TESTOVÁNÍ: Žehlení bez námahy s ručním napařovačem Tefal Access Steam

09.10.2017 | Testování

Žehlení bez žehlicího prkna a prakticky bez námahy? Ne, to není sci-fi, ale realita. Tedy pokud jste vlastníkem napařovače oděvů, jež oblečení vyžehlí a osvěží během několika minut. A bez zbytečné námahy!


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 54 testerek

Doporučeno: 74x


Napařovače oděvů jsou šikovnými pomocníky v domácnosti, díky kterým ušetříte čas, námahu, ale i nervy. Vyzkoušejte s námi ten od značky Tefal!

Bez skladů jako nové

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam DR8085 účinně a rychle odstraní veškeré záhyby, pachy, a ještě zvládne oblečení dezinfikovat díky páře.

Nepotřebujete žehlicí prkno, čímž šetříte místo a čas s jeho obvyklým rozkládáním.

Doporučená cen: 1 999 Kč

Více informací získáte na www.tefal.cz

Na hodnocení testovaného napařovače se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

vybraná testerka | 13.12.2017

Na napařovač jsem se strašně těšila a opravdu předčil mé očekávání! Je super a veškeré košile, šaty, prostě vše je nádherně vyžehlené! Pára je dostatečná, sice mě z něj trochu bolí ruka, ale vyžehlené je vše hned, takže žadné dlouhé žehlení jako dřív se nekoná. Moc doporučuji!!!

vybraná testerka | 06.12.2017

Určitě využije někdo kdo má hodně oblečení, které mají spoustu záhybů, faldů, volánů, protože ty zvládá perfektně, a rozhodně jednodušeji než žehlička, také to že není potřeba vytahovat prkno je určitě výhoda, nicméně právě proto že je potřeba oblečení při žehlení někam vhodně pověsit bylo by lepší kdyby byl napařovač bezšňůrový.

vybraná testerka | 05.12.2017

Ruční napařovač Tefal se mi osvědčil na narovnání již vyžehlených, ale ze skříně pokrčených oděvů. Hodně mne potěšilo, že velmi dobře funguje na silnější tkaniny, například vlněnou (filcovou) látku, že které mám sukně nebo kabát. Myslím, že přístroj ocení hlavně ti, kteří potřebují ráno do práce vypadat perfektně a mají doma plnou skříň již nažehleného oblečení, které je potřeba před obléknutím pouze "osvěžit".

Bohužel přístroj není náhradou za klasickou napařovací žehličku. Pro napařování je potřeba mít v bytě vhodné hladké místo, kam oblečení zavěsit. Já napařovala nejprve na dveřích, ale ty mají členění a tak to nefungovalo ideálně. Při použití se mi několikrát stalo, že z přístroje kapala horká voda. Přiložený návod je pouze obrázkový, chyběly mi tam některé informace, například, jak daleko má být napařovací plocha od tkaniny, jestli se má přímo dotýkat, nebo jen jezdit v určité vzdálenosti. Také tam chybí informace, na co jsou vhodné jednotlivé nástavce, to jsme se dověděla pouze v webu.

vybraná testerka | 05.12.2017

Napařovač jsem rozbalovala s velkým očekáváním a nadšením. Je to super nápad, nemuset vyndávat prkno a žehličku, ale v klidu a v pohodě přežehlit rychle potřebný kousek oblečení přímo na ramínku, obléknout a utíkat 😊 Oceňuji praktickou nádobku na vodu, se kterou se velmi jednoduše manipuluje. Napařovač se rychle zahřeje a opravdu dobře prádlo přežehlíte. ALE: negativně vnímám příliš robustní kabel, ocenila bych určitě bezdrátový přístroj. Dále váhu napařovače… pokud žehlíte více než 1-2 kousky, brzy budete mít pocit, že jste v posilovně.

vybraná testerka | 05.12.2017

Na napařovač jsem se moc těšila, už hlavně kvůli tomu, že často cestujeme a nechce se mi nikdy tahat velkou žehličku s žehlícím prknem, bohužel manžel vyžaduje vyžehlené košile naprosto všude...:( Napařovač je úžasná alternativa! Hlavně je opravdu působivý, krásně vše vyžehlí pomocí páry! Já bych ještě možná brala bez té šnury, ale chápu, že to už jen tak nejde... Já jsem nadšená a všem budu doporučovat!!

vybraná testerka | 04.12.2017

Napařovačka se mi pokazila už před pár měsíci a za tuto novou jsem ráda. Měla jsem jinou značku a musím říct, že tahle od Tefalu mě baví hlavně s tím, že se dá prakticky postavit a v ruce je nesmírně pohodlná. Páru jsem použila jak na bavlněné halenky, tak na kabát, svetry i na saténové šaty. Výsledek super. Dokonce jakoby se materiály opravdu osvěžily. Určitě si ji s sebou vezmu i na dovolenou, do kufru se tenhle pomocník vejde vždycky☺ Za mě palce nahoru a ráda doporučuji dále!

vybraná testerka | 03.12.2017

Ruční napařovač Tefal se velice rychle zahřívá a oceňuji možnost žehlení bez žehlícího prkna. Možnost použití na všechny druhy látek - u některých druhů žehliček toto není možné. Prádlo po vyžehlení vypadá svěží a dezinfikované. Dostatečně dlouhý přívodní kabel, držák na ramínko a vyměnitelné nástavce. Napařovač se hodí pro velice rychlé žehlení, když není dostatek času na klasickou žehličku. Vzhled upoutá pozornost - velice pěkné provedený. U napařovače bych ocenila psaný návod a uvedení z jaké vzdálenosti se prádlo žehlí - ne pouze stručný malovaný návod.

Více pomačkané prádlo není dostatečně vyžehlené. Malá nádržka na vodu s neuvedenou ryskou na maximum vody. Uvedené maximální množství se do nádržky nevejde. Nutnost přívodního kabelu místo bezdrátového systému.

vybraná testerka | 03.12.2017

Rychlý pomocník, který je za necelou minutku připraven k použití. Vhodný na košile, halenky, které se blbě žehlí klasickou žehličkou, svetry a vlastně vše, co se dá pověsit. Prádlo se párou zároveň desinfikuje, odstraňuje "pachy" a můžu říct, že i oživuje barvy. Celkově jsem moc spokojená.

Malá nádržka na vodu, při delším používání nutno často vodu doplňovat. Těžší hmotnost, na pár kousků v pohodě, ale neumím si představit to držet v ruce hodinu.

vybraná testerka | 02.12.2017

Rychlý pomocník, když je ráno oblíbené tričko trochu pomačkané a nemáte čas vytahovat žehličku, prkno, čekat až se nahřeje žehlička... Tohle žehlení zvládne i moderní muž. Ideální na trička, úplety, svetry. Žehlí se na ramínku, které se pověsí na přiložený věšáček kdekoli vás napadne. Pára osvěží a dezinfikuje tkaniny

těžší do ruky při více kusech oblečení menší nádržka na vodu zmačkané košile nevyžehlí dokonale

vybraná testerka | 02.12.2017

Tento výrobek doporučuji spíš jako doplněk k žehličce. Je vhodný, pokud ráno zjistíte, že si potřebujete vzít na sebe věc, která se ve skříni pomačkala. Nemusí se složitě rozdělávat žehlicí prkno, zapínat žehlička - stačí jen 45 sekund a napařovač je připraven k akci. Zvládne srovnat jakoukoliv látku - košili, kabát, svetr, kalhoty i záclony, zkrátka vše, co visí (proto je v balení přiložen i věšáček). Při použití napařovače se barvy zvýrazní a prádlo je i párou vydesinfikované. Není třeba se obávat o různé potisky a obtisky na oděvech, ty přejede napařovač, jako by tam ani nebyly :-)

Záporem je ale malá nádržka na vodu, která tím pádem brzy zmizí. Na nádržce chybí ryska, takže člověk jen odhaduje. A není to přístroj na delší používání, protože brzy ztěžkne v ruce :-(

vybraná testerka | 01.12.2017

Přístroj je fajn na věci jako kabáty, světříky, saka, košile, kapesníky s ním samozřejmě žehlit nebudu...ale nerada žehlím a tahám žehlící prkno a tohle je fajn přístroj na rychlé použití, žehlení na ramínku....vyžehlím a jdu, nic netahám, neuklízím....vždy připraven

Trochu těžší

vybraná testerka | 01.12.2017

Ruční napařovač je výborný pomocník do domácnosti a doplněk ke klasické žehličce. Svým přátelům bych jej doporučila. Je vhodný na rychlé oživení pomačkaného oděvu vytaženého ze skříně. Je lehce ovladatelný, rychle nahřátý, vyvíjí hodně páry, která oděv osvěží, provzdušní, vyrovná a dezinfikuje. Osvědčil se mi na dlouhý zimní kabát, který se ve skříni pomačká - za pár minut se zavěšený použitím napařovače krásně vyrovná, na žehlícím prkně je to obtížná manipulace. Výborný je také na lehké, nařasené látky a na oděvy se sklady. Na halenkách neničí nápisy ani kamínky.

Nevýhodou je, že není bezdrátový. I když je kabel celkem dlouhý, většinou v bytě není dost volných zásuvek ve vyhovující blízkosti. Také by mohla být větší nádržka na vodu - spotřeba vody mě překvapila, po napaření svetříku byla 200 ml nádržka prázdná.

vybraná testerka | 29.11.2017

Tento výrobek bych doporučila hlavně na záclony,závěsy a oblečení,které má záhyby a špatně se žehlí (košile,halenky,šaty,kalhoty.......)Vyzkoušela jsem na různých látkách a opravdu s tímto napařovačem nemusím mít strach,že něco poškodím.Jako doplněk ke klasické žehličce super.

Přivítala bych,kdyby nádržka na vodu byla průhledná a měla rysku,aby bylo zřetelně vidět množství vody.

vybraná testerka | 28.11.2017

Rozhodně nejsem fanoušek žehlení a upřímně - žehličku vytahuju tak jednou dvakrát za půl roku. Takže představa napařovače, se kterým přejedu ráno rychle aspoň ty nejvíc pomačkané věci, jako jsou halenky, co jsem prostě líná žehlit, mě hodně lákala. A musím říct, že super. Ropzhodně to není přístroj na vyžehlení koše prádla pro čytřčlennou rodinu, tam prostě potřebujete klasickou žehličku, ale pro mě je to úplně ideální. Zapnu na konkrétní kousek, "vyžehlím" ho a jdu. Žádné tahání prkna a dlouhé čekání na nahřátí žehličky. Za pět minut je hotovo. Takže neřeším, jestli je napařovač těžší, na tu chvilku ještě svaly mám:-) Super je taky na závěsy - člověk je ani nemusí sundat z garnýže:-)

Trochu bych čekala, že v dnešní "bezdrátové" době bude bezdrátový i napařovač - kdo kdy viděl rozmístění zásuvek v průměrném českém paneláku, je mu jasné, že tady narážíme na problém:-)

vybraná testerka | 27.11.2017

rychlé zahřátí, snadná manipulace, odolný proti poškrábání, provoní oblečení, bez žehlícího prkna, vhodný i na dovolené do kufru, neničí potisky a kamínky oblečení, opravdu úžasný pomocník do domácnosti

menší nádržka bez rysky

vybraná testerka | 26.11.2017
Doporučení: 11

Ruční napařovač je skvělá věc v případě, že někam pospícháte a nutně potřebujete vyžehlit pár kousků oblečení. V pohotovosti je téměř ihned, je celkem skladný, takže může být připraven vždy někde v komodě. Dobře padne do ruky a naučí se jej ovládat i muž. Jako výhodu shledávám pár nástavců na různé typy oblečení, držák na zavěšení na dveře a samostatný držák přímo na napařovači, kdy si tak kromě pokládání na stůl můžete napařovač zavěsit na židli. Výhodou je, že nemusíte tahat žehlící prkno. Hodnotila bych jej jako doplněk ke klasickému žehlení, nikoliv jako hlavního pomocníka místo žehličky.

Už při čtení návodu jsem narazila na několik nedostatků. Myslím si, že pouze obrázkový návod bez dalších psaných instrukcí nemusí vyhovovat každému. U nádobky se uvádí max. množství 200ml, které však na odměrce není označené a oněch 200ml se do nádobky ani nevejde :-) Napařovač je celkem těžký, už při žehlení prvního trička jsem měla bolesti v paži, na dlouhé žehlení to určitě tedy není. Ocenila bych, kdyby napařovač byl bezdrátový, člověk poté nemusí hledat volné místo, kde má zásuvky.

vybraná testerka | 25.11.2017

Výrobek je dobrý v tom že je hned po ruce , nemusíte vyndavat prkno atk. Zapnete do zásuvky a hned můžete "žehlit" . Když je potřeba něco na rychlo vyžehlit určitě dobrý pomocník který zvládne i chlap :-)

Nedokážu si představit s tím "žehlit" plný koš prádla . Na mě moc těžké a když by byl bezdratový určitě by to jen prospělo

vybraná testerka | 25.11.2017

Tento výrobek bych doporučila jako pomocníka k žehličce. Je rychle připravený k použití, pokud potřebujete vyžehlit pár kousků a nechce se vám vytahovat prkno a žehlička. Určitě bych ho nebrala na velké prádlo. Je skvělý na halenky, košile, svetry.... Já ho použila i na závěsy a byla jsem maximálně spokojená. Výrobek se dobře drží, takže s ním je dobrá manipulace.

Negativně hodnotím jeho váhu. Při delším používání mne docela bolela ruka. Také nádobka na vodu by mohla být trochu větší a postrádám u odměrky označení maxima pro vodu.

vybraná testerka | 23.11.2017

Výrobek je rychle připraven k provozu, prádlo "vyžehlil" bez problémů, na osvěžování košil a jemného prádla bych jej doporučila, dobře se ovládá i padne do ruky, ale na žehlení velkého prádla to rozhodně není. Celkově jej hodnotím na 50% - jako doplněk ke klasické žehličce.

Negativní vlastností je jeho váha, při delším používání mi přešel dost těžký, nádobka na vodu by mohla být taky větší, ale je jasné, že zase na byl těžší. Určitě bych si nedokázala představit mít jen tento přístroj a nemít klasickou žehličku. Každý kus prádla věšet na ramínko, žehlit a pak skládat je dost pracné.

vybraná testerka | 21.11.2017

Výrobek se dá velmi snadno ovládat. Jeho nespornou výhodou je, že skvěle padne do ruky. Jako velké plus hodnotím držák k výrobku, na který se oblečení pohodlně zavěsí. Mnoho zájemců o tento výrobek určitě nadchne možnost pohodlného žehlení bez nutnosti použití prkna. Mne nadchlo precizní vyžehlení oblastí, které se velmi problematicky žehlí klasickou žehličkou.

Při dlouhodobějším napařování oděvů začne bolet ruka. Výrobek je poměrně těžký. Nádobka by mohla nést označení min/max na objem vody. Celkem rychle se voda odpaří a je nutnost vodu často dolévat.

20.11.2022

Skvělý pomocník do domácnosti, vřele doporučuji

Nic

27.10.2022

Ideální na žehlení oblečení na ramínku, nebo na rychlé přežehlení

25.06.2020

Super vychytávka do domácnosti , za mne snad lepší neř klasická žehlička , vcěci se záhyby , kabáty , jemné látky - vše krásně vyrovnáno

Není vidět míra vody

26.06.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam je velmi šikovný, když ráno spěcháte do práce a rychle potřebujete vypadat ve svém oblečení úžasně. Mohu říct, že mě velmi překvapil a potěšil, jak pěkně dokáže vyžehlit košile či třeba plesové šaty. Konečně přístroj, který šetří ženské nervy :-) jen bych ocenila, kdyby byl bezdrátový, jelikož šňůra občas překáží, ale věřím, že při dnešní době tu za chvíli bude další novinka, která bude zas o něco lepší, jako vždy :-D

03.03.2018

Žehlička má pěkný vzhled, rychle se zahřívá, pára je extra výkonná, pěkně klouže po žehleném prádle, má dlouhou životnost. Oceňuji dobré řešení sběru vodního kamene.Ideální pro lidi kteří mají rádi moderní provedení.

12.02.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam DR8085 je opravdu perfektní ,nezabere moc místa ,dobře se ovládá a během napařování není třeba žehlící prkno.Prádlo je svěží a vyžehlené .Je super rozhodně doporučuji

06.02.2018
Doporučení: 63

Tefal Access Steam DR8085 je praktický ruční napařovač oděvů, který přináší komfort, rychlé výsledky, zajišťuje upravený vzhled oblečení a odstraňuje záhyby u široké škály látek. Za mě určitě doporučuji

27.01.2018

Ruční napařovač Tefal se mi líbí svou jednoduchostí.Stačí prádlo pověsit - napařit a jít.Snadno se používá a nezabere tolik místa jako klasická žehlička s žehlícím prknem :-) určitě jen a jen doporučuji

01.01.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam DR8085 skutečně velmi účinně a rychle dokáže odstranit veškeré záhyby a pachy. A navíc ještě zvládne oblečení dezinfikovat díky páře, což je super. Bez žehlícího prkna a bez námahy je hotovo za pár minut. Určitě doporučuji vyzkoušet.

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakci.

Nic

07.12.2017

Určitě je skvělí na napařování a žehlení volánků,košile,různých krajek a další citlivé materiály.Já jsem zkoušela taky přežehlit bundu nebo kabát a byl výborný výslek.Určitě doporučuji všem-kdo si potrpí na perfektní vzhled oblečení.

Nejsou.

07.12.2017

Ruční napařovač Tefal Access Steam mě překvapil pouze vzhledem. Neříkám, že funkce a spolehlivost jsou nic moc, ale docela mi to přijde zbytečné. Ano, dělá super práci,ale já dávám přednost jiným pomocníkům.

moc nevyužiji

03.12.2017

Tak tento výrobek je výborný! Nikdy jsme si nemyslela, že bude tak výkonný jak slibuje, ale mýlila jsem se. Je super a naprosto pěkně funguje a co slibuje, to plní bez sebenšího zaváhání. Určitě bych ho všem doporučila

vyšší cena

30.11.2017

rychlo žehlení na ramínku zní moc fajn něco pro líné žehlicí ženy.... ale slyšela jsem na ně spíš nže prádlo osveží než že by bylo vyžehlené... košile se tím prý dokonale nažehlit nedají... kamarádka má od jiné značky a moc spokojena není... ale tadyx ženy spokojené jsou třeba už jsou mnohem lepší než bývali...

30.11.2017

Ruční napařovač Tefal Access Steam je skvělý pomocník. Nikdy jsem neměla žehlení ráda a byl to pro mě trest stále žehlit hromady prádla a stát u žehlícího prkna, ažjsem poznala tohoto úžasného pomocníka tak mě žehlení začalo opravdu bavit.

28.11.2017

Jestli bych měla vybrat jednu činnost, která mě opravdu, ale opravdu nebaví, tak by to určitě bylo ŽEHLENÍ. Už jen ta příprava, při které musíte tahat žehlící prkno, žehličku a něco na sezení k tomu....uaaaaaaa - nesnáším to, proto je tenhle pomocník naprostou peckou, bez kterého už si nedovedu představit fungovat.

19.11.2017

Napařovač Tefal Access Steam - má moje skvělá kamarádka, která mi ji doporučila a půjčila. , Tak i já jsem měla tu čest ji vyzkoušet. Už začínám šetřit, a nebo napíšu Ježíškovi. Žehlení je rychlé, bezproblémové, a hlavně bez žehlícího prkna, které nerada vytahuji, protože je těžké a neskladné.

19.11.2017

Tento výrobek znám, sice ho nemám doma, ale sestra ano a musím říct že uvažuji, že si ho taky pořídím. Podle mě šetří spoustu práce, vždy se hodí a není to zbytečnost. Navíc nezabírá místo a je účinný.

žádné

13.11.2017

Velice prakticke a pohodlné žehlení. Pro mě ,vzhledem k tomu ,že mám tři děti neuvěřitelně ušetřený čas 😉. Prádlo je stále svěží,rychle vyžehlené a navíc vydezinfikovane,což je v dnešní době k nezaplacení, tudíž za mě vřele doporučuji 😊

09.11.2017

Líbí se mi, že ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam DR8085 účinně a rychle odstraní veškeré záhyby, pachy, a ještě zvládne oblečení dezinfikovat díky páře.Navíc nepotřebuji žehlicí prkno, takže je ušetřené místo, a také že je tak malý a dobře skladný.

30.10.2017

ruční napařovačem Tefal Access Steam je báječná vymoženost, která dokáže prádlo perfektně vyrovnat a šetří místo!!! Mám ráda tyto vynálezy, které nám usnadňují prácí a šetři mnoho času! Vyplatí se investovat do kvality!

29.10.2017

Ruční napařovač od Tefalu má příjemný design, dobře se drží v ruce, manipulace s ním je velmi snadná. Dobře připraví prádlo, které je pak bez větší námahy a potu krásně obstará nádherné, čisté a rovné prádlo

29.10.2017

Napařovací žehlička je skvělá věc nedokážu si představit že by jsme doma neměli prádlo je hebké voňavé a krásné vyžehlené,jde to jedna radost,škoda že jsem neměla možnost vyzkoušet i tento výrobek,určitě to musí být jedna radost

28.10.2017

Určitě se jedná o velmi kvalitní výrobek, který usnadní žehlení, které si každá žena ráda tímto usnadní. Vyžehlené prádlo bude krásně rovné, bez jakýchkoliv záhybů a bude vypadat moc pěkně. Mně by se mi takový výrobek líbil.

26.10.2017

Tento napařovač si pořídila má kamarádka jelikož ji už unavovalo žehlení s klasickou žehličkou.Tento napařovač je opravdu veliký pomocník.Prádlo kdíky páře krásně prožehlí,desifikuje zbavuje nečistot.Ovládání je velice jednoduché a zkrátí se s ním i doba jako při klasickém žehlení.

26.10.2017

Ručním napařovač Tefal Access Steam je pro mě naprostou novinkou. Nikde není už potřeba skladovat žehlící prkno. Protože opravdu často nevím kam s ním! Takže pro mě vítaná vymoženost, která šetří místo i čas.

22.10.2017

Skvělý, multifunkční výrobek. Prádlo jím ošetřené je nejen čisté a voňavé, ale také dezinfikované, což se ocení hlavně na cestách a nebo u oblečení dětí. Ne moc velký a přitom velmi výkonný a efektivní.

21.10.2017

Žehlení bez prkna pomocí vysokého tlaku páry, to je inovativní a pohodlný způsob. Velmi praktické na cesty, nebo když spěcháme a nechce se nám prkno vytahovat. Vhodné pro všechny druhy tkanin. Jednoduché ovládání a vysoká efektivita. Super.

20.10.2017

Moc se mi líbí nemuset vytahovat žehlící prkno. Líbí se mi mít oblíbení oděvy nachystané raz dva s minimální námahou a časem. Snadné ovládání, jednoduchá manipulace a přijatelná cena výrobku. To činí tento přístroj velmi lákavým.

19.10.2017

Zní to nádherně jako kouzlo. Ještěže existují dámy, co to dokáží vysvětlit. Žehlení bez žehlicího prkna a prakticky bez námahy. Skvělý pomocník do každé rodiny, jistě ocení ty, kteří potřebují oblečení "rychle" přežehlit, aby bylo opět bez sebemenší chybičky

19.10.2017

Žehlení bez žehlicího prkna a prakticky bez námahy - jak krásně se tato věta čte, když je to ke všemu pravda. Skvělý pomocník do každé rodiny, jistě ocení ty, kteří potřebují oblečení "rychle" přežehlit, aby bylo opět bez sebemenší chybičky

19.10.2017

Výborná praktická věcička, kterou ocení i muži. Teda minimálně ti košiláči, co nosí každý den čistou košili a někdy to žehlení zkrátka stojí na nich. Po vyprání jen vyvěsí na ramínku a poté využijí sílu páry tohoto přístroje a mohou vyrazit.

18.10.2017

Tento napařovač jsme měli k dispozici v hotelu v Rakousku a využila jsem ho několikrát. Na cestách, kdy je oblečení pomačkané z kufru je ideální. Velmi snadné používaní, skladnost, a efektivita, to vše jsou výrazné klady. Oblečení všech materiálů se krásně a rychle vyhladilo po několikerém přejetí jen tak, zavěšené na ramínku či rozložené na posteli.

17.10.2017

Žehlení bez námahy s ručním napařovačem Tefal Access Steam vypadá velice pěkně a moderně a díky páře snadno funguje.Tyto moderní pomůcky mám ráda,šetří čas a i peníze,rozhodně doporučui vyzkoušet,jistě vás nezklame..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat