Komentáře k článku

Jan 22.12.2021

Večer jsem omylem vysypal sáček mandlí. Tak jsem je snědl. Ráno jsem nechápal. Tento článek jsem našel, prototože jsem hledal, jestli je to možné. Evidentně je.

VLK 27.06.2021

Mandle jsou fakt nejlepší, ale ty partnerky....

Petr Hruška Olomouc 27.06.2021

po viagře stojí a stojí

Petr Hruška Olomouc 27.06.2021

vždycky zabere viagra, nemusím nic řešit. stačí 1/8 kousek a stojí na lusknutí. prokrví to i mozek, takže jsem pak chytřejí 80-90IQ

Jan 27.06.2021

Nejvic se mi osvědčil přípravek MultiPROSTI na přírodní bázi, lze jej koupit v lekánach v Polsku a doporučil mi ho doktor a pak čaj s kotvičníku.

René 27.06.2021

No, 4 stroužky česneku asi k obědu, 2 velké bílé cibule s máslem k večeři, 3x denně zázvor s vejcem, mandle kolik zvládne, sklenice šťávy z granátového jablka, myslím, že by měla autorka zkusit sama, třeba týden.... to budou voňavé, průjmové noci plné erekce :-) stačí nesedět na prdeli, hejbat se, bez kyslíku nefunguje nic... testosteron ubejvá, ale rozum snad přibývá, nebo ne?

khan René 29.06.2021

Náhodou to není špatnej nápad mě po česneku stál a cítil jsejm jak se mi v kulích vyrábí testosteron ale to jsem hltal cca 4 stoužky denně syrový a dokonce se mě stalo to - že ikdyž jsme pak chlastali tak 3 piva mě neodrovnali byli jako voda limonáda!Nekecám.Jen jsem smrděl zápachem sirovodíku o tom žádná a do této akce se vrhnu zpět jen to zukombinuji s jíříčkem a marcelkou aby to bylo ví c teploučé

Jirka 26.06.2021

Nejvíc se mi osvědčil pohyb. Běhání v přírodě . Taky studená sprcha večer před spaním je super . S manželkou spíme nahý a jak je veselo pod peřinou :-) ale česnek a mandle vyzkouším proč ne :-)

Masunta nejosvícenější... 26.06.2021

Skoro vždy je to to nízkou hladinou mužského hormonu.. Vyšetřit a do příslušného orgánu by měly být implemetované prvotní buňky například z kostní dřeně. Uměle vyrobené hormony mají zatím nízkou kvalitu. Podobně jako inzulín - například vzbuzuje chuť k jídlu, ale má se přece hubnout, že ?

Jirka 26.06.2021

Nejvíc se mi osvědčil pohyb, běhání v přírodě . Taky studená sprcha večer před spaním je super. S manželkou spíme nahý a jak je veselo pod peřinou :-) Ale česnek a mandle vyzkouším proč ne :-)

Jirka 26.06.2021

Nejvíc se mi osvědčil pohyb, běhání v přírodě . Taky studená sprcha večer před spaním je super . S manželkou spíme nahý a jak je veselo pod peřinou :-) ale česnek a mandle vyzkouším , proč ne :-)

Martin 26.06.2021

Která blbka to napsala? To by to ten chlap musel žrát po kilech a minimálně rok. Kdejaká vagina tady bude radit .....

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat