TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

11.11.2019 | Testování

Čisté podlahy bez námahy a hlavně chemických čisticích prostředků? Se Steam mopem XXL Power lines od Viledy realita! K úklidu využívá sílu páry, takže zlikviduje nejen nečistoty, ale také bakterie. Přesvědčit se o tom budou moci i 3 naše testerky. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 24 testerek


Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy je vhodný na všechny typy tvrdých podlah, ale díky speciálnímu nástavci jej využijete také na koberce!

Pomocník, kterého nedáte z ruky

A čím vším je tento parní mop od Viledy tak výjimečný?

Extra široká mycí hlavice tohoto plochého parního mopu má 40 cm. K úklidu využívá horkou páru, takže uklízíte potřeby použití chemikálií, postačí vám jen čistá voda.

Návleky mopu tvoří 2 druhy vláken, díky čemuž lépe odstraní nečistoty. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní červená vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty.

Ovládání je snadné! Voda se nalije do nádržky s objemem 400 ml, množství páry se jednoduše nastavuje dle potřeby.

Nová metoda úklidu horkou párou zabíjí až 99,9 % bakterií. Vhodný na všechny typy tvrdých podlah (v případě speciálních nebo delikátních podlah raději nejdřív konzultujte s výrobcem podlahy) a koberce.

  • Rozměry: 400 × 160 × 1260 mm (d × š × v ).
  • Délka šňůry: 7 m
  • Hmotnost bez příslušenství: 2359 g

Cena: 3 549 Kč

Více informací najdete na www.vileda.cz


Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 22.1.
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 22.1.
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 22.1.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat