Komentáře k článku

Siraellen 28.09.2022

alkohol skoro vůbec nepiji

Radek 23.09.2022

Ve 4 třídě jsme se učili když ve volné přírodě běží stádo tak přizpůsobuje rychlost tak aby mu stačil nejpomalejší člen stáda. Když stádo napadne predátor tak se nežene za tím nejrychlejším, ale uloví nejpomalejšího čímž stádo zrychlí. Alkohol jako predátor napadá mozkové buňky ale zase ty nejpomalejší čímž ostatní zrychlí a tudíž se zrychlí i myšlení.

Pavel Kendiura 23.09.2022

Chlastám,abych nemuselmyslet na smrt.

Jouda 23.09.2022

Autor článku namísto SI jednotek a objemových měr užívá pojmy "jednotky", "vysoké sklenice", "plechovka" = článek s nulovou informační hodnotou.

jirka Jouda 23.09.2022

Pokud jste to nepochopil, tak jednotka alkoholu je daná , takže se liší objem alkoholického nápoje, který ji obsahuje, vína je to jiné množství, než piva, nebo dokonce tvrdého alkoholu, vy "nulová hodnoto"

Fr.Sobotka 23.09.2022

Prosím, dejte tento článek přečíst panu prezidentu Zemanovi.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat