Komentáře k článku

Petr 25.03.2022

Super rada.. Pokud neberte léky Va srážlivost, např. Warfarin....clanek by to měl zmínit, že vitamín K v zrli a hlavně špenátu silně zvyšuje srážlivost.

Josef 23.03.2022

Kyselé zelí a šťáva (dost drahá) z Křimic od Plzně nejlepší lék. Samozřejmě cibule a česnek jako doplněk. Ale pozor na cibuli pro její vlastnost nadýmání.

deizi 22.03.2022

Kyselé zeli je nejlepši lek v zimnim obdobi co ho jim nevim co je chřipka.

atina 22.03.2022

Asi to neni stejne u vsech nebo jsem vyjimka, ruzickova kapusta i hlavkova, zeli cerstve i ze sudu, spenat, cibule, cesnek, lusteniny jsou na nasem jidelnicku nekolikrate tydne v poradnych davkach a nic z toho se na zlepseni uvedenych potizi neprojevilo, asi je lepsi podivat se do obcanky abych pochopila pricinu.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat