Komentáře k článku

Sonik 06.03.2017

já teda na babské rady moc nevěřím, byla mi doporučena kloubní výživa priesnitz, která jako jediná obsahuje 3 druhy kolagenu, z toho jeden kolagen je nativní a boswelii. Je to skvělé i pro sportovce, mohu jen doporučit. :-)

Šárka 31.01.2017

Mi už babské rady nepomůžou léčim se biologickou léčbou.

Palika 31.01.2017

Vše je v pohodě, jen je zbytečné převařovat Alpu (Francovku) a ještě ji k tomu míchat se slivovicí. "odpaří" se tím alkohol a tím se snižuje účinek. Celá léta používám výluh hřebíčku v Alpě. 15 a víc hřebíčků na cca 2 dcl a nechávám hřebíček do vypotřebování Alpy. Používám to na vše (svaly, klouby, jako ústní vodu - zde přidám i trochu šalvěje a kousek skořice - naprosto vynikající a rychle účinné) ...

jaji14 31.01.2017

Dva určitě zkusím.XD

jaji14 31.01.2017

Dva určitě zkusím.XD

konatovka 30.01.2017

Velmi zajímavé rady.*1*

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat