Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejlepší vánoční trhy v Evropě. Vyrazte na sváteční výlet

11. 12. 2019 | Zajímavosti

Také rádi nasáváte vánoční atmosféru s kouřícím „svařákem“ v ruce, zatímco se procházíte mezi stánky s nejrůznějšími výrobky, ozdobami a dobrotami, které bezpochyby k těmto svátkům patří? A co si letos vyrazit za hranice a podívat se na jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě?

Vídeň

Na slavném náměstí Friedrich-Schmidt-Platz u vídeňské radnice, můžete až do 26. prosince 2019 obdivovat jedny z nejslavnějších vánočních trhů světa. Vánoční Vídeň je vskutku kouzelná a není příliš vzdálená. Je tedy možné si zajet na krásný vánoční výlet právě tam, aniž byste museli řešit ubytování.

Součástí vídeňských trhů bývá i brusliště, takže si můžete užít zábavu nejen procházením mezi stánky.

Krakov

V Polsku jsou trhy otevřené již od 29. listopadu a budou zde až do 7. ledna 2020. Najdete je na krakovském náměstí Rynek Główny. Kromě tradičních vánočních potřeb můžete návštěvu našich sousedů využít i k výhodnému dokoupení vánočních dárků a levnějších potravin.

Drážďany

Německé Drážďany jsou pro občany Čech vánoční klasikou. Drážďanské trhy jsou proslulé a neměli byste si je nechat ujít. Nemůže na nich chybět tradiční sladká štola, pečené kaštany nebo starý kolotoč. Vánoční trhy se konají do 24. prosince 2019 na Altmarktu.

Paříž

Máte-li čas, využijte zlevněných zimních letenek a zaleťte se podívat na vánoční trhy v Paříži. Ty se totiž nekonají jen na jednom místě, ale jsou prakticky rozeseté po celém městě. Chcete-li nasát skutečnou atmosféru těchto nádherných svátků, vyrazte právě tam.

Brusel

Asi neexistuje nic, co by lépe dokreslovalo vánoční atmosféru, než nazdobené historické domy v belgickém Bruselu. Jejich pohádkové adventní trhy můžete navštívit až do 5. ledna a najdete je na náměstí Grand Palace. V tradičních dřevěných domcích můžete ochutnat místní vafle, teplé belgické pivo nebo tradiční čokoládu. Kromě jiného zde najdete i pouťové atrakce pro děti, například ruské kolo nebo kolotoče.

Každý se v zrcadle automaticky nepozná

Vepřové maso se sušenými švestkami

Vepřové maso se sušenými švestkami

10 hlasů
1h a 5min 897 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ryba zapečená s rajčaty

14 hlasů
40min 388kJ 110 Kč

Dietní a chutné - skvělá kombinace.

Květákové placičky

30 hlasů
40min 790kJ 59 Kč

Recept na jednoduchý vegetariánský oběd.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více