Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Sušák Mixer 4 od Viledy

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

12. 6. 2019 | Testování

Máte malý byt, a tak pro vás sušení prádla znamená zabarikádovat si pokoj sušákem, který spolehlivě zabere polovinu místnosti a většina členů domácnosti o něj zakopává? Tak s revolučním sušákem Mixer 4 od Viledy se vám to nestane! Je totiž několikaúrovňový, a tak na něj snadno pověsíte až 4 pračky prádla, aniž byste se museli rozloučit s plochou pokoje. Hledáme 8 testerek tohoto úžasného sušáku! Jaké budou jejich recenze a zkušenosti?

Flexibilní čtyřúrovňový ocelový sušák na prádlo se sušící plochou až ze 4 praček. To je Mixer 4 od Viledy, který se neroztahuje do šířky, ale hezky „roste“ do výše, takže zabere mnohem méně místa než klasické sušáky.

Maximální plocha na minimálním prostoru

A čím vším je Mixer 4 výjimečný? Je velmi flexibilní a má všestranné použití. Díky nezávislým roštům, které mohou být použity jako zcela otevřené (pro sušení dlouhých oděvů a delikátního prádla) nebo polosložené a přisunuté např. u stěny nebo radiátoru (pokud máte malé množství prádla a potřebujete ušetřit místo), získáte spoustu sušící plochy na minimu místa.

Dodatečné sušicí místo je možné získat díky držáku pro malé oděvy (jako jsou ponožky nebo spodní prádlo) a 2 věšákům pro ramínka. Otočná kolečka umožňují snadné přemisťování. Když se nepoužívá, lze ho snadno kompaktně složit a skladovat.

Sušicí plocha dosahuje 40 m; sušák zabírá minimum prostoru a současně maximálně využívá prostor pro sušení. Použitelný je i ve sprchovém koutě! Mixer 4 je navíc flexibilní díky speciálnímu kloubu: můžete využít poloviční, nebo plnou plochu sušáku. 8 nezávislých roštů vhodných pro sušení dlouhých oděvů. Možnost složení sušáku pro snadné skladování.

Maximální nosnost: 25 kg
Hmotnost: 4,4 kg
Rozměr rozložený (š × h × v): 71 × 71 × 169 cm; rozměr složený (š × h × v): 71 × 5 × 169 cm

Cena: 1050 Kč

Více informací na vileda.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 8 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kdo u nich v domácnosti zabírá špinavým prádlem nejvíce místa na sušáku či šňůrách a kdo jim s praním prádla pomáhá.
HLASTE SE DO 26. ČERVNA 2019.
Vybrané testerky získají sušák Mixer 4 od Viledy.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Hanyna

12. 6. 2019

Nejvíc prádla (a tedy i místa na sušáku) zabere dětské oblečení. Dvě děti pračku zaplní velice rychle... A s praním prádla mi pomáhá akorát pračka, jinak nikdo Ale abych byla spravedlivá, tak mi občas dcerka podává kolíčky

Dagmar.Homolová

12. 6. 2019

Nejvíc místa na sušáku zabere oblečení pubertální dcery, která je schopná se za hodinu i 4x převléct. Se sušením a praním mi pomáhá samozřejmě pračka a přítel, který mi občas pomůže prádlo pověsit. Vzhledem k tomu, že bydlíme v garsonce, tak najít místo na sušák je občas docela nadlidský výkon.

konatovka

12. 6. 2019

Nejvíce místa na sušáku zabírám já, protože při sportování nosím zásadně funkční prádlo a to se často pere. Také se ráda oblékám, takže i na nákupy oblečení často střídám, byť jsem v důchodu. S prádlem mi velice pomáhá manžel, moc ho to baví, rád věší prádlo na šňůry venku, pokud je pěkné počasí a také na věšák na balkoně. Sám také pere a suší záclony a věší na umytá okna a pračku také ovládá. Už jsem vzdala jakékoliv dohadování, že bych to dělala já, ne, je to prostě jeho hobby - zajímavé v dnešní době.

Corinka

12. 6. 2019

Krasny den. Nejvice mista na susaku zabiram ja a moje 15leta dcera. Obe se rady paradime a neustale obohacujeme nas satnik novymi kousky, ktere je potreba take prat. Protoze jsme obe vasnive sportovkyne, mame i velkou potrebu sportovniho obleceni. Dceru musim pochvalit, protoze mi s pranim velice casto pomaha tim, ze si vypere sama.

glady

12. 6. 2019

se špinavým prádlem nezabírá u nás místo na sušáku nikdo...věším prádlo čisté... s praním si poradím sama

Jaromila

12. 6. 2019

Tak jako ve vetšině domácnosti má žena na STAROSTI PRÁT A ŽEHLIT ŠPINAVÉ PRÁDLO. NĚKDE VYJÍMEČNĚ TO DĚLÁ MUŽ. Je to práce pořád dokola. PAKJE OTÁZKA KAM S VYPRANÝM PRÁDLEM, JE TO PROBLÉM. mÍSTA MÁLO, SUŠIČKA,BALKON, V BYTĚ. kAŽDÝ TO ŘEŠÍ DLE SVÉHO MÍSTA. jE TO VĚČNÝ BOJ, ABY TO NIKDE NEPŘEKÁŽELO.

vyoralova.k

12. 6. 2019

U nás rozhodně nejvíce místa na sušáku zabírá oblečení našich dvou dětí, které špiní jeden kousek za druhým. Na druhou stranu ale rády plní pračku, zapínají a po vyprání mi nosí prádlo a podávají mi ho k pověšení :)

TerkaKonec

12. 6. 2019

Nejvíce špinavého prádla máme doma od tatínka, který sportuje a pracuje a doma kutí. S prádlem, tedy s jeho "tříděním" mi zase pomáhá naše milovaná 9 měsíční holčička.

sofie

12. 6. 2019

Nejvíce prádla máme od našich dcer jsou malé a věčně špinavé.No a taky s prádlem pomáhají..tedy jestli se to tak dá nazývat-pomoc..jedna vyhazuje ta mladší a starší z toho má srandu,ale taky občas pomůžou

BlaSi

12. 6. 2019

Těžká otázka Co do počtu kusů nejvíce toho našpiní určitě mé dvě ratolesti, nicméně nejvíc místa zabírá asi prádlo manželovo, neb je to chlap jak hora (na sušáku jedna jeho košile zabere stejně místa jako tři dětská trika). S prádlem se většinou peru sama - jen občas mi dcera zapne již připravenou pračku a já ho po příchodu z práce pověsím - s tím mi zase, dle nálady, pomáhá dcera mladší

helus

12. 6. 2019

Nejvíce prádla má naše vnučka Eliška.Převlékáme ji i několikrát denně.S prádlem mi pomáhá dcera.

Chiara

12. 6. 2019

Nejvíce špinavého prádla mám samozřejmě já a bohužel na praní a věšení jsem sama...no přítel občas pomůže vyžehlit. Jelikož máme malý byt, moc rádi bychom tento typ sušáku vyzkoušeli.

heenna

12. 6. 2019

Myslím, že nejvíc místa zabírám já. Přítel mi občas pomáhá pověsit prádlo a zapnout pračku :D

JITA72

12. 6. 2019

Nejvíce prádla ušpiní můj syn a manžel , nestačím prát a s praním mi pomáhá moje pračka nikdo jiný. Děkuji za to,že jí mám

ninuska279

12. 6. 2019

O špinavé prádlo se starám hlavně já, i když přítel sem tam něco také sám vypere. Nejčastěji pereme zpocené oblečení z fitka. To se nám suší na sušáku téměř denně :)

Kristyna04

12. 6. 2019

Nejvíce místa na sušáku momentálně rozhodně patří mému ročnímu synovy, který mi též pomáha s praním prádla. A to tak, že dáva a vyndáva prádlo z pračky

katyjones

12. 6. 2019

Určitě prádlo mých synů zabírá nejvíce místa na sušáku. Synové mi pomáhají s dáváním prádla do pračky a s věšením prádla.

vivi11

12. 6. 2019

Nejvíce místa na sušáku určitě zabere manžel, protože se hodně potí a tak se i několikrát za den převléká.

Lenullka20

12. 6. 2019

Určitě nejvíce prádla je od dětí a hlavně od rok a půl letého synka..S praním prádla mi kromě pračky nikdo nepomáhá

modrasekP17

12. 6. 2019

V domácnosti mi s prádlem pomáhá syn (2 roky), nandá prádlo do pračky, po praní vyndá, na sušák se snaží věšet je to šikulka. No a kdo nejvíc zabírá špinavým prádlem nejvíce místa - jednoznačně moji dva chlapy (manžel a malej)

buremar.as

12. 6. 2019

Nejvíce oblečení mam rozhodně od dcerek (3 roky + 4 m) jejich oblečení peru 2x týdně + normální 1x týdně a 1x týdně manželovo pracovni Starší dcerka mi ochotně pomáhá, tak jsem zvědavá, jak dlouho ji to vydrží. 🤣

PepePetula

12. 6. 2019

U nás zcela jistě nejvíce špinavého prádla zabírá nejmladší syn. Min. 3 trička denně u něj padnou :) a to nemluvím o dalším oblečení.Pračka se u nás nezastaví :) Na druhou stranu mi ale s praním a věšením prádla i mladší syn pomáhá :)

lilianka

12. 6. 2019

Praní prádla a věšení patří mezi mé nejoblíbenější domácí práce. Jsem schopná pračku na šňůře seřadit podle barev a několikrát posunout, aby lépe uschlo. Nejraději dělám tuto činnost sama, ale pomáhá mi i přítel, který pověsí kalhotky i na první šňůru všem sousedům přímo na oči

Nika2511

12. 6. 2019

Nejvice mista na susaku zabira detske obleceni. Vzdy je toho plna pracka. Po dvou dcerach (6 a 2). Hlavne ta mala je hrozne cunce. Tamhle se poleje, tamhle spadne, tak ze prevlikame nekolikrat denne. Takze prani je u nas take skoro na dennim poradku. Do panelaku by se nam tento susak urcite hodil a uz ted vim, ze holky by byly nadsene, ze muzou veset a sundavat pradlo se mnou. Na balkone to s nimi moc nejde

hubule

12. 6. 2019

Nejvic mista na susaku zabiraji moje dve dcery. Ale radi mo s pranim pradla pomahaji, nekdy az moc..

KrissNia

12. 6. 2019

U nás paradoxně nejvíc špinavého prádla má náš měsíční syn, jo látkové pleny zaberou docela dost místa, sušák už ani neskládám, sotva stíhám prát pro ostatní členy rodiny :D a nepomáhá mi nikdo, prádlo je bohužel pouze moje práce, od nastrkani špinavého prádla do pračky až po uklízení vyžehleneho do skříní :)

Lenourecek

12. 6. 2019

Sušák je opravdu úžasný a myslím, že přesně něco takového hledám :) Nejvíc místa na sušáku samozřejmě zabírají věci našich dětí (3 a 2 roky), hlavně ponožky!!! Ty měníme několikrát za den. Nepřevlékám je při každém flíčku, ale i tak je prádla až dost. Já jsem hned za nimi, protože při vaření a při práci na zahradě toho také dost zamažu. Kluci mi s prádlem pomáhají a moc rádi. Naučili se dávat špinavé oblečení do pračky, pračku společně zapínáme už dlouho. Pomáhají i při věšení a úklidu prádla. Kolíčky mi podávali ještě dřív, něž uměli lézt a byla to i jejich nejoblíbenější hračka. S mužem je to jednodušší, ten i většinou donese v pátek prádlo z práce, hodí ho do pračky a je to ;)

manisuja

12. 6. 2019

Nejvíce místa na sušáku zabírá manžel s jeho pracovním oblečením, hlavně trička a ponožky. Nejvíce pomáhá syn 2 roky - už zvládl i obarvit bílé prádlo, když ve chvilce nepozornosti dal do pračky červené tričko

niikcaa.m

12. 6. 2019

Nejvíce místa zabírám já, bydlím sama. Denně cvičím a měním cvičební outfit, pracuji v administrativě a jsem čuně, které se vždy zakydá..Tudíž prádla je stále moc.. S praním pomáhá jen pračka, nějaká další vychytávka by určitě bodla

ivet351

13. 6. 2019

U nás nejvíce místa na sušáku zabírá můj syn, který se převléká několikrát denně. A kdo mi pomáhá ??? No za těch 10 let co jsem s přítelem mi asi jednou možná dvakrát pomohl prádlo pověsit

Monikasl89

13. 6. 2019

Nejvíc místa zabírá má roční dcera a pak partner :) S prádlem mi nepomáhá nikdo, dcera je ještě na to malá, i když sem tam mi něco podá :D

blesksoft

13. 6. 2019

S praním prádla mi pomáhá moje milovaná pračka. Chudák jede každý den. Nejvíce prostoru zabírají synovy věci jeho rozměry jsou trošku XXL a nejvíce kousků má dcera, ale tím že je jak vyžle na šňůru se vejdou tisíce jejich pidivěciček. Já tak normál podle špíny v MHD.

Milka98

13. 6. 2019

Nejvíce místa zabírají hadříky našich tří malých dětí. Na sušáku je pořád plno. Pomocníkem při praní je moje milovaná pračka, vůbec si neumím představit ty hory prádla prát ručně či plácačkou u potoka, jak to bývalo dřív.

ozon

13. 6. 2019

Peru ráda a často . Na balkoně bohužel nemám mnoho místa , protože tam mám mimo množství květin a bylin ,kočárek pro vnoučka , kterého hlídám třikrát týdně a také peru jeho oblečení . Tento sušák by tam perfektně sedl .

camina

13. 6. 2019

Nejvíce místa na šňůrách u nás v koupelně zabírám, jako správná ženská, já. Na zbytku se tísni naše početná rodina. S prádlem mi nejvíce pomáhá náš pejsek Rexík. Strašně rád přemisťuje prádlo z hromádek na hromádky či k sobě do pelíšku. Obzvláště rád má ponožky. 😀

lucie07

13. 6. 2019

Nejvíce náš syn a na druhým místě jsem já. Nevydržím v jednou oblečení , denně se převlíkám tak 4-5x a pak mám co prát a věšet. S věšením mě pomáhá jak přítel tak i náš maly syn.

moravačkaaja-17

13. 6. 2019

Nejvíce prádla na sušáku zabírám já.Jsem sama tak kdo jinej by špinil,že? A pomáhá mi pračka.Sušák by se mi hodil

danavyk1991

13. 6. 2019

U nás nejvíc zabírá na šňůře přítel vdycky nadávám jak špaček, ale postupně sem se naučila třídit prádlo na moje a jeho i při praní je horší jak ženská stokrát za den prevlecenej, ale musím mu nechat že není linej to aspoň pomoct věšet

alka1975

13. 6. 2019

Nejvíce místa na sušáku i na šňůrách zabírá můj manžel svými pracovními oděvy a je také z celé rodiny nejobjemnější .S prádlem mi nepomáhá nikdo, manžel je stále v práci a dcera má neustálé výmluvy, že se musí učit, hrát na kytaru, uklízet u sebe v pokojíku.....

Theaw

13. 6. 2019

Nejvice mista na susaku zabira manzel, at uz vecma z dilny a nebo obleceni, jednou si veme tricko a pak jej hned hodi do kose vyprat 😁 s pradlem mi nepomaha nikdo, nejradeji si ho vesim sama, mam v tom uz svuj system ☺️

Paja.Kopuleta

13. 6. 2019

Jsme doma jenom dva a pes a přijde mi, že máme prádla jako s pětičlennou rodinou. Nejvíce špíny má právě přítel. Praní mě ale baví a nikdo mi nepomáhá, ráda si to udělám všechno sama, než abych to musela převěšovat

ledo

13. 6. 2019

Nejvíce místa zabírají dceřiny trička a ponožky. Je schopná vyměnit si je 3x za den, ale je zároveň taky jediným pomocníkem při věšení vypraného prádla.

JanaSkoumalova

13. 6. 2019

Na sušáku nejvíce zabírají moje věci. Tím, že ráda a často sportuji, tak peru velice často a v malém bytě, který máme, by se takový flexibilní sušák opravdu hodil. S praním mi pomáhá samozřejmě pračka, ale někdy i přítel, který nemá problém něco proprat v ruce či pračku zapnout.

sipeji

13. 6. 2019

Bydlíme v panelákovém 2+1, balkon máme v mezipatře společný s paní důchodového věku, která pere snad denně balkon je vždy obsazený, takže mi nezbývá než sušit doma na sušáku. Nejvíce prádla má asi manžel, je to sportovec a tak denně má sportovní oblečení, košili do kanceláře, no a kdo má děti, ten ví, že vypráno není nikdy. S prádlem mi už pomáhá dcerka, věší ponožky, kapesníky a další jednoduché kousky. Je to fajn, když už na všechno to prádlo nejsem úplně sama.

Luci79

13. 6. 2019

Nejvíce prádla nadělá 8-letý syn, který je věčně umazaný, upatlaný a spolu s manželem, který denně propotí hafo oblečení v práci a doma ještě sportuje. Ještě, že existuje rychlý prací program. Za to prostor a místo na sušáku zabere manžel, protože jeho XXL velikosti jsou opravdu neskladné. Syn mi pomáhá nosit prádlo z bubnu.

Pistalinda

13. 6. 2019

Nejvíce prádla (oblečení) peru + věším na sušák sobě a našemu malému Kájovi. Peru obden. Velmi často peru ručníky a kapesníky, protože jako alergik posmrkám min. 4 látkové velké kapesníky denně (a to používám i papírové) . S praním prádla mi "pomáhá" pětiletý Kája, protože ho baví nastavovat pračku na správný program a teplotu a nalévat do bubnu pračky prací gel. Prádlo věšíme v chodbě tak půl na půl s manželem, protože se někdy stane, že dám prát prádlo a usnu

Alushkaa

13. 6. 2019

Nejvíc peru pro moje 2 děti, syn chodí do školky tak každý den haze vše špinavé a dcerka lozi po zemi, navíc má období, že chce papat sama, tak ji musím taky často prevlikat. Sušák je nejlepší zábava pro dceru, tahá za oblečení a já vždy s hrůzou cekam, kdy na sebe ten sušák zhodi.

DarvaM

13. 6. 2019

Nejvíce peru já. Občas vypere manžel. Nejvíce zabírá sušák manžel svým pracovním oblečením a hned po něm naše půl roční dcerka. Balkon máme v bytě poměrně úzký, takže tento sušák by tam ideálně pasoval 😁😁😁

Iivusja3

13. 6. 2019

S prádlem mi pomáhá pračka a s věšením tříletý syn :) Nejvíce prostoru na sušáku zabírají manžel a starší syn, manžel díky rozměrům šatstva a syn díky tomu, že je věčně jako čuně. :)

a.nnysek

13. 6. 2019

V první chvíli mě napadlo,že nejvíce peru manželovi. Má totiž svá oblíbená trika, která peru pořád dokola. (i přesto že mu tajně dokupuji nová a nová). Ale to bych mu fandila, je na druhém místě, za našimi dětmi. Máme tři rošťáky, kteří zkoumají svět a krom toho, že jsou z toho často potlučení, tak bohužel často i jako čuňata. Dva z nich navíc odhazují svršky při sebemenším flíčku Prát a věšet mi pomáhají dvojčata, protože všechno je lepší než si uklízet hračky a hlavně, kdyby byla máma někde chvilku sama, to by byla tragédie

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na večeři

Cuketa plněná rajčaty a mozzarellou

10 hlasů
45min 383kJ 140 Kč

Rychlé, zdravé a chutné jídlo.

Plátky svíčkové s mangoldem

11 hlasů
60min 668kJ 220 Kč

Maso ze svíčkové s opomíjenou zeleninou – mangoldem.

Poradny

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více