Jaké květiny rády dostáváme? Inspirujte manžela!

29.04.2019 | Vztahy

Každou ženu potěší květina. Většina z nás ji ale dostane maximálně k svátku, narozeninám a třeba k výročí seznámení či svatby. Jindy si muž nevzpomene, nebo neví, jaká kytička by ženu jeho srdce potěšila. Inspirujte svého manžela!

My ženy květiny milujeme. Tak rády bychom je dostávaly nejen k svátku či narozeninám. Závidíme těm ženám, kterým jejich partner přinese kytičku i jen tak, prostě z lásky.

Mezi nejčastější výmluvy mužů patří, že květiny nic nevydrží a jsou drahé, nebo muž neví, jakou koupit. Pojďme to mužům usnadnit a říct jim, jaké květiny jsou ty nej.  Dokonce nemusí ani do obchodu, stačí využít rozvoz květin.

Jaké květiny ženy nejvíc potěší?

Muži nejčastěji sahají po růžích. Ty neurazí snad žádnou ženu. Kdo chce být originální, může vybrat i tulipány, gerbery, lilie, orchidej nebo třeba kopretinu.

Každá květina promlouvá

Rozumíte květomluvě? Každá květina, a dokonce i její barva, mají svůj význam.

Růže vyznává lásku

Symbolizují lásku a náklonnost. Jak je to s barvami?

  • Bílá růže = nevinnost, čisté svědomí
  • Rudá růže = miluji Tě
  • Žlutá růže = žárlím
  • Červená růže = jsem jen tvůj

Tulipán

Symbol lásky a slávy. Možná vás překvapí, že tulipány nepochází z Nizozemí, ale z Číny.

  • Červený tulipán = opravdová láska a důvěra
  • Žlutý tulipán = pýcha a neopětovaná láska
  • Bílý tulipán = odpuštění, svoboda
  • Žíhané tulipány = upřímnost

Gerbery

Krásná, a přitom jednoduchá květina, která symbolizuje upřímnost. Muž vám jejím prostřednictvím také říká, že vám chce být věrný. A to už je něco! Jste milovnicí gerber? Pak jste romantička, která věří v pravou lásku.

Lilie, narcisky a pivoňky

Květiny přátelství a usmíření. Bílá lilie symbolizuje nevinnost a skromnost, žlutá falešnou krásu, zlatá zase vroucí lásku.

Pivoňka je květinou porozumění, důvěry a přátelství i po rozchodu. Narciska zase říká, abyste zůstala přesně taková, jaká jste.

Orchidej

Symbolizuje lásku a věrnost, uctívá krásu ženy. Na barvě ani tak moc nezáleží. I když červená vyjadřuje touhu a smyslnost.

S některými květinami opatrně

Jsou i květiny, které mají dvojí význam. Někdo je miluje, jiný je má spojené třeba s pohřby. Mezi ně patří chryzantémy. Karafiáty zase údajně nosí smůlu. Než zvolíte právě takové květiny, zjistěte si, jak je obdarovaná vnímá.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat