TESTOVÁNÍ: Testujeme sušák prádla od Viledy, který pojme i ubrusy a prostěradla

04.06.2024 | Testování

Věšet venku, či uvnitř? Záleží jen na vás, sušák Vileda Infinity Flex se svého úkolu zhostí v interiéru i exteriéru. Okouzlí flexibilní konstrukcí, teleskopickými dráty a kolečky pro pohodlné přemisťování. Žádná várka prádla pro něj není dost velká!

Přidat příspěvek do rozstřelu

Péče o prádlo připomíná nekonečný příběh. Jamile se koš se špinavým nadějně vyprázdní, po návratu rodiny už zase přetéká. Ze statistického hlediska stráví člověk tříděním, praním, sušením a skládáním oblečení přibližně 260 minut týdně, tedy zhruba čtyři hodiny. Břemeno je to tedy náročné, a to nejen časově. I nervy občas haprují! Stačí si připomenout větrem převrhnutý sušák, těžko vyžehlitelné záhyby na košili nebo klasickou potíž s umístěním velkých textilií, aby se nedotýkaly podlahy. To se ale nestává těm, kteří své prádlo svěří Viledě. Ta ví, jak práci ulehčit a zefektivnit!

S chutí do toho a je hotovo

Se sušákem Vileda Infinity Flex bude sušení pohodlnější než kdy dřív. Flexibilní konstrukci lze roztáhnout a dosáhnout maximálního sušicího prostoru až 30 metrů. Ať už potřebujete nechat proschnout ubrusy, prostěradla či záclony, díky teleskopickým centrálním drátům (roztažitelným od 117 do 205 cm) je můžete snadno pověsit bez jakéhokoli skládání a přehýbání. Protože jsou tyto centrální dráty ve výšce jednoho metru, země se nic dotýkat nebude. Velká boční křídla jsou zase vhodná pro dlouhé kalhoty a šaty, šikovný držák zajistí pro změnu ponožky a spodní prádlo, takže se obejdete i bez kolíčků.

Odolnost, která se ničeho nezalekne

Díky nové technologii jsou teleskopické dráty extrémně odolné, trvanlivé a ultra silné. Vzhledem k jejich tloušťce zůstává na prádle mnohem méně záhybů, což vám urychlí následné žehlení. Pevné paralelní nohy poskytují velkou stabilitu, i když je sušák plně roztažený a obsazený. Jeho nové praktické klouby jsou plně smontované, aby poskytly ještě vyšší stabilitu a zajistily snadné zavírání a otevírání. Pro ještě větší bezpečnost disponuje sušák Vileda Infinity Flex bezpečnostním zámkem křídel, vyhnete se tak náhodnému rozevření.

Doma, či venku?

Někteří raději suší doma, zatímco jiní venku, protože to prádlu dodá svěží nádech. Tento sušák je vhodný pro obojí. Vyroben je totiž z oceli a hliníku a speciálně navržen pro použití v interiéru i exteriéru. Nezapomeňte ho však za špatného počasí uložit dovnitř, abyste prodloužili jeho životnost, protože déšť i mráz může ocel poškodit. Jistě uvítáte i informaci, že je vybaven dvěma kolečky, která umožňují pohodlné přemisťování.

Naplňte pračku a pojďte s námi tohoto pomocníka pořádně vyzkoušet! Hledáme 16 testerů ve věku 25–55 let, kterým nevadí si sušák Vileda Infinity Flex osobně vyzvednout v naší pražské kanceláři. Ideální je tedy bydliště v hlavním městě, popřípadě bližším okolí. Jeho cena je 1990 Kč a už se těší na to, až mu pořádně naložíte!

Další informace naleznete na internetových stránkách www.vileda.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 16 testerů ve věku 25–55 let (z Prahy a okolí), kteří napíší do Rozstřelu testerek svůj věk, sušák si vyzvednou v kanceláři v Praze a dále odpoví na otázku, zda se jim sušák líbí a zda by se jim hodil na sušení prádla?
HLASTE SE DO 17. ČERVNA 2024. Vybraní testeři získají sušák Vileda Infinity Flex.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Rozstřel testerek

melirka dnes 10:27

Jednou jsem již sušák od Viledy měla. Je pevný a opravdu pojme hodně prádla, což u nás má velké využití.

Lucc146 dnes 9:32

Je mi sice 22 ale sušáky používám stále😃 tento by se mi rozhodně hodil a je krásný

xxkouckaxx dnes 1:51

55 let , sušák je vypadá parádně , i když jsem z jižní Moravy , tak vyzvednutí v Praze v případě testování není problém

monisek94 včera 15:55

je mi 29 let v srpnu budu mít 30. Tohle by pro mě byl ten nejúžasnější dárek. hlavně by se mi líbil jelikož jsme 4clenna rodina a prádla je opravdu spousty

HannyLoopy včera 15:03

Hana, 32 let. Sušák se mi velice líbí, a jako, brzy dvojnásobná, máma ho rozhodně využiji.

Nikolkaab včera 14:30

Dobry den, 30 let :)

Strny včera 13:15

Je mi 48 let a sušák se mi velice líbí a vypadá přesně tak, jak bych potřebovala, protože jsme k nám do domu nastěhovali manželovo rodiče (otec je na vozíku) a s prádlem je to složité. Vzhledem k dědovo nemoci velmi často peru a suším prádlo po celém bytě. Takto velký sušák by mi hodně pomohl. Jsem z Prahy a sušák bych si vyzvedla osobně. Přeji hezký den

Elisjack včera 12:37

Sušak vileda se mi velmi líbí, vypádá prostorně a moc by se mi hodil. Peru často a nemám prádlo kam dávat tutiž tento sušak by splnil vše. Je mi 26 a ráda otestuji tento sušak

pajatomjanotovi včera 10:32

je mi 29 let ano líbí se sušák a hodil by se mi na sušení prádla

nika.brozova včera 9:42

31 let, 4 členná rodina a pračka se nám nezastaví, často řešíme zda vyprat další várku aby bylo prádlo kam dát

Aneta83 včera 7:53

Je mi 40 let a jsem z Prahy a s radostí si vyzvednu sušák v kanceláři na Nových Butovicích. :) Líbí se mi, vypadá prakticky a nezabere moc místa. Určitě bych daný sušák využila, protože musím chodit dvě patra v domě a mé dospívající dcery nedosáhnout na vysoké šňůry na prádlo, takže bych je konečně mohla více zapojit do “domácích” prací (krom myčky a vysávání). 🙏😄 Takový pěkný a praktický dárek k vysvědčení a otestování ve všech směrech. 🤭😄😊

KarolinaV 13.06.2024

Dobrý den, jmenuji se Karolína a je mi 25 let. Ráda zkouším nové věci a sušák by se mi taky velice hodil. S přáním hezkého dne, Karolína

Natyss 13.06.2024

22

EvaPraha 12.06.2024

Dobry den, je mi 44 let, jsem z Prahy 5 a jelikoz bydlim v byte s pocetnou rodinou a nevlastnim susicku, velky susak je tedy nezbytna soucast vybaveni domacnosti. Vileda susak je prakticky a funkcni.

majdaalbrechtova 12.06.2024

Můj věk je 22 let.

Buldoček23 12.06.2024

je mi 24 let

novdita@seznam.cz 12.06.2024

Peru obden 2 pračky a takovýto sušák by se mi určitě hodil na balkon🙏🙏

Evly 12.06.2024

Sušák vypadá skvěle, peru zhruba obden, protože syn je jako čuník každý den, manžel jako voják taky zásobuje prádlem po cvičeních a dcera jak kdy, ale zásobuje pračku taky. Venku věším prádlo nerada, protože si nemohu pomoct, ale v tom městě na balkoně mi to prádlo potom smrdí. Takže suším doma na takovém tom běžném sušáku, kde sem tam po roce odpadne drát a vejde na to jedna pračka :-D tento vypadá poněkud bytelněji. Z Prahy sice nejsem, ale švagrová ano, tak by nebyl problém vyzvednout a dovézt k nám na testování.

Sany24 12.06.2024

Mám dvě malé děti tudíž prádla je u nás víc než dost a určitě by se sušák na prádlo hodil.

TasterkaAdys 12.06.2024

Sušák od Viledy by mi moc usnadnil životZdarma produkt k testování!

Přihlaš se do testování!

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude ve znamení harmonických vztahů. Pokud jste v partnerském vztahu, těšte se na spoustu pohodových chvílí plných porozumění a radosti. Single Berani mohou očekávat zajímavé setkání s někým, kdo je zaujme. Pozor vša... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
289 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat