TESTOVÁNÍ: Zklidňující pasta Vitella Ictamo

27.02.2018 | Testování

Trápí vás nebo některého z vašich nejbližších atopický ekzém? Účinnou úlevu zajistí přípravek Vitella Ictamo, který bude moci v rámci našeho testování vyzkoušet 30 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 90%

Hodnocení: 65 testerek


Zklidňující pasta Vitella Ictamo je určena pro péči o bolestivá, podrážděná či zhoršená ložiska kůže včetně míst, kde není vhodné použít mast či krém. Ocení ji především lidé trpící atopickým ekzémem.

Úleva pro atopiky

Atopický ekzém postihuje přibližně 10 % obyvatel, a to jak dospělých, tak i dětí. Pokožka zdravého člověka je pokryta kožním ochranným filmem, který je u jedince s atopickým ekzémem (atopika) nedostatečný. Buňky mají špatnou soudržnost a odumírají rychleji než u zdravé kůže. Zánět se pak projevuje zarudnutím, popraskáním a vysušením pokožky. Na kůži se mohou objevit podlité pupínky, pokožka mokvá a následně se na ní vytváří tvrdá krusta.

Zbavit se ekzému je bohužel stále ještě nemožné. Při troše úsilí se však dá držet do určité míry pod kontrolou. Základem je odstranění alergenů z okolí atopika. Ekzém se zpravidla zhoršuje v prašném prostředí, v kontaktu se saponáty a jinými chemickými prostředky, v kontaktu se zvířaty či pyly rostlin. Na jaký alergen je člověk citlivý, zjistí odborník – alergolog či dermatolog.

Postižená místa je nutné neustále důsledně promazávat, nejlépe mastnými přípravky s obsahem kalcia a vitaminů A a E, které jsou k dostání v lékárnách. Doporučuje se také vyvarovat se používání parfemovaných sprchových gelů a mýdel a zaměřit se na mytí speciálními oleji do koupele či do sprchy. Pokud ekzém přejde do akutní fáze a objeví se mokvání a puchýřky, je na místě navštívit dermatologa, který zahájí vhodnou léčbu, v případě nutnosti i přípravky s obsahem kortikoidů.

Na postižená ložiska atopického ekzému se skvěle hodí hojivá a zklidňující pasta Vitella Ictamo. Ta byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology.

Jak se používá? Naneste na podrážděná místa 3–4x denně. Používejte po dobu 8–10 týdnů.

Orientační cena: 139 Kč, k dostání v lékárnách

Více informací na www.vitella.cz

Jaké testerky hledáme

Trápí vás atopický ekzém? Pak se přihlaste do našeho testování!

Vybrané testerky s produktem obdrží také dotazník se 7 otázkami zaměřenými na jejich potíže s ekzémem, na které odpoví.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak dlouho ony nebo jejich nejbližší s atopickým ekzémem bojují a kdy se u nich ekzém vždy zhorší.
HLASTE SE DO 9. BŘEZNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování zklidňující pastu Vitella Ictamo.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 21.04.2018

Za nás opravdu fungující pasta. Zkoušela jsem jí na naší dvouleté dceři, která má ekzém a musím říct, že zlepšení jsme zaznamenaly hned druhý den. Pokožka se krásně zvláčnila, zatáhla a zmizely červené fleky. Pasta se nanáší a roztírá velmi dobře. Musíme mazat každý den, jakmile nenamažeme je vidět zase zhoršení :(. Takže za nás tato novinka je opravdu fungující a všem ji ráda doporučím. Děkuji za testování, velmi nám pomohlo.

vybraná testerka | 19.04.2018

hojivá a zklidňující pasta Vitella Ictamo je celkem ucinna pri lecbe exemu, vadi mi jeji oprvavdu velmi neprijemny zapach, vadil nejen me,ale i dvouletém synkovi, na kterem jsem testovala, vadilo mu jak ta masticka smrdi, chtel si to smivat

zápach velmi neprijemny

vybraná testerka | 19.04.2018

Pastu mohu jen doporučit, už po třech dnech bylo vidět mírné zlepšení a suchá ložiska se zmenšila. Mazala jsem si i suché čelo u vlasů, krásně se mi kůže promastila a hydratovala. Super je, že je pasta bez kortikoidů.

Hůře se roztírá, zvláštní zápach.

vybraná testerka | 19.04.2018

Pasta mému sedmiměsíčnímu synovi trošku pomáhá. Velká ložiska atopického ekzému se po 3 týdnech zmenšila a zbledla, ještě ale nevymizela úplně. Menší flíčky zmizely a znovu se neobjevily. Je to dobrý přípravek bez kortikoidů.

Tuhá konzistence, u našeho živého miminka to byl občas při mazání souboj, zvláštní zápach

vybraná testerka | 17.04.2018

Pastu jsem testovala na svém devětiměsíčním synovi,který trpí ekzémem. Aplikovala jsem ji já obličej, kde měl mokvavá ložiska. Pasta ekzém krásně vysušila, již po prvním použití šlo vidět zlepšení a po par dnech ekzémem ustoupil. Také ze začátku ustoupilo zčervenání.Pasta sice zanechává pokožku bílou, ale to u miminka nevadí. Jsem nadšena, ze je bez kortikoidů, takže ji můžeme používat delší dobu.

vybraná testerka | 16.04.2018

Za sebe moc děkuji za možnost testování, přišlo v nejvhodnější dobu ;-) Ruce jsem po návratu z hor měla rozpraskané do krve – vlivem počasí, mycích a pracích prostředků se stav vůbec nelepšil a už jsem chtěla na kožní pro kortikoidy. Ještě že jsem vydržela. Mastička byl pro mě malý zázrak (nicméně je to dost individuální, na dceru takový efekt neměla). Jelikož mám chycené ruce, aplikace byla dost nepříjemná a obtěžující, nicméně jsem to zkoušela a pravidelně mazala, zakryla bavlněnými rukavicemi, jelikož si nemůžu dovolit nic nedělat. Je to pasta, takže se hůř roztírá, nicméně stačí jí menší množství. Zanechává bílé stopy, a to i přes působení v noci. Jednoduše jsem ráno namazala krémem na promaštění a pasta se pak vstřebala. Už po prvním dni jsem účinek opravdu zaznamenala. Kůže přestala úporně svědit a pálit (na fotkách je vidět, jak jsem měla kůži napnutou, prsty oteklé a ač jsem se neškrábala, četné krvavé praskliny). Další den aplikace se mi ruce opět o znatelný stupeň zlepšily, kůže byla stále dost napnutá, ale už sama nepraskala. Nyní asi 3,5 týdne po začátku testování je kůže stále suchá a má drobné šupinky, nicméně to už je vinou nedostatečného promazávání. Vitella se zinkem mě vytáhla z toho nejhoršího.

Jako zápor nechci uvádět, že se špatně roztírá – je to pasta a očekávala jsem to. Drobný zápach bude asi způsobený Ichtyolovou složkou, nicméně ani to mi nevadilo. Zkoušela jsem dceři, která má momentálně jen malá ložiska a pasta jí byla velmi nepříjemná a efekt neměla žádný. Takže za sebe doporučuju spíš k hojení rozjetého ekzému nebo mokvajících ran.

vybraná testerka | 12.04.2018

Nejdříve musím vyzdvihnout ,že pasty není třeba aplikovat příliš mnoho.Viditelné zlepšení zhruba za 3 týdny,pasta nedráždila,aplikovala jsem spíše na noc,z důvodu viditelnosti na tváři.Za nás doporučuji.

Špatně se roztírá,zůstává bílý povlak,je lépe tedy aplikovat večer.Taky nemá příliš vábnou vůni.

vybraná testerka | 12.04.2018

V první řadě chci poděkovat za možnost testování. Pasta mě mile překvapila, velké zlepšení jsem pocítila již po 3 dnech aplikování. Ekzém na rukou po aplikaci tolik nesvědil, zmizelo zarudnutí. Na to, že pasta neobsahuje kortikoidy, hojí opravdu skvěle. Testovala semnou i má dcera, která trpí akné a i v tomto případě pasta působí hojivě a můžeme ji jen doporučit.

vybraná testerka | 12.04.2018

Po 3 týdnech jen nepatrné zlepšení. Tato mast dceři bohužel nepomohla. Mast používala 2-3 denně, svědění po aplikaci neustalo, často se stalo, že naopak zintenzivělo. Kůže často zčervenala a naopak se ještě více zesušila a o to víc musela dcera používat promašťující krémy. Po třech týdnech nastalo jen nepatrné zlepšení, které bohužel nevydrželo dlouho a vrátilo se zpět začervenání a svědění. Složení této masti bohužel dceři nesedí. Jsme rády, že jsme mohly mast otestovat a je nám líto, že musíme recenzi napsat negativní. Kůže každého člověka je individuální.

Tato mast dceři bohužel nepomohla. Mast používala 2-3 denně, svědění po aplikaci neustalo, často se stalo, že naopak zintenzivělo. Kůže často zčervenala a naopak se ještě více zesušila a o to víc musela dcera používat promašťující krémy. Po třech týdnech nastalo jen nepatrné zlepšení, které bohužel nevydrželo dlouho a vrátilo se zpět začervenání a svědění. Složení této masti bohužel dceři nesedí. Jsme rády, že jsme mohly mast otestovat a je nám líto, že musíme recenzi napsat negativní. Kůže každého člověka je individuální.

vybraná testerka | 11.04.2018

Děkuji za možnost testování, pasta Vitella Ictamo je podle mne jedním z nejlepších přípravků v dané kategorii. Opravdu jsem pocítila změnu, pokožka méně svědila, ustoupilo zarudnutí a celkově jsem viděla pozitivní posun :-)

vybraná testerka | 11.04.2018

Testovala jsem na své pětileté dceři, která s ekzémem bojuje od narození. Obzvlášť nepříjemná byla ložiska na zádech, která ji velmi svěděla. Po používání masti nastal velký obrat. Svědění je konec. Moc děkuji za možnost testování.

Vzhledem k užívání i na dětech bych uvítala lepší vůni.

vybraná testerka | 09.04.2018

Pasta zabírá, má pěkné balení, cena je také příznivá, svědivost přechází. Zkoušeli jsme 14 dní v kuse a kruhový ekzém téměř zmizel, takže super. Výborná varianta oproti aplikaci kortikoidových mastí :-)

Zápach podobný barvě na vlasy

vybraná testerka | 09.04.2018

Musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Tento krém musím jen doporučit ekzémy trpí moje děti spoustu let. Nejdříve jsem mazala staršího ze synů co tím velmi trpí a již po dvou dnech bylo viditelné zlepšení a po pár dnech mazání zlepšení bylo obrovské. Zmizelo zarudnutí a suchá olupující se kůže a hlavně přestalo svědět a bolet. Tak jsem vyzkoušela i na mladšího syna co tím velmi trpí a jsem fakt spokojená. Opět zlepšení veliké. Mohu jen doporučit :-)

Jediný zápor je, že měl krém jen 30g a testování na více dětech bych brala větší balení.

vybraná testerka | 09.04.2018

Účinky jsem začala pociťovat asi po 10 dnech mazání na postižené místo. Byla jsem mile překvapena, že přípravek zabírá. Exém začal mizet a nyní po něm není ani stopy. Uvidíme až se mastí přestanu mazat.

Lehce zapacha. Vyhovovalo by mi i větší baleni. Kdybych měla exem na více místech, byla by hned pryč.

vybraná testerka | 08.04.2018

Vřele doporučuji každému, koho trápí atopický ekzém. Mastička je bez nepříjemného zápachu, který u tohoto typu mastiček bývá standardem. Velmi dobře se roztírá, a výsledky jsou vidět již po pár dnech.

Pokud se dobře nerozetře, zůstává na pokožce bílá vrstva.

vybraná testerka | 07.04.2018

Dobře roztíratelná konzistence, která zanechá na kůži film, který by měl chránit a zabránit svědění...tím bohužel mé klady končí... Jinak zde již zmiňovaná vůně nic moc, ale jelikož se mi do ruky dostalo již poměrně dost mastiček na atop musím konstatovat, že to nebylo až tak hrozné a dala by se zařadit mezi méně smradlavé :-)

... bohužel u dcery se tak hned po první aplikaci objevila opačná reakce a to šílené pálení a svědění. Mastička tedy musela dolu :-( Nedala jsem se odradit o po zklidnění následující den jsem to vyzkoušela znovu a bohužel se to opakovalo. Nevím jestli to bylo tím, že byla již kůže hodně podrážděná a porušená (popraskaná a rozškrábaná) ... nakonec jsme skončili na kožním pro mast s kortikoidy, které v tuto chvíli a to po dvou dnech zklidnili kůži. Takže počkám a zkusím po zaléčení, pokud bude zlepšení napíši nové nebo upravím toto hodnocení do té doby za mě rozhodně nedoručuji.

vybraná testerka | 06.04.2018

Děkuji za možnost vyzkoušet tento přípravek, byla jsem moc spokojená! Po asi 10 dnech zjisťuji velké zlepšení mého ekzému a to jsem už vyzkoušela mnoho přípravků, u tohoto zjišťuji největší zlepšení. Za mne jen doporučuji!

Vůně ne moc vábná ☺

vybraná testerka | 05.04.2018

Jako velkou přednost musím uvést právě konzistenci krému. Vzhledem k tomu, že se jedná o pastu vydrží na kůži déle a to i po mírném umytí (samozřejmě bez mýdla). Použila jsem ji na atopický ekzém a na perorální dermatitidu. Na oboje fantasticky funguje. Okamžitě zmírňuje svědění a eliminuje zarudnutí. Doporučuji používat společně s promazávacím krémem, neboť jemně vysušuje, díky čemuž ale nedojde k zánětu.

Nevábná vůně díky hojivé složce, bez ní by ale pasta nebyla tak účinná. Takže vlastně bez záporu 😀

vybraná testerka | 04.04.2018

Jsem příjemně překvapena. Krém je hutnější a mastnější konzistence, po natření postiženého místa je po chvíli cítit úleva a kůže přestala svědit. Vyzkoušela jsem i na půročním synovi, má suché zarudlé mapy na nožičkách. Zarudnutí už po prvním namazaní zmizelo, ale kůže zůstala suchá (s tím jsem počítala, v účincích píšou, že krém potlačuje nadměrnou tvorbu mazu). Určitě ho budu nasále využívat jako první pomoc.

Zanechává tenký bílý film na pokožce, musí se déle čekat, než se vsákne. Nevábná vůně, přípomínající gumu. Malé balení, jako záchrana na menší ložiska je vyhovující, ale pokud jsou problémy rozsáhlejšího formátu, tak by bylo vhodnější např. 150g balení.

vybraná testerka | 04.04.2018

Používala jsme u obou synů a musím říct, že po týdnu byl vidět výsledek a doufám, že to není jen žádný bum efekt. Vyzkoušeli jsme toho opravdu hodně a zabírala nám trošku pouze jeden krémík a teď tento, tak uvidíme jak to bude dál. Super balení, které se vejde do kabelky všude.

Trošku mírný zápach, ale většinou co nevoní to pomáhá :-D a určitě by se hodilo větší balení na doma :-)

vybraná testerka | 02.04.2018

byla jsem příjemně překvapena. Konzistence zaručuje, že pasta vydrží déle, než běžně přípravky, které mizí jako mávnutím proutku. Pasty stačí opravdu málo, jen na postižená místa. Po namázání mizí zarudnutí, svědění. Pokožka se začne poté sama, zdravě loupat a zbavovat odumřelé kůže. Po pravidelném používání jsem pocítila opravdu rozdíl. Hrubá pokožka mizí.

Mírný zápach. Škoda, že je pasta na těle stále mírně viditelná, tudíž na obličeji nevýhodou. Mírně vysušuje, kombinovala jsem to i s hydratačními krémy.

vybraná testerka | 01.04.2018

U kazde masti ci kremu apod. hned pri prvnim namazani poznam zda budu moci výrobek pouzivat. Jako kladné hodnotim,ze hned po namazani jsem nemela nutkání ke svedeni. Hodnotím to jako velke plus.zaujala mne take konzistence pasty. Pokozka neni vysusena a naopak krasne promastena. Z meho pohledu je spise vhodna k namazani večer. Praktická velikost do kabelky.

Jak jsem psala,prakticka velikost do kabelky,ale zaroven by mi vyhovovalo vetsi balení,protoze te pasty spotřebuji vetsi množství.zvlastni vune. Po namazani je potreba pockat nez se vsakne do pokozky.

vybraná testerka | 30.03.2018

Nezapáchá a dáva zklidnujíci pocit ( lepe řečeno neni nutkani poskozene misto skrabat ) určite existuje i vetsi velikost ale tato 30g je super prakticka do kabelky nebo kdyz cestujeme . Po par použití uplné zlepšení není ale verim ze po více použití to muze mit velice kladne hodnoceni :).

Zatim žádné

vybraná testerka | 28.03.2018

Krásné dopoledne, mé hodnocení je více jak kladné. Jestě ten den kdy pasta dorazila jsem ji vyzkoušela na synovi. A za 2-3 dny ekzém začal mizet. A mohu říct za sebe,že dlouho bojuji s akné a zabírá i na to:) Takže za mě super a doporučuji. Pújčila jsem ho i kamarádce pro malou a taky chválila. Určitě budu kupovat dál :)

Zvláštní zápach

vybraná testerka | 27.03.2018

Děkuji za možnost testování této pasty. Mohu jen potvrdit, že pravidelná aplikace pasty na postižená místa snižuje nepříjemné příznaky atopického ekzému jako je zarudnutí a loupání kůže. Také pomáhá proti svědění. Těchto výsledků lze dosáhnout po přibližně 10ti dnech pravidelné aplikace.

vybraná testerka | 24.03.2018

děkuji za možnost vyzkoušet přípravek Vitella Ictamo. pasta se dobře nanáší i roztírá, mírně zklidňuje pokožku. věřím, že další účinky se dostaví při dlouhodobějším užívání. co je tedy negativní je vůně, lépe řečeno zápach pasty.

nevábná vůně

vybraná testerka | 21.03.2018

Pasta mne moc překvapila, jelikož jsem vyzkoušela nekolik drahych produktů a jen mi ekzem zmirnili na čas. Toto zatím vypadá dost nadějně,nic mne uz od prvního použití nesvedi a celkově se mi to dost zlepšilo za tu kratkou dobu co to používám. Takže za mne doporučuji vyzkoušet :)

Žádné

20.11.2022

Doporučuji na zklidnění pokožky , opravdu funguje.

30.09.2020

Měla jsem možnost vyzkoušet a i když netrpím žádným kožním onemocněním , tak jsem byla moc spokojená - mívám občas hodně záděrů na rukou a pasta mi je krásně zacelila

-

02.06.2019

Tato pasta ke skvělý pomocník při výskytu ekzému, nebo akne.Je hojivá a 100 učinná!Obsahuje zinek,je bez kortikoidů.Při aplikaci stačí malé množství.Jediná nevýhoda je, když si tuto pastu aplikujete večer a nechtíc se utřete obličejem do peřin.

Nic

10.01.2019

Zklidňující pasta Vitella Ictamo opravdu zklidňuje a já pastě nemám co vytknout. Má skvělou konzistenci, která se krásně roztírá a zanechá po sobě ochranný film, který je žádoucí. Okožka nesvědí, což je jeho úkolem

05.12.2018

Zklidňující pasta Vitella Ictamo se dobre roztira a hlavne opravdu funguje- mam drobny exem na ruce ktery se po pouziti vzdy vyrazne zlepsi.Za me je opravdu super i kdyz jeho nevune neni moc prijemna.

01.11.2018

Jelikož trpím mírně atopickým ekzemém, tak hledám všude možně, co by na to mohlo pomoci. Hned po několika dnech po použití této pasty bylo vidět zlepšení. Suché místa se krásně promastily a zvláčnily. Bohužel co mi u této masti dosti vadí je zvláštní až zapáchající vůně, ale z mé zkušenosti to tak u těchto druhů krémů bývá. Pokožka je však lepší, což je nejdůležitější :-) Ale v případě potřeby natíraní malý dětí, by vůně mohla být problém.

27.07.2018

Tuto zklidňující pastu jsem si pořídila již před několika lety, když se mi objevil na obličeji ezém. Zkoušela jsem na něj používat kde co. Tato pasta se mi docela osvědčila. Při dlouhodobém používání pokožku opravdu zklidnila. Na pokožce zanechává bílý film a je cítit po ichtamolu, ale to je právě ta účinná látka, takže jsem ji používala hlavně doma a na noc. Stačí ji nanést opravdu malé množství.

12.07.2018

Přítel používá a je to jediná pasta, která mu nedělá zle. Cena je příznivá a pasta vydrží docela dlouho, no prostě normálka. Byla by fajn kdyby byla víc dostupná, ale není zase velký problém ji sehnat. Doporučuji.

07.06.2018

Je úžasné že se dá koupit běžné v lékárnách, atopický eksem jsem dostala až po porodu ,divím se že to bylo až potom a ne dříve ale prý se to stát může a krém.jsem vyzkoušela a hod e se mi zklidnila.pokozka

05.06.2018

Trosku neprijemny zapach ale pomaha.😇😇😇😇Cena velice prijatelna a krasne hoji.😇😇😇😇😇Doporucila mi ji kamaradka,pouziva cela rodinka tak jsem.nevahala a nelituji.😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇Doporucuji.

04.06.2018

Skousela jsem na babicce trpi na tyhle veci musím říct, že zlepšení jsme zaznamenaly po chvíli . Pokožka se krásně , zatáhla a zmizely červené fleky. Pasta se nanáší a roztírá velmi dobře. Babicka si ji velmi chválí :-)

01.05.2018

Zklidňující pasta Vitella Ictamo dokáže zajistit účinnou úlevu podrážděné pokožky. Má dobře roztíratelnou konzistenci, která zanechá na kůži film, který chránit a zabraňuje svědění. Za mě doporučuji vyzkoušet.

29.03.2018

pasta Vitella Ictamo mi bohužel nevyhovuje, dost mi vadí její specifický velmi silný a hooodně nepříjemný zápach, ta pasta smrdí jak černá mast, jak bolavá noha, i přes tuto skutečnost jsme ji zkoušela a zlepšení exemu jsme nezaznamenala---

26.03.2018

Vlastní zkušenost mi chybí, ale posílala jsem sestře tip na toto testování, protože neteř trápí ekzém. A překvapivě sestra krém Vitella Ictamo zná a je s ním moc spokojená. Má 4 letá neteř má problémy s ložisky atopického ekzému na nožičkách. Lékařka ji doporučila tento přípravek a její problémy se skutečně zmírnily. Ale je třeba mazat dlouhodobě a pravidelně. Takže mažou dál a doufají. Sestra hodně dbá na složení krémů a tady je spokojená, že neobsahuje kortikoidy, je bez parfemace. Takže mohu doporučit.

24.03.2018

Na tuto pastu na ekzém jsem slyšela jen samou chválu a pak jsem měla možnost ji vyzkoušet na svém synovi. Sice neměl ekzém nějak rozsáhlý , ale i tak tato pasta velice rychle pomohla a ekzém byl rychle pryč.

23.03.2018

Kamarádka je od dětství atopik. Posílala jsem jí odkaz na toto testování a říkala, že s krémem Vitella Ictamo má výborné zkušenosti a že ho používá také. Bohužel se do rostřelu nedostala, ale můžu alespoň přispět pozitivní recenzí.

nevím o nich

22.03.2018

tuto zklidnujici pastu vitella ictamo pouziva vnucka na svuj ekzem nejakou dobu, trapi ji hlavne v lete,kdy je hodne sucho a pokožka praska , cena je prizniva zuadna drahota, urcite budeme stale kupovat

21.03.2018

Mame doma a vzdy vyuzijeme kdyz neco boli,opravdu zkvela zachrana pro nase miminka.Doporucuji tem kkteri maji doma problemy z rostouni zoubku ktere jen tak nejdou ven bohuzel bolestne.Gelik vzdy zklidni vase miminko

20.03.2018

Šikovný a účinný podpůrný prostředek v boji s atopickým ekzémem. Bez kortikoidů a podobných nežádoucích látek. Konzistence je dobrá, snadno se nanáší i roztírá a vstřebává se beze zbytků. Nedráždivé složení. Bez parfemace.

19.03.2018

Pomůže spíše ulevit od svědění. Léčba je tak jako tak podmíněna kompletním přístupem, tedy i úpravou jídelníčku. Atopický ekzém se partnerovi zhoršuje častým mytím rukou, používáním saponátů a také v zimních měsících.

19.03.2018

Zklidňující pasta Vitella Ictamo je u nás stále k dispozici. Používá ji naše celá rodina a nikdo si nestěžoval na nějaké vedlejší účinky. Jsem za to ráda, protože podobný kvalitní výrobek se těžko hledá. Doporučuji

19.03.2018

Zklidňující pasta Vitella Ictamo mě mile překvapila. Já sama trpím svěděním pokožky, hlavně tedy u kotníků, na loktech a za krkem a musím říct, že je to dosti nepříjemné, hlavně tedy na veřejnosti. Proto nosím pastu stále v kabelce, pěkně uleví

žádné

18.03.2018

Na testování jsem bohužel zapoměla. Mému manželovi se občas udělá ekzém na tříslech.Normálně mu chodím pro mastičku k lékaři,ale někdy zajdu jen do lékárny,kde mi doporučily mastičku "Vitalle ictamo"Mastičku vřele doporučuji.

17.03.2018

Léčivá a zklidňující pasta Vitella Ictamo je přestě ten přípravek , který usnadňuje život lidem , kteří trpí na atopický ekzém. Můj bratr ji používá už delší dobu a s výsledky používání je velmi spokojen . Je super, že pasta je bez kortikoidů a že není parfémovaná.

16.03.2018

Super krém, na který jsem náhodně narazila v čekárně u kožního lékaře. V okamžiku, kdy se manželovi objeví "podráždění" kůže na čele pod vlasy (nejspíš potem a nedostatkem sluníčka) a natře to tímto krémem, tak zarudlá pokožka je pryč.

16.03.2018

Moje malá neteř trpí atopickým ekzémem a je to opravu velice nepříjemné obzláště pro malé děcko.Sestra si pořídila tuto mastičku a po pravidelném mazání,se ji ekzém výrazně zmírnil,pokožka nebyla tak svědivá

15.03.2018

Zklidňující pasta Vitella Ictamo na ekzémy: ekzémy netrpím, tak jsem netestovala. Ale věřím v její účinky. Pokud má někdo opravdu závažné problémy, tak po pastě rád šáhne. Věřím v její účinné složení, a že opravdu pomáhá.

15.03.2018

Tuto pastu používám na ekzém a musím říct že mi celkem pomáhá, ekzém mě trápí hlavně v létě když mám popraskané prsty na nohou, pasta na ekzém příjemně voní a nesvědí. Doporučuji vyzkoušet všem komu nepomáhá ani jiný krém

15.03.2018

Atopický ekzém mě i sestru trápí zejména na podzim a v zimě. Stále hledáme šetrné, nezávadné přípravky a jsme vděčné za každý tip, za každou novinku. Tato pasta je sympatická svým složením a svými účinky. Dobrá konzistence umožní pohodlné roztírání a vsakování přípravku so postižených míst. Balení je přiměřeně velké a cena také ucházející.

14.03.2018

TESTOVÁNÍ: Zklidňující pasta Vitella Ictamo.Ekzém nemám ale ted v zimě mám sušší plet a myslím že by mi toto pomohlo i v případě sušší a vysušené kůže obličeje či rukou nebo jiných vysušených míst....

14.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.03.2018

hojivá a zklidňující pasta Vitella Ictamo je opravdu to pravé ořechové na atopický ekzém. Používám ji už delší dobu, vždy se mi pokožka zklidní. Je bez parfemace a hlavně bez kortikoidů, což je pro mně nejdůležitější.

14.03.2018

Moje mladsi sestra vyuziva na atopicky ekzem uz delsi dobu a nemuze si to vynachvalit,sice vubec neni parfemovany ale za to velmi ucinny ale chce to delsi dobu vyuzivani.Po mesici se vse nezlepsi,musite uzivat minimalne pul roku

14.03.2018

Nás také bohužel trápí tato forma ekzému. Zkoušeli jsme všechny možné varianty a ty bez přídavku agresivních, škodlivých přídavků u nás vedou. Tato mast vypadá skvěle. Sympatické složení, postižená místa zklidňuje, léčí, dodává potřebné promaštění. Žádné alergické reakce.

14.03.2018

Pečlivě sleduji složení léčebných přípravků a dám přednost těm, s šetrnějším složením. Kortikoidy a podobné prvky se snažím eliminovat, především jsou li uživateli děti. Tato mast se mi moc líbí. Vhodná pro všechny věkové kategorie, vynikající složení účinných látek a vysoká účinnost. Pro mne i dceru. Obě náš tento kožní problém trápí.

13.03.2018

Velice jsem si přála tuto pastu vyhrát pro testování, ale štěstí nepřálo, což není důležité. Pro mne budou velmi důležitá veškerá hodnocení a již nyní vím, že díky složení a účinnosti této pasty si jí koupím, protože nechci používat masti a krémy s kortikoidy, neboť mají vedlejší účinky. Trpím ekzémem již od školních let a i ve stáří se mi objevuje na různých místech včetně obličeje a proto věřím, že mi tato pasta bude vyhovovat.

Věřím, že budou jenom pozitivní hodnocení.

13.03.2018

Zklidňující pasta Vitella Ictamo je to pravé ořechové pro atopický ekzém, který hodně svědí a zejména v noci se člověk často nevědomky škrábe. Zklidňující pasta Vitella Ictamo je také za dobrou cenu a ocení ji každý atopik!

12.03.2018

Pastu Vitella Ictamo používám každý den, protože trpím atopickým ekzémem už 4 roky. Okamžtitě zklidňuje, dobře se roztírá, je velmi vláčná a dobře se s ní pracuje. Za mě určitě doporučuji, protože je opravdu účinná

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete naladěni spíše pragmaticky a jen tak něco vás nerozhodí. Na vše budete koukat se specifickým nadhledem. Okolí vás možná bude obviňovat ze lhostejnosti, vy však víte, že s jistými věcmi se nemá cenu stresovat, neboť je neovlivn&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek 7:27
65 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat