Komentáře k článku

václav 18.09.2020

Něco vám řeknu já i manželka jsme se poznali jako oba rozvedení nejprve jsme byli opatrní abychom se nedopustili stejného omylu rozvod -radši jsme vše řešli hned a s rozvahou tím jsme si dokázali že se můžeme splehnout jeden na druhého překážek a neschod bylo dost ale vždy jsme to ustáli.Teď budeme spolu 42 let a už si života spolu užíváme !

vvv 17.09.2020

Vztah s rozvedeným už nikdy...má zkušenost byla velmi negativní - neměl vyřešenou minulost...:-/

Věrka 16.09.2020

Přemýšlím, co jsem se vlastně dozvěděla? Čím je ten článek přínosný? Pro koho? Jedině pro autorku, třeba za peníze koupí něco dobrého pejskovi. Pro mě to byla ztráta času a iluzí, že by si dnešní mladý zdravý člověk chtěl vydělávat poctivou prací...samozřejmě, výjimky jsou. Ale když to jde a někdo zaplatí ZA NIC (spíš tedy za volovinu, jakou tento rádoby článek je), proč by se toho pofidérní povahy nechytily?

Soňa 16.09.2020

Už rok "randime"s bývalým manželem a samozřejmě to nějaké mouchy má, ale můžu říct, že je to v mnoha směrech nový vztah v jiných se to nezměnilo. Takže za mě s rozvedeným úplně klidně 🤣

Tom 16.09.2020

Kratší článek jsem snad ještě nečetl. :-)))))

gábina 16.09.2020

Nešlo by zvýraznit písmo? Strašně špatně se to čte :-(

Jura 16.09.2020

Zrovna se v práci bavíme že vlastně neznáme rozvedeného chlapa co by chlastal, mlátil ženu, hrál automaty atd. Všichni v okolí se mohli strhnout pro rodinu a panička si z nudy našla jiného. Takže to dost naznačuje, bohužel chlap se z chyb obvykle poučí a je opatrnější, to spíš ženská má tři děti a každý s jinou smažkou.

aster Jura 16.09.2020

Ježíši, s jakýma babama se to stýkáte - to je strašný vzorek. Ale něco na tom je - jenže každá mince má dvě strany - i ženská může své problémy s chlapem řešit chlastem - jenže ona je označena jako nezodpovědná alkoholička a on jako světec, který tak řešil své utrpení. Prostě dva různé pohledy na tentýž problém.

Woman Jura 17.09.2020

To jste se chlapi pěkně poplácali po zádech a pofoukali bolístka.. Bez sebekritického pohledu to ale příště lepší nebude.

Jura aster 17.09.2020

Víte co je na tom podle mně absurdní? Většina těch dětí co tyhle matky typu "co dítě to jiný otec"mají, jsou tzv. chtěné děti ve smyslu že ta dotyčná má představu že to jejího partnera změní a jsme oklikou zpět u tématu že lidi se v zásadních věcech nemění. Přitom když má taková ženská normálního chlapa rozejde se s ním z absolutně nelogického důvodu. Samozřejmě se stále bavíme o jedné skupině a nepaušalizuju to na ženy obecně.

Jura Woman 17.09.2020

Musím dost sebekriticky uznat že jsem taky udělal spoustu chyb kterých dnes lituji, např jsem s níže popsaným typem ženy nějaký čas chodil, táhl celou domácnost protože ona splácela exekuce po ex kteří měli stejné postižení zapomínali platit a to včetně alimentů, dával jsem ji peníze jen pro to že "potřebovala peníze" aniž by to následně bylo někde vidět. Ten rok nesmyslně prožitého života byla karma za mé předešlé vztahové hříchy.

aster Jura 17.09.2020

To je pravda - už jsem si všimla, že je hodně žen, které si myslí, že když to začne v manželství haprovat, tak stačí otěhotnět a všechno bude zase OK. To je strašný omyl, ale těm ženám to prostě nevysvětlíte - kde k takovému nesmyslu přišly, taky nevím. No a proč se ženy rozcházejí z nelogických důvodů s normálními chlapy - víte co, dneska se všechno přepočítává na peníze a na sex - a ty hodnoty, které dělají vztah vztahem, zůstávají tak nějak stranou - málokdo se nad tím zamyslí. Mnoho lidí (muži i ženy) si myslí, že manželství jsou sexuální orgie a když to tak není, je to chyba. A tak si pořizují nový model, se kterým to zpočátku funguje (protože nové koště dobře mete) a za nějaký čas - se problém zopakuje - no a když je jedinec dostatečně blbý - tak to prostě udělá znovu...:-P

nea 16.09.2020

jsem rozvedená

Vasti1 16.09.2020

bohužel mám s rozvodem také osobní zkušenost

xxkouckaxx 16.09.2020

já sama jsem rozvedená a současném partnerství se vyvarovávám chyb z toho prvního

jana kratochvílová 15.09.2020

zatím neměla

Mutrmatka 15.09.2020

Sama jsem rozvedená a je pravda, že každý vztah je originál

kunda 15.09.2020

pičoviny

Jirka_26 15.09.2020

Před třiceti lety se lidé rozváděli naprosto stejně jako je tomu dnes. Jedno ze tří manželství nevydrželo, v Praze každé druhé. Toť suchá čísla statistiky.

Pink Jirka_26 15.09.2020

Lžete, ne sice moc, ale lžete. Já sám jsem rozvedený, tedy žádný vzorný případ manželství. Důvody nechci samozřejmě rozvádět. Ale nejde jen a jen o ty rozvody manželů. Co je daleko horší, přibývá naprostých průšvihů (slušně řečeno) ve vztazích mezi těmi rozvedenými dospělými (všechno zvládnou, další tři čtyři partneři - na to přece mají nárok, jsou rozvedení) a dětmi. Rozvod pro děti není žádná výhra a pokud jsou rodiče sebestřední debilové, což často jsou, pak to je pro děti katastrofa. Můžete si dělat průzkumy ve školách. Asi to oficiálně nejde, chápu, ale učitelky a vychovatelky by mohly vyprávět.

aster Pink 16.09.2020

Moji rodiče se nerozvedli - a to byla katastrofa. Ne vždycky je rozvod zlo pro děti - pokud se dva dospělí nedokáží tolerovat a domluvit se ani na základních věcech, měli by jít od sebe. Faktem ale je, že dneska se rozvodem řeší každá pitomost. A jestli bych si začala s rozvedeným mužem? Nevím, to by záleželo na okolnostech - tak jednoduše se na to odpovědět nedá - jen snad tolik, že chybu může udělat každý, a to, že je někdo rozvedený, nemusí hned znamenat, že je gauner nebo něco podobného. Navíc většinou bývá chyba na obou stranách.

KM aster 16.09.2020

Ano, jak na straně manželky, tak i tchýně :D :D

aster KM 16.09.2020

A chlap má svatozář, co - jo, to je běžná praxe. :-D

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat