TESTOVÁNÍ: Testujeme ekologické rozložitelné vlhčené ubrousky Linteo Biodegradable. Přidáte se?

26.02.2024 | Testování

Vítejte ve světě ekologických vlhčených ubrousků Linteo Biodegradable, které odstraňují nečistoty a hydratují citlivou dětskou pokožku, u čehož ctí ekologii, protože jsou stoprocentně rozložitelné. Jejich testování právě začíná!


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 32 testerek


Co si budeme povídat, vlhčených ubrousků nikdy není dost. Vždyť jsou nepostradatelným každodenním pomocníkem! I vy máte velkou spotřebu, ale trochu vás tíží vědomí, že představují značnou část odpadu, který zatěžuje životní prostředí? Nic, s čím by si česká značka Linteo neporadila. Její inovativní vlhčené ubrousky Biodegradable vyhovují dětem, rodičům i planetě.

Pečující čistota v eko rytmu

Pro citlivou dětskou pokožku jsou nanejvýše vhodné, protože byste v nich jakékoli stopy alkoholu, parfemace a dráždivých látek hledali marně. S nečistotami si poradí natotata, přičemž zvlhčují a hydratují pleť. Rovněž minimalizují riziko podráždění. Navíc jsou skladné a vejdou se do každé tašky či zavazadla. Je to všechno? Kdeže, teď totiž přijde to nejlepší. Vlhčené ubrousky Linteo Biodegradable jsou inovativním hygienickým řešením, neboť jejich jedinečným rysem je stoprocentní rozložitelnost a ohled na ekologii. To znamená, že se mohou přirozeně rozkládat bez negativního dopadu na životní prostředí, proto jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí podpořit dobro naší planety i při péči o své děti.

Jemný dotek aloe

Šetrné složení těchto ubrousků je navrženo tak, aby poskytovalo jemnou a ohleduplnou ochranu pokožky. Obsahují až 98 procent čisté vody, což zajišťuje hydrataci. Vysoce kvalitní extrakt z aloe vera zase působí zklidňujícím způsobem, zjemňuje kůži a pomáhá jí dosáhnout přirozeného pH. Protože všechny výrobky značky Linteo, a to samozřejmě včetně těchto vlhčených ubrousků, procházejí přísnými kontrolami a dermatologickým testováním, nezávadnost a bezpečnost je tu zárukou. Jsou tak vhodné i pro novorozence a kojence. Co říkáte na tenhle skvělý eko ubrouskový nápad? Pokud se vám líbí, můžete vlhčené ubrousky Biodegradable rovnou otestovat. Hledáme 30 maminek nebo tatínků s dětmi do tří let, kteří do toho půjdou s námi! Podmínkou je bydliště v Čechách nebo na Slovensku. Cena těchto ubrousků je 59 Kč a v jednom balíčku je 48 ks.

Pro další informace navštivte internetové stránky www.linteo.cz. Ubrousky koupíte zde.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerů, maminky i tatínkové dětí ve věku 0–3 let žijící v České republice či na Slovensku, kteří napíší níže do Rozstřelu testerů věk svého dítěte a následně odpoví na otázku, jak velkou péči věnují péči o pokožku svého dítěte?
HLASTE SE DO 10. BŘEZNA 2024.
Vybraní testeři získají vlhčené ubrousky Linteo Baby.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 25.03.2024

+ Ubrousky jsou rozložitelné a ekologické + Jsou bez parfemace a alkoholu + Složení + Poradí si i s větším znečištěním S ubrousky jsme byli z větší části spokojeni. Nejvíc nás potěšilo jejich složení , které je pro jemnou dětskou pokožku super. Výrobky vybíráme hlavně podle něj. Zatím nejlepší ubrousky od značky Linteo.

-Kolikrát se nepodaří vytáhnout pouze jeden ubrousek , ale vytáhne se jich více najednou. - Zavírání. Po několika použití už nejde balení úplně zavřít , takže ubrousky snadno vysychají.

vybraná testerka | 25.03.2024

Ubrousky jsem otestoval hned v porodnici. ☺️ Jsou velice příjemné a hebké. Takže nedřou zadeček a ani tvářičku starší dcerky. Bála jsem se, aby neměla jakoukoli aleergickou reakci, ale vše v pořádku. ☺️ Oceňuji, že ubrousky jsou 100% rozložitelné bez parfému a alkoholu. Určitě se k ubrouskům ještě vrátím. Děkujeme za možnost testovat. :)

Nenašla jsem.

vybraná testerka | 24.03.2024

Používáme od narození syna běžně vlhčené ubrousky Linteo (růžové i Aloe Vera) a jsme s nimi dlouhodobě (2,5 roku) velmi spokojeni. Rozložitelné ekologické ubrousky jsem proto testovala s nadšením. Jsou měkké a jemné, ale zároveň pevné a netrhají se. Ubrousky jsou bez parfemace a jsou navlhčené tak akorát.

Nejsou splachovatelné. Neobsahují otevírání pomocí plastové krytky proti vyschnutí. Syn není alergik, nikdy žádnou alergickou reakci neměl a nyní po utření tváře těmito ubrousky po konzumaci ovoce byla kůže podrážděná a zarudlá. Naštěstí se to brzo zklidnilo.

vybraná testerka | 24.03.2024

Jemné, opravdu příjemné ubrousky, se kterými se dobře pracuje. Co zvlášť cením je systém tahání ubrousků, kdy se po vytažení jednoho ubrousku netahají hned další, ale krásně tam ubrousky zůstávají a tím nedochází ke schnutí. Jsem ráda, že nejsou parfémované, a že obsahují velmi vysoké procento vody.

Musím uznat, že jsem žádné nenašla

vybraná testerka | 24.03.2024

Ubrousky jsem otestovala hned od prvního dne života🤍 Líbí se mi celý koncept, jsou složené z 98% vody a nejsou zde použité žádné parfemace. Navíc jsou ekologické a rozlozitelné. Jsou velmi jemné a mekké, ale zaroveň i pevné takže se s nimy krásně otře vše co je třeba... Jsou tak akorát navlhčrnř a krásně pečují o tu nejcitlivější pokožku, my jsme nadmíru spokojeni.

Nenašli jsme

vybraná testerka | 24.03.2024

Ubrousky jsou ekologické a rozložitelné. Nejsou parfémované. Jsou velmi jemné a dobře otřou zadeček při nehodě, což je pro mě důležité. Milý je vzorek na ubrouskách. Jen teda při vytahování by nemusela jít čtvrtka balení, ale to je skoro u všech ubrousků. Ubrousky jsou na bázi vody, což je veliké plus.

vybraná testerka | 24.03.2024

Jsem zastánce ekologické drogerie a jiných přípravků a tyto ubrousky jsem si velmi oblíbila. Za mě jsou opravdu super, netrhají se tolik jako jiné rozložitelné ubrousky, jsou příjemné a nejsou převoněné. Vlhčené jsou akorát a nemusí se z nich ždímat voda. Tyto rozložitelné ubrousky rozhodně doporučuji.

Jediné co, tak je to, že se nedají splachovat. Jinak jsem žádné jiné zápory nezaznamenala.

vybraná testerka | 24.03.2024

Velice kvalitní ubrousky, vhodné prakticky na všechno a pro jakýkoli typ pokožky. Jsou dobře vlhké, nedráždí pokožku, nevysušují ji a nezpůsobují alergickou reakci. Jsou vysoce kvalitní a bioderagovatelné, na což se při výběru produktu vždy zaměřují. Jsou tedy rozložitelné, což běžné ubrousky povětšinou nejsou. Rozhodne doporučuji.

vybraná testerka | 24.03.2024

Ubrousky jsou příjemně voňavé -velmi slabá vůně, dostatečně vlhké a splňují co mají. Pro mě bylo důležité, aby nedráždily pokožku a tuto podmínku splňují. Synovi jsem i utírala ruce nebo pusu po jídle a krásně jej očistily, bez další reakce. Balení je praktické, jen se mi snad nikdy nepodařilo vytáhnout pouze jeden ubrousek, ale vždy dva. Velikost ubrousku je dostatečná, nicméně bych možná spíš uvítala čtvercovitý tvar.

Trošku se blbě tahají ubrousky-vždy vytáhnu dva.

vybraná testerka | 23.03.2024

Z těchto ekologicky rozložitelných ubrousků jsem příjemně překvapená. Ubrousek je dostatečně pevný, netrhá se při vytahování z balíčku. Je akorát vlhký a zadeček perfektně umyje od všeho. Na pusinku jsem je také používala. Ze začátku jsem měla pocit, že na chvilku obličejíķ zčervenal, ale po pár dnech jsem to už nezaznamenala. Takže to možná byla náhoda. Vzhled ubrousků s ovečkama roztomilý, avšak je to takový detail, který uživatelsky není nijak potřebný. Bylo by fajn, když jsou ubrousky kompostovatelné, kdyby se dali spláchnout a rozložili by se i v ČOVce. Ale vzhledem k symbolu přešrtnutého záchodu to nelze nebo to radši zkoušet nebudu. Celkově jsem s ubrousky velmi spokojená a splnili mé očekávání a požadavky.

vybraná testerka | 23.03.2024

Na testování těchto ubrousků jsem se moc těšila, protože jsem jich vyzkoušela už spoustu. Tyto od Linteo Baby mě příjemně překvapily. Ubrousky jsou 100% rozložitelné, což je skvělé vůči životnímu prostředí. Dále jsou na bázi vody, tudíž jsou krásně tak akorát mokré a hlavně jsou citlivé k dětské pokožce. V balení je tak akorát fajn množství a cena je taktéž fajn za tento typ ubrousků.

Rozhodně by mohlo být lepší zavírání - pořádně to nelepí. Já měla balení, ze kterého šly ubrousky špatně tahat ven po jednom.

vybraná testerka | 23.03.2024

Linteo Baby 100% biodegradable hodnotím velmi pozitivně. Jsou tak akorát vlhčené, dobře tedy otírají, ale zároveň nijak výrazně nedrhnou. Vůně je jemná, bez nepříjemné přidáné parfemace, pouze příjemná vůně aloe. Při vytahování se naštěstí dobře oddělují, takže člověk nevytahne 5 naráz. Dcerku po několika dnech používání vůbec nepodraždily a to má velmi citlivou pokožku atopickou. Pozitivně také hodnotím rozložitelnost a šetrnost k životnímu prostředí, těch odpadůs miminky je až až, každá úleva pro životní prostredi je plus! Cena také fajn. Jistě nekupuji naposled!

Nenašla jsem, možná by to chtělo na výběr i různé velikosti balení.

vybraná testerka | 23.03.2024

Vlhčené ubrousky Linteo Biodegradable jsou rozložitelné a pro přírodu ekologické ubrousky, které jsou příjemně parfemované. Na každém ubrousku jsou krásné dětské motivy obláčku a oveček. Ubrousky Linteo jsou tak akorát vlhké k očištění jak při přebalování, tak i na otírání rukou i pusy. V balení je dostačující počet kusů. Za nás velká spokojenost! 🤗

vybraná testerka | 22.03.2024

V první řadě bych chtěla moc poděkovat za možnost testování . Ubrousky jsou skvělé , krásný design ☁️, otřela jsem s nimi u syna co jsem potřebovala, hydratují pleť . Obsahují až 98% čisté vody. Příjemné aroma z extraktu z aloe vera. V balení je 48 kusů , jsou stoprocentně rozložitelné . Krásně se vejdou do kabelky.

Hůř drží lepidlo na zavírání

vybraná testerka | 21.03.2024

Ubrousky příjemně voní, jsou cenově dostupné. Balení je vhodné do každé tašky, ubrousků je tam akorát. Líbí se mně, že jsou rozložitelné, to je pro mě velmi důležité. Šetrné k miminku z 98% přírodní, bez parfemace a alkoholu. Pokožku zanechávají čistou a jemnou. Budu kupovat i nadále. Doporučuji k vyzkoušení!

Špatné zavírání.

vybraná testerka | 21.03.2024

Klady tu vidím v počtu ubrousku a také hlaveň v tím, že by se tedy měli rozložit 😊 Ovšem jinak za mě moc klady nemají, zavíráni je na prd, protože po otevření už moc nedrží, takže už nejdou zavřít a vysychají. Nechci být úplný záporák, ale já vážně klady moc nevidím. Možná to, že jsou dostatečně mokré, ale to je za mě vše.

Zbytečně moc navoněné, špatně se vyndavají, nelze je vytáhnout po jednom, zavíráni na prd, po otevření už nedrží a ubrousky vysychají

vybraná testerka | 19.03.2024

Velice ocenují že ubrousky jsou z 98% přírodní. Dcéra ma alergii a této ubrousky ji vyhovuji. Nejsou ani parfémované. Určite doporucuji. Ubrousky se netrahají, nepění. Kdyby se jěste vyrabely v kabelkovom balení byla by to dokonalost sama o sobě:-). Jsem rada že jsem mohla testovat, jsme spolojení..

Balení by mohlo mít lepší otevíraní a zavíraní. Také bych uvítala menší kabelkové baleni.

vybraná testerka | 18.03.2024

Ubrousky příjemně voní, nevysychají, jsou conově dostupné, balení tak akorát 48ks, s ubrousky jsem byla spokojena synovi málokteré sednou a hned se mu po některých začínají delat opruzeniny, takže u nás jsme velice spokojeni a mohu jen doporučit. Další výhodou je ze jsou biologicky rozložitelné. 😍😍

Mohli by mít lepší zavírání, lepidlo na zavíráni vysychá

vybraná testerka | 17.03.2024

s temito ubrousky Linteo Baby jsem velmi spokojena, vyhovuje mi velikost baleni (48 kusu v baleni), jsou cenove dostupne, funkcni, jsou ekologicky rozlozitelne a prirodni, pouzivame je pravidelne, znacku Linteo povazuji za nejlepsi a pouzivam jak ubrousky, tak kosmetiku od teto znacky a to u obou synu,

zadne jsem nenasla

vybraná testerka | 16.03.2024

Ubrousky nam celkem vyhovuji. Baleni je tak akorat, ani velke a ani male. Obsahuji 48 ks ubrousku. Ubrousky vypadaji, ze budou plne recyklovatelne. Maji na sobe detske motivy. Nejsou nijak parfemovane. Jsou vlhcene tak akorat (nejsou prilis suche, ale ani moc mokre, ze by to z nich vyslovene kapalo).

Mohly by mit udelany plastovy uzaver, aby sly lepe otvirat a zavirat. Privital bych trochu vetsi hustotu ubrousku.

vybraná testerka | 16.03.2024

Vlhčené ubrousky Linteo Biodegradable jsou příjemné na dotek, jemná vůně bez parfemace, nedráždí pokožku syna, zadeček se s ním jemně setře nemusí se tlačit jsou dostatečně vlhké, už jsme měli ubrousky co byly úplně vysušené ale tyhle jsou super, na ubrouskách jsou hezké vzory, navíc jsou 100% ekologické a rozložitelné tak můžeme udělat víc pro naše zdraví.

Malé balení

vybraná testerka | 15.03.2024

Stoprocentně mě nejvíce zaujala ekologičnost ubrousků, že jsou rozložitelné a nezatěžují přírodu. Tím si mě naprosto získaly :-). Jsem opravdu ráda, že nemají žádný negativní efekt na pokožku malé, protože jinak trpí hodně na ekzémy. Tyhle ubrousky jí moc vyhovují. Vyhovuje mi i vůně, která je hodně neutrální. Česká výroba.

žádné:-)

vybraná testerka | 15.03.2024

Pěkně čistí, jdou dobře vytahovat, dcery neměli žádnou reakci , tvořeny vodou což je super. Velikost i síla ubrousku jsou akorát. Použila jsem je jak na kojence tak na batole a můžu doporučit, klidně bych si je pořídila znovu. Cenově dobře dostupné pro každého a ještě prospěšné k přírodě. Doporučuji.

Ikdyž je tam jen extrakt z Aloe vera tak to jde cítit jako kdyby byly ubrousky parfémované, to by byt klidně nemuselo.

vybraná testerka | 14.03.2024

Linteo dětské ubrousky obsahují 98% čištěné vody. Jsou biologicky rozložitelné. Takže je můžete hodit do bio odpadu. Výrobce je Česká firma Linteo. •krásně voní. •krásný potisk. •příjemně voní. •rozložitelné (dají se dát do kompostu) •jemný obal, není přeplácaný. Jemné barvy. •česká firma.•vytlačený potisk na ubrousku

Špatně se otevírají. Škoda že se nedají splachovat ale aspoň se dají dát do kompostu.

vybraná testerka | 13.03.2024

Ubrousky jsou příjemné na dotek , dobře se s nimi smývají nečistoty z ručiček, pusinky i zadečku, velký plus je, že jsou rozložitelné , což je do budoucna důležité. Ubrousky mají správnou velikost , vlezou se i do té nejmenší kabelky a tak je může každý nosit stále s sebou. Budou dobrým společníkem pro malé i velké děti .

Trošku nelibá “vůně”.. Balení se po otevření nedalo zase zavřít , protože se lepení ihned roztrhlo .

vybraná testerka | 13.03.2024

Velmi velká Spokojenost s těmito ubrousky .Maji velmi specifickou vůni aloe vera (jemná vůně , není to vůbec parfemovane jak některé druhy), jsou jemne a Hebké, na všechny druhy pokožky i pro děti ,které trpí atopickym ekzémem Já i syn jsme s těmito ubrousky velmi spokojeni a budeme používat nadále .

Žádné

vybraná testerka | 13.03.2024

Spokojenost s těmito ubrousky. Vyhovují nám, protože jsou bez parfému a krásně hebké. Nezpůsobůjí alergické reakce. Skvěle čistí, nedráždí pokožku, šetrné k přírodě, lze použít na celé tělo. A toto balení nám vydrží dlouho. Ostatní ubrousky jsou moc mokré, převoněné či opatlané. Super ubrousky, určitě doporučuji.

vybraná testerka | 13.03.2024

Vlhčené ubrousky mají specifickou jemnou vůni - aloe vera (mně moc tedy nevoní). Používali jsme při přebalování a svůj účel perfektně splnily. Jsou vlhké tak akorát, při vyndavání jednotlivých ubrousků se hezky oddělují. Zanechávají jemnou a čistou pokožku. Nejsou nijak agresivní - bez alkohol a bez parfému. Cena je úměrná produktu.

Moc nerozumím tomu, proč nejsou splachovatelné když je uváděno, že jsou 100% rozložitelné.

vybraná testerka | 12.03.2024

V prvé řadě děkuji za možnost testovat tyto vlhčené ubrousky. A tady je mé hodnocení: ✓ krásně, ale velmi jemně voní po Aloe Vera ✓ středně velké balení, které se akorát vejde do tašky ✓ po použití zůstává kůže voňavá a jemná ✓ vhodné pro děti s citlivou kůží ✓ bez agresivní parfemace a alkoholu ✓ díky 100 % biologické rozložitelnosti tolik nezatěžují naši planetu 💚 celkový dojem je tedy velmi pozitivní 🙂

Nenašla jsem zápory, spíš k tomu mám takovou poznámku. Syn už je starší a hodně používáme ubrousky do nočníku, takže bych ocenila, kdyby byly i splachovatelné, což podle výrobce nejsou.

dnes 7:35

Skvělé vlhčené ubrousky vhodné pro nejmenší děti. Šetrné vůči přírodě i vůči citlivému dětskému organismu. Dostatečné pevné a přiměřeně navlhčené. Nedráždí pokožku, nelepí. Fungují skvěle. Naše oblíbená česká značka za velmi dobrou cenu.

-

09.04.2024

+ ubrousky jsou bez parfemace a alkoholu to je super + složení + jsou ekologicky rozložitelné takže šetrné k přírodě + poradí si i s větším znečištěním🤭 + ubrousky jsem si nakoupila i teď do porodnice + jsou velice příjemné a hebké na dotek takže nedřou zadeček ani tvářičku syna tak to byla pro mě jasná volba co budu používat pro druhé miminko až se za pár dní narodí + můžu říct, že ubrousky od této značky jsou nej i všechny ostatní druhy.

- vždy bojuji s tím, že mi nejde vytáhnout jen jeden ubrousek a vytáhnu jich více, ale to je takový detail vždy na nějakou nehodu u synka spotřebují více ubrousků než jen jeden - je zavírání po několika použití už nejde balení pořádně uzavřít tak aby ubrousky nezačali pomalu vysychat, ale to je asi problém všech ostatních ubrousků🤔

26.03.2024

Velmi se mi líbí složení a to že jsou ekologické! Zároveň nemají žádnou vůni a z 98% jsou z vody a tedy vůbec nijak nedráždí pokožku a jsou velmi jemné a příjemné. Strukturou jsou příjemné a i hezky pevné, takže se hned neroztrhnou. Také jsem nadšená, že neobsahují žádný alkohol. Ubrousky si dokázaly poradit s nečistotami bez problémů! Za mě i skvělý poměr cena/výkon/velikost balení.

Při vytahování se vytáhne občas více ubrousků než je nutno, ale to je téměř u všech ubrousků.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

401 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:39
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat