TESTOVÁNÍ: Testování pro celou rodinu. Luxusní máslová čajová kolekce značky Odkolek chutná jako domácí

20.11.2023 | Testování

Nepečte, nechte si upéct! Luxusní máslová čajová kolekce s názvem Kouzlo Vánoc – sladká radost je novinkou ve vánočním sortimentu značky Odkolek. Navodí sváteční atmosféru: snadno, rychle a bez stresu!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 12 testerek


Už odpočítáváte? Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé! Vánoční svátky si každý užívá po svém. Jedni chodí na procházky, druzí vyrážejí na hory a třetí mají nejkouzelnější svátky roku spojené se čtením knih ve svém oblíbeném křesle. Co ale všechny bez rozdílu spojuje? Je to čas strávený s blízkými, v co největším klidu a pohodě. Těmto chvílím pomáhá příjemné domácí prostředí, zapálené svíčky, koledy, dobré jídlo a samozřejmě výborné cukroví!

Křehké máslové cukroví je evergreenem

Tradice praví, že správná hospodyňka by měla mít na Vánoce s láskou upečeno alespoň sedm druhů cukroví, jež vždy navodí tu správnou vánoční atmosféru, kterou ale vytváří souhrn všech vjemů, jako jsou třeba barvy. Pokud letos ještě nevíte, do jakých barev budete ladit svoji vánoční výzdobu, poradíme vám. Inspirujte se zlato-modrou kombinací zbrusu nových vánočních obalů značky Odkolek. Modrá je symbolem Panny Marie, Matky Boží, která nosila ve svém lůně Ježíše a porodila ho právě o Vánocích, zlatá značí světlo a bohatství.

Nejen linecké jako od babičky

Kouzlo Vánoc obsahuje pět druhů cukroví – přes oblíbená linecká kolečka až po florentýnky. Cukroví přitom chutná a vypadá jako domácí, je křehké, rozpadá se na jazyku a připomíná návrat do minulých časů. Na první pohled však upoutá luxusně vyhlížející obal, kterému vévodí vyražené zlaté logo Odkolek. Třešničkou na pomyslném dortu jsou zlaté linky na tmavě modrém podkladu. Vše dokonale ladí ke skvělému chuťovému zážitku.

Pojďte s námi ochutnat, hledáme 30 testerů, kteří se rádi zapojí do sváteční degustace. Cena luxusní máslové kolekce je 150 Kč.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerů, kteří napíší níže do Rozstřelu testerů své oblíbené vánoční cukroví a následně odpoví na otázku, kolik druhů cukroví mají letos na Vánoce v plánu péct?
HLASTE SE DO 3. PROSINCE 2023.
Vybraní testeři získají cukroví Kouzlo Vánoc od značky Odkolek.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | dnes 6:43

Vánoční cukroví Kouzlo Vánoc od Odkolek mě zaujalo od první chvíle. Krásně zabalené cukroví, celkem je uvnitř pět druhů. Každé cukroví je krásně křehké, není rozdíl oproti domácímu, krásně voňavé. Moc mi chutnaly Florentýnky, jsou plné medu a oříšků. Každý druh cukroví moc hezky nazdoben, u vanilkových rohlíčků pěkný tvar. U druhů s marmeládou jí bylo dostatek, cukroví není suché. Cukroví mohu jen a jen doporučit, chuťově opravdu výborné.

Žádné zápory jsem nenašla.

vybraná testerka | včera 19:12

Cukroví již na první pohled vypadá nádherně. V krásné krabičce, uvnitř oddělené přihrádky pro každý druh zvlášť. Celkem je v balení 5 druhů vánočního cukroví, které po rozbalení krásně voní. Linecké cukroví a vanilkové rohlíčky jsou výborné, křehké, přesně takové, jaké má toto cukroví být. Když ho srovnám s domácím cukrovím, není mezi ním rozdíl. Slepované hvězdičky posypané pistáciemi jsou za mě ale top. Jsou plněné směsí z ovocného protlaku a chuťově neměly chybu. Oříškové placičky jsou krásně křupavé a čokoládové zvonečky také výborné. Celkově jsem z cukroví nadšena, jen by ho mohlo být v krabičce trošku více. Opravdu rychle je pryč.

Pokud by v krabičce bylo o trošku cukroví více, bylo by to lepší. Jinak nemám co vytknout.

vybraná testerka | včera 18:03

Testování mě velice příjemně překvapilo.Naprosto krásné balení ,které mě ihned zaujalo,to nejlepší čekalo uvnitř.Krasne měkké,voňavé a delikátní cukroví.Cela rodina si pochutnala,můžeme jen doporučit,není nad tuto novinku.Cukrovi bylo v pořádku a na první pohled naprosta krása.Chutove byly všechny bezkonkurenční.❤️❤️❤️

Žádné.

vybraná testerka | 08.12.2023

Pěkné a lákavé balení, otevřeným okénkem cukroví láká, po rozbalení to bylo pro nás ale zklamání. Cukroví bylo dost suché, drobivé, velikostně velké a dost sladké. Hodnotili jsme ve čtyřech a všichni jsme se shodli: chuťově nejlepší byly zvonečky s čokoládovou polevou, následovaly kytičky s bílou čoko polevou, potom sladké křupavé oříškové placičky a linecká kolečka. Nejhorší nám přišly vanilkové rohlíčky. Jako nouzovka když není napečeno - no možná. Za nás ne.

Některé kousky zbytečně přeslazené, rohlíčky extra suché a drobivé, všechny kousky dost velké, jsme zvyklí na drobnější tvary. Chuť taková, jak to popsat, prostě kupovaná...

vybraná testerka | 08.12.2023

Velmi líbivé balení. Na pohled opravdu krásný vánoční obal. Cukroví bylo moc dobré. Každý kus byl dostatečně sladký. Vše chutnalo jako od babičky dělané. Nepoznala bych, ze to není domácí výroba. Tam, kde měla být marmeláda, ji bylo dostatek. Tam, kde se mělo v ústech příjemně rozpadat těsto, se tak dělo. Zaujala mě chuť některých kousků, neznala jsem je. Celé rodině nám chutnalo a moc doporučujeme. Je to dobrý tip na koupi, když se jde na Vánoční návštěvu.

V balení je za tu cenu trochu málo kousků. Je to individuální, ale pro mě bylo čokoládové cukrovi v balení, příliš suché.

vybraná testerka | 08.12.2023

Upřímně nejsem fanoušek kupovaného cukroví, protože jsem rozmazlená z chuti toho domácího. Je ale pravda, že po tomto bych sáhla a nelitovala bych toho! Musím uznat, že bych nepoznala, že není domácí kdyby mi ho někdo položil na stůl ke kávě a neřekl mi to. Ještě bych mu ho pochválila jak to skvěle upekl 🤭 Nemám ráda vanilkové rohlíčky - tyto mi chutnají. Linecké slepované a zdobené na tisíc způsobů bude vždy srdcovka, tam není co vytknout. Jediné co nemohu hodnotit jsou čokoládové zvonečky a to proto, že by to nebylo objektivní hodnocení - nejsem fanoušek cukroví s krémem. Proto celkově hodnotím 100%

Mohlo by toho být víc 🤭

vybraná testerka | 07.12.2023

Krásné vánoční balení a výborná chuť. Rohličky jsou jako od babičky. Musím ocenit zdobení cukroví. Nejvíce nás oslovily hvězdičky, které byly dokonalé. Uvnitř byla meruňková náplň, která tomu dodala šmrnc. Určitě koupíme znovu. A nejen k nám domů, ale určitě to darujeme i jako dárek. Rádi doporučuje dál. Stojí to opravdu za ochutnání. Bohužel jsme se na to vrhli ještě dřív, než jsme to stihli vyfotit. ☺️ dáváme 10/10

vybraná testerka | 07.12.2023

luxusní máslová čajová směs neměla chybu, manžel se pustil okamžitě do vanilkových rohlíčků , řekl, že jsou jako od maminky, mi chutnaly mandlové kolečka, čokoládové zvonečky byly také výborné krásné zdobení barevným posypem jedním slovem vynikající pod stromeček si koupím další balení ať nemusím péct já

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 06.12.2023

Líbí se mi balení cukroví. Vše je chutné a voňavé. Zvonečky mi připadají trochu margarínově. Do lineckých koleček bych přidala marmeládu. Rohlíčky jsou skvělé, rozplývají se na jazyku. Celkově bych hodnotila příznivě, na cukroví si pochutnala i vnoučata. Těm nejvíce chutnaly hvězdičky a kolečka s ořechy .

Nemám co vytknout.

vybraná testerka | 06.12.2023

Cukroví přišlo krásně zabalené. Jen jeden rohlíček byl zlomený. Ale na chuti mu to rozhodně neubralo. Chutnal tak jak by měl takový rohlíček chutnat. Linecké cukroví také chutná jak od babičky. Není co vytknout. Bílé hvězdičky jsou krásně křehké, nejsou preslazené. Za mě i lepší jak linecké. Oříšková kolečka jsou za mě nejlepší. Ani tvrdé ani rozblemcané. ( Klidně by jich tam mohlo být víc) Krémový cukroví moc nemusím ale čokoládové zvonečky jsou taky moc dobré. Z cukroví není cítit žádná umělá chuť a po otevření krabičky krásně voní. Pro nás lenochy skvělá volba na vánoční stůl. Myslím že si vybere každý.

cukroví by mohlo být o něco menší a mohlo by tak být od každého vic kousků (kromě rohlíčků, těch je tam dost)

vybraná testerka | 06.12.2023

Cukroví je krásně zabalené v luxusní vánoční krabičce. Po otevření jsem zde našla 5 druhů cukroví, např. Florentýnky jsem jedla poprvé v životě. Byly výborné plné oříšků a medu, jen to není úplně můj šálek, protože se cukroví lepí na zuby, ale to se od cukroví z ořechů a medu plně očekává. Slepované zvonečky z čokolády a tmavého těsta byly také dobré, nechyběla ani náplň z hnědého krému. Linecké cukroví a vanilkové rohlíčky jsou oblíbená klasika, chuťově jim nic nechybělo, nemám , co vytknout. Za mě nejlepší byly slepované hvězdičky posypané pistáciemi, plněné směsí z ovocného protlaku. Pokud shrnu , cukroví je chutné a je za přijatelnou cenu.

Za mě trošku zápor ve složení: obsahuje palmový , palmojádrový olej. Také by mohlo obsahovat trošku více másla, když je uvedené v názvu , celkový obsah je 25% Velikostně je cukroví dost velké, uvítala bych trošku menší kousky, hlavně u zvonečků, lineckého a hvězdiček. Jinak nemám , co vytknout

vybraná testerka | 05.12.2023

Dnes mi přišel balíček a musím říct, že jsem opravdu mile překvapena! Balení je moc hezké, vánoční, když jsem ho držela v ruce, hned jsem cítila vánoční atmosféru a hrozně mě to potěšilo. Všech pět druhů je chuťově i vizuálně moc hezké. Florentýnky jsem měla poprvé a určitě ne naposledy, jsou akorát sladké, hodně oříškové. Nejvíc mě ale zaujaly vanilkové rohlíčky. Je to moje nejoblíbenější cukroví a troufnou si říct, že mi chutnaly dokonce víc, než domácí. Byla v nich cítit vanilka, oříšky a vůbec bych nepoznala, že je cukroví kupované. Linecké cukroví je opravdu máslové a nádherně nazdobené. Navíc ta cena za 350g cukroví je, myslím si, víc než dobrá. Opravdu nemám co vytknout!!

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:37
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat