TESTOVÁNÍ: Testování tradičních slovanských chlebů od Odkolka

09.05.2023 | Testování

Milujete nadýchané chleby z poctivého kvasu a kvalitního českého obilí? Pak hledáme právě vás! Otestujte společně s námi novinky z pekárny Odkolek, které přímo z pece putují až k vám!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 60 testerek


Tentokrát nic pro dietáře! Patříte-li mezi gurmány, kteří si rádi dopřejí tradiční českou chuť a nehledí na nějakou tu kalorii navíc, jistě si pochutnáte na chlebech připravovaných podle nejstarších a nejkrásnějších slovanských tradic. Je radost se do nich zakousnout!

Slovanské semínko

Slovanské semínko je pšeničný chléb, který navazuje na starou slovanskou tradici pečení chleba. Obsahuje semínka lnu a dýně, které dodávají chlebu skvělou chuť. Kvalitní kvásek zajišťuje, že je chléb nádherně nadýchaný a vydrží dlouho čerstvý. Slovanské semínko vás navíc krásně zasytí a dodá vám energii. Věděli jste, že semínka lnu mají protizánětlivé účinky, podporují trávení a snižují cholesterol? Semínka dýně vám pak dodají potřebné minerály a zlepší náladu. Slovanské semínko je chléb, který si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

Slovanský brambůrek

Máte rádi chléb s netradičními přísadami? Pak byste měli vyzkoušet Slovanský brambůrek. Je to novinka z pekárny Odkolek, která se inspirovala starou slovanskou kulturou. Slovanský brambůrek je chléb pečený z kvalitní pšenice s přídavkem brambor a mrkve. Brambory dodají chlebu vláčnost a šťavnatost, mrkev pak barvu a sladkost. Chléb je díky svému složení nadýchaný a plný chuti.

Slovanský krajánek

Patříte k těm, kdo si potrpí na klasiku? Pak dozajista zvolíte Slovanský krajánek. Je to chléb, který ctí tradici a přinese vám na talíř kousek slovanské historie. Stejně jako u ostatních druhů platí, že chutná jen tak s máslem, marmeládou, pomazánkou nebo sýrem. Výborně se hodí také k polévkám nebo salátům. A pokud už jste zahájili sezonu grilování, oceníte i topinku s česnekem. Opečený, čerstvý, ve sladké i slané verzi, vždy se jedná o gurmánský zážitek. Dobrou chuť!

Koho hledáme?

Na testování hledáme 40 testerek z celé ČR, které nedrží nízkoenergetickou dietu a které produkty ochutnají v nejkratší možné době. Chleby totiž mají trvanlivost pět dní.

Cena:

Slovanské semínko – od 32,90

Slovanský brambůrek – od 34,90

Slovanský krajánek – od 32,90

Více informací najdete na www.united-bakeries.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, že ochutnají testované chleby ihned po doručení a odpoví na otázku, zda si zakládají na kupování kvalitního pečiva.
HLASTE SE DO 22. KVĚTNA 2023.
Vybrané testerky získají Slovanslé chleby - semínko, brambůrek a krajánek od Odkolku.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 20.09.2023

Za mě vede Slovanské semínko, můj muž zase preferuje tradiční klasiku, takže ho více zaujal Slovanský krajánek, ale chutné byly všechny tři typy. Brambůrek je mírně sladší. Chleby jsou nadýchané, lehoučké, nic hutného, ale překvapivě dlouhodobě zasytí. Vyhovuje nám rovněž forma již nakrájených krajíců.

Dostupnost. V mnoha prodejnách jsem se s tímto pekařstvím nesetkala...

vybraná testerka | 06.06.2023

Děkuji moc za možnost tyto skvělé chleby testovat. Nejvíce mně a celé rodině chutnal chléb Slovanské semínko. Byl výborný a dlouho vydržel čerstvý. Jako druhý nejlepší jsme zařadili Slovanský krajánek. Jak se píše v popisku k tomuto chlebu může se jíst na sladko i na slano. Nejméně nám chutnal Slovanský brambůrek. Ale ti tak všechny tři chleby doporučuji a budu si je kupovat.

Žádné

vybraná testerka | 06.06.2023

Tyto chleby jsou naprosto úžasné. v balení jsou již nakrájené a co ocení i děti , tak vydrží měkké. na chuť jdou trochu následné, ale to nám nevadilo. Připomínala mi i typ toustového chleba . vydrží až týden měkké opravdu, bohužel u nás byli ihned pryč. Slovanské semínko obsahuje semínka lnu a dýně , výborný tmavší chléb s kousky semínek. Chutnal nejvíce. Slovanský brambůrek má v sobě kousky cizrny a mrkve a je světlý, po slovenském seminku byl nejlepší. Slovanský krajánek je typický pšeničný chléb jak k masu tak jen s marmeládou . Všechny tři byli výborné a určitě budeme kupovat i dále.

žádné

vybraná testerka | 06.06.2023

Chutné všechny příchute, lahodné dlouho čerstvé. Seminkovy a bramburem byli jednoznačně nejlepší. Chleby neoschly, měly akorát tvrdou kurku a podle chuti šly poznat rozdíly. Ideální s domácí tvarohovou pomazánkou. Chlebíky doma všem moc chutnaly a dlouho se u nás neohřaly, budu je nadále kupovat, děkuji a doporučuji.

Absolutně nic, i cena je dobrá.

vybraná testerka | 05.06.2023

Nejvíce mně i mé rodině chutnal Slovanský brambůrek, ten byl výborný! Krásně vláčný a i po záruce byl stále krásně měkký. Určitě si jej budeme dál kupovat. Slovanský krajánek byl také chuťově výborný, ale o chloupek lépe si vedl brambůrek ❤️ . Slovanské semínko byl více sladší než ostatní, ale mně i rodině chutnal, někomu ta nasládlá chuť může vadit :) a také byl jako první z nich plesnivý, ovšem až několik dní po minimální trvanlivosti. Určitě všechny tři chleby doporučuji všema deseti!

Nic

vybraná testerka | 04.06.2023

Všechny tři druhy byly krásně měkké, křehké, vydržely velmi dlouho jako čerstvé (i po spotřebě), což mě velmi mile překvapilo. Krajánek byl takový lepší konzumní chléb, skvělý na slano i na sladko. Semínko byl akorát semínkový a také vhodný na sladko i na slano. Brambůrek byl chuťově úplně jiný, ale taky byl skvělý, a to i na pohled. Ten byl vyzkoušen pouze na slano. Bavily mě kousky mrkve a cizrna. 👍 Také se mi moc líbily obaly, jsou moderní a vkusné.

Brambůrek byl hodně mastný, což rozhodně neovlivňuje chuť, spíš jen že má člověk mastné ruce z toho. 😀

vybraná testerka | 02.06.2023

Chleby mě velmi mile překvapily, jsem zvyklá že balené chleby moc dlouho nevydrží čerstvý a tyto vydržely dost dlouho. I třetí den byl chleba výborný a měkký, jako čerstvý. Nejvíc nám chutná chleba se semínkama, dokonce i dětem. Chleby byly víc sladší bež jsem zvyklá, v kombinaci se slaným mi to občas vadilo.

Chleby byly sladší

vybraná testerka | 02.06.2023

všechny tři testované chleby byly velmi měkké, mě to nevadí, ba naopak jsem ráda, protože i dcera, která normálně nechává kůrky, snědla celý krajíc. A také dlouho vydržel "čerstvý". Slovanské semínko - tento chléb mi velmi chutnal, mám ráda chléb který obsahuje různá semínka Slovanský krajánek - tento chléb je chuťově velmi jemný a podobný klasickému kmínovému chlebu Slovanský brambůrek - tento chléb mě velice mile překvapil, obsahoval cizrnu a chuťově byl výborný

nejsou vhodné na topinky

vybraná testerka | 01.06.2023

Chleby mě překvapili tím, jak byly měkké a chutné. Nejvíce mi zachutnal semínkový, který bych si možná i koupila. Chléb s bramborami na mě působil spíše jako mrkvový a připadal mi dost sladký. Všechny chlebíky jsme snědli s domácími pomazánkami nebo suché. Tak se přeci nejlépe pozná chuť daného výrobku.

Chleby jsou strašně měkké až se jednotlivé krajíčky rozpadaly. Abychom se nasytili museli jsme sníst minimálně o krajíc víc než obvykle, což mě překvapilo. Působily na mě takovým “nafouklým” dojmem. Uvítala bych kdyby se daly zakoupit nebalené.

vybraná testerka | 01.06.2023

Všechny chleby byly chuťově dost podobné. Byly krásně měkké, na nás až moc, protože milujeme klasické kváskové pšeničné a žitné chleby. Vyzkoušeli jsme jsme každý nejprve jen s máslem, potom jsme přidali med, pomazánku, v dalším testu šunku, sýr.. Nebyly špatné. Nejlepší uplatnění u nás měly opečené v topinkovači a nebo jako zapečený sendvič, protože konzistencí a strukturou připomínají chléb toustový. I jako klasická Topinka s vajíčkem byl super.

všechny tři chleby jsou trošku " buchtoidní", připomínají bílé chleby z dovolených, věku nebo toustovač chléb. S klasickou " šumavou" a českým chlebem nemají míč společného, možná vzhled vcelku.

vybraná testerka | 01.06.2023

Všechny druhy chleba jsou neskutečně měkké a vláčné. Chuť chleba je příjemná a skvěle se na něj maže máslo nebo pomazánka. Mým nejoblíbenějším je brambůrek a semínko. Měla jsem problém nesníst celý půl bochník na posezení. Skvěle chutná i z toustovače. Dokonce i 2 dny po datu spotřeby je chléb velmi chutný.

vybraná testerka | 01.06.2023

Moc mě bavilo testování slovanských chlebů od Odkolka. Přišly právě vhod k našemu grilování. Chlebíky chutnaly všem, byly vláčné a měkoučké, výhodou bylo, že se jednalo o krájený chleba. Slovanský brambůrek měl zajímavou sladkou a nezvyklou chuť, která se moc líbila dětem. Za nás dospělé vyhrál semínkový chleba. Celkově hodnotím všechny chleby jako velmi chutné. Pokud na ně v obchodě narazím, určitě je koupím.

žadné zápory

vybraná testerka | 01.06.2023

Byla jsem velmi překvapená, že chléb vydržel několik dnů měkký a byl stále dobrý. Nejvíc mi překvapivě chutnal seminkovy, ikdyz normálně tento druh pečlivě nevyhledávám. Jako bonus pro mě bylo, že je chléb krájený. Dokonce chutnal i dětem, kteří dávají přednost rohlíkům. Opravdu maximální spokojenost!

Žádnou negativní výtku nemám.

vybraná testerka | 31.05.2023

Jako první sem vyzkoušela Slovanské semínko, pěkně s pomazánkou, salámem, sýrem okurkou. Skvělá chuť, měkkoučké úplně, a úplně super že semínka nebyli vůbec tvrdé ale úplně měkké, takže sem nepoznala kdy sem kousla do semínka. Za mě nejlepší👍 jako druhý jsme testovali Slovanský brambůrek a Slovenský krajánek, a to když jsme si upekli špekáčky s kamarády. Slovanský brambůrek moc chutnal manželovi, až tak moc že na mě nezbylo 😂 a Slovanský krajánek taky super chuťově, aj kamarádům chutnalo. Za mě super chleby 👍

bohužel jednu negativní věc jsme našli a to v balení Slovenský krajánek některé krajíce v sobě měli nějaké hnědé hrudky, nevím zda špatně rozmíchané těsto, nevíme ale nevypadalo to moc pěkně, viz fotky

vybraná testerka | 30.05.2023

Doma se po chlebíkách vyloženě zaprášilo….🤩😅 Nejvíc mi asi chutnal slovanský brambůrek,byl fakt moc jemnoučký a rozplýval se..Ale všechny chlebíky jsou moc dobrý.🤩 Velké plus má,že chleba vydrží i dýl měkký,i třetí den byl jak kdybych ho zrovna koupila..😅🥰Takže za mě super a můžu jenom doporučit❤️

vybraná testerka | 30.05.2023

Musím říct, že chleby mě velice překvapily, jak svou chutí tak i měkkostí. Vydržely čerstvé mnohem déle než je uvedené. Dovolím si říct, že to byly jedny z nejlepších chlebů, které jsem kdy jedla! Úplně můj největší favorit byl Slovanský krajánek a brambůrek. Děkuji za možnost testování a určitě až na chleba narazím, tak si ho koupím.

Kratší doba trvanlivosti

vybraná testerka | 29.05.2023

Z řemeslných chlebů od Odkolka jsem doslova nadšená. Jedná se o nejchutnější balený chléb, který jsem kdy měla. Chleby chutnaly celé rodině, byly krásně nadýchané, chuťové vyvážené, voňavé, vláčně a celé balení zmizelo během jedné večeře, nejmladší syn ho jedl suchý a velikou chutí. Zkrátka poctivá práce a tradice řemesla se nezapře.

vybraná testerka | 29.05.2023

Chleby od Odkolka jsou vážně chutné. Krásně nadýchaná a vláčná struktura přímo vybízí k nakousnutí. Než jsem se dostala k ochutnání já, byla již půlka pryč. Slovanský brambůrek obsahuje mrkev a brambory, které mu dodávají šťavnatost i krásnou barvu. Jelikož je chuť mírně nasládlá, nejvíce nám chutnal na sladko s domácí marmeládou. Slovanské semínko je stejně jako ostatní krásně vláčný. Obsahuje semínka lnu a dýně, která krásně zasytí, ale nejsou těžká. Tradiční Slovanský krajánek je výborný na všechny způsoby. Chutná skvěle i samostatně, například jako příloha k polévce. Mňam. 😋

vybraná testerka | 29.05.2023

Naprosto dokonalá chuť u všech tří chlebů 🤤 najednou jsem byla schopná do sebe narvat i tři chleby a klidně bych šla do čtvrtého 🐷🐽😀 vláčné, měkkoucke, chuťově dokonalé, prostě orgasmus při každém soustu 🤫😁 Každý z nich je opravdu jiný, ale já osobně se nedokážu rozhodnout, který bych upřednostnila, všechny jsou luxusní 🤎 Rozhodně si je ráda koupím!!

Brambůrek je potřeba díky přidané mrkvi atd. rychle sníst, mě bohužel po třech dnech pár plátků chytilo plíseň 🥺

vybraná testerka | 28.05.2023

Všechny chleby byly voňavé, nakrájené na stejné velké plátky. Semínkový je top, opravdu přeplněn semínky, trochu hůř se natírá, ale nic, co by extra vadilo. Bramborový byl nejměkčí, jako obláček, taky byl nejsladší. Slovanský chutnal jako průměrný chléb, ten bych už nekoupila, stačilo mi vyzkoušet..

Slovanský byl tak nějak zapařený, zdeformovaný, ale to u balených chlebů bohužel bývá. Uvítala bych zakoupení chlebů nebalených, v celku.

vybraná testerka | 28.05.2023

Tak tyto 3 chleby velmi překvapily! Hezké obaly, výborná chuť a čerstvost. Všechny 3 chleby velmi dobré, chuťově sladší, ale mně to tolik nevadilo, ostatním z rodiny už ano. Hezké obaly. Nejméně mi chutnal “Semínko”. Trošku se mi zdálo, že hořkne, možná vlivem semen. Na “Brambůrek jsem sázela nejvíce, byl dobrý, velmi hezký na pohled, cizrna, mrkev byla vidět v každém kousku a vláčný byl díky bramboře. Vyhrál ale základní chlebík! Skvělý! Na sladko i slano, bezva chuť a všechny 3 chleby vydržely čerstvé a moc dobré i po 2-3 dnech. Dále nevím, protože zmizely 🫢. Určitě si tyto chleby budu kupovat, protože jsou moc dobré!

Více sladký, ocenila bych méně cukru

vybraná testerka | 28.05.2023

Nejprve bych chtěla poděkovat za testování, moc jsem si ho užila.❤️ Překvapilo mě, že chlebíky, které byly takto balené a předem nakrájené si dlouhou dobu udržely čerstvost, chuť a celkově byly moc dobré a vláčné. Ze všech tří vyzkoušených mi nejvíce chutnal brambůrek se svou nasládlou chutí. Chlebíky jsem vyzkoušela na mnoho způsobů a dala ochutnat i rodině. Určitě si je teď budu i kupovat, za mě fakt výborné.😁

Nic jsem nenašla.

vybraná testerka | 28.05.2023

V prvé řadě si vážím možnosti vyzkoušení těchto chlebů od Odkolka a rychlého doručení. Tyto chleby naprosto předčily mé očekávání. Chuťově jsou výborné naprosto všechny, ačkoliv mě osobně nejvíce zachutnal slovanský brambůrek. Přítelovi naopak zachutnal nejvíce krajánek. Musím velmi ocenit konzistenci a nadýchanost chlebu, jsou tak měkké a to i pár dní po otevření. Dají se konzumovat i samotné, jelikož mají opravdu skvělou chuť, což se mi u chlebu moc často nestává. Podle mě si každý, kdo miluje pečivo, najde to svoje, v tomto případně ten svůj. Hodí se naprosto k čemukoliv. Doporučuji.

Žádné

vybraná testerka | 27.05.2023

Napriek tomu, že sú to balené chlebíky,sú mäkké a vydržia mäkké naozaj dlho. Chuťovo sú veľmi dobré, v Semínku majú tie semienka naozaj výraznú chuť. Som rada za možnosť vyskúšať ich, semínkovy som kupovala pravidelne, no nie všetci členovia rodiny majú radi semienka v chlebe a pre nich tu je Brambůrek a Krajánek😊👍

Nenašla som žiadne. Jedine by som uvítala možnosť tieto chlebíky kupovať aj čerstvé v celku, nebalené 🤔

vybraná testerka | 27.05.2023

Chlebíky jsou luxusní, lepší jsme dlouho neměli. Celá rodina jsme je na posezení spořádali a máme je vždy na seznamu "must have". Chuťově, strukturou i vůní se velmi těžko vyrovnají ostatním produktům jiných značek. Hlavně ten bramborový, všechny se dají konzumovat jen tak, i bez pomazánky či čehokoliv dalšího.

strasně rychle mizí :-)

vybraná testerka | 27.05.2023

Všechny chlebíky jsou chuťově výborné, jemné, měkká kůrka chleba nedělala problémy staršímu, kterému se mění chrup. Byly vidět suroviny: mrkev, cizrna, semínka, brambory. Vůně chleba je top. Vonělo to u nás až do večera po vybalení. Pouzití: Seminko - samotne nebo na přikusování, Brambůrek - máslo, Krajánek - marmeláda/čokopomazánka

Celé kousky cizrny v Brambůrku vadily dětem - dospělým naopak chutnal nejvíc Semínko moc drolivé, nešlo moc ničím namazat - ale stejně nám chutnal samotný.

vybraná testerka | 27.05.2023

Všechny testované druhy chlebů jsou vynikající. Jsou krásně nadýchané, měkoučké, jemné, lahodné a se skvělou chutí. U nás se po nich jen zaprášilo :-). Na výrobcích je znát, že jsou vyrobeny z kvalitních surovin. Chleby moc chutnají i samotné, je to prostě delikatesa. Moc doporučuji, budu stálou součástí našeho jídelníčku.

žádné

vybraná testerka | 26.05.2023

Chleby jsou chuťově opravdu dobré. Jsou měkoučké a jemné, v puse se krásně rozplývají. Nejvíce mě oslovil chléb slovanský brambůrek. Jeho chuť je originální a neobvyklá. Možná by byl nejlepší samotný jen tak, to chuť vynikne nejlépe. Je trochu nasládlý. Ostatní chleby mi také velmi chutnaly. Jsou ideální na snídani i na večeři.

vybraná testerka | 26.05.2023

Dobrý den,nejdříve bych chtěla poděkovat za možnost testování těchto výborných chlebů i rychlost doručení.Peču si doma kváskové chleby i pečivo a musím říct ,že i tyto všechny tři chleby mají výbornou a vytříbenou chuť,jsou jemné a chu´tově vynikající. Mě nejvíce oslovil bramborový se svou výbornou chutí,je jemný a jen se rozplývá ,manželovi moc chutnal semínkový.Hodí se jak ke snídani s pomazánkama nebo pouze s máslem,kde ta chuť vynikne nebo ke guláši k obědu či k večeři ke květáku na mozeček.

Možná cena někoho zarazí,ale pokud ho nekupujete denně,tak jejich chuť vše předčí.

vybraná testerka | 26.05.2023

Přišli mi tyto skvele Chleby ochutnala jsem a nejvice mě však zaujal ten slovanský bramburek ale i ostatní jsou super jsem zvědavá jak budou chutnat, vypadají opravdu skvele vzhledem k tomu ze má přítel bezlepkovou dietu budu se muset podělit i s rodinou a pribuznymi protože je toho opravdu dost a sama bych to nedala vše

Nemám nic zatím všechny vypadaji skvele

vybraná testerka | 25.05.2023

Za nás musím říci, že každý chleba je na chuti jiný a vždy výborný. Mne osobně nejvíc chutná se semínky, přítele zase nadchnul krajánek a bramborový chleba je díky mrkvi lehce nasládlý. Největší kritik na pečivo je syn, miluje ho a jen tak něco nesní a tady? Od každého jeden krajíc a klidně by si ještě přidal. Takže určitě ho zařadím na svůj nákupní seznam.

Žádné

vybraná testerka | 25.05.2023

Nejdřív bych chtěla zmínit, jak rychlá byla doprava ke mně domů. První den jsem si všimla výhry a druhý den už jsem zkoušela. 😊 Chlebíky byly výborný, všechny tři. Celá rodina si pochutnala. Vyzkoušeli jsme s několika pomazánkami a nemám žádnou výhradu. Nejvíce mi chutnal semínkový. Doporučuji.😊💖

Vůbec žádné

vybraná testerka | 25.05.2023

všechny tři chleby úplně super. rodina se trochu rozdělila, já s manželem upřednostňujeme semínko, dcera bramboračka a syn klasiku ale všem chutnají všechny typy. všechny tři chleby jsou nádherně měkké, nadýchané a chuťově vynikající. bramboraček je maličko nasládlý a je z něj cítit mrkev a to mu dodává opravdu netradiční chuť.

žádné

vybraná testerka | 25.05.2023

Včera jsem dostala chlebíky a hned jsme udělali 3 pomazánky, avokádovou s cottage a pestem, vajíčkovou s okurkou a pikatní jako ďábelské tousty. Manžel, já i starší syn jsme snědli celkem z každého balení 1/4 chlebů od každého druhu, malej syn měl s máslíčkem bramborový chlebík. Myslela jsem, že nám vydrží déle na více dnů, ještě bude na dnešek a max. na zítra k snídani. Jinak chleby jsou výborné, vláčné a měkké, nadýchané, žádná hutná chuť a konzistence, která nelze ani polknout. Mě chutnal semínkový nejvíce, ale opravdu jsou výborně všechny 3 druhy. Určitě si koupíme, balený chlebík na dovčů, který je navíc měkký a vláčný i chutný, to si stojí za to připlatit. Navíc tradiční český výrobce s osvědčenou kvalitou. Doporučuji všem vyzkoušet.

Bez výhrad

vybraná testerka | 25.05.2023

Nejdřív se na chleby vrhnul manžel, že jde testovat 😁. U bramborového jsme byli překvapení, když na nás vykoukla mrkev! Zbytek balíku si vzal dnes do práce 😀. V semínkovém jsou semínka krásným zpestřením. Jinak oceňuji složení, chleby jsou krásně mekkoucke, nadýchané, jako obláček. Jíme doma už několik let jen náš domácí kváskový chléb, na který nic nemá, ale tento byl příjemným zpestřením 😊.

vybraná testerka | 25.05.2023

To byly ale dobré chlebíky! Nejlepší byl bramborový. S kousky brambor a mrkve. Krásný na pohled a výborný na chuť. Měkký, kyprý, lahodný. Semínkový byl také moc dobrý. Dýňová semínka máme rádi a ty dodaly chlebu zajímavou příchuť. Tradiční slovanský chléb je báječný. Měkký, vláčný, voňavý, přesně takový, jaký má dobrý chléb být. Chleby měli pěkně vypečenou kůrku, přesně akorát velké krajíce a moc jsme si pochutnali. A myslím, že si pochutná každý. Ať už má rád chléb tradičně, se šunkou a sýrem nebo sladkou variantu s marmeládou či medem. Opravdu povedené, chtělo by se říci obzvláště vypečené chleby. Díky za možnost otestovat.

-

vybraná testerka | 24.05.2023

Hned jak chléb dorazil, bylo jasné , že se hned otestují na svačinu. Udělala jsem degustační porce od všech tří druhů pár plátků. Chleby maji příjemnou chuť, krásně voní, jako čerstvě upečené. Jsou nadýchané, nejsou tuhé, chutnají jako čerstvé, ideální velikost balení. Chutnají dobře jak na sladko tak i na slano.

22.01.2024

Moc chutný chléb pro všechno jak s máslem pomazánkou ...

21.01.2024

Chutný chléb na každodenní použití vydrží dlouho čerstvý

13.10.2023

S radostí jsme ochutnali chleby semínko a brambůrek. Jsou oba moc dobré. Brambůrek trochu netradiční s kousky brambor, které jej činí vláčným a kyprým. Skvělá chuť, která se dobře kombinuje s máslem či sádlem. Semínko je plný různých zrníček. Výborný, nadýchaný. Ideální svačina či snídaně. Oba jsou moc povedené, chutné a zdravé.

12.10.2023

Chleby jsou trosku nasládlé, ale chuťove dobre. Dlouho vydrží měkké

10.10.2023

Super chuť, chutná cele rodině. Rádi si ho dáváme s čerstvým sýrem.

Žádné

25.08.2023

Skvělé pečivo. Nejvíce mi chutná ten se semínky. Vydrží dlouho čerstvý a to dokonce i po záruce. Se šunkou a sýrem opravdu delikatesa.

žádné

17.08.2023

Pečivo Odkolek milujeme celá rodina. Tento chléb je velice dobrý.

17.08.2023

Opravdu moc dobrý chléb. Krom toho, že skvěle chutná má výborné, tělu prospěšné složení, dostatek vlákniny a dalších potřebných prvků. Ideální na snídani i svačinu .

-

16.08.2023

Chleb je moc dobrý. má dobré složení i chuťově je dobrý.

nic

16.08.2023

Výborné chlebíčky co vydrží opravdu dlouho jako čerstvé.

06.08.2023

Nejlepší chleba co znám opravdu vydrží dlouho a chuťově je vynikající

01.08.2023

Chléb je nadýchaným ,krásně voní a chuťově vynikající

13.06.2023

Vyzkoušela jsem slovanské semínko. Je to fajn krájený balený chléb, supr s pomazánkama. Ideální na všechny letní grilovačky a venkovní akce, kdy máte nakrájeno a zabaleno. Na mě dostatek semínek.

Lepší při nesnědení skladovat v lednici z důvodu trvanlivosti.

13.06.2023

Překvapivě vláčný a nadýchaný balený chléb, který chutná velmi dobře

31.05.2023

Musela jsem si koupit. 🧡 Chlebiky jsou úžasné! Všechny druhy s čerstvým máslem a pažitkou jsou TOP!

Žádné.

31.05.2023

Velmi chutný chléb. Vhodný jak na svačinu, tak na jako příloha k hlavnímu jídlu.

31.05.2023

Tyto chlebíky jsou chutově moc dobré a hlavně vydrží dlouho měkké. U nás jsou moc oblíbené

29.05.2023

Chlebíčky mají skvělou chuť. Všechny krajíce jsou stejně velké, nic není ošizené. Skvělé na studenou večeři.

29.05.2023

Chleby jsou velmi chutné a křupavé, spokojenost

Žádné nejsou

28.05.2023

Chleby mě velmi překvapily! Hezké obaly, výborná chuť a čerstvost. Všechny 3 chleby velmi dobré, chuťově sladší, což mi trochu vadilo, především pokud jsem si chleba dala ve slané verzi. Naopak ve sladké to krásně korespondovalo. Dobré balení, velikosti plátků, opravdu si krásně udržely čerstvost, což se divím,často jsou tyto krájené chleby tvrdé druhý den. Tyto vydržely všechny 3 dny a vydržely by jistě i 4-5. Výborný Brambůrek jsme si dali ke grilování, skvěle se hodil k masu i zelenině.

Dala bych méně cukru

27.05.2023

Skvele až překvapen , jsou skvele a lahodné , dooorucuji

Ne

25.05.2023

Zatím jen vyzkoušela jen bramborový chléb. Ten nám doma moc chutnal. Kousky brambor a drobné kousíčky mrkve činí chlebík vláčný, kyprý. Nadýchaná, voňavá a měkká střída se dobře snese s máslem, džemem, ale i se sýrem či šunkou. Cena přiměřená velkosti balení a kvalitě výrobku.

24.05.2023

Tyto chleby mání velmi zajímavé příchutě, doporučuji..

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Majkal 22.05.2023

Rozhodně si zakládáme na kvalitě. V dnešní době je těžké sehnat pečivo, které bude dobré i druhý den po zakoupení/otevření a hned nezplesniví. Také chuť hraje opravdu důležitou roli.

Veselajda67 22.05.2023

Milujeme veškeré pečivo a testovat tento chlebik by bylo pro nás naprosto super a testovalo by nás ho dostatek lidi na pořádnou a kvalitni recenzi 😀

raddre 22.05.2023

Zakládáme si na kvalitním pečivu,lépe napsáno chlebu, vzhledem k tomu, že ze zdravotních důvodu pečivo nesmím a tento chléb vypadá velice dobře, až se zbíhají sliny.

Josadhara 22.05.2023

Miluji kvalitní pečivo, chléb obzvlášť, a ráda bych ochutnala! Chléb patří na každý stůl!

DenisaKl 22.05.2023

Tak samozřejmě že chléb je nejlepší čerstvý. Kvalita úplně ne. Ale značka.

Karča 22.05.2023

Určitě vyzkouším chleby ihned po doručení, není nad čerstvý chlebík....i když si na kvalitním pečivu zrovna nezakládám, ráda vyzkouším jakékoliv pečivo.

BarbaraP 22.05.2023

Velmi si zakládám na kvalitním pečivu a tento chléb vypadá velice dobře. Hned mám chuť na nějakou parádní pomazánku s tímto chlebíkem hihi :) :)

magic11 22.05.2023

Za kvalitní pečivo ráda připlatím. A to i v supermaketu, teď jsem narazila na výborný víkendový vhleba v Lidlu. Třeba Odkolek překvapí. Za dobrý chleba šla bych světa kraj.

Luciecrh 22.05.2023

Chtěla bych jej otestovat, protože si zakládám na kvalitní stravu a hlavně pečiva které není jen z bílé mouky🧚🏿‍♀️

Sixxdixy 22.05.2023

Chci se zúčastnit

Mishelluna.k 22.05.2023

Okamžitě co dorazí je zkusím. Určitě si zakládám na kvalitním pečivu, případně si často peču doma sama, když je čas ☺️

michaela.liptakova 22.05.2023

Moc se mi líbí názvy chlebů 👏🍞 jsem jedlík jak se patří, takže český čerstvý chléb s máslem, je pro mě "orgasmus" 🫠😁 velmi ráda ochutnám 🤤🤤

Meffy 21.05.2023

Kvalitní pečivo kupuji a částečně ho doma i připravuji, navíc se u nás nikdy nezdrží dlouho, protože s manželem a neustále něco k jídlu hledajícím synem docházejí zásoby pečiva přímo kosmickou rychlostí.

Pavlina92 21.05.2023

Když už nakupuji chléb,tak ano kupují kvalitní a celozrnné pečivo

Bonnye 21.05.2023

Za kvalitní pečivo se vyplatí připlatit. Pokud se poštěstí a budu vybrána,tak samozřejmě hned po doručení ochutnám a porovnám s tím co kupuji dosud. Kdo ví? Třeba mne osloví natolik,že výrobky přidám do svého pravidelného nákupního seznamu. Ať tak,nebo onak,každopádně přeji všem vybraným dobrou chuť a těším se na výsledky.

jajda69 21.05.2023

ochutnám chleby hned po doručení, miluji kvalitní a dobrý chleba

cary 21.05.2023

Za kvalitní pečivo peníze utrácím. Tyhle šizené Babišovy hnusy, ale doporučit nejde...:-(

Teta-Beta 21.05.2023

Není mi líto si za kvalitnější pečivo trošku připlatit. Nakupuji jej, ač ne denně, v malých pekárnách, či obchůdcích se zdravou výživou.

rabekova.dominika 21.05.2023

Ja si určite zakladám na kupovaní kvalitného pečiva. Mám rada chutné a kvalitné pečivo. Každé ráno si doprajeme raňajky a vychutnáme si pritom vybrané a dobré pečivo.

mishelettadel 21.05.2023

Zakládám si na kvalitě pečiva a hlavně aby vydržel déle než den a dal si jíst i následující třeba 2-3 dny.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:29
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:26
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:21

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat