TESTOVÁNÍ: Testujeme sušák prádla od Viledy, který pojme i ubrusy a prostěradla

04.06.2024 | Testování

Věšet venku, či uvnitř? Záleží jen na vás, sušák Vileda Infinity Flex se svého úkolu zhostí v interiéru i exteriéru. Okouzlí flexibilní konstrukcí, teleskopickými dráty a kolečky pro pohodlné přemisťování. Žádná várka prádla pro něj není dost velká!


Celkové hodnocení: 99%

Hodnocení: 17 testerek


Péče o prádlo připomíná nekonečný příběh. Jamile se koš se špinavým nadějně vyprázdní, po návratu rodiny už zase přetéká. Ze statistického hlediska stráví člověk tříděním, praním, sušením a skládáním oblečení přibližně 260 minut týdně, tedy zhruba čtyři hodiny. Břemeno je to tedy náročné, a to nejen časově. I nervy občas haprují! Stačí si připomenout větrem převrhnutý sušák, těžko vyžehlitelné záhyby na košili nebo klasickou potíž s umístěním velkých textilií, aby se nedotýkaly podlahy. To se ale nestává těm, kteří své prádlo svěří Viledě. Ta ví, jak práci ulehčit a zefektivnit!

S chutí do toho a je hotovo

Se sušákem Vileda Infinity Flex bude sušení pohodlnější než kdy dřív. Flexibilní konstrukci lze roztáhnout a dosáhnout maximálního sušicího prostoru až 30 metrů. Ať už potřebujete nechat proschnout ubrusy, prostěradla či záclony, díky teleskopickým centrálním drátům (roztažitelným od 117 do 205 cm) je můžete snadno pověsit bez jakéhokoli skládání a přehýbání. Protože jsou tyto centrální dráty ve výšce jednoho metru, země se nic dotýkat nebude. Velká boční křídla jsou zase vhodná pro dlouhé kalhoty a šaty, šikovný držák zajistí pro změnu ponožky a spodní prádlo, takže se obejdete i bez kolíčků.

Odolnost, která se ničeho nezalekne

Díky nové technologii jsou teleskopické dráty extrémně odolné, trvanlivé a ultra silné. Vzhledem k jejich tloušťce zůstává na prádle mnohem méně záhybů, což vám urychlí následné žehlení. Pevné paralelní nohy poskytují velkou stabilitu, i když je sušák plně roztažený a obsazený. Jeho nové praktické klouby jsou plně smontované, aby poskytly ještě vyšší stabilitu a zajistily snadné zavírání a otevírání. Pro ještě větší bezpečnost disponuje sušák Vileda Infinity Flex bezpečnostním zámkem křídel, vyhnete se tak náhodnému rozevření.

Doma, či venku?

Někteří raději suší doma, zatímco jiní venku, protože to prádlu dodá svěží nádech. Tento sušák je vhodný pro obojí. Vyroben je totiž z oceli a hliníku a speciálně navržen pro použití v interiéru i exteriéru. Nezapomeňte ho však za špatného počasí uložit dovnitř, abyste prodloužili jeho životnost, protože déšť i mráz může ocel poškodit. Jistě uvítáte i informaci, že je vybaven dvěma kolečky, která umožňují pohodlné přemisťování.

Naplňte pračku a pojďte s námi tohoto pomocníka pořádně vyzkoušet! Hledáme 16 testerů ve věku 25–55 let, kterým nevadí si sušák Vileda Infinity Flex osobně vyzvednout v naší pražské kanceláři. Ideální je tedy bydliště v hlavním městě, popřípadě bližším okolí. Jeho cena je 1990 Kč a už se těší na to, až mu pořádně naložíte!

Další informace naleznete na internetových stránkách www.vileda.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 16 testerů ve věku 25–55 let (z Prahy a okolí), kteří napíší do Rozstřelu testerek svůj věk, sušák si vyzvednou v kanceláři v Praze a dále odpoví na otázku, zda se jim sušák líbí a zda by se jim hodil na sušení prádla?
HLASTE SE DO 17. ČERVNA 2024. Vybraní testeři získají sušák Vileda Infinity Flex.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 09.07.2024

Sušák Vileda Infinity Flex, je skvělý pomocník pro každou domácnost. Jeho inovativní design umožňuje roztáhnout sušák do délky přes dva metry a ma polohovací boční strany. Navíc je lehký, což usnadňuje jeho manipulaci. Skvělé jsou patky, které zabraňují skluzu v případě, že sušák někde stojí ale má i kolečka pro snadnou manipulaci. Dále mi vyhovuje jeho výška už nejen, kvůli mé postavě 180 cm ale i kvůli sušení prádla dlouhé ručníky nebo povlečení se mi konečně neválí po zemi. Díky silnějším tyčím už prádlo ani nemusím žehlit, protože nejsou vidět otlaky. Sušák se stal mým skvělým pomocníkem při sušení prádla.

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 08.07.2024

Sušák má velkou sušící plochu, krásné se na nej vejdou velká prostěradla a povlečení. Sušák vyniká velmi dobrou stabilitou. Je vhodný na sušení prádla na zahradě i ve vnitřních prostorách. Ve složeného stavu se s nim dobře manipuluje. Vyhovuje mi posuvný systém na nastavení délky, mohu si sušák nastavit podle množství prádla.

Uvítala bych delší lištu na drobné prádlo (ponožky) a tenčí tyčky na sušící ploše.

vybraná testerka | 08.07.2024

Vřele doporučuji sušák Vileda. Je lehký, skladný, dobře se s nim manipulujeme. Můžete na něm sušit i velké přehozy,deky a prostěradla. Dá se snadno rozložit do šířky, proto je možné na něm sušit i dvě pračky drobného prádla, také košile a svetry na ramínku z důvodu jeho výšky. Lehce se rozkládá, je stabilní. Se sušákem Vileda budete spokojeni.

vybraná testerka | 08.07.2024

Tento sušak je pro mne TOPka ze všech sušáků, které jsem kdy měla. Je vysoký, stabilní a vejde se tam toho, když umíte správně pověsit prádlo i 3 pračky naráz. Děkuji Vám za úžasnou praktickou věc do naši domacnosti. Jelikož nemáme sušičku tak maximálně ocenime a využijeme tento sušak! S poděkovanim Natálie

Nejsou

vybraná testerka | 08.07.2024

Už jsem měla hodně sušáků na prádlo, od konkurenčních značek Viledy i značek méně známých. Tento sušák je ale naprosto boží a mění celou věc co se týče věšení prádla. Vypíšu klady, co se sušáku týče: + Výška sušáku - nemusím se ohýbat, protože mne je vysoký do pasu (měřím 163 cm) + Z žádného povrchu neklouže, ani na terase, kde je hladká kamenná dlažba, ani uvnitř bytu, kde jsou dřevěné parkety + Velmi silné tyče, což velice oceňuji, jelikož se mi u každého sušáku trhaly + Samozřejmě velikost sušáku, pojme dvě pračky na 7 kg prádla úplně s přehledem + Dobře se na něm suší větší prádlo, jako je povlečení, osušky, prostěradlo- rychleji schnou + Nastavitelnost délky, můžete mít klasicky velký sušák, nebo obří sušák přes celou terasu, jako to mám já :) Celkově jsem se sušákem nadměrně spokojená a doufám, že spolu nějakou dobu budeme :)

Nenašla jsem nic, co by mně na sušáku nevyhovovalo, jsem naprosto spokojená

vybraná testerka | 08.07.2024

Jsem velký ničitel sušáku, opravdu každý rok kupuji nový kus. Od doby, co máme prcka dokonce 2 kusy. Z možnosti tetování tohoto kvalitnějšího kousku jsem měla obrovskou radost. Sušák nemá klasickou konstrukci , stojí jinak, než ostatní, toho jsem se dost bála - zcela zbytečně , je opravdu stabilní. Lze jej roztáhnout pro větší sušíci plochu, což je dle mého skvele třeba na zahradu, či do domu. Já jsem používala na původní velikosti. Oceňuji, ze šprušle nejsou takové ty typické “drátky”, které se pod těžším prádlem vždy prohnou. Zde jsou opravdu kvalitní, hrubé “trubky”. Tento kousek je skutečně kvalitní záležitost .

Žádné jsem nenašla.

vybraná testerka | 08.07.2024

Sušák od Viledy jsem si velmi oblíbila. Vlastně už si nedokážu představit, že bych měla nějaký jiný, například takový ten typický kovový. + pojme obrovské dvě pračky, nebo tři normální + materiál je velmi odolný + snadná manipulace + není těžký + přizpůsobivý (dá se zvětšit) + tlusté tyče (snazší žehlení, když prádlo uschne, nejsou místa po pověšení pak viditelná) + nedělá zvuky po dlaždicové podlaze při sklízení sušáku - spodek má plastové chrániče + místo na ponožky + některé tyče, například po roztažení, nebo ty boční, jsou tenčí a je možnost i použít kolíčky na materiál, který má tendenci klouzat. Například sportovní funkční trička, nebo satén + boční strany sušáku se dají polohovat a zůstanou v poloze, kterou potřebujete. například na sušení šatů na ramínku, aby se nedotýkaly země Za mě super pomocník. Jsem opravdu velmi ráda, že jsme se se Sušákem poznali. ❤️

Záporů mě moc nenapadá, snad jen možná to, že by tyče mohly být malinko dál od sebe, pro rychlejší schnutí prádla. Na druhou stranu se dá problém vyřešit tím, že na sušáku je hodně místa a při vyprání menšího množství prádla se dá prádlo pověsit ob jednu tyč a problém vyřešen.

vybraná testerka | 08.07.2024

Sušák od Viledy je opravdu bytelny. Je stabilní, skladný a pojme hodně prádla. Líbí se mně, že je flexibilní a můžu ho roztáhnout podle množství prádla. Klouby jsou smontované, proto se sám neotevírá. Výška věšáku umožňuje sušení dek i záclon. Vítám i kolečka pro manipulaci. Celkově jsem s ním spokojená.

Vyssi hmotnost.

vybraná testerka | 07.07.2024

Sušák na prádlo Vileda Infinity Flex je skvělou volbou pro čtyřčlennou rodinu díky své flexibilní konstrukci, která umožňuje měnit jeho šířku a tím i kapacitu sušení. Výška sušáku je nadstandardní, což zabraňuje dotyku prádla se zemí a usnadňuje věšení bez nutnosti ohýbání. Manipulaci se sušákem usnadňují kolečka na jedné straně, což je praktické zejména při jeho přemísťování. Další výhodou je jeho snadné skládání do kompaktní velikosti, což šetří prostor při skladování.

Bocní sušák na ponožky je příliš malý.

vybraná testerka | 07.07.2024

Tento sušák je největší jaký jsem kdy viděla. Je naprosto skvělý. Pověsím na nej veškeré povlečení, deky a prostěradla. Dá se snadno roztáhnout na délku a v složeném stavu nezabírá moc prostoru v bytě. Oproti klasickému sušáku je i vyšší, takže se prádlo nedotýká podlahy když ho vyvěsím. Napriek svojej velikosti je ale opravdu pevný, neprohíbá se a unese i těžké mokré deky. Jiný sušák už nechci. Všem moc doporučuji a jsem ráda, že jsem se mohla účastnit testování.

Musíte mít dost prostoru v bytě nebo na balkóne, protože je fakt veliký když ho roztáhnete na maximum :)

vybraná testerka | 06.07.2024

Se sušákem prádla od Viledy jsem naprosto nadšená. Pereme doma hodně často, sušičku nemáme a často se nám nikam nevejde větší prádlo. Sušák je perfektně nastavitelný. Líbilo se mi, že si mohu upravit jeho ramena, jak se mi v bytě hodí, roztáhnout na ložní prádlo a naopak zmenšit na pračku dětských věcí. Je i velmi dobře bytelný. Používala jsem ho v panelákovém bytě, ale uvažuji o dalším na chalupu.

Protože je sušák bytelný, tak byl na mě trochu těžký, co se týče přesouvání, ale manžel vždy pomohl :) Jen je na to potřeba myslet.

vybraná testerka | 02.07.2024

Vileda Infinity FLEX sušák na prádlo má opravdu hodně místa na sušení. Díky roztažitelným teleskopickým centrálním drátům je úžasný i na sušení velkých prostěradel, ubrusů, vše se na něj krásně vejde. Celkově již sám o sobě je vysoký, takže mám jistotu, že oblečení nebude až k zemi a mohu na něj pověsit i šaty na ramínku. Sušák má i držák na drobné předměty, jako jsou ponožky, spodní prádlo, není potřeba kolíčků. Konstrukce sušáku je pevná, stejně tak stabilita sušáku i když je plně naložený, a to díky pevným nohám. Má snadné a rychlé otevírání a zavírání díky zabudovaným kloubům. Je skladný. Naprosto jsem ocenila kolečka, díky kterým sušák rychleji a lépe přemístím na jiné místo. Ze sušáku jsem opravdu nadšena.

vybraná testerka | 28.06.2024

Sušák Vileda Infinity Flex je v rozloženém stavu větší a vyšší než běžné sušáky, navíc centrální část se dá pohodlně roztáhnout až na 205 cm. Díky těmto vlastnostem se na tento sušák vejde opravdu velké množství prádla, což se 2 malými dětmi a neustálým velkým množstvím špinavého prádla určitě oceňuji. Krásně se na něj dá pověsit i ložní prádlo, konce povlečení, prostěradel a dek se mi při sušení tak „neválí“ po zemi. Sušák se dobře skládá a ve složeném stavu nezabere o moc více místa než klasický sušák. Jen s mojí výškou 163 cm je pro mě trošku náročnější manipulace s ním při rozkládání. Líbí se mi, že má sušák i držák na menší prádlo, který se dá dle potřeby přesunout na jinou část sušáku – ačkoliv ocenila bych, kdyby tento držák byl větší, nebo tam byly takové držáky třeba 3. Materiál působí bytelně a odolně. Oceňuji, že sušák se může používat jak ve vnitřních prostorách, tak venku. Přijde mi užitečné, že sušák se dá přizpůsobit množství prádla. Pokud je prádla málo, křídla se nechají složená, přičemž nemačkají oblečení visící pod nimi na centrální části. Pokud je prádla naopak hodně, centrální část se dá jednoduše roztáhnout a plocha na sušení je tak o hodně větší. Za mě se jedná o kvalitního pomocníka pro sušení prádla, který je využitelný všude tam, kde se často a hodně pere.

Kolečka příliš neusnadňují manipulaci, sušák se při jejich použití musí hodně naklonit, čímž ztrácí stabilitu a má tendenci padat. Rozložený zabere více místa, ale s tím je třeba s ohledem na jeho využití počítat.

vybraná testerka | 28.06.2024

Na sušák od Viledy jsme koukala delší dobu a byla jsem velice ráda, když jsem byla vybrána do testování novinky od Viledy. Na sušáku je báječné to, že se dá roztáhnout a vejdou se tam až tři pračky velkého prádla. Je stabilní a pevný. Báječné je, jak má pevné tyče, které udrží mnoho prádla a hned se nerozpadne jako jiné sušáky na prádlo. Dokonce má úchytky na ponožky, spodní prádlo, což ulehčuje práci a malé drobné prádlo nikde nepadá. Co opravdu musím vypíchnout, že postranní křídla jsou trošku do výšky, a ne v rovině a tím pádem mohu sušit i dlouhé šaty na ramínku. Pokud chce člověk lehce sušák přemístit jde to jednoduše díky kolečkám, které má tento sušák na jedné straně. Je úžasný a díky tomu mě baví sušení prádla, které nám krásně rozvodní domov. Budu pořizovat i mamince, jelikož tento sušák za to stojí.

vybraná testerka | 28.06.2024

Sušák nezklamal a rozhodně můžu doporučit. V naší pětičlenné rodině, kdy jede pračka prakticky nonstop má neustále místo na další a další kousky. Velmi oceňuji robustní a pevnou konstrukci, že se pod náporem nehroutí. Možnost sušák rozšířit na ložní prádlo či prostěradla a velké ručníky je pro nás velkou výhodou. Snadná manipulace a spousta místa na prádlo a to až tak, že nemusí být snadné ho vyfotit :)

vybraná testerka | 25.06.2024

Ze sušáku jsem nadšená!!! Mohu jen doporučit. Konečně se vejde někam ložní prádlo a prostěradla. 🤩 Je to praktické a využitelnost všestranná. Konstrukce je snadno rozložitelná, složení také rychlé a bezproblémové. Nezanedbatelné plus je v tom jak je sušák skladný. Testování jsem zkoušela i na dcerách, protože to byl největší “bič” pro ně, aby začaly obě dvě více pomáhat v domácnosti. Nejprve nechtěla ani jedna, ale přes víkend se vše naučily a dnes budou sbírat prádlo. Já už jen vyžehlím. :)

Potřebuji ještě jeden. :) Takže vůbec žádný zápor nemám!

09.07.2024

Vileda sušák mě příjemně překvapil. Oceňuji jeho pevnou konstrukci a roztahovatelné dráty. Na normální menší sušák se nám často nevešla ani jedna pračka a na tento dáme s klidem 2 pračky. Navíc je dostatečně vysoký, takže se na něj dají věšet v klidu větší kusy prádla (povlečení, ručníky) bez toho, aniž by se dotýkaly země. Sušák se také dobře skládá a má pojistku proti otevírání. Jsme s ním spokojeni a určitě doporučujeme.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:16
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat