové dětské pleny MonPeri výjimečné?


Plenky MonPeri neobsahují žádné chemikálie, jež by podráždily dětskou pokožku.

  • Dětské pleny MonPeri jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem (SZÚ). Jednotlivé materiály a výrobní proces jsou pod pečlivou a pravidelnou kontrolou.
  • Nevedou k žádnému druhu vyrážky ani u citlivé pokožky.
  • Maximálně jednoduchá manipulace při přebalování.
  • Dětské plenky MonPeri jsou vyráběny bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů. Nejsou parfémované. Běleny technologií ECF. Nedráždí dětskou pokožku, a zajistí tak vašemu dítěti klidný spánek.
  • Plenka je rozložitelná ze 70 %.
  • Svými vlastnostmi splňují požadavky i těch nejnáročnějších maminek a miminek.

Více informací najdete na www.monperi.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:19
30 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:21
37 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat