Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Oblíbená svatební data letošního roku

10. 6. 2020 | Vztahy

Svatba v roce 2020? Tak trochu adrenalin. Pokud vybíráte vhodné datum, nabízí se pár možností. Které dny letos patří mezi ty nejpopulárnější?

Pandemie koronaviru s letošní svatební sezonou pořádně zamávala. Řada snoubenců kvůli omezením nařízeným vládou svatbu odložila, nebo se musela spokojit s improvizovanými podmínkami. „Já se nechtěla vdávat ani s rouškou a ani bez hostů, proto jsme se s přítelem dohodli, že naši svatbu posuneme. Teď vybíráme náhradní datum,“ říká třiatřicetiletá Bára, která se měla vdávat 20. dubna 2020, tedy v první den, kdy se povolily menší veselky.

Svatby na duben, květen a červen mnoho českých nevěst také zrušilo, takže kostely a radnice přivítaly jen hrstku zájemců v tolik oblíbené dny, jako je sobota 16. 5., sobota 30. 5. a sobota 6. 6. Ovšem ještě nic není ztraceno. Svatební společnost Zola, která vydala seznam nejfrekventovanějších a nejžádanějších termínů pro tento rok, ukazuje, že ještě zbývá pár možností.  

Nejpopulárnější dny

  • Sobota 20. června 2020
  • Sobota 12. září 2020
  • Sobota 19. září 2020
  • Sobota 26. září 2020
  • Sobota 3. října 2020
  • Sobota 10. října 2020
  • Sobota 17. října 2020

Pozitivní vibrace

Není žádným překvapením, že právě sobota zůstává nejoblíbenějším dnem v týdnu, který si snoubenci vybírají. Po květnovém a červnovém měsíci se v kurzu drží říjen, přičemž dvojice jeví zájem převážně o den 10. 10. 2020. Pokud se na tohle datum podíváte z pohledu numerologie, jedná se o fajn termín. Výsledkem součtu jednotlivých číslic je šestka. Číslo 6 se považuje za číslo lásky, rodiny a přátelství, takže je to ten správný den pro oslavu manželství. A co pozdější čas?

Podzimní romantika

Ze svatebních průzkumů vyplývá, že co se týče listopadu, tak ten je na řebříčku oblíbenosti na 8. místě. Letos se nejspíš snoubenci nechají zlákat pátkem 20. 11. 2020. Komu nevadí svatba v týdnu, ten pravděpodobně zvolí středu 11. 11. 2020. A vlastně, proč ne? Listopadová veselka je sice chladná, ale barevná.

„Můj bratr se ženil právě v listopadu. Venku byly asi tak 3 stupně, ale svítilo sluníčko. Sem tam dokonce spadla i nějaká ta vločka, což je na skvělých fotkách vidět. Na mne by to teda nebylo, ale tahle svatba se mi líbila. Je prostě jiná,“ popisuje na svatebním fóru Radana. Zdá se, že když na to přijde, nikdy není opravdu špatný den na velké „ano“. Bez ohledu na to, co říká kalendář, bude to nejpamátnější den v životě.

Strach z nového vás již nebude brzdit

Filé na mrkvi

Filé na mrkvi

14 hlasů
1h a 15min 459 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík na tymiánu

11 hlasů
1h a 20min 466kJ 160 Kč

Králík patří k pochoutkám v české kuchyni, navíc králi...

Polévka z kedluben

14 hlasů
40min 289kJ 80 Kč

Kedlubnová polévka s petrželkou a smetanou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více