Komentáře k článku

Bára 13.04.2021

Také jsem s takovým člověkem, jenže s ním mám dceru a vzala jsem si ho.Sbírám odvahu odejít, bojím se, že se ho nikdy nezbavím a bude mne vydírat přes dítě.Umí být okouzlující a okolí těžko chápe, jak moc mi ubližuje svým chováním..

Apolena 04.04.2021

Žiju 8 měsíců se sociopatem, článek naprosto přesně vystihuje co je to za lidskou zrůdu.. ten člověk nikdy nedodržel slovo, stále lže, je závislý na pornu, alkoholu. Nulová empatie k druhým. Nikdy by nikomu nepomohl, ani svým dětem, ty má jako otroky, mě taky. Nelze s ním komunikovat, vše otočí proti mě. Je extrémně lakomy a líný, nedělá nic, jen leží na gauči s notebookem na břichu. Zneužívá a manipuluje lidi. Velice rád mě zhazuje na veřejnosti. Miluje jen sebe, svůj majetek a svy prachy a myslí si, že je Bůh, ostatní jsou pro něj socky a luzy. Chci od něj co nejdříve odejít, ale není to jednoduché, musí to být moment překvapení, proto čekám, až někam odjede. Jsem ráda, že on sám mi na začátku sdelil, že mu jeho bývalá řekla, že je sociopat. Čímž se chlubil! Prirovnaval se k Babišovi. Díky tomu jsem si přečetla články o sociopatech a díky tomu vím, že se nemusím marně snazit ho změnit, že to prostě nejde a jedinym řešením je okamžitý odchod.

Kája 18.03.2021

Tak to právě zažívám a pořád tomu nerozumím,že jsem s takovým člověkem.Ted mám omluvu, manžel je hodně nemocný.Ted odejít nemůžu 😕

Martina Kája 19.03.2021

Hodně štěstí

harry 18.03.2021

také znám pár manipulátorů . Babiš , Blatný , Hamáček ,.....

xxkouckaxx 18.03.2021

no přijde na to jaký muž to je , některé znám - jiné ne

Siraellen 18.03.2021

To si nemyslím

Uzap 18.03.2021

Mám velice úzký okruh přátel proto ještě nemusím být sociopat. Mimochodem ženy dokážou být také skvělé manipulátorky. Jsou v tom mnohem lepší a zdatnější.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat