Komentáře k článku

konatovka 07.04.2019

Mám velmi pevnou vůli na hubnutí, to mi nedělá žádný problém.:-O

aster 19.03.2019

Připadá mi normální, že člověk přes zimu cca 3 - 5kg přibere a nijak to neřeším. Mám v zimě méně pohybu a stravuju se trochu jinak než v létě. Jakmile začne sezona, jdou kila sama dolů bez diety. Jogurt s vločkami k snídani považuju za absolutní hnus - zkusila jsem to a jednak mi to nechutnalo a pak - hodinu poté jsem dostala takový hlad, že bych snědla celou krávu a ten hlad jsem měla celý den, ať jsem snědla cokoliv :-/ Prostě každý člověk je nastaven jinak.

tra aster 02.04.2019

Jo, to znám, takhle to bohužel mám se zeleninou, nechápu, jak se někdo může najíst salátu (pokud v něm není nakrájeno patnáct deka dobrého masa ;-) ). Nezasytí mě, je to spíš zdravá tečka nebo příloha. Naopak mě to ještě vytáčí - jíst a mít stále pocit hladu, to je na hlavu. Naopak ty vločky na mě fungujou, sice ne s jogurtem, to mi nesedí chuťově, ale mixlé s koupenou pytlíkovou ochucenou "ovesnou" kaší, případně ještě doplnit hrstkou oříšků. Namíchám 1:1 s čistýma vločkama a na půl dne je po hladu. Ale úplně nejlepší na zahnání jakýchkoli chutí je stejně pořádnej a dobrej kus masa. :-P

helus 17.03.2019

Přes zimu mám pokaždé pár kil navíc.

nea 17.03.2019

A mě se nejlépe hublo o Vánocích. U mě to bylo o tom, že jsem se dostala do klidu a pohody, přestala na chvilku myslet na starosti. Celkově jsem se zklidnila na těch pár dní svátků a kila šla dolů.

tra nea 02.04.2019

Hm, já hubla, když jsem dokončovala školu - nebyl to vysloveně akutní stres a nestíhání, ale spíš takové to "kdy už to skončí a jak dlouho se to ještě potáhne a kdoví, k čemu to bude". To jsem se s lehkou úpravou jídelníčku dostala na slušnou a zdravou váhu. Když jsem dostudovala a konečně to ze mě po letech spadlo, začala jsem si užívat pohody a svobody... jídelníček jsem zásadně nezměnila, intenzitu pohybu taky ne... a kila mi nalezla zpět i s úrokem. Jako by se tělo chtělo "vzpamatovat" po tom dlouhodobým stresu a zásobit se, co kdyby zase něco přišlo.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat