Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hana.popelka.kusa (Hana)31 let

4 kg zbývá shodit
6 týdnů
126 porcí
Proč jste se do programu Prodietix přihlásila?
Do tohoto programu jsem se přihlásila, protože jsem byla dlouhodobě doma a dost nabrala na váze (asi 8 kilo). Po návratu do práce se mi nedaří vrátit váhu zpět, dodržovat pitný režim nebo donutit se cvičit.
Co od tohoto programu očekáváte?
Slibuji si od něj, že mě „nakopne“ začít se zase snažit a něco pro sebe udělat.
Jak vypadá Váš běžný den?
Můj běžný den je spíše sedavý, ráno přijedu do práce, nasnídám se, dám si kávu, pracuji, pak oběd, pokračuji v práci, dám si kávu, odpoledne občas svačinu, pak opět pracuji a doma si dám večeři.
Kolik času týdně strávíte pohybovou aktivitou?
Chodím cvičit, ale v zimních měsících, kdy je člověk trochu oslabený nemocemi, je to víceméně nepravidelné. Jinak chodím alespoň 2x týdně (zumba, jóga).
Jaké je Vaše zaměstnání?
Jsem účetní, takže sedím u počítače v práci i doma.
Co si představujete pod pojmem zdravý životní styl?
Jako zdravý životní styl si představuji pravidelnost ve cvičení, pitném režimu, jídle (omezit některé potraviny a zaměřit se na ty tělu prospěšné), a pokud možno omezit stres.

Podstupuji dietní program PRODIETIX Z2 Více informací

PŘED 1. FÁZE 2. FÁZE 3. FÁZE
HMOTNOST 67 kg 62 kg 61 kg 0 kg
OBVOD HRUDNÍKU 96 cm 95 cm 93 cm 0 cm
OBVOD PASU 92 cm 85 cm 79 cm 0 cm
OBVOD BOKŮ 107 cm 104 cm 102 cm 0 cm
OBVOD STEHEN 104 cm 103 cm 61 cm 0 cm

Jak se mi daří

1. fáze

Prvních pár dní bylo náročných, ze dne na den vynechat normální jídlo, náročné bylo i omezení v povolené zelenině, takže se mi svačiny i přílohy dost opakovaly. Prvních pár dní mi bylo docela slabo a také mě dost bolela hlava. Pak si ale tělo začalo zvykat, naučila jsem se udržovat pitný režim a pravidelně jíst. Někdy byla náročná i příprava jídel, aby jídelníček byl trochu rozmanitý. Píšu si i jídelníček na dny dopředu, aby se mi jídla neopakovala a inspiruji se recepty. S jídly jsem spokojená, jen nemám ráda houby, a tak jsem si je nechala vyměnit. Úbytek váhy jsem na sobě začala pozorovat velmi brzy a musím říct, že si toho všimlo i okolí, což je pro ženu největší motivace! Začala jsem se celkově cítit lépe a nejsem tak nafouknutá. Na počátku druhé fáze mi dokonce začínají být volnější kalhoty. Teď se mi úbytek váhy trochu zpomalil, ale doufám, že do konce diety půjde ještě pár kilo dolů.

2. fáze

Druhou fází už jsem prošla celkem bez problémů, ale už jsem se těšila na fázi 3 :-) Člověk když drží dietu, začne si vážit normálního jídla :-D Byla jsem trochu skleslá, když se úbytek na váze zastavil, ale když jsem se pak změřila, byla jsem hrozně překvapená. Sice jsem ve druhé fázi zhubla jen 1 kg, ale v pase mi ubylo 6 cm!!! Takže nadšení na fázi 3 opět naskočilo a už se těším na finální výsledky!

3. fáze

Poslední fázi programu, jak jsem se na ni těšila, tak jsem si ji plně užívala. Už šlo kombinovat daleko lépe, vyzkoušela jsem i pár receptů přímo ze stránek prodietix.cz, třeba sladkou rýži s tvarohem a jahodami – a byla luxusní! Hlavně je teď sezóna, takže byl rychlý oběd nebo svačina na světě :) Jinak mi hodně, vlastně skoro celou dietu pomáhal vymýšlet i vařit jídla manžel, který je kuchař, moc ho to bavilo a opravdu mu za to děkuji!

Celou fázi jsem poctivě cvičila 30denní výzvu, ani pauzy jsem si nedávala. Ještě mi chybí odcvičit asi 12 dnů, ale moc mě to baví! Konečně se cítím lépe a hlavně je dost znát, že šlo dolů 14 kilo! Věřím, že to pro mě je skvělý začátek, a budu se snažit pokračovat a dát dolů ještě aspoň 20 kilo. To by byla paráda! Opravdu moc děkuji za možnost vyzkoušet tuto dietu! Teď nezbývá nic jiného, než si držet palce, aby to vydrželo, a hlavně aby se kila nevrátila! Určitě v budoucnu bych Prodietix znovu využila, pokud by to bylo potřeba!

Na následné hodnocení a mé fotografie před a po se můžete těšit v závěrečném článku.