Komentáře k článku

Zdeněk Bečka 28.05.2021

Kdo vymýšlí tyto blbosti. Zhubněte rychle = jeden z největších blábolů Vysoko sacharidová, proteinová nebo ketodiet = táhání peněz z lidí. Vše řeší vyvážená strava. Ne nadarmo se říká jez do polosyta, pij do polopita. Dnes je na všechno tisíce tzv. odborníků no ve skutečnosti jde jen o tahání peněz z lidí.

Lee 28.05.2021

Nejsem zastánce low carb, high fat, jím všechno, vyhýbám se cukru ne sacharidům, ale mám dostatek bílkovin i dostatek tuku. To co je v článku je podle mě pitomost. Sacharidy samotné nezasytí. Po jablku, meruňkách, ananasu.... Do půl hodiny HLAD. To samé rýže, těstoviny... Bez tuku a bílkovin je hlad a chutě

Siraellen 27.05.2021

Cukru se vyhýbam

Libuš 27.05.2021

Souhlas, taky si myslím, že je to spíš na vykrmení

A 26.05.2021

No nevim, ale myslim, ze April uz je davno pryc. Vtipne a nesmyslne!!!

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat