Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Vileda Ultramax mění horor v pohádku

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

16.03.2018 | Testování

Člověk nemusí být přehnaným vyznavačem úklidu a sterilní čistoty, aby uznal, že bydlení se dvěma a více dětmi je s udržením pořádku neslučitelné. Dokonce i bohémové, kteří mají jiné priority než je permanentní šůrování, mezi které se řadím i já, začnou pociťovat jistou beznaděj. Je však dobré vědět, že pomoc je nablízku.

Vskutku nikdy bych do sebe neřekla, že budu tak často uklízet. Vytírám i dvakrát denně. Zejména okolí jídelního stolu je častým místem obcování s hadrem na podlahu. Chodba, pokrytá blátivými stopami, si mou péči vyžaduje také poměrně často. Pokud si myslíte, že uklízím, protože mě to baví, tak se šeredně pletete. Nesnáším to. Tedy takto. Úklid považuji za nutné zlo. Pokud však člověk zachová jisté dekórum (nespí v botách, nejí na podlaze a neopravuje motorku v obýváku), dá se domácnost celkem dobře udržet uklizená a čistá i několik po sobě jdoucích dnů.

Nechci si stěžovat, ale...


Udržet byt uklizený a neopatlaný skvrnami v případě, že je obýván dětmi, je zjevení hraničící se zázrakem. Ale, zázraky se dějí. To když máte po ruce mop Ultramax od Viledy!

Udržet byt uklizený a neopatlaný skvrnami rozličného původu v případě, že je obýván dětmi, je zjevení hraničící se zázrakem. Ano, zázraky se dějí. Bylo zaznamenáno mnoho případů čistých podlah v celém bytě. Bez stop jogurtu, vodovek, bláta, modelíny, zubní pasty, rozšlapaného banánu, vylitého sunaru či nedopatřením otevřeného krému na opruzeniny. Všechny tyto zázraky se shodou okolností staly v noci, kdy původci oné nehorázné upatlanosti spí.    

Já si, přátelé, vážně nechci stěžovat, ale občas je to horor. Nebo spíš takový ten béčkový krvák. Ledva člověk vstane, už aby likvidoval stopy zločinů! Kdybych totiž ty neustále přibývající fleky na podlaze (dobrá, není to krev, ale rajská polévka) nevytřela, nejenže se celá rodina přilepíme k parketám, ale pravděpodobně bych byla obviněna jakýmkoliv náhodným příchozím ze zločinu „špindírství“ či „chlívkařství“.

Dětské zločiny proti uklizenosti

Takže hadr do ruky, ruku do kýble a jde se na to. A tak pořád do kola. Jak říkám – horor. Teď mi však svitlo světélko na konci tunelu. Vileda Ultramax, což je mop plus kbelík s perfektním ždímacím košem. Tato novinka je určena pro všechny typy tvrdých povrchů, tudíž můžu v našem bytě, kde mám dlažbu, plovoucí podlahu i parkety bez starosti vytírat boží dopuštění po dětech úplně všude.


Jak se naší mámě a bloggerce Hance pracovalo s unikátním ždímacím systémem? Textil na mopu je dokonale vyždímaný, takže nikde není víc mokro, než je potřeba, ale nečistoty se setřou velice dobře.

Většinou vytírám ve velké rychlosti, než se stopy po dětských „zločinech proti uklizenosti“ roznesou po bytě. Měla jsem tudíž obavu, zda se bude s úzkým ždímacím košem dobře pracovat – zbytečné obavy, jde to jako po másle. Textil na mopu je dokonale vyždímaný, takže nikde není víc mokro, než je potřeba, ale nečistoty se setřou velice dobře. Včetně zasychajícího pribináčku! Vyzkoušeno za vás. Textil z mopu se dá prát v pračce na šedesátku, což oceňuji. Ale bacha – bez aviváže a na sušičku taky zapomenout!

Vileda Ultramax je můj miláček! Fakt. No, kdo jiný je mým oddaným partnerem, který mi s lehkostí pomáhá překonat každodenní těžkosti? No dobrá, ještě manžel. A ten při své výšce ocení, že má Vileda Ultramax teleskopickou rukojeť a může si ho nastavit dle potřeby, aby mohl proti dětskému zločinu bojovat se mnou. Prostě je miluji! Oba.    

HanKa

Mop Vileda Ultramax

 


Mop Vileda Ultramax měl v domácnosti Mámy na pokusy rozhodně úspěch!

  • 2 druhy vláken  – lépe odstraní nečistoty. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty.
  • Power zóna až 10× zvýší tlak oproti běžnému plochému mopu a odstraní špínu mnohem snadněji.
  • Rozměr hlavice: 36×14 cm.
  • Zdokonalený ždímací koš.
  • Unikátní technologie ždímání power press. Nový systém lamel snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně.
  • Dvoudílná teleskopická tyč s nastavitelnou délkou až 140 cm.
  • Vhodný na všechny druhy tvrdých podlah – PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba.
  • Lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.
  • Vyrobeno v Itálii.

Více informací získáte na www.vileda.cz

Celkové hodnocení: 96%
Hodnocení: 11 testerek
Doporučeno: 6x

23.04.2018

Klady:

Vileda jse super značka, má kvalitní výrobky a pomocníky do domácnosti s kterými se uklízí jedna báseň :-) I Vileda Ultramax je super vytítání je jednoduché a rychlé. Cena přiměřená vzhledm k výkonu...

22.04.2018

Klady:

Tenhle mop máme v práci a moc ráda s ním umývám podlahu. Nemusím namáčet ruce do vody, se způsobem ždímání jsem maximálně spokojená a krásně bere nečistoty ze země. A jako bonus je v mé oblíbené barvě :D

20.04.2018

Klady:

Já jsem se zůčastnila každého testování o tento mop.Bohužel jsem ani jednou nebyla vybrána.No tak nic,říkala jsem si můj starý mop ještě slouží,počkám.Bohužel při posledním gruntování mi mop nevydržel a já jsem nucena si koupit nový. A je rozhodnuto,vůbec nebudu váhat který koupit.Podle velmi kladných recenzí vyhrává tento mop na celé čáře.

18.04.2018

Klady:

Super věc je to lepší jak namočit hadrů a vymachat v rukách tohle je super pomocník utre všude prach a spinu a mám to rychle vše umite a mužů se rychle zase věnovat dětem :-) vřele doporučuji už si nemůžu bez toho přestavit žít

Doporučení: 6

18.04.2018

Klady:

Vileda Ultramax mění horor v pohádku - s Viledou je vši tak snadné. Život i úklid. Připadáte si jako v pohádce. Začne vám pomáhat s chutí celá rodina - od dětí, přes manžela, po babičku. Začnou se hádat, kdo bude uklízet zrovna dnes.

18.04.2018

Klady:

Jo, Vileda mopy, to je uklizeci klasika, zdimani pohodlne, tim padem i prace prijemnejsi, zvladnete to i bez rukavic, protoze se nemusite niceho dotykat a to je fajn. Na vytirani proto doporucuji, zkuste, uvidite

Zápory:

Jeste lepsi je kybl slapaci

18.04.2018

Klady:

Jak jsem už psala, Vileda je špička na trhu. Mop se povedl. Žádná nadbytečná voda na podlaze díky systému ždímání. Čisté ruce, žádná bolavá záda díky teleskopické tyči. Úklid je snadný, rychlý a dokonale provedený. Používání je snadné a poradí si s ním i pánové :-).

17.04.2018

Klady:

Vynikající výrobek vynikající značky. Snadno vyčistí dokonale všechny druhy podlah v domě. Teleskopická tyč je skvělé, přizpůsobí se výšce uživatele a dosáhne daleko. Ždímací systém je skvělý a účinný. Moc podařený produkt.

17.04.2018

Klady:

Vileda Ultramax je velice kvalitním výrobkem společnosti Vileda. Je vyroben z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost. Tuto značku upřednostňuji, protože jsem s ním velmi spokojená! Mohu doporučit.

17.04.2018

Klady:

Také jsem nadšenou majitelkou tohoto zázraku. Moc mi vyhovuje, že nemusím ždímat rukama, jelikož mám ekzém. Vyždímání je dokonalé a hygienické. Vytírací plocha je velká a dostane se i do rohů. Díky dlouhé tyči nejsou problém ani vzdálenější kouty. Kbelík je lehký, skladný. Pořizovací cena je přiměřená kvalitě a výkonnosti.

17.04.2018

Klady:

Už jsem to myslím psala, ale ráda zopakuji. Bez vytíracího mopu od viledy si domácí úklid ani nedovedu představit. Skvělá teleskopická tyč umožní vytření i v koutech pod nábytkem. Ždímací sofistikovaný systém zajistí, že za vámi nebudou na podlaze zůstávat špinavé loužičky. Inovativní vlákna uvolní a pohltí všechnu nečistotu. Vhodné pro všechny povrchy podlah v domě či bytě. Kbelík tak akorát velký, lehký. Doporučuji.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek je jen pro registrované a přihlášené testerky.

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & ...

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hyd...

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Tip na oběd

Bramborová polévka s mandlemi

17 hlasů
40min 357kJ 60 Kč

Recept na netradičně připravenou bramborovou polévku.

Salát z lilku s kozím sýrem

10 hlasů
40min 581kJ 75 Kč

Kdo má rád kozí sýr, určitě si pochutná.

Poradny

Dostanu příspěvek na bydlení, když pobírám ID?

Dobrý den,invalidní důchod s nárokem na příspěvek na bydlení nijak nesouvisí. Nárok na příspěvek ... Více

Na co mám nárok při pobírání invalidního důchodu?

Dobrý den,ptáte se pouze na to, na co máte nárok, ale z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konkr... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Drobné vrá...

Více