Komentáře k článku

kamajka 05.04.2021

Hlavně že nám stále roste počet diabetiků, kteří ani nevědí, jak se stravovat... Škoda, že radši polykají prášky... To jim ten život určitě prodlouží...!!!

Jakože cože 05.04.2021

Je vidět, že autorka článku o LC stravování vůbec nic neví. Jinak by totiž věděla, že v LC je minimálně 60% stravy zelenina. Tuky jsou převážně rostlinné v podobě ořechů, avokáda, oliv a různých olejů... Jistě, mohou se sýry, maso, máslo, sádlo ale v omezené míře. Rozhodně to není strava kde si dáte půl kila bůčku a zapijete to horkým sádlem jak si spousta lidí myslí. Příště doporučuji si více nastudovat jak tato strava skutečně vypadá... Zajímalo by mě, co by autorka sesmolila o carnivore diet, která je založena pouze na konzumaci masa

Siraellen 01.04.2021

nemám tu zkušenost

xxkouckaxx 31.03.2021

musím ji dodržvat , ne kvůli hubnutí , ale diagnostikovali mi cukrovku

Lucka xxkouckaxx 05.04.2021

Behem teto stravy se mi zvýšil cukr,přestala jsem

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat