Živoucí Barbie má jasno: Míchání ras vede k degeneraci člověka (VIDEO)

Ukrajinka Valeria Lukjanovová se snaží vypadat jako plastová panenka Barbie. Podstupuje kvůli tomu řadu plastických operací, jenže podle všeho se chce podobat hračce také svým myšlením. Možná dokonce podstoupila lobotomii, což by vysvětlovalo její rasistické poznámky v rozhovoru pro magazín GQ. Během něj prohlásila, že míšení ras vede k degeneraci člověka.

Etnika se dnes míchají, takže dochází k degeneraci, takhle to prostě nikdy nebývalo,“ uvedla Lukjanovová v interview pro GQ. Podle ní kvůli degenerovanému zevnějšku musejí lidé stále častěji na plastické operace, aby vypadali „normálně“. Ona sama má plastik hromadu. A vypadá jako pěkně zdegenerovaný mimozemšťan.

Na bizarní prohlášení a názory je její blonďatá hlava bohatá. Loni kupříkladu tvrdila, že není člověk, že pochází z vesmíru a nemusí jíst žádné jídlo, energii prý přijímá ze slunce a vzduchu jako breathariánka. Důkazy prý podávat nebude. Nemá to zapotřebí.







Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 30 roku 2025 přináší směs výzev a příležitostí, které vám umožní růst a rozvíjet se. Vaše vládnoucí planeta Mars je nyní v harmonickém postavení, což znamená, že budete mít dostatek energie a odhodl&a... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat