TESTOVÁNÍ: Testování buchtiček naruby

24.04.2023 | Testování

Máte stejně mlsný jazýček jako vaše děti? Milujete dobrá jídla i cestování? Otestujte společně s námi buchtičky s krémem naruby. Hledáme 25 z vás, pro které je chuť nadýchaného pečiva spojená se vzpomínkami z dětství důležitá!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 51 testerek


Život je plný spontánních nápadů, cestování, výletů a vůbec přesunů z bodu A do bodu B. Patříte mezi ty, kdo v batůžku nosí obvyklé občerstvení pro sebe a pro své děti? Nebo si ráno s oblibou přispíte? Pak vám nesmí chybět jedna šikovná vychytávka, která vám usnadní chutně nakrmit celou rodinu – pohodlně a po vzoru našich babiček.

Nová česká klasika

Zapečené toasty se sýrem a s kečupem, bagety obložené zeleninou a šunkou, muffiny, sušenky, koláče, buchta z plechu… Je toho hodně, co si s sebou můžete vzít na výlety i do práce, ale co kdyby vám někdo řekl, že možnosti jsou více než nekonečné. A že si kdekoli, kdykoli a s kýmkoli můžete pochutnat na klasice, kterou od dětství miluje většina Čechů?

Buchtičky s krémem, chcete-li se šodó, což je teplý vanilkový krém, bývají oblíbenou pochoutkou nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé Evropě. Buchtičky se šodó jsou skutečně tradičním středoevropským pokrmem, jehož varianta se vaří také v Bavorsku, ovšem s podobnými jídly se lze setkat třeba i v Anglii, Francii a Itálii, kde se obdobnému krému z vaječných žloutků, cukru a sladkého vína říká zabaglione nebo sabayon. Sbíhají se vám sliny?

Kouzlo bez vaření, pečení a špinavého nádobí

Pokud byste si chtěli takové buchtičky s krémem dát třeba v posteli, na pikniku nebo ve vlaku cestou do Českého ráje, úplně se to nehodí. Krém se musí ohřívat, buchtičky zase krájet… Zkrátka je to nepraktické. Proto pekaři z Penamu přicházejí s revoluční novinkou – Buchtičky s krémem naruby, které si užijete bez dlouhých příprav. Že nevíte, co si představit pod pojmem „naruby“? Přivřete oči, revoluce přichází!

Devět kusů, devět extází

Lahodný a vláčný krém najdete uvnitř každé z devíti buchtiček v balení, které jsou dozlatova upečeny a připraveny ke snězení. Tento výrobek je už dokonce oceněn titulem Česká chuťovka roku 2022! Možná, že uchvátí i vás!

Testovací balíček obsahuje 2 ks balení buchtiček s krémem naruby v hodnotě 90 Kč.

Více informací naleznete na www.penam.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kam všude by si buchtičky zabalily s sebou jako svačinku.
HLASTE SE DO 8. KVĚTNA 2023.
Vybrané testerky získají dvě balení buchtiček naruby.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 22.05.2023

Výborné. Tak moc výborné, že jsem ani nestačila vyfotit. Děti, manžel i naše babička s dědečkem se do buchet s chutí pustili a všem moc chutnalo. A to naše děti klasické buchtičky s krémem nejí. Jemné, voňavé, vláčné a krému tak akorát. Kdyby ho bylo více, je to už moc, kdyby méně tak je to suché. Myslím, že na cesty je to pro nás ideální svačina.

Chtělo by to větší balení

vybraná testerka | 21.05.2023

Testování buchtiček dopadlo na jedničku! U nás doma se po nich jen zaprášilo. Buchtičky jsou chutné, měkoučké, s dostatečnou náplní uvnitř. Vzala jsem je na výlet s kočárkem a řádně jsme se o ně všichni podělili, dílky jsou v nich fajnově rozdělené. Těsto je vláčné, jsou opravdu chutné. Náplň akorát sladká.

Klidně by jich v balíčku mohlo být více kousků 😀☺️

vybraná testerka | 21.05.2023

Buchty s vanilkovým krémem byly dobré. Nevěděla jsem, co čekat od náplně, ale mile překvapila. Chutnalo celé rodině. Krém byl dobrý, necítila jsem žádnou rumovou příchuť (zapomněla jsem se podívat, zda nějaký rumový extrakt obsahuje tedy), náplně bylo tak akorát. V následujících dnech jsem musela zajít do obchodu koupit další ;)

vybraná testerka | 16.05.2023

Buchtičky naruby velmi chutnaly celé rodině.Jsou vhodné jako svačinka do školy, na výlet do baťůžku či k snídani. Těsto je dobře upečené, měkoučké. Náplň je dostatečná, krém chutný. Balení je akorát vhodné pro rodinu. Jednotlivé buchty se dobře oddělují od sebe . Buchtičky vydržely několik dnů čerstvé, měkké. Hodnotím, že buchtičky nejsou přeslazené.

-

vybraná testerka | 15.05.2023

Buchtičky naruby od Penamu jsou velmi vláčné a jemné. Pudinková náplň je hladká, s jemnou konzistencí a jemnou chutí. Ve spojení s měkoučkým těstem, které je správně upečené, tvoří velmi lahodnou kombinaci, která uspokojí i náročné konzumenty. Buchtičky se od sebe lehce oddělují a jejich velikost je přiměřená. Buchtičky jsou vhodné pro děti i dospělé. Jsou dobré například jako svačinka k čaji či kávě.

nic

vybraná testerka | 14.05.2023

Buchty jsou jemné, nadýchané a mají hodně náplně. Jsou lahodné a nejsou moc sladké. Nepřirovnala bych je ale k buchtičkám se šodó, prostě buchty s vanilkovým krémem - náplní. U nás doma se po nich hodně rychle zaprášilo a musím je co nejdříve koupit znovu. Balení je dostatečně velké pro 4členno rodinu.

vybraná testerka | 14.05.2023

Buchtičky naruby jsou geniální věc! Skvělé na svačinu do práce/do školy. Balení vystačí pro 3 osoby (3x3 buchtiček). Buchtičky jsou velice chutné, náplň je bohatá, těsto jemné a měkké. Dobře se oddělují od sebe. Po vybalení buchtičky krásně zavoněly a skoro hned zmizely - jedno balení zkrátka nestačí😄 Mohu jedině doporučit!👍🏼

-

vybraná testerka | 14.05.2023

Rada jsem testovala buchtičky naruby. Po vybalení krásně voněly, byly měkké. Uvnitř náplň byla dostatečná, chuťově lahodná, sladší. Krásně se oddělovaly a náplň netekla.. Balení odpovídá pro 2 osoby. Vhodné pro svačinku ke kávě, na zahradu jak pro dospělé tak pro děti . Doporučila bych známým a kamarádkám.

Nedostupnost v některých obchodech, kdybych náhodou objevila, určitě bych si je koupila.

vybraná testerka | 13.05.2023

Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet buchtičky NARUBY s krémem od zn. Penam. V den doručení dokonce kurýr dovezl buchtičky přesně ve chvíli, kdy jsem si udělala kávu. Takže jsem hned balení načala. Chuťově jsou buchtičky velmi dobré, náplně je tam tak akorát. Nejsou ani suché ani "mokré". Všem, s kým jsem se podělila, tak chutnali, a to včetně chlapa. 😁

Ač miluji sladké, tak na mě jsou celkem dost sladké, tak bych klidně ocenila i menší balení. Nejsou dostupné v několika obchodech.

vybraná testerka | 12.05.2023

Buchtičky byly naprosto úchvatné! Puding milujeme a v kombinaci s jemným těstíčkem a pudinkovým krémem uvnitř to byla bomba! Krém je akorát tak sladký. Ani málo, ani mnoho. Klidně bych brala ještě víc krému, protože je fakt výborný. Ale rozhodně je ho dostačující množství. Pro mě rychlá mlska bez práce ke kafi na svačinku..👌

Klidně bych brala ještě víc krému uvnitř..:)

vybraná testerka | 12.05.2023

Po otevření obalu buchtičky krásně zavoněly. Byla jsem příjemně překvapená množstvím krémové náplně v nich obsažené. Samotná náplň byla dostatečně sladká,ale ne přeslazená. Buchtičky byly vláčné. Dokonce chutnaly i dceři, která moc sladké pečivo nemusí. Pokud je někdy uvidím v obchodě, určitě po nich sáhnu.

vybraná testerka | 12.05.2023

Perfektní! Kdo to vymyslel, zasloužil by si metál!😅 Velmi dobrá chuť, jak pečiva, tak náplně. Nádherně měkké, rozpouští se na jazyku. Doporučuji 🙏 Kdo miluje buchtičky s krémem, určitě kupte. Máte to v cestovní verzi a můžete si je s sebou vzít kamkoliv. Rychlá sváča. Není to ani na chuť přeslazené.

Žádné

vybraná testerka | 12.05.2023

Buchtičky na ruby jsou vláčné, je tam plno krému a jedním slovem MŇAM. Doma se po nich jen zaprášilo. Těsto není tolik sladké, takže se spolu s krémem doplňují. Velikost balení je tak akorát pro 2 lidi na svačinu nebo ke kafi. Všichni co mají rádi buchtičky se šodo, tak jim toto určitě zachutná. Až to někde v obchodě uvidím, tak si to určitě zakoupím.

vybraná testerka | 11.05.2023

Balení ve mě vyvolalo vysoké očekávání - rudá značka Penam a našlehaný krém na přední straně. Značce Penam důvěřuji, proto to vysoké očekávání. Po rozbalení jsou buchty křehké a vláčné - zvládne je pokousat jak senior tak dítě. Umím si buchty představit jako rychlou svačinku či dezert ke kávě. Mají tvar akorát do ruky.

Buchtičky obsahují konzervanty, které ovlivňují chuť. Jsou příliš sladké. Nepřijde mi, že je tam 50% náplně. Rozhodně bych nesrovnávala s jídlem.buchticky se šodó - to je mnohem lepší.

vybraná testerka | 11.05.2023

Chuťově naprosto výborné, ač buchtičky s krémem nejsou moje oblíbené jídlo, tak tyto buchtičky bych spíše označila jako plněné buchty pudinkem, abyste si dokázali představit jejich chuť. Jsou nadýchané, jemné, a od toho se odvíjí i jejich poměrně krátká trvanlivost. Jednotlivé kusy se krásně oddělují a jsou veliké tak akorát. Plněné jsou také tak akorát, náplň ven při konzumaci neteče. Dobře se jí. A navíc se vyrábí u nás v Brně :)

Za mě je tam poměrně velké množství éček.

vybraná testerka | 11.05.2023

Než jsem stihla doma dcerám cokoliv říct a vůbec něco vyfotit, tak zmizelo skoro celé balení. 😄 Takže to mluví za vše! Jsou moc chutné a dobrý nápad “naruby”. Změna od klasických náplní a hlavně našeho oblíbeného pokrmu. Příjemné, vláčné, chutné těsto. Náplň pudinková a bohatá. Sladké akorát, což já oceňuji. Kdo chce si může pocukrovat. Celé je do dobře sladěné, není to žádná dusivá buchta, ale příjemná a teda i žravá buchta. 😄😊👌 Ráda si koupím ke kávě, na snídani, ale i sebou na výlet, nebo dcerám do školy na svačinu.

Nenašla jsem žádný, krom toho, že jak jsem si dala jeden kousek, chtěla jsem hned další. 😁

vybraná testerka | 11.05.2023

Naprosto skvělé buchtičky, po kterých se u nás doma na snídani jen zaprášilo.A to jsem si myslela, že bude i svačinka..... Balení je akorát, buchty hezky oddělené. Nejen děti, ale i my dospěláci jsme si skvěle šmákli. Velice jemné, nadýchané, se skvělým plněním, kterého bylo naprosto akorát. Děkuji za seznámení s tímto pečivem.

vybraná testerka | 11.05.2023

Jedním slovem Výborné! Buchty jsou měkké, plné krému,děti je hned snědly. Ideální na snídani, svačinu nebo jen tak,když je chuť na něco sladkého. Krému uvnitř je dostatek,nejsou přeslazené,akorát velké, měkké, vláčné těsto,krém je vanilkový s příjemnou chutí,prostě perfektní. Zatím jsem v obchodě neviděla,ale určitě koupím.

vybraná testerka | 11.05.2023

Buchtičky na ruby jsou opravdu velmi dobré, vanilkovou náplň chválím , povedla se dokonale. Buchtičky jsou chuťově vynikající, náplň je přesně tak akorát! Velmi se mi líbí , že jsou připravené a balené , takže je mohu dát i jako svačinku do školy a děti mají radost . za mne je to velká spokojenost, vřele doporučuji, budou chutnat.

buchtičky by mohly mít menší tvary ,

vybraná testerka | 11.05.2023

To byly ale dobré buchtičky! Jen se po nich zaprášilo. Měkké, přiměřeně sladké a nadýchané těsto, velké množství krémové vanilkové výborné náplně, příjemná vůně. Ideální velikost jednotlivých kousků. Tak akorát velké balení pro naši rodinu. Opravdu jsme si pochutnali. Skvělé na snídani i svačinu. Doporučuji.

-

vybraná testerka | 10.05.2023

Buchtičky nám velmi chutnají! 😋 Jsou měkké, vláčné, akorát sladké, a i když jsem čekala, že bude těsto přeslazené a uvnitř téměř žádná náplň, opak je pravdou. Buchtičky jsou opravdu naruby a krémové náplně je v nich dostatečné množství. Vůbec tedy nejsou suché. Jsou ideální na výlet nebo jen tak ke kafi, když se člověku zrovna nechce péct a má chuť na něco vanilkového. Za sebe doporučuji!

Bohužel mají buchtičky nějaký ten konzervant, aby vydržely déle, ale jednou za čas to není tak hrozné.

vybraná testerka | 10.05.2023

Krásně nadýchané, skvělá jemná náplň , fajn je, že jsou krásně každá zvlášt oddělena . Jsou tak dobré ,že by je člověk "sbaštil" na posezení . Vynikající jak s čajem i kávou a pro děti s teplým kakaem. Určitě jsme nejedli naposledy . Prostě mňamka. První balení bylo hned pryč . Doufám ,že na mě zítra ještě jedna zbyde🙈

Nic.

vybraná testerka | 10.05.2023

Skvěle vláčné těsto s dostatečným množstvím krému, který je vážně chutný jako puding na lžičku a skvěle se tak hodí do těsta 👌🏼 Velké plus je hlavně to, že to není tak sladké těsto a ani krém a jako Svačinka na cesty to díky dětem padlo během pár minutek 😂🥰 Super je i to, že jsou takto nakouskované, takže na výletě není třeba trhat nebo krájet a prostě jen vezmete kousek, který jde hned od sebe 🙏🏼

Jako zápor nevidím snad nic krom toho, že jedno balení je rozhodně málo 🙈😂

vybraná testerka | 10.05.2023

Ty tedy jsou. Měkkoučké jako oblaka... Připomnělo mi to jedny buchtičky z dětství, co jsme si kupovali v bufetu po plaveckém výcviku. Šikovné ruce nebo i technologie, ale hlavně skvělá receptura těchto buchtiček, že chutnají jako domácí. Dětem taky moc chutnali. Pes u rozbalování dobrot nesmí chybět. 😃 Odpoledne bylo krásnější. Do zítra asi rodině nevydrží, i když balení je dost velké. Vezmeme je se sebou na odpolední výlet.

včera 8:31

Byly velice vláčné a výborné. Krém byl příjemně ochucený, ani ne tak moc sladký, jak jsem se bála.

23.01.2024

chutnaly celé rodině, náplně je dost takže nejsou suché

22.01.2024

Moc chutné buchtičky s hodně náplní což je vždycky fajn

21.01.2024

Moc chutné buchty naruby náplní je hodně a to mám rád

12.10.2023

Buchticky kupuji pravidelne ke kávě a jsou moc dobré

10.10.2023

Buchticky milujeme celá rodina. Hlavně muj přítel.

10.10.2023

Buchtičky nám moc a moc chutnají. Vanilková náplň je má oblíbená a tady je jí opravdu hodně. Měkké, pěkně nadýchané těsto, skvělá chuť i vůně. Vynikající.

09.10.2023

Naprosto výborné, měkké a s bohatou náplní. Sladké jsou akorát, hodí se naprosto ke všemu = ke kávě, když přijde nečekaná návštěva, ke svačině, snídani, na cesty, jen tak na chuť, zkrátka se dají jist pořád

08.10.2023

Výborné buchtičky, ideální na snídani či svačinu, případně i na cesty.

14.09.2023

Výborné, pro ty co mají rádi sladké, je to trefa do černého

28.08.2023

Buchtičky jsou moc dobré, vláčné. Vydrží dlouho jako čerstvé

28.08.2023

Tak tohle je Top záležitost !!! Výborná chuť puding, miluje i mládě!

25.08.2023

Výborné a vláčné pečivo se spoustou náplně,přesně tak,jak to mám rád. Měkké a nadýchané,delikatesní. Kupuji si je pravidelně:)

.

17.08.2023

Moc, moc dobré buchtičky. Měkké, nadýchané, bohatě naplněné. A za dobrou cenu. Moc jsem si s nimi užila sladký start do nového dne.

16.08.2023

Buchtičky jsou vynikající. Vhodné jako snídaně či jako svačinka.

nic

06.08.2023

náplní je to úplně zaplněný a chutě krásně vychytaný, mamka mi to nosí z práce a nemůžu si to vynachválit

01.08.2023

Buchtičky milují ,mužů je jíst celý den ,jsou chuťově vynikající

26.06.2023

Nemám ráda klasické buchtičky s krémem, ale tyhle? Jsou opravdu výborné! Sladké jsou tak akorát a jsou skvělé na cesty.

20.06.2023

Máme je doma všichni rádi.Kupuju je na snídani a někdy jen tak ke kávě

nic

28.05.2023

Chuťové musím říct, že jsou velmi dobré. Na mě osobně možná trošku moc sladké, ale synovi chutnali. Mají i poměrně dlouhou trvanlivost, takže na jakýkoliv výlet jsou perfektní. Naprostá spokojenost.

24.05.2023

Výborné vláčné buchty s krémem uvnitř. Na snídani i svačinu ideální.

18.05.2023

Úplně super produkt. Měla jsem možnost ochutnat a jsem za to ráda. Moc doporučuji

Malá dostupnost

15.05.2023

Jsou velice dobré, jemné a nejsou suché. Za mě super.

Vyšší cena

11.05.2023

sice jsem nebyla vybrána do testování, ale tyhle buchtičky stojí za to si je koupit. výborné!

x

09.05.2023

Tyto buchtičky chutnají vážně skvěle, doporučuji.

Zadne

09.05.2023

Buchtičky jsme vyzkoušeli a uchvátily především děti s mužem. Je to jejich oblíbené jídlo takže se s nima nemusí pokaždé vařit 😉 tyto jsou rychle po ruce, když je zrovna chuť a vydrží i v batohu na výlety👍

09.05.2023

Kvalitní buchticky. Na mě však velke množství. Ocenila bych menší balení produktu

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

252 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:26
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:57
76 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat