Komentáře k článku

Siraellen 01.05.2021

to potřebuji

xxkouckaxx 30.04.2021

já se skoro zbožňuji

Zita 29.04.2021

Kdo má rád sebe , má rád i druhé....

Článek je pěkná blbost, z kterého je patrné ideovové zaměření autora jako neomarxisty, který je úplně mimo realitu, což dokládá jeho vyjádření :"Z analýzy vyplývá, že u žen působí pozitivně na počet partnerů za život především to, zda jsou fit a sportují." Všechny ženy v první řadě zajímají tzv. alfa samci, tedy bohatí, slavní, úspěšní, s bohatými konty, s bouráky. Sportovci pochopitelně také, ale až na šestém, sedmém místě .... 28.04.2021

Co to znamená :" ani v současné vyspělé době existují ještě ženy", co je to současná vyspělá doba? Koronavirus, vláda A. Babiše a M. Zemana ? Samozřejmě, že článek má správný cíl, poradit jak být šťastný, jenže metoda je polovičně špatná. Rozhodující totiž je, a to by si autorka měla uvědomit a pak teprve nás poučovat, dodržování morálních zásad, které má člověk vrozené . Pak nepotřebuje ani autosugesci, protože uspokojení se sebou samým přijde automaticky.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat