Právo obléknout ve vztahu kalhoty

Rovnost ve vztahu? Rozhodně! A přesto je prakticky v každém vztahu někdo, kdo má trochu navrch. Pokud nevíte, kdo by to mohl být ve vašem vztahu, řekneme vám, jak to zjistit.

Vztah by samozřejmě měl být vždycky založený na rovnosti a vzájemném respektu – jinak nemůžeme mluvit o pravé lásce. Ale téměř v každém partnerství je někdo – byť jen trochu – dominantnější. Chcete vědět, kdo ve vašem vztahu nosí kalhoty? Pak se zaměřte na následující signály…

Ruku v ruce

Často právě ten, kdo je aktivnější ve fyzickém kontaktu, je „šéfem“ ve vztahu. Takže kdo chytne toho druhého za ruku jako první? Že má navrch váš partner, poznáte také tak, že vám při líbání drží hlavu oběma rukama.

Když nezavře pusu

Večer pohodlně sedíte doma na gauči nebo s přáteli v restauraci a povídáte si – kdo obvykle mluví víc? Mnohdy ani vypravěč nemá tolik co říct – snad jen to, že to on „nosí kaloty“.

Poslední slovo

Vzpomeňte si na vaši poslední hádku – čí slova byla ta poslední? A bylo to proto, že byl opravdu v právu? Nebo se při zpětném ohlédnutí ukáže, že ten, kdo se přestal hádat, byl vlastně ten „moudřejší“, co ustoupil? Ať tak či onak, pokud nosíte kalhoty vy, obvykle nemusíte mít pravdu, aby to partner vzdal…

Kdo je hlasitější?

Ať už mluvíte, uklízíte nádobí nebo zavíráte dveře – jeden z vás nadělá určitě více hluku než druhý. A to je s velkou pravděpodobností také ten asertivnější z vás. Myslíte si, že jste oba hlasití stejně? Možná, ale pokud žijete ve společné domácnosti, zkuste se někdy zeptat sousedů, koho z vás slyší více.

Je vlastně jedno, kdo z vás nosí kalhoty, klobouk nebo má navrch. Pokud vám to funguje a jste ve vztahu oba šťastní, stávající rozdělení vám nejspíš vyhovuje. Není vítězstvím, když objednáte v restauraci první, ani prohry ukončit hádku. To, jací jsme, je dáno pouze naším charakterem – a pokud to ten druhý umí ocenit, a miluje a respektuje charakter druhého, je všechno v pořádku.

Zdroj: názory autora, https://verilymag.com/2015/08/relationships-from-a-guys-perspective-who-leads-in-a-relationship-letting-a-man-lead, https://thefab20s.com/female-led-relationship/Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste milovníci tepla a léta, a tak vám jeho první záblesky hrají do noty. Jako by se se slunečními paprsky rozzářila i vaše nálada. Vaše okolí bude tou změnou příjemně překvapeno – konečně jste to zase vy. Silní, optimističtí (a ano, tr... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

784 Příspěvků
Poslední příspěvek 7:57
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat