TESTOVÁNÍ: Snadné žehlení i bez šňůry s Freemove Air od Tefalu

09.10.2017 | Testování

Také vás při žehlení rozčiluje neustálé zápolení se šňůrou od žehličky, kdykoli se s ní chcete dostat do vzdálenějších koutů či potřebujete vyžehlit složitější střihy? Pak vsaďte na bezdrátovou žehličku Freemove Air od Tefalu!


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 57 testerek

Doporučeno: 78x


Nejlehčí bezdrátová žehlička Freemove Air FV6520 značky Tefal všem hospodyňkám dopřává dostatek prostoru a volnost pohybu k důkladnému vyžehlení těch nejmenších detailů.

Dokonalé a pohodlné žehlení

Bezdrátová technologie se stává základem pohodlí při žehlení. Design žehličky je vyveden velice esteticky, avšak s důrazem na ergonomii.

Led kontrolka nahradila napájecí kabel a dohřátí žehličky je rychlejší než rozložení oděvu na žehlicím prkně.

Žehlení bez námahy napomáhá dohřívací základna, která se optimálně přizpůsobí žehlicímu prknu.

Doporučená cena: 2 199 Kč

Více informací získáte na www.tefal.cz

Na hodnocení testované žehličky se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.czRozstřel testerek

xmariexx 16.10.2017

po žehličce bez šňůry jsem toužila vždycky, bez šňůry by měly být všechny žehličky obzvlášť když se pod nohama plete batole a tahá za všechno na co dosáhne

helena.lenka 16.10.2017

No když šel můj malý synek před lety na vážnou operaci a já jsem mohla jen sedět doma a čekat, protože se tehdy nesmělo ještě být s dítětem v nemocnici. To je hrozný pocit a je dobře, že dneska už mužou být maminky s dětmi i tam.

pavlajara 16.10.2017

Kdykoli jsem nemocná a nemůžu fungovat naplno jak jsem zvyklá a jak bych chtěla.

marunka4 16.10.2017

Nejvíc asi když nestíhám. To mám pak pocit, že se to všechno hroutí a já mám navíc ještě svázané ruce nohy, abych nemohla nic dodělat. A je jedno jestli je to doma nebo v práci.

anetka2212 16.10.2017

naposledy jsem se tak cítila, když mi onemocněl pejsek. zvířátko si neřejne, co ho trápí a já nevěděla jak mu pomoct. naštěstí to ale dobře dopadlo:-)

malavladuska 16.10.2017

Jako svázaná se většinou cítím, když vidím nějakou nespravedlnost a nemám šanci zasáhnout. A když se to navíc pak ještě děje někomu z rodiny, to bych nejradši vyletěla z kůže...

MoniAngela 16.10.2017

Jako svázaná si připadám pokaždé, když mám jít žehlit prádlo :D

sofiesofie 16.10.2017

Svázaná si přijdu, když něco nejde tak jak jsem si to představovala. Snažím se aby bylo vše podle mé představy a pak to skoncuje na nějaké blbosti :)

japrask 16.10.2017

jako svázaná si připadám skoro pořád práce-domácí práce-práce

Dadakin 16.10.2017

Žehlení je jaksi moje noční můra ,ale žehličku bez šnůry bych vyzkoušela ráda.Jelikož jsme 5 členná rodina je pořád co žehlit.Když už musím si stoupnout k tomu prknu nejlépe u televize a dopoledne bez děti ,nejmladší spinká v postýlce.Jelikož šiji žehlím i látky před šitím.Bez toho to nejde,žehlení je půlka šití.

alus 16.10.2017

Někdy si připadám jak svázaná v koloběhu domácích prací--pořád v jednom klubku , konce nevidět--žehlení, vaření, uklízení.....*1*

nea 16.10.2017

Jako svázaná si připadám právě při žehlení. Mám starší žehličku s krátkou šňůrou a tak žehlení není vůbec pohodlné. Když si vezmu prodlužovačku, tak se zase motám do kabelu protože ta je zase dlouhá.

klara.urbanova16 16.10.2017

od prosince mi přibyde hodně oblečků pro miminko, tak by bylo dobré mít to žehlení těch kopic prádla nějak ulehčené :)

KateřinaF 16.10.2017

Když jsem musela mít uklizeno... vytřeno.. umyté nádobí...vyžehleno*20* a čekat doma na partnera..

bloodlady8 16.10.2017

naposledy včera,když jsem žehlila košile;-)

Kaomi 15.10.2017

Jako svázaná jsem si připadala u státnic, když jsem si vytáhla otázku a ...jejda:-D...jako kdybych mozek měla svázaný do pevného balíčku, aby z něj ani jedna myšlenka neutekla. Naštěstí svázání povolilo a vše dopadlo dobře *1*

Monika.K. 15.10.2017

Svázaná se cítím vždy když mám u sebe žehlit a kolem mě v tom malém prostoru jsou samé káble a mini prostor ;*(

klokan81 15.10.2017

Svázaná se cítím pokaždé, když nemohu pomoci někomu, kdo to opravdu potřebuje.

Len1988 15.10.2017

Svázaná si někdy připadám,když se blíží výplata peněz (ať už je to jakoukoli formou),aby zbylo na vše,co potřebujeme zaplatit. A také když se stane,že mi čas od času není dobře a nevím si s tím rady..

Dagmar.Homolová 15.10.2017

Svázaná se cítím pokaždé, když vidím, že někdo blízký potřebuje moji pomoc nebo radu a není v mých silách mu pomoci. Nebo také, když se na mne doma i v práci kupí povinnosti jedna za druhou a nestíhám je všechny zvládnout najednou jak bych měla. Pracovní povinnosti mají přednost, takže doma se mi většinou práce nakupí a čeká, až bude příhodnější chvíle.:-)

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat