TESTOVÁNÍ: Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels

26.07.2019 | Testování

Chystá se vaše dítě po prázdninách do školy či školky? Pak jistě řešíte jmenovky na oblečení a školní pomůcky. Pokud se vám nechce trávit hodiny nekonečným ručním opisováním jména svého potomka, můžete vyzkoušet skvělé samolepicí jmenovky od Mama Labels. Hledáme 5 testerek, které tento zázrak, jenž ušetří spoustu času, a navíc z něj děti budou nadšené, vyzkouší v rámci našeho testování! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 47 testerek


Hravé a barevné jmenovky podle vašeho výběru udělají vašim dětem radost a vám usnadní život, protože budete mít vždy přehled o věcech svého potomka. Přihlaste se do testování!

Praktické i hravé

Čím jsou samolepicí jmenovky Mama Labels tak výjimečné? Využijete je jako:

  • označení dětského oblečení a botiček (dítě se díky nim naučí rozlišit pravou a levou botu)
  • štítky se jménem na školní potřeby (včetně těch psacích)
  • jmenovky na lahev na pití či krabičky na svačinu

Samolepky Mama Labels se vyznačují pestrými dětskými motivy a obrázky, které si sami vyberete podle zájmů svého potomka. Jsou buď samolepicí, nebo nažehlovací, můžete je bez potíží prát v pračce, sušit v sušičce, neublíží jim ani myčka nádobí nebo mikrovlnka či mrazák. Jsou voděodolné a opravdu trvanlivé.

Jaké testerky hledáme

Máte dítě ve věku 3 až 7 let, které se chystá po prázdninách do školy či školky? Pak právě pro vás je určeno naše testování samolepicích jmenovek Mama Labels!

Vybrané testerky si budou moci na stránkách www.mamalabels.cz vybrat samolepicí jmenné štítky v hodnotě do 1 000 Kč.

vybraná testerka | 27.08.2019

Vzhledem k tomu, že jde syn do první třídy, jsme z možnosti testování měli opravdu radost. Nálepek bylo na výběr veliké množství a krásných designů, takže jsme si jejich výběr opravdu užili. Uvidíme časem jak dlouho nálepky vydrží, ale zatím mohu jen a jen doporučit.

Nejsou

vybraná testerka | 26.08.2019

Samolepky mi ještě nedorazily objednala jsem je až dnes . Ale vzhledem k tomu že jsem je loni objednávala pro mou neteř a všichni z nich byli nadšení jsem ráda že jsem je mohla objednat i pro svého syna. S nadšením vybíral motivy, kterých bylo opravdu hodně a už se nemůžeme dočkat až je budeme lepit. děkujeme

vybraná testerka | 25.08.2019

Vybrala jsem si pro dcerku podlouhlé nálepky, které uplatníme na hrníček, svačinový boxík a další věci do školky. Dále jsme společně vybraly nálepky na oblečení (pyžamko, pláštěnku..). Samotné provedení samolepek je pěkně barevné, dcerce se moc líbí a myslím, že si své věci díky tomu dobře pozná než když by byly popsané jen fixou. Na nalepených věcech ZATÍM dobře drží, tak uvidíme, jak dlouho. .

Cena je opravdu vysoká. Do školky jsme museli nakoupit mnoho dalších věcí (hlavně oblečení, boty, papučky...) a bez výherního voucheru bych si už nemohla dovolit investovat do těchto nálepek.

vybraná testerka | 25.08.2019

Po doručení voucheru v elektronické podobě jsem objednala pro dcerku, které půjde poprvé do školky, několik typů jmenovek. A to Kulaté samolepky na oblečení, dále pak klasické jmenovky - Princeznu a obdélníček s obrázkem. Objednání bylo jednoduché, dodání rychlé. Samolepky krásně přilnuly k danému povrchu. Jako velice pozitivní hodnotím velikou varabilitu a berevnost nabízených jmenovek. Dcera si Sama pozná svoje věci.

nic

vybraná testerka | 24.08.2019

tyto samolepky si mě absolutně získaly. Jsou skvělé, krásné, jednoduché, přehledné a použitelné na absolutně všechno. Pestrost možnosti volby je opravdu veliká, a musím říct, že nás to se synem moc bavilo. S ohledem na to, že prvnáčkové dostávají od školy všichni úplně stejné potřeby, opravdu ušetříme spoustu času...

Ačkoliv možnost výběru je ohromná, může se stát, že obrázky nekorespondují se značkou dítěte ve školce, popř. škole, což pro něj může být trošku matoucí..

19.01.2023

Jmenovky jsou naprosto úchvatné. Jsem z nich nadšená

19.12.2022

Jmenovky se mi moc líbí a udělaly mi velkou radost, doporučuji

20.11.2022

krásně a dlouho drží, netvoří se bubliny což je super

01.11.2022

Ideálne do školy alebo škôlky. Su odolné a kvalitné, deťom sa tiež páčia.

31.10.2022

Jmenovky máme doma, lze vybrat z krásných barev a jsou praktické.

27.10.2022

Velmi praktické hlavně pro děti do školky

žádné jsem neshledala

13.03.2021

samolepky jsou velmi pěkné a je hodně na výběr

jako mínus bych dala dost vysokou ceny

27.02.2021

Samolepky jsou super, objednávala jsem pro neteř a té se moc líbí

14.12.2020

Perfektní věc pro školkové děti a prvňáčky. Takto označené věci si dítě dobře zapamatuje a nestresuje se hledáním nebo záměnou s jinými dětmi.

27.01.2020

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels jsou super. Hezké motivy, krásně barevné, prostě originální. Dcera je moc nadšená. Velká trvanlivost samolepek. Perfektně drží a neodlepují se. Lze jimi označit oblečení, pomůcky, boty aj. Pro nás skvělý pomocník hlavně na pastelky a fixy:) Takže kdo váhá, určitě doporučuji.

Vyšší cena a zdlouhavé vybírání. Než si vybrala, co vlastně chce a co se jí líbí:)) Ideálně bych ještě víc kombinovala barvy samostatně. Protože si třeba vybrala motiv, ale tam si nevybrala z barevných kombinací. Takže motiv a ten si barevně dokombinovat podle svého.

27.11.2019

Naprostá paráda pro děti jak školního tak předškolního věku. Navíc jsou praktické a dětem se líbí.

25.11.2019

Samolepky jsem používala velmi často. Chodíme do hernicek a stávalo se že nám ostatní děti brali svacknky a pití. Jedná samolepka byla vždy český a druhá azbukou aby si ji mohli přečíst i ti kteří nám ty věci brali. Splnilo to účel jsem spokojená a dceři se také líbí.

21.11.2019

Samolepící jmenovky jsou suprově. Má malého synovce jelikož chodí do školky tak tohle byl suprový nápad jak mu vše označit . Krásně drží kam je nalepite, super design a krásné dětské motivy . Prostě TOP!

12.11.2019

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels jsou super, využíváme je pro synka ve školce, perfektně drží, jsou krásně barevné a malému se moc líbí, neodlepují se a jsou originální, všem je doporučuju jsou super

06.11.2019

Velkou výhodou těchto samolepek je jejich trvanlivost a životnost oproti klasickým samolepkám. Lze jimi označit oblečení, pomůcky a jiné věci, takže už se nestane, že by je dítko vyměnilo s kamarádem. Skvěle rozliší komu, co co patří a mají navíc krásný design.

22.10.2019

Ocenuji velké množství samolepek, samotné provedení, které je hodně barevné.Dobře drží na nalepené ploše, rychlost dodání.Tento výrobek ocení hlavně maminky, které musí podepisovat dětem věci-ve školce, ve škole, nebo na tábor.

Cena, dost vysoká.

15.10.2019

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels jsou super, orpavdu dobre drzi i po castem prani, maji krasne a sytebarvy, clovek si je muze nechat vyrobit opravdu podle sveho vkusu jak obraze tak jmeno deti je miluji

10.10.2019

Nespočet barev, tvarů a velikostí... Každý si určitě vybere podle libosti to své pravé ořechové. Praktická pomůcka pro vaše ratolesti ať už na označení oblečení a botiček nebo na láhev a krabičku se svačinou. Samolepící jmenovky od Mama Labels vřele doporučuji.

05.10.2019

Návrat do školy byl s těmito samolepkami snazší hlavně pro nás, mámy. Ušetřeno mnoho času a úsilí, které se jindy věnuje pracnému popisování školních pomůcek a dalších potřeb. Polepky jsou krásně barevné, dobře drží, jsou odolné vůči vlhku a oděru. Dětem se moc líbí. Jsou veselé, ale hlavně praktické.

02.10.2019

Pro male děti je důležité označení jejich věcí, aby si to s jistotou poznali. Tyto jmenovky mě naprosto uchvátili, už minulý rok jsem objednávala podobné, ale z jiné webové stránky, tak jsem tento rok vyzkoušela z této. Objednali jsme si pár na oblečení a pak klasické na šešity či svačinové boxy. Design je pěkný a zatím dobře drží. Zatím spokojenost :-)

21.09.2019

Dobrý den. Samolepicí jmenovky jsme vyzkoušeli už dávno při nástupu do školky, jsou veselé kreativní a moc se všem. Líbily. Takže vřele doporučuji na rozeznávani oblečení dotek když mají stejné oblečení

20.09.2019

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels jsou skvělé...Můžu rozhodně doporučit.Dobře drží jsou moc pěkné.Je to skvělá věc pro rodiče malých školkových dětí ale i školáků :D máme označeno skoro vše co jde :D

13.09.2019

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels moc se mi líbí a moc ráda jsem je neteři pořídila I když je na ně malá, ráda si na ně čmárá a ráda je všude lepí, že její máma nadává :) ovšem já je taky využila, dají se použít na více způsobů :)

12.09.2019

Tyto samolepky na oblečení mohu jen doporučit - používáme je již rok. Snadná aplikace, opravdu vydrží praní i sušičku. Líbí se mi, že je na výběr z rozmanitých motivů. A když jde oblečení k někomu dalšímu, samolepku lze zase šetrně sejmout.

09.09.2019

Nálepky jsou perfektní. Líbí se mi velký výběr obrázků. Dcera šla do první třídy, tak si sama vybrala motivy a moc ji to bavilo. Malému bráškovi také vybrala. Nalepovací mají zatěžkávací zkoušku v botičkách a stále drží. U nažehlovacích nálepek je potřeba počkat, až to zchladne.

08.09.2019

Samolepící jmenovkyMama Labels ocení hlavně maminky co mají děti školou povinné.Dají se s nimi polepit boty.jmenovky na láhev,sešity i oblečení.Je jich hodně,dá se vybírat v různých barevných provedeních.Drží velmi pevně,proto i dlouho vydrží.Bezva věc.

Žádné

05.09.2019

Syn nastoupil do školky, tak jsem sháněla jmenovky s obrázkem který dostal ve školce. Tento obchod obsahuje vychytané jmenovky, jak pro malé děti které si poznají věci díky obrázku ale i pro starší děti které o obrázky už moc nestojí. Luxusní jsou půlené obrázky pro správné obouvání bot.

Nenašla jsem potřebný jednoduchý obrázek, chtělo by to navštívit nejbližší školku a zjistit jaké používají obrázky na značky Cena není pro všechny přívětivá, hlavně pro matky samoživitelky

03.09.2019

Tyto samolepky a nažehlovačky mě opravdu nadchly. Ušetří všem spousta času. Dle svých předchozích zkušeností (popisování fixem, vyšívání) mohu jen a jen doporučit!!! Syté barvy a dokonalost zpracování jsou pro Mamalabels předností. O domluvě a rychlosti dodání nemluvě.

Žádné....

30.08.2019

Štítky jsou fajn věc, dříve jsem vše vyšívala. Použití je velice snadné, neodlepují se ani po vícero vyprání. Jsou hezky barevné a pro děti líbivé - lepší, než rozmazaná fixka, žejo?! :-D Za nás nepostradatelnost, která ušetří mnoho času.

Menší výběr motivů - ve školce máme úplně jiné obrázky Vyšší cena

28.08.2019

Výborná vychytávka, kterou by měla zavést každá maminka dětí školního věku. Tyto veselé samolepicí jmenovky se dají využít téměř všude na označení dětského oblečení, botiček, hraček, školních potřeb. Jako plus hodnotím, že samolepicí jmenovky jsou voděodolné.

22.08.2019

Syn nastupuje do školky, takže jsem zakoupila samolepky na odlišení oblečení. Zatím jsme je ještě neaplikovali, ale musím vyzdvihnout velkou ochotu, se kterou mi firma vyšla vstříc při uskutečňování objednávky. Velmi rychle reagovali a vždy podali pomocnou ruku při problému. Už jen za to vřele doporučuji. Navíc vzorník je neskutečně obsáhlý, barvy krásné a jasné a množství obrázků dodá každému možnost vytvořit obrázek přesně pro dítě, aby mu pasoval.

17.08.2019

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels jsou skvělý nápad, kterým si maminky školáčků i předškoláků ušetří spoustu práce. Líbí se mi, že jsou provedeny v mnoha barvách. Mám ráda ve věcech přehled a díky samolepkám se jednotlivé druhy odliší.

14.08.2019

Nádherně barevné samolepky. Polepování obleků a věcí na tábor se stalo zábavou pro celou rodinu. Samolepky jsou pestré, povrch se snadno popisuje. Dobře drží i ve vlhku, což mohu osobně potvrdit. Mnoho různých tvarů a obrázků pro holčičky i kluky. Ve škole se nám tak snad nic neztratí nebo nezamění.

12.08.2019

TESTOVÁNÍ: Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels.Je to zajímavý nápad.Jmenovek je hodně druhů i bare,což děti ocení.Rozhodně tyto samolepící jmenovky mohu jen doporučit.Jsou praktické i designové..

12.08.2019

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels jsou perfektní nápad, kterým si maminky školáčků i předškoláků ušetří spoustu práce. Když jsi vzpomenu, kolik bylo práce s označováním pomůcek do školy mé dcery...dokonce na cvičebním úboru muselo být jméno vyšito....no děs.

11.08.2019

Skvělý nápad. Krásné zpracování. Výrobek, který ocení děti i rodiče. Krásné, pestré barvy usnadní každodenní činnosti dětí ve školkách či školách, ale i doma, podle potřeby. Odolné materiály a krásné grafické zpracování. Ihned jsme si oblíbili.

11.08.2019

Tohle je prostě mega suprový nápad,fakt bomba. Mám jednu dceru ve školce a druhou to čeká příští rok. A určitě i jí objednam,protože to hezky vypadá,je to originální a jednoduché. Tohle mě naprosto uchvátilo ..ceny jsou take přijatelné

11.08.2019

Když si vzpomenu na moje děti a když chodily do školky a na všem musely mít vyšité značky,bylo to šílené.Toto se mi zdá jako výborná volba už proto že to drží a děti si svoje značky poznají.Moje vnučka letos nastupuje do školky a maminka by to jistě ocenila.Musíme se porozhlédnout kde koupit.

10.08.2019

JAko mám funguji krátce a spousta věcí mě stále překvapuje, třeba to kolik toho dokážeme ztratit :D Tyto samolepky mě překvapily svou odolností (pračka, myčka), ale zároveň i tím, že se dají snadno sundat. NAvíc mají užásný desing. Považuji je za nedocenitelného pomocníka.

09.08.2019

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels mi opravdu přijdou pěkné a hodně praktické. Za nás takové vůbec nebyly, takže jsem si je i já užila. Děti jsou s nimi moc spokojené a já sejim ani nedivím. Opravdu doporučuji

09.08.2019

Za mě skvělý nápad. Je to praktické a hravé zároveň. Dětem se samolepky moc líbí a to je hlavní. Navíc to může být velký pomocník. Překvapilo mě že nevadí jak pračka tak myčka. Takže bych určitě doporučila.

08.08.2019

Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels jsou udělány z opravdu kvalitního materiálu a líbí se mi i vzhled a design. Hlavně děto oceňují jejich hravost. Měla jsme je doma nalepené snad všude, ale naštěstí jdou snadno pryč

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat