Moje srdce patří jemu a také jemu

Lásce se nedá poroučet, říká se. A právě to se stalo a vy teď milujete dva muže současně? Co dělat a jak to vyřešit? Poradíme!

Někteří lidé celý svůj život hledají lásku svého života. Ale pro některé je to právě naopak – nemilují totiž jednoho, ale hned dva lidi současně. Jak se v takové situaci zachovat správně? Jak co nejméně zranit city všech zúčastněných? Máme pro vás rady, co dělat, když vaše srdce tluče pro dva muže současně?

Neunášejte se falešným opojením

Jakkoli lichotivý tenhle stav, kdy vás obletují dva muži, může být, nenechte se tím unést. Zkuste se místo toho vžít do situace obou mužů a zeptejte se sama sebe, jak byste se cítila vy, kdybyste nebyla jedinou ženou.

Rozhodněte se rychle

Právě proto, že oba muže milujete, musíte se rozhodnou velmi rychle jen pro jednoho z nich. Samozřejmě je potřeba si to pořádně promyslet, ale jakkoliv těžké se to může zdát – udělejte to! Každý další den nejistoty znamená pro všechny, vás nevyjímaje, nejistotu a stres. Nezdržujte se ani tím, že byste čekali na to, co vám poradí kamarádky – tohle rozhodnutí musíte udělat jenom vy.

Buďte si jistá svými skutečnými city 

Zeptejte se sama sebe, jestli opravdu k oběma mužům cítíte lásku, nebo jestli to u jednoho (nebo možná u obou) není jenom sexuální přitažlivost. S láskou si ale můžete splést i hluboké přátelství. Zjistěte, jaké jsou vaše skutečné city k oběma mužům.

Netrapte je

Rozhodně své pochyby, myšlenky, a nakonec i rozhodnutí neprobírejte ani s jedním z nich, nebo dokonce s nimi oběma současně. Dostanete je tím jen do velmi tíživého stavu očekávání a nadějí, kdy ani jeden z nich skutečně nemá žádnou moc, cokoli ovlivnit.

Dívejte se do budoucnosti

Rozhodnutí pro vás může být snadnější, pokud zjistíte, jak by měla vypadat vaše budoucnost. A s kterým z obou mužů si ji dokážete představit lépe? Čí názory jdou stejným směrem jako ty vaše? A pokud některý z nich do představ nezapadá, pak to zřejmě nebude ten pravý pro vás.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
12 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat