TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

20.09.2017 | Testování

Potřebujete sehnat auto na výlet či přestěhování? Vždycky jste se chtěla projet ve veteránovi nebo třeba v elektromobilu? Pak nemusíte utrácet za drahé půjčovny aut. Vyzkoušejte službu HoppyGo! Na vlastní kůži ji využilo pět z našich testerek!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 39 testerek

Doporučeno: 143x


HoppyGo spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, kteří ho mohou půjčit. Sdílená auta pro každou příležitost. Díky sdílení aut můžete přes týden jezdit praktickým kombíkem, zatímco o víkendu se kochat na výletech s prima kabrioletem. S HoppyGo si zkrátka vyberete auto, které zrovna potřebujete. Podobně, jako si vezmete jiné boty do divadla a jiné na pláž.

Jak si snadno půjčit auto


Je to snadné - stáhnete si aplikaci HoppyGo a pak už jen vybíráte, které auto se vám líbí.

Potřebujete si půjčit dodávku na nákup nábytku? Chcete překvapit svou drahou polovičku romantickým výletem? Chcete se projet v elektromobilu? Máte obchodní schůzku v jiném městě? Není problém. Na HoppyGo najdete více než 250 aut pro všechny příležitosti. Patří lidem, kteří je nechtějí nechat jen tak nečinně zahálet na parkovišti. V aplikaci najdete auta malá i velká, klasická i elektrická, funglovky i veterány.

HoppyGo funguje v současnosti v Praze a v Brně. Na webu služby se dozvíte, jaké vozy dávají lidé k dispozici jiným lidem. A také jak svého miláčka na čtyřech kolech do služby přihlásit a nechat ho vydělat nějaké peníze.

Na Google Play či iTunes si stáhnete aplikaci, přes kterou probíhají samotné výpůjčky. Vše zastřešuje HoppyGo, které řeší speciální havarijní pojištění a eviduje uživatele i řidiče. Služba je uživatelsky jednoduchá a transparentní. Pak už si stačí jen vybrat, čím chcete jet, poptat auto a appka vás propojí s jeho majitelem.

Jaké testerky jsme hledali


Originální odvoz na svatbu? I tohoto úžasného Brouka najdete v nabídce HoppyGo!

Pět z našich testerek získalo voucher v hodnotě 2 000 korun, za který si vypůjčily vybrané auto. Minimální doba výpůjčky byla 2 dny, maximální týden. Podmínkou účasti v testování byla možnost vyzvednutí a vrácení auta v Praze nebo Brně.

Více informací získate na www.hoppygo.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:19
30 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:21
37 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat